Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 8. (Read 43144 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Etherdeltayı yeni kullanıyorum. vermiş olduğum satış işlemini nasıl iptal edebilirim
MY_TRANSACTIONS
altından ORDER Kısmından iptal edeceksin uzun suruyor açılması oraların firefox vs. diğerleri ile dene bazen çıkmıyor.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Etherdeltayı yeni kullanıyorum. vermiş olduğum satış işlemini nasıl iptal edebilirim
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Yine de bahsettiğiniz miktarda çok yüksek, etherdeltada normal piyasa değerinin %50 üstünden işlem görüyorsa,coindash almak için etherdeltadan uzak durmak lazım.
Etherdelta arbitraj yapmak için güzel bir yer.
Diğer borsalardan ucuza toplayıp, delta'da %50 primli satışa koyun, 1-2 gün içinde bir çoğu satılır zaten.

Yeni çıkan coinleri hızlıca eklemeleride gerçekten çok iyi etherdelta açısından ama coindash için arada %50lik bir fark oluştu mu ben göremedim de heralde kapatmıştır arbitajcılar  Cheesy
full member
Activity: 630
Merit: 103
Yine de bahsettiğiniz miktarda çok yüksek, etherdeltada normal piyasa değerinin %50 üstünden işlem görüyorsa,coindash almak için etherdeltadan uzak durmak lazım.
Etherdelta arbitraj yapmak için güzel bir yer.
Diğer borsalardan ucuza toplayıp, delta'da %50 primli satışa koyun, 1-2 gün içinde bir çoğu satılır zaten.
full member
Activity: 361
Merit: 101
Elherdeltada fiyat çok yüksek geldi bana.alacaktim vazgeçtim. Emir girdim biri yanlışlıkla satar belki.

Bana da etherdelta fiyatları çok yüksek geldi nerden baksan 10 cent daha yüksek o yüzden vazgeçtim almaktan

yahu koin zaten 3 sent,10 sent daha yuksek nasıl oluyor.

Yav 1 cent yazacaktım aceleyle 10 yazmışım normal piyasa 3 cent ether deltada 4.5 cent
O dediğiniz Mercatox, Ether'de fiyat ortalama.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
sr. member
Activity: 798
Elherdeltada fiyat çok yüksek geldi bana.alacaktim vazgeçtim. Emir girdim biri yanlışlıkla satar belki.

Bana da etherdelta fiyatları çok yüksek geldi nerden baksan 10 cent daha yüksek o yüzden vazgeçtim almaktan

Yav 1 cent yazacaktım aceleyle 10 yazmışım normal piyasa 3 cent ether deltada 4.5 cent
sr. member
Activity: 308

10 cent yüksek olması imkansız hocam. Arkadaş 1 cent demek istedi sanırım. Dalginligina gelmiştir büyük ihtimalle. 0.039 dolar şu anda etherdelta fiyatı.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418

sr. member
Merit: 277
Kusura bakmayın ICO fiyatı nekadardı acaba ? 2-3 ETH lik biraz daha almak istiyorum .

Yanlış hatırlamıyorsam 6093 CDT - 1 ETH ediyordu sanırım... Şu an o seviyelerde olsa gerek bakmadım ama en son oralardaydı. Ya da biraz yükseğindedir...
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Kusura bakmayın ICO fiyatı nekadardı acaba ? 2-3 ETH lik biraz daha almak istiyorum .
sr. member

hero member
Activity: 756
Merit: 500
full member
Activity: 361
Merit: 101
Arkadaşlar borsa olarak bittrex kullanıyorum. Mewde de bir miktar eth var. En kısa yolda bu coini nasıl alırım? Başka bir borsaya mı kayıt olmam lazım? Bu token vs işlerine henüz yabancıyımda.
EtherDelta'ya girmeniz lazım. Düzgün hacim orada. Bittrex'de satılmıyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Arkadaşlar borsa olarak bittrex kullanıyorum. Mewde de bir miktar eth var. En kısa yolda bu coini nasıl alırım? Başka bir borsaya mı kayıt olmam lazım? Bu token vs işlerine henüz yabancıyımda.
Etherdelta uzerinden alabilirsiniz ama kullanımı biraz zor. Yeniyseniz bence baska coinlerde sansınızı deneyin.

https://etherdelta.github.io

Site şu mu hocam biraz kurcalayayım.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Etherdelta uzerinden alabilirsiniz ama kullanımı biraz zor. Yeniyseniz bence baska coinlerde sansınızı deneyin.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
In this Weekly update:

-Chinese Regulation & CoinDash
-HitBtc Exchange Integration and Listing
-Analyst Competition Rules
-Welcome Ryan, the new great addition to our growing team
hero member
Activity: 756
Merit: 500
eth ağında sorun mu var ? etherdeltaya cdt almak için eth deposit ettim ama işlem 26 dakikadır onay almıyor.

/tx/ 0xb39fd9d8c293891daf076252293be08607286b23bce680d3c5157d002a8aff7e
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Şunu da şuraya iliştireyim,

46 dk kadar önce facebooktan paylaşmışlar.

Herşey yolunda dont panic der gibi  Cool

https://blog.coindash.io/a-letter-to-our-community-coindash-trading-strategy-china-policy-and-all-the-rest-c3d44380082b

Başka bir ekip olsa hırsızlık olayından sonra toparlanamazdı sanırım.Çok güzel idare ettiler ve şuan bile bunu başarıyla sürdürüyorlar.Ben ekibe ve projeye inanıyorum.Tabi kar edince satmayacağım anlamına gelmiyor satsam bile merakla takipteyim.
Pages:
Jump to: