Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 9. (Read 43144 times)

legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
Etherdeltaya eth attimda hala cüzdana geçmedi. Bu fiyatlardan alabilirsem çok güzel olcak. 2-3x e rahat satabilirim gibime geliyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Şunu da şuraya iliştireyim,

46 dk kadar önce facebooktan paylaşmışlar.

Herşey yolunda dont panic der gibi  Cool

https://blog.coindash.io/a-letter-to-our-community-coindash-trading-strategy-china-policy-and-all-the-rest-c3d44380082b
sr. member
Merit: 277
Bi ara 24-25 centleri görmüştü Smiley Ben de yarısını tutuyorum bountyden gelenlerin halen daha. Pişman mıyım? Değilim henüz tabi ki... Artacağına inancım devam ediyor bi nebze de olsa...

Bu düşüşün tabi ki bitcoin'in düşüşüne bağlılığı fazla. O yüzden madem 24lerden satmadık niye 3-4 centlerden satalım ki. Dursun orada, kalabalık görünsün mew Smiley
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Bounty den geleni satmadım bin pişman oldum Twitter dan gelen 0.60 eth yapıyordu, dahada gider mantığıyla satmadım, bu mantık yüzünden bigün batacağım galiba, açgözlülüğün sonu hep hüsran oluyor ne yazık ki

bende bounty ile kazandığımı satmadım ve hala orada duruyor ama şimdi pişman oldum Embarrassed Embarrassed keşke satıp bu fiyattan yine alsaydım diyorum Tongue Tongue
neyse bakalım nasıl bir gelişme olacak ama işin iyi tarafı bütün coinler düştü diye bir umut yükselir diye bekliyorum.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Dün 1.35 ETH lik alım emri vermiştim düşük fiyattan almış ve şuan da yüzde 30 kardayım. 2 katı fıyatına satış emri vermiştim bakalım ne kadar zamanda gidecek
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖

%80 hacim çin borsalarında olmasından dolayı gerçekten.
hero member
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Bounty den geleni satmadım bin pişman oldum Twitter dan gelen 0.60 eth yapıyordu, dahada gider mantığıyla satmadım, bu mantık yüzünden bigün batacağım galiba, açgözlülüğün sonu hep hüsran oluyor ne yazık ki
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Piyasalar kötü durumda tamam ama,coindash neden bu kadar düştü anlayamadım açıkcası özel bir sebebi var mı yeni bir hack olayı v.s mi yaşadılar yoksa  Cheesy Mevzu coindash olunca akla her ihtimal geliyor maalesef.
Coindashin hacminbin %99u çindeydi. Çin harici doğru düzgün bir borsaya girmedi. Dolayısıyla parasutsuz düşüş yaşadı. 3centten alınır her turlu batarsa 3 centlık coin batmıs dersin. Cıkarsa kısa zamanda 5-10x yapabilir.
sr. member
Bu projeye bakıp şuanki fiyatına laf söyleyenleri anlamıyorum. Millet sırf laf olsun post kasıyım diye yazı yazıyor Cheesy Ya borsalara hiç bakmıyor yada gözleri yanlış görüyor. Borsadaki diğer altcoinleri hepsi yüzde 200 prim yaptı da bir bu düşmüş gibi laf olsun diye yazı yazıyor insanımız Cheesy
full member
Activity: 364
Merit: 100
Vah coindash vah. Hacklendiler tekrar toparliyorlar derken bugun de cin haberleri yikti gecti coindashi. Piyasalarin durumu malum. Coindash 1 cente dogru gidiyor diyebiliriz artik. Yazik oldu. Ne umutlarla baslamisti halbuki
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Piyasalar kötü durumda tamam ama,coindash neden bu kadar düştü anlayamadım açıkcası özel bir sebebi var mı yeni bir hack olayı v.s mi yaşadılar yoksa  Cheesy Mevzu coindash olunca akla her ihtimal geliyor maalesef.
hero member
Activity: 756
Taas fonuda 7 saat önce falan coindash almış. taasin hareketleri genelde kazandırıyor. Bu seviyeleri alım fırsatı olarak görmüşler.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
20 centleri gormustu 10 cent civarında dolanırken bugun 3 centi gördü dibin dibi bence. Kısa vade icin bile alımabilir
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Ben,coindashe karşı biraz mesafeliyim ama 3 centi görünce dayanamadım aldım biraz ekip zaten hack olayından sonra baya uğraştı umarım toparlarlar.
sr. member
🤖UBEX.COM 🤖
ahahah coindash 3 sente düşmüş şaka gibi bayagı bildiginiz 3 sent.

20 centlerden satmadım ne duruma geldi gerçekten. Olsun beklemeye alıştık.

dediğin gibi bende satmadım bekleyecem dedim 1 ay içinde baya düştü ama satmayacam 1 sene beklemek lazım. Genelde 1 sene sonra uçuyorlar Cheesy

Takım emek verirse yıl dönümlerine doğru bir yükseliş oluyor genelde.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260

dediğin gibi bende satmadım bekleyecem dedim 1 ay içinde baya düştü ama satmayacam 1 sene beklemek lazım. Genelde 1 sene sonra uçuyorlar Cheesy
ben geçen 10 sent iken satıp daha düşeceğini tahmin ettiğim için fazla CDT alır öyle kenara çekilirim dedim ama bir türlü elimdekileride satamadım o gün etherdelta da hacim olmadığı için.
sr. member

hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
sr. member
Merit: 271
Bence bu kadar hacmi olan bir coin ile bittrex'in anlaşamaması,hack olayından kaynaklanıyordur.Tabiki her yüksek hacmi olan coin bittrexde sergilenmek zorunda değil ama coindash için benim fikrim bu.

Bittrex artık hangi token'larla anlaşıyor anlatırsanız biz de bilelim mesela?

Stox 150 bin ETH topladı giremedi. Başka devasa projelerde oldu giremedi, giremeyecek de. İsterse 100 milyon dolar toplasın. Bittrex bir şekilde legal konuda veya kendi içinde aldığı karardan dolayı yeni token'ların listelenmesini belli ki askıya almış. Populous token'lar mesela Etherdelta gibi milletin koşarak kaçtığı platformda bile her gün milyonlarca dolar hacmi rahatlıkla yapabiliyor uzun süredir. O da giremedi.

Ben bunun seg den olduğunu düşünüyorum. Poloniex ,kraken veya bittrex olsun artık amerikan yasalarına azıcıkda olsa uymayan coinleri almıyor gibi geliyor. Eskiden Bittrex her yeni coin i alırdı.

Hitbtc küçük bir borsa ama ne kadar çok borsada işlem görürse o kadar iyi olur. Daha fazla hacim lazım, sadece Çin borsalarıyla olmaz bu işler. Bekleyene kazandıracaktır, en azından yeniden 20 centi geçecektir. 1 dolar olması ise hayal değil.

Benimde hedefim 1 dolar civarı.

Tamam işte arkadaşlar Bittrex ile alakalı birtakım başka durumlar var. İsterse 500 milyar toplasın, yine listelenmeyecek şu anda hiçbir proje. O yüzden CDT'nin başka yerlere girmesi lazım Bittrex'in kendi içindeki mevzu netleşene kadar.

HitBTC düşük hacimli ama ne kadar çok platform olsa o kadar iyidir bana da kalırsa. Ama iş ciddiye bindiğinde mutlaka sağlam bir yer gerekecek Bittrex gibi market derinliği olan bir yer. Diğer exchange'lerde derinlik yok maalesef.
Pages:
Jump to: