Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 6. (Read 43144 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 500
arkadaşlar şimdi bu hackerların hesaplarına falan bakınca,kırmızı puntolarla scam hacker vs uyarılar görüyorum.Bu adamlar o hesaplardaki coinleri kullanamıyor mu? veya geri alınamıyor mu?
Geri alınamıyor. O tokenler kullanılabiliyor. O sadece uyarı için öyle yazılıyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
arkadaşlar şimdi bu hackerların hesaplarına falan bakınca,kırmızı puntolarla scam hacker vs uyarılar görüyorum.Bu adamlar o hesaplardaki coinleri kullanamıyor mu? veya geri alınamıyor mu?
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
Sadakat programının içeriği tam olarak neydi ve kimler katılabiliyordu bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi ?
Sadece icodan alanlar katılabiliyor. Sonradan borsadan yada bounty olarak alanlar katılamıyor. Bir bakıma kurucu ortak olarak düşünebilirsiniz.

Sadakat programı ile 18 Ağustos'da screenshot aldık dedikleri olay aynı mı? İnd token vereceklerdi bounty kapsamıyor öyle mi?
o sadakat programı ile IND token olayı ayrı şeyler
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bu kadar para çaldıran bir projenin ekibi iyi çalışsa ne olur ilerde bir daha hacklenirler yine tepetaklak olabilir her şey.Ben tüm arkadaşlarımı karlı çıkma şansları varken çıkmaları yönünde uyarmıştım.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Coindash'e hep uzak baktım açıkcası hacklenen bir projeden karla çıkma şansı ayağınıza kadar geldiyse bu şansı kullanmanız gerekirdi bana göre ekip ne kadar iyi çalışırsa çalışsın akıllarda hep bir soru işareti kalacaktır.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
hacklenmiş bi coin 3x yapmışken çıkacaksın. aç gözlülüğün anlamı yok. hepimize ders olsun.

Doğru tespit. Çok büyük beklentiler içine girdiğimiz zaman kayıp hemen peşinden geliyor. Her zaman aynısı oldu. 2x2=4
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Ben sadece sosyal medya bountysine katilmistim ve cok bir beklentim yoktu acikcasi ama sonradan iyi miktarda token verdiklerini gorunce takibe basladim o sirada fiyatlar dusuyordu dahada dumez diyerek bekledim ve buradayiz Smiley Simdi eski fiyatlarin cok uzun zaman gelecegini dusunmuyorum cunku oraya yaklastigi anda satacak bircok bountyci var. Mecbur uzuncu olduk bizde.
sr. member
Activity: 476
hacklenmiş bi coin 3x yapmışken çıkacaksın. aç gözlülüğün anlamı yok. hepimize ders olsun.

Proje hacklenmesine rağmen 3 kat yaptıysa geleceği ve projesi parlaktır diye satmadım. Düşmesini sıkıntı etmiyorum şuan. Uzun vadeciyim zaten. Ekibin iyi çalıştığını düşünüyorum en azından haftalık açıklama yapıyorlar. Bir çok proje oldu adamlar çok ciddi paralar topladılar ama yatırımcıyı umursamıyorlar doğru düzgün ne açıklama var nede ilerleme. Ama Coindash ekibi her hafta bir açıklama yapıyor ve yol haritalarına uymaya çalışıyorlar ki buda projeye ilgiyi ilerleyen zamanlarda daha da artıracaktır. İlerleyen süreçte elimde para oldukca fiyatı çok artmadığı sürece al kenara koy en az bir sene unutma düşüncesindeyim. Borsaya girdikten sonra şuan ki fiyatı 1/10 üzerinde işlem görüyor. Biraz alıp kenara koysam eski fiyatına gelse direk 10 kat yapmış olacağım Smiley

Edit : Coindash küçük bir Çin borsasına daha giriş yapmış. Btc018 de işlem görmeye başlamış. Büyük borsalar bekliyoruz bakalım
hero member
Activity: 756
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
konuyu artık pek takip eden yok galiba. coindash çalınan etherlerden 10bin tanesinin hacker tarafından kendi resmi adreslerine gönderildiğini söylemiş. ve kalan etherleri shapeshift üzerinden satmaya kalkıştığını tespit etmişler.

Konuyu takip etmek kimsenin içinden gelmiyor ki. Eldeki tokenler onda bir fiyatına düştü herkeste moraller bozuk.
Böyle coinlerde uzuncu olmayı hiç sevmiyorum ama her şeyi satıp çıkma evresini geçeli çok oldu. Beklemekten başka yapacak bir şey yok.
sr. member
Activity: 658
Merit: 280
Sadakat programının içeriği tam olarak neydi ve kimler katılabiliyordu bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi ?
Sadece icodan alanlar katılabiliyor. Sonradan borsadan yada bounty olarak alanlar katılamıyor. Bir bakıma kurucu ortak olarak düşünebilirsiniz.

Sadakat programı ile 18 Ağustos'da screenshot aldık dedikleri olay aynı mı? İnd token vereceklerdi bounty kapsamıyor öyle mi?
sr. member

Anladım teşekkür ederim. Bountycilerde yarı ortak sayılır aslında sürekli reklamlarını yaptık Cheesy
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
sr. member
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
konuyu artık pek takip eden yok galiba. coindash çalınan etherlerden 10bin tanesinin hacker tarafından kendi resmi adreslerine gönderildiğini söylemiş. ve kalan etherleri shapeshift üzerinden satmaya kalkıştığını tespit etmişler.

https://etherscan.io/tx/0x39ac7a4c95eef7a02714146e73d0bd6dbc8985705c0346d70026f378cd0272b0

https://blog.coindash.io/hack-update-10-000-eth-were-sent-from-the-hacker-address-back-to-coindash-a18970654037
hero member
Activity: 784
sr. member
Restine rest 1 dolar olana kadar satmam ya herro ya merro. Zaten bounty'den gelmişti 0'a da düşse üzülmem. Bunu da bekleyelim bakalım ne kadar beklicez  Grin
ben satarsam kesin artacak bu coin  Grin 1-2 ay çok kısa süre ico lar için.mco ları 80 cente elimden çıkarttım 25 dolara dayandı monaco Smiley o yüzden bekleyinm 3 ay 5 ay olsun sonuçta küçük altın gibi davranın bu coin olayına siz yaptınız kenara attınız unutun yastık altında  Wink
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Restine rest 1 dolar olana kadar satmam ya herro ya merro. Zaten bounty'den gelmişti 0'a da düşse üzülmem. Bunu da bekleyelim bakalım ne kadar beklicez  Grin
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bountylerden gelenleri o kadar bekleteceğim dedim. Dedim de ne oldu ben de 20 küsür centlerden bozdurmadığıma, başka coinlere geçmediğime çok ama çok pişmanım. yazık oldu o kadar zamana. Başka coinler trig vs gibi kat be kat arttılar da bu süreçte maalesef onlara geçmediğime çok pişmanım. Neyse satıp kurtuldum. 9'da 1 fiyatına tabi. Şimdi bozdur bozdur harca, çerez parası kaldı. Yazık ettik hem zamanımıza hem de o kadar takibimize...
satma sebebiniz neydi keşke satmasaydınız Sad sonuçta bu coin artıcaktı ama acele etmenize gerek yoktu bu kadar

Parasızlık hocam. Başka bi sebebi yok maalesef. Bana geçmiş olsun ozaman. Diyecek çok bir şey yok...  Angry
sr. member
Bountylerden gelenleri o kadar bekleteceğim dedim. Dedim de ne oldu ben de 20 küsür centlerden bozdurmadığıma, başka coinlere geçmediğime çok ama çok pişmanım. yazık oldu o kadar zamana. Başka coinler trig vs gibi kat be kat arttılar da bu süreçte maalesef onlara geçmediğime çok pişmanım. Neyse satıp kurtuldum. 9'da 1 fiyatına tabi. Şimdi bozdur bozdur harca, çerez parası kaldı. Yazık ettik hem zamanımıza hem de o kadar takibimize...
satma sebebiniz neydi keşke satmasaydınız Sad sonuçta bu coin artıcaktı ama acele etmenize gerek yoktu bu kadar
Pages:
Jump to: