Pages:
Author

Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017 - page 13. (Read 43144 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Coindash ile Neo Ortaklığı, Beta güncellemesi ve daha fazla bilgi aşağıdaki yazıda.
Coindash güzel gidiyor. Smiley Smiley Smiley

https://blog.coindash.io/coindash-weekly-update-august-21nd-d44fbc90de9b

Haberler güzel ama aynı waves gibi bunda da bir gelişme yok. Wavesle paralel gidiyor sanki. O çıkınca bu da çıkıyor bu düşünce o da düşüyor. Kesinlikle bir bağlantıları yok. Tamamen farklı olatformlar ve alakasızlar ama ya tesadüf ya da adına ne derseniz diyin. Ya da tamamen benim bahtsızlığım... ikisinden de zarardayım...
25centleri gören bir coin bounty dağıtımı sonrasu. Şu haline çok üzülüyorum çokk...
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
şu an fiyatı geçen haftaya göre düşüşte. kanımca hacklenme durumu olmasaydı daha yüksek bir fiyatla piyasada olacaktı. her şerde bir hayır vardır, hele hacklenme sonrası bounty dağıtımı bu yüzden fazla tutulmuş bile olabilir.

alıp, uzun bir süre beklemek lazım veya bountyden gelen tokenleri kademeli satarak kara geçmeye çalışılmalı.

bu hafta PPT (populous) ve ZRX (ox) tokenlerı sisteme eklenmiş. eklenmesi istenilen token varsa, bize slacktan ulaşın diyorlar.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Coindash ile Neo Ortaklığı, Beta güncellemesi ve daha fazla bilgi aşağıdaki yazıda.
Coindash güzel gidiyor. Smiley Smiley Smiley

https://blog.coindash.io/coindash-weekly-update-august-21nd-d44fbc90de9b
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Address: 0x177d39AC676ED1C67A2b268AD7F1E58826E5B0af
Symbol: CDT
Decimals: 18

Etherscan da gözükmesi için myetherwalleten ekleyebilirsiniz.
hero member
Activity: 728
Merit: 501
Myetherwallet, privatekeyinizi kaptırmayın yeter etherdelta kullanımı oldukça kolay tek dikkat etmeniz gereken doğru siteye giriş yapın.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
etherdeltayı nasıl kullanacağız ? Daha önce hiç kullanmadım. Nelere dikkat etmem gerekiyor ? mew gibi kayıt etmem gereken bir şeyler var mı ?
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
bountyden gelen tokenları nasıl satabiliriz? myetherwallet üzerinde satma şansımız var mı yoksa başka borsaya mı göndereceğiz?

Şimdilik tek yolu etherdelta bence de... ether adresi ve orivate keyi ile etherdeltadan satışa koyabilirsiniz. Biraz kafa karıştırıcı duruyor sistem ama aslında alışınca kolay...

En mantıklısı etherdelta dan satmanız gibi gözüküyor . Diğer borsalar Çin borsalara olduğu için kullanması problemli olur.

anladıgım kadarıyla etherdelta kullanınca ether adresinide karşı tarafa, tokenlarla beraber satmış olunuyor galiba. siteye baktım, biraz karmaşık gözüktü açıkcası.

0.00035k ETH den veya 0.00002800 BTC  satın alabilirim . ETH olursa daha iyi olur çünkü hem btc yok elimde hemde daha hızlı olur . Escrow luda olabilir.
sr. member
bountyden gelen tokenları nasıl satabiliriz? myetherwallet üzerinde satma şansımız var mı yoksa başka borsaya mı göndereceğiz?

Şimdilik tek yolu etherdelta bence de... ether adresi ve orivate keyi ile etherdeltadan satışa koyabilirsiniz. Biraz kafa karıştırıcı duruyor sistem ama aslında alışınca kolay...

En mantıklısı etherdelta dan satmanız gibi gözüküyor . Diğer borsalar Çin borsalara olduğu için kullanması problemli olur.

anladıgım kadarıyla etherdelta kullanınca ether adresinide karşı tarafa, tokenlarla beraber satmış olunuyor galiba. siteye baktım, biraz karmaşık gözüktü açıkcası.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277

hero member
Activity: 644
Merit: 502

sr. member
full member
Activity: 140
Merit: 100
Marketcap'ta da genel olarak hacmi çoğu coine göre çok yüksek. İşlem gören el değiştiren coinlerin kar oranı da yüksek oluyor. Yatırımcısını üzmeyecek bir coin önümüzdeki sene güzel seviyelere gelir
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING

Bittrex te hacim bağa yüksek . Ama ben şu kore borsalarını anlamıyorum nasıl bu kadar yüksek olabildiğini.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Bittrex'in işlem hacmi hiç az değil kim takar demek biraz ağır kaçmış sanki eğer bittrexe girerse değeri çok büyük artış gösterir.
hero member
Activity: 546
Merit: 501
Kim takar artık Bittrexi? Yunbi'ye gireceği konuşuluyor Coindash tokenin. Eğer girerse o zaman görün fiyatı.
Çin ve Kore borsaları Polodan Bittrexten daha önemli artık.
Bu bahsettiğimiz borsalar çinliler veya genel olarak tüm doğunun batıya açılan kapısı. Şu an onların en büyük ihtiyaçları bu yoksa kapalı kutu olup kendi içlerinde nereye kadar devam edebilirler.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Benimde hedefim o civarlarda hatta daha iyi firsatlar gorursem heran satabilirim. Smiley
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
1 dolara gelsin gözünün yaşına bakmam satarım.Benim için hedef 1 dolar.X5-X6 yaparsa 1 dolara ulaşır gibi ne kadar zamanı bulur belki 7-8 ay belki 1 sene bekleyeceğiz.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Kim takar artık Bittrexi? Yunbi'ye gireceği konuşuluyor Coindash tokenin. Eğer girerse o zaman görün fiyatı.
Peki sizce bu coin 100x-200x gibi rakamlar yapabilir mi? Önümüzdeki 6 ay - 1 sene içinde? O tip bir gelecek görüyor musunuz?

Bukadar cok bounty dagitilmisken kisa zamanda oyle yapabilecegini dusunmuyorum ben dahil bircok kisinin hedefi 1 dolar civarlari oralara geldimi buyuk bir satis yer eminimki hedefi daha dusuk olanlarda vardir. suan icin tek iyi gelisme loyalty program oda ico atilimcilari icin gecerli sahsen ico katilmis olsam loyaltyden gelecek her coini degerlendirirdim ve 9 ay dokunmazdim coinlerime..
full member
Activity: 361
Merit: 101
Peki sizce bu coin 100x-200x gibi rakamlar yapabilir mi? Önümüzdeki 6 ay - 1 sene içinde? O tip bir gelecek görüyor musunuz?
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Pages:
Jump to: