Pages:
Author

Topic: Czemu nie nagradzamy sie Meritami? - page 2. (Read 23951 times)

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 29, 2020, 06:16:09 AM
W Service Announcements i trzech altcoinowych działach (Announcements, Tokens i Bounties) doszło zmiany zasad wg których wątki mogą być podbijane, posty Newbies dla przykładu mają wagę 0 i nie przykładają się w żaden sposób do podbijania tematu wyżej. Jakby ktoś przeoczył to tu było ogłoszenie: https://bitcointalksearch.org/topic/bumping-changes-on-some-boards-5183553

Ja specjalnie o tym nie pisałem, bo nie ma to związku z systemem merit, ale masz rację, że od jakiegoś czasu, jest wprowadzona taka zmniana, a co najaważniejsze:


Bo faktycznie, działa bardzo dobrze, ponieważ bump serwisy i inni spamerzy, którym zależy, tylko na podbijaniu wątków, muszą sobie wychodować konta z rangą co najmnniej hero, żeby nadal działać w biznesie. Jak wiemy, ta zmiana ma największy wpływ na niskie rangi i praktycznie odbiera im możliwość podbijania wątków w sekcjach: Announcements, Tokens i Bounties.

Bardzo dobrze, bo efekty w tych sekcjach, już są widoczne od dłuższego czasu, a jeżeli zaczęło by się dziać źle w innych działąch, to wystarczy zaimplementować, to rozwiązanie i problem powinien zniknąć.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
April 28, 2020, 05:08:19 AM
Bardzo dużo się zmieniło przez ostatnie dwa lata dzięki meritom i ciekaw jestem, co je czeka w przyszłości?

Nie obstawiałbym większych zmian, poza roszadami źródeł (nieaktywne - out) i dodawaniem czasem nowych, do tego zmniejszanie lub zwiększanie przydziału w zależności od wykorzystywania.

W Service Announcements i trzech altcoinowych działach (Announcements, Tokens i Bounties) doszło zmiany zasad wg których wątki mogą być podbijane, posty Newbies dla przykładu mają wagę 0 i nie przykładają się w żaden sposób do podbijania tematu wyżej. Jakby ktoś przeoczył to tu było ogłoszenie: https://bitcointalksearch.org/topic/bumping-changes-on-some-boards-5183553

Na spamerów zdaje się działać: https://bitcointalksearch.org/topic/this-new-bump-system-sucks-a-big-bag-of-dicks-5239320

legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 27, 2020, 06:21:29 AM
Minęło kilka miesięcy od ostatnich komentarzy w tym wątku, więc najwyższy czas na aktualizację.
Jestem ciekaw, jakie jest aktualnie wasze zdanie na temat systemu meritów i jego wpływu na forum? Czy coś się zmieniło? Co będzie dalej?

Ja uważam, że zmieniło się bardzo dużo i to na dobre, a dowodem na to, może być prosty fakt, że przez kilka ostatnich miesięcy zaraportowałem, tylko kilka postów, gdzie przed wprowadzeniem systemu merit, były tego czasami setki dziennie. Nie widzę, już w ogóle ordynarnego spamu w stylu: "great project", "to the moon", no chyba, że w żartach  Wink.

Jakość postów poprawiła się bardzo i teraz rzadko widzę posty z mniejszą ilością znaków niż 100. Może, jest to spowodowane przez wyższe standardy kampanii bounty, a nie tylko system merit, nie jestem pewien do końca, a może to wpływ obydwu tych czynników? Prawdopodobnie, najważniejsze jest, że widać poprawę i to dużą.

Czyli, można stwierdzić ze spokojem, że system merit sprawdził się i poprawił jakość naszego forum. Szczególnie, jeżeli chodzi o niższe rangi, bo potrzebują meritów, żeby awansować, ale także wiele wyższych rang hero i legendary, zaczęło starać się mocniej, bo jak wiemy, merity i wysoka jakość postów, jest ogólnie wymagana przez menedżerów kampanii bounty i okazuje się znowu, że te dwa czynniki współgrają ze sobą bardzo dobrze i wpływają pozytywnie na jakość Bitcointalk.

Kto by pomyślał, jeszcze kilka miesięcy temu, kampanie bounty były odpowiedzialne za kreowanie największej fali spamu, ale wszystko się zmienia bardzo szybko. Kampanie zostały przejęte przez profesjonalnych menadżerów i zostały wprowadzone o wiele lepsze standardy, a w tym pomógł system merit, ponieważ dał możliwość łatwej oceny jakości, której wcześniej nie było.

Pomimo wszystko, nadal istnieje problem kont Legendary i to, że w sumie nic ich nie może zmusić do zbierania meritów, bo nie mają one wpływu na te rangi, ale przecież merit był wprowadzony przez problem spamu, a ten nigdy nie dotyczył rang legendary w tak dużym stopniu, jak niskich rang (newbie do full member).

Bardzo dużo się zmieniło przez ostatnie dwa lata dzięki meritom i ciekaw jestem, co je czeka w przyszłości?
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
December 14, 2019, 06:54:16 AM
Można by się cofnąć do czasu sprzed meritów, ale wtedy przydałoby się usunąć awatary i sygnaturki.

Od 2013 był problem ze spamem (od 2017 dużo większy) i dopiero system meritów jakoś to zminimalizował.

Sygnatury nigdy nie byłyby problemem gdyby nie boom na bounty. Coś tam się działo z kampaniami sygnatur, ale nie było to aż takie uciążliwe. Spammerów było o wiele mniej. (No chyba tylko przy Bitmixerze i później Yobit coś tam się też rozlało). Gdy zaczął się rozwijać rynek ICO, powstało bounty. Worek się rozerwał. Nie twierdzę, że to coś bardzo złego, bo jest to konsekwencją postępu i rozwoju rynku. Wiadomo, że nie wszystkim się uda dogodzić, a Ty będziesz bronił Meritów Smiley Tak jak napisałem wcześniej podstawowe zadanie spełniają i chyba właśnie o to chodzi. Zobaczymy jednak, czy gdy pojawi się jakiś nowy pomysł/problem na wykorzystanie forum do promocji, to czy Merity temu sprostają. Osobiście bym wolał, żeby Merity wytrzymały, bo dalsze urozmaicenia mogłyby być ciężkie..
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
December 13, 2019, 08:34:51 PM
Można by się cofnąć do czasu sprzed meritów, ale wtedy przydałoby się usunąć awatary i sygnaturki.

Od 2013 był problem ze spamem (od 2017 dużo większy) i dopiero system meritów jakoś to zminimalizował.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
December 13, 2019, 11:30:51 AM
Ogólnie się z Tobą zgadzam, tylko zobacz jak bardzo Merity zdominowały podejście do tego forum.
Kiedyś było o wiele luźniej. Ludzie pisali co faktycznie myśleli. Teraz każdy się spina, bo albo menadżer kampanii go wyrzuci za mało przydatne posty, albo bo za wszelką cenę chce zdobyć Merity, bo chce awansować by więcej zarobić z kampanii.. Sam nie wiem, czy o to chodziło..
Na pewno podstawowa funkcja Meritów jest spełniana, bo jakość postów się poprawiła. Jednak z drugiej strony wielu osobom kij w tyłek wszedł głębiej..

hehe.. i żeby nie było, nie piję do Ciebie.. ogólnie tak mi się wydaje..
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
December 13, 2019, 11:00:11 AM
Myślę, że prędzej czy później kolejna ranga będzie wprowadzona, tylko, że to już będzie hardcore dla kogoś kto dopiero co się zarejestruje.

Tak jak wcześniej napisałem, musimy się przyzwyczaić do tego co jest, bo kolejne zmiany w systemie rang to byłby już niezły labirynt. I tak się dziwię, że "nowi" jakoś to ogarniają Smiley

Nie wydaje mi się Smiley

Obecnie tylko 60 osób zdobyło ponad 1000 meritów. Jeśli kolejna ranga wymagałaby np. 2000 meritów, to byłaby to ranga dla garstki osób (1000 własnych i 1000 z airdropa). Zwłaszcza, że ci co najwięcej meritów zdobywają to ci, co nie mieli najwyższej rangi podczas wprowadzenia systemu. Wiec dla nich będzie to 1500-2000 meritów do tej rangi, a obecnie tyle meritów zdobyło tylko 15-9 osób. No chyba, że merity zostaną rozdawane jak lajki na facebooku to wtedy zdobyte teraz z trudem merity stracą sens.

Wszyscy narzekają jak trudno jest zdobywać te merity a zapominają, że system ten powinien skutecznie rozmieszczać użytkowników na drabinie rang. A nie newbie 5 osób, senior 500 a legendary 10 mln. Rozkład powinien być taki, że 80% użytkowników siedzi na rangach full member - hero member. A to można osiągnąć tylko poprzez trudne do zdobycia merity. Im trudniej je zdobyć tym cenniejsza jest ranga. Jakby były rozdawane na zasadzie lajków na FB to każdy miałby je w dupie bo 1000 zdobywałoby się kilkoma postami. Jedynym problemem rang moim zdaniem jest to, że tacy użytkownicy (https://bitcointalksearch.org/user/mitchr4-355816) ciągle są i spamują forum postami totalnie bez sensu a zdobytej spamem rangi sprzed okresu meritów nikt im nie odbierze. Dla nowego użytkownika, który nie do końca ogarnia forum a  szukającego odpowiedzi nie ma różnicy miedzy postem od takiej osoby a osoby która zarejestrowała się rok później i zdążyła zdobyć 1000 meritów w czasie gdy tej gość 1. To sprawia, że legendary =/ legenday. To sprawia, że dopóki się z tym nie uporamy to rangi nigdy nie będą działać jak powinny (dawać feedback o jakości posta napisanego przez użytkownika danej rangi) jak i nie uzyskamy równego rozkładu na drabinie rang.

Ci, co siadają na laurach prędzej czy później tego pożałują i to nie przez system a przez managerów, dla których "earned merits" jest najszybszym wyznacznikiem tego, czy warto kogoś głębiej prześwietlać czy nie.

Ale zgadzam się już z wami zanim to napiszecie Smiley Jest to moja subiektywna ocena z punktu widzenia osoby, która poci się nad każdym postem by iść w górę z rangą i jednocześnie widząc posty tych ludzi:
https://bitcointalksearch.org/user/bering-436371
https://bitcointalksearch.org/user/coin-investor-891131
https://bitcointalksearch.org/user/aioc-842046
https://bitcointalksearch.org/user/carlisle1-826292
https://bitcointalksearch.org/user/ashliusz-798271
https://bitcointalksearch.org/user/dunfida-661329
https://bitcointalksearch.org/user/script3d-697888
https://bitcointalksearch.org/user/majestymage-533079
https://bitcointalksearch.org/user/sirlancelot-525060
Hero-legenday, którzy od wprowadzenia meritów zdobyli max 10 sztuk jednocześnie nieustannie spamując forum.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
December 13, 2019, 10:26:39 AM

Najprostszym rozwiązaniem wydaje się być kolejna ranga, ale biorąc pod uwagę, że na Hero trzeba 500 meritów a na Legendary 1000, to kolejna ranga mogłaby być od 1500 meritów.

Myślę, że to byłoby bardzo uczciwe posunięcie w stosunku do całego forum. Nareszcie rangi Legendary musiały by się zacząć starać, a to na pewno wpłynęłoby na lepszą jakość tego forum.

Myślę, że prędzej czy później kolejna ranga będzie wprowadzona, tylko, że to już będzie hardcore dla kogoś kto dopiero co się zarejestruje.

Tak jak wcześniej napisałem, musimy się przyzwyczaić do tego co jest, bo kolejne zmiany w systemie rang to byłby już niezły labirynt. I tak się dziwię, że "nowi" jakoś to ogarniają Smiley
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 10, 2019, 04:42:41 AM
No tak, musiało by ich być więcej po prostu...

Tak na prawdę to chyba nikt do końca nie wie i nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie, ale może być różnie.

Jak sam piszesz:

...Tylko, że wtedy koledzy by rozdawali kolegom, albo po prostu by były sprzedawane...

Jest duże prawdopodobieństwo nadużyć, chociaż z drugiej strony kiedy będzie merita dużo, to nie powinno być aż tylu chętnych, żeby go kupić, ponieważ łatwiej będzie go zdobyć.

Na pewno rangi Legendary powinny być w jakiś sposób stymulowane do większego zaangażowania, tak jak wszystkie inne.

Najprostszym rozwiązaniem wydaje się być kolejna ranga, ale biorąc pod uwagę, że na Hero trzeba 500 meritów a na Legendary 1000, to kolejna ranga mogłaby być od 1500 meritów.

Myślę, że to byłoby bardzo uczciwe posunięcie w stosunku do całego forum. Nareszcie rangi Legendary musiały by się zacząć starać, a to na pewno wpłynęłoby na lepszą jakość tego forum.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
December 09, 2019, 04:23:10 PM
Od początku wejścia meritów mam nadzieję, że użytkownicy nauczą się je rozdawać jak lajki na FB. Nie tylko za super wartościowe posty, ale również za coś co wystarczy, że się podoba. To by mogło ułatwić nieco zdobycie awansu tym mniej doświadczonym. Do tego jednak powinna być większa liczba meritów do rozdawania. Tu jednak też jest niebezpieczeństwo tego, że zacznie się handel meritami i będzie nie do wychwycenia kto je daje, bo ma na to ochotę, a kto je sprzedaje. Trochę patowa sytuacja.

Zamierzenie systemu Merit:

I'm hoping that this system will increase post quality by:
 - Forcing people to post high-quality stuff in order to rank up. If you just post garbage, you will never get even 1 merit point, and you will therefore never be able to put links in your signature, etc.
 - Highlighting good posts with the "Merited by" line.

While we will not be directly moderating this, I encourage people to give merit to posts that are objectively high-quality, not just posts that you agree with.

Do tego jednak powinna być większa liczba meritów do rozdawania. Tu jednak też jest niebezpieczeństwo tego, że zacznie się handel meritami i będzie nie do wychwycenia kto je daje, bo ma na to ochotę, a kto je sprzedaje. Trochę patowa sytuacja.

W zeszłym miesiącu źródła wysyłające więcej meritów miały zwiększone limity, więc ogólnie na całym forum można spodziewać się, że trochę więcej będzie ich rozdawanych. Do tego doszły też nowe źródła, a nieaktywne zostały usunięte.

Tyle tylko, że mamy specjalną kastę źródłowców i nad nią, jako taką, kontrola praktycznie żadna. Też mogą rozdawać w cały świat, także i za pieniądze, tylko kolesiom czy własnym alternatywnym profilom.

Nie mogą, za to jest się usuwanym.
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
December 09, 2019, 08:49:15 AM
No tak, musiało by ich być więcej po prostu. Tylko, że wtedy koledzy by rozdawali kolegom, albo po prostu by były sprzedawane i znów cały misterny plan w piz*u.
Chyba póki co musimy się przyzwyczaić do tego co jest.
A to wystarczyło by tylko drobne ograniczenie, typu klikasz +merit i link znika, nie ma go dla ciebie więcej. Czyli max 1 merit dla posta od danej osoby, do tego, max 20 na dzień dla jednego - od jednego użytkownika. Ale w sumie, to też pisałem, że jeśli system się nie zmieni na ten typ o którym mówię, to nawet nie ma sensu tego ruszać bo obecny też działa. Tyle tylko, że mamy specjalną kastę źródłowców i nad nią, jako taką, kontrola praktycznie żadna. Też mogą rozdawać w cały świat, także i za pieniądze, tylko kolesiom czy własnym alternatywnym profilom.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
December 09, 2019, 08:33:25 AM
mam nadzieję, że użytkownicy nauczą się je rozdawać jak lajki na FB
W takim wypadku system musiał by ulec zmianie. Tak jak pisałem już dawno, gdzieś na międzynarodowych wątkach, źródłem meritów powinien być każdy powyżej świeżaków. Za przykład; dla Jr 30smeritów/miesiąc, Member 40 itd, acz bez kumulacji smeritowej.
Niema innej opcji dla meritów by działały na zasadzie lajków, kingsajz dla każdego... tzn źródło  Tongue

No tak, musiało by ich być więcej po prostu. Tylko, że wtedy koledzy by rozdawali kolegom, albo po prostu by były sprzedawane i znów cały misterny plan w piz*u.
Chyba póki co musimy się przyzwyczaić do tego co jest.
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
December 09, 2019, 08:18:35 AM
mam nadzieję, że użytkownicy nauczą się je rozdawać jak lajki na FB
W takim wypadku system musiał by ulec zmianie. Tak jak pisałem już dawno, gdzieś na międzynarodowych wątkach, źródłem meritów powinien być każdy powyżej świeżaków. Za przykład; dla Jr 30smeritów/miesiąc, Member 40 itd, acz bez kumulacji smeritowej.
Niema innej opcji dla meritów by działały na zasadzie lajków, kingsajz dla każdego... tzn źródło  Tongue
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
December 09, 2019, 06:48:47 AM
Niestety, muszę się przyznać, że jest dokładnie tak jak napisał @wwzsocki . Prawdę mówiąc, nie przeszkadza mi to, że nie muszę się starać, więc w sumie nie powinienem narzekać. Jednak patrząc z perspektywy jest to trochę niesprawiedliwe. Całość podkręca to, że w sumie doświadczonym osobom jest łatwiej napisać coś wartościowego niż nowym użytkownikom, więc tak naprawdę Ci nowi muszą się starać o wiele bardziej. Z jednaj strony ukróciło to wysyp multi kont, które były tylko do bounty, a z drugiej ostudziło dość mocno zapał zwykłych użytkowników, którym wydaje się awans rangi czymś niemalże nieosiągalnym.

Od początku wejścia meritów mam nadzieję, że użytkownicy nauczą się je rozdawać jak lajki na FB. Nie tylko za super wartościowe posty, ale również za coś co wystarczy, że się podoba. To by mogło ułatwić nieco zdobycie awansu tym mniej doświadczonym. Do tego jednak powinna być większa liczba meritów do rozdawania. Tu jednak też jest niebezpieczeństwo tego, że zacznie się handel meritami i będzie nie do wychwycenia kto je daje, bo ma na to ochotę, a kto je sprzedaje. Trochę patowa sytuacja.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
December 09, 2019, 05:52:51 AM
@TytanowyJanusz podsumował kolejny miesiąc, jeżeli chodzi o merity na naszym lokalu, no i tak jak się spodziewałem wyszło bardzo biednie.

Pragnę zaprezentować listopad podczas którego udało nam się zdobyć zaledwie 56 meritów. Jest to najgorszy wynik od lutego...

Myślę, że taki wynik nie powinien dziwić, a nawet może być jeszcze gorzej za miesiąc ponieważ nie ma nikogo aktualnie komu by zależało bardzo na meritach w naszym lokalu.

Kiedy było tu kilka osób spragnionych meritów i wybicia rangi, to przybywało nowych, bardzo wartościowych wątków z oczywistych powodów. Teraz trzeba by znowu kilku takich zawziętych Świeżaków, albo jakichś starszych użytkowników (nie aktywnych od dłuższego czasu), żeby wrócili i starali się zbierać merity, to może coś by się zmieniło.

Trochę kolega @Kotwica666 ma rację, kiedy pisze że:

...Prawda jest taka, że nie przykładam zbyt dużej wagi do nich, bo jakby maxa już na szczęście mam.. Wink...

No i właśnie tu jest fundamentalny problem z meritem, który nie ma i nigdy nie miał wpływu na wyższe rangi. Nie ma potrzeby ani powodu, żeby się jakoś nadzwyczajnie starać, żeby je zdobyć, a 5 sztuk co 3 miesiące zbierze chyba każdy, żeby mieć minimum do kampanii bounty.

Merit nie stymuluje najbardziej doświadczonej grupy użytkowników Bitcointalk, czyli rang Legendary. To oczywiście bardzo źle i prowadzi do sytuacji, kiedy większość wątków zakładają nowi użytkownicy lub po prostu robią tłumaczenia, itd. To źle, bo gdyby Legendary też byli uzależnieni od napływu świeżych meritów, to byłaby szansa na więcej wysokiej jakości tematów i dyskusji. A tak, jeżeli nie trzeba się wysilać, to po co i czasem nawet tylko z lenistwa nie robimy nic.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
October 23, 2019, 11:58:52 AM
Mam pytanie do @Malevolent 'a naszego moderatora, czy kiedyś było tu bardziej tłoczno, czy ostatni rok, to był właśnie najlepszy rok dla naszego lokala?

Nigdy tu nie było specjalnie tłoczno, poza działem alternatywnych kryptowalut, ale tam większość to i tak były tłumaczenia ogłoszeń nowych altcoinów/tokenów.

Chyba większość woli albo po angielsku na głównym forum się udzielać, albo na forum.bitcoin.pl jak wolą po polsku.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
October 23, 2019, 11:37:05 AM
[ciach]
czemu tak rzadko wpadacie na lokal?
Odpowiadając za siebie, staram się udzielać, obserwować, postuję od czasu do czasu, nawet w twoim wątku, o ciekawych skamach, wbiłem już kilka pełnoprawnych artykulików...
Wydaje mi się, że z czasem następuje rodzaj jakiegoś wypalenia, zmęczenia czy znużenia kipiącym tyglem, jakim jest forum...    

Tak Twoje ostatnie wzmożone zainteresowanie zostało odpowiednio zauważone i nagrodzone przeze mnie paroma meritami, jako że dość często się z Tobą zgadzam  Cheesy.

Pomimo wszystko, szkoda patrzeć, jak nam lokal marnieje, po prawie 3 latach codziennego postowania z zamiarem zachęcenia innych do dyskusji.

Szkoda, że nie ma jakiejś realnej szansy, żeby jak na razie coś zmienić, zawsze mało nas tu było i tak już chyba zostanie, co najmniej tak mi się wydaje, że nasz lokal do licznych nigdy nie należał.

A może trzeba się z tego cieszyć, bo przecież nie o ilość, a jakość chodzi  Huh
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
October 23, 2019, 07:23:10 AM
[ciach]
czemu tak rzadko wpadacie na lokal?
Odpowiadając za siebie, staram się udzielać, obserwować, postuję od czasu do czasu, nawet w twoim wątku, o ciekawych skamach, wbiłem już kilka pełnoprawnych artykulików. Lokalną sekcję mam w obserwowanych, żaden nowy wątek nie umyka mojej uwadze.
A czemu tak rzadko? Nie chcę być posądzanym o jakieś spamowanie, to raz, a dwa - końcówka pięknej jesieni aż prosi by ją wykorzystać jakoś produktywnie, na świeżym powietrzu, to i czasu odrobinę mniej na pod-dachowe (indorowe xD) sprawy zostaje.

Czy pozostali ucichli z powodów zmniejszającej się zachęty finansowej, to naprawdę nie wiem i w sumie trochę w to wątpię.
Wydaje mi się, że z czasem następuje rodzaj jakiegoś wypalenia, zmęczenia czy znużenia kipiącym tyglem, jakim jest forum.
Zrobili sobie ferie, wrócą jak zgłodnieją Smiley   
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
October 23, 2019, 07:00:07 AM
Wydaje mi się, że wszyscy którzy zniknęli w ostatnim czasie zniknęli głównie przez to, że sygnaturki płacą coraz słabiej. Jako Full Member w rocket.run dostawałem 0,0115 BTC tygodniowo (46$ przy BTC za 4000$). Obecnie mintdice okroił wypłaty i jako Hero Member dostaję 0,0044 BTC (35$ przy BTC za 8000$). Jest bardzo słabo. Moim zdaniem merity nie zatrzymałyby ani adama ani cryptovigi, bo oboje mieli Hero i daleko do Legendary ze względu na activity. Poza tym opuścili lokal w czasach meritowej świetności.
Nowych posterów nagradzam jak mogę a i tak nie zostają (pod warunkiem, że nie przyszli tu czegoś reklamować).

Z czystej ciekawości.
@cygan
@poptok1
@pawel7777
czemu tak rzadko wpadacie na lokal?
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
October 23, 2019, 06:18:12 AM
Jakiś czas temu rozmawialiśmy o meritach w tym wątku i podzieliłem się z Wami moją opinią, a raczej obawą, że już nie długo nasz lokal może świecić pustkami i chyba niestety tak się dzieje. Od kiedy nie ma @Crytpovigi i @Adamvp, nasz lokal podupadł i często nie ma co czytać. Nawet nie chce myśleć, jakie są ostatnie statystyki naszego lokala ale na pewno jedne z najsłabszych w tym roku.

Mam pytanie do @Malevolent 'a naszego moderatora, czy kiedyś było tu bardziej tłoczno, czy ostatni rok, to był właśnie najlepszy rok dla naszego lokala?

Jak będę znał odpowiedź na to pytanie, to łatwiej będzie zrozumieć, czy jest aktualnie jest źle, czy może właśnie jest tak, jak było zawsze, tylko ostatnie lata był po prostu wyjątkowe i teraz się wydaje, że jest pusto?

Z tego co wiem to z początku prawie nic sienie działo tutaj, dlatego też tak rzadko wcześniej pisałem, bo zaglądałem nawet dość często.
Pages:
Jump to: