Pages:
Author

Topic: DAO - Decentralized Autonomous Organization - page 17. (Read 44306 times)

newbie
Activity: 27
Merit: 0
https[Suspicious link removed]cute+a+proposal+via+the+Ethereum+Wallet

Şu adresteki 2. ve 3. adımları uyguladıktan sonra withdraw yapın

tesekkur ederim.
dediginiz gibi yaptım. suan dao gonderip alabiliyorum pol den

ancak yaparken contrat girdigimiz yerde kendi cuzdan adresini degil sizin gonderdiginiz web sitesinde bildirilen adresi girdim. sanırım dogru olan da bu.

son bir soru

kontrat icine girince 55binkusur tane daom var gibi gorunuyor ancak biryere gonderemiyorum. bunlar nedir.

full member
Activity: 196
Merit: 100
newbie
Mist wallet kurduktan sonra ki ether adresinize withdraw yapacaksınız

mist kullanıyorum suan eth icin. herhangi bir ayar yapmadan gonderebiliyormuyum.
full member
Mist wallet kurduktan sonra ki ether adresinize withdraw yapacaksınız
newbie
Arkadaslar merhaba;

poloniex üzerinden aldığım dao larım var. ve hala poloniex de duruyor. onları ordan cuzdan yada benzeri ne varsa oraya cekmek istiyorum. Bunu nasıl yapacağımı çözemedim. Bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.

Teşekkür ederim. Görüşmek üzere.
full member
Yahu proje yapılırda sistem para kazanmaya başlarsa elbette geçer etherin değerini ama teorik potansiyel pratiğe geçememiş görünüyor şimdilik
sr. member
Activity: 388
Merit: 288
Living the dream
genele yönelik ben gene meşhur sorularımdan birini sorayım.  Grin DAO nun piyasa değeri ether i geçebilir mi sizce ? gerekçeli olarak açıklayınız.   Roll Eyes
full member
Oylamaya katılımı arttırmak için bir şeyler düşünülmeli, bu arada bugün 1 ether 109 DAO oldu geri döndü, split proposalları artıyor bir yandan ne olacak belirsiz
sr. member
Living the dream
ilk oylamayı yaptım bugün, cüzdan da ether olması lazımmış, benim cüzdan boş olunca izin vermiyordu, madencilik yaptım biraz, ordan gelenleri cüzdana ekleyince yapabildim şu an. diğer taraftan DAO v.1.1 geliyormuş (https://blog.slock.it/proposal-framework-1-0-dao-1-1-draft-427c40ef9ed4#.vb6ugiyb7) bizim slock.it bundan sonra gelir herhalde artık, yani biraz daha beklicez, o ara da DAO fiyatı gene sürünceme de kalmaya devam edebilir.

diğer taraftan, Milletin oy kullanmama nedenleri: 1-oy kullanıp dao ları minimum 2 hafta kilitlememek, böylece istediği zaman satabilmek, 2-projelerin henüz oylamaya sunulmamış olması  bence.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
Millet neden oy vermiyor olabilir?

Oy verip coinleri kitlemek istemiyorlardır. Şahsen henüz hiç oy kullanmadım, kullanmamı gerektirecek bir proposal da çıkmadı.
Siz satmayı düşündüğünüzden mi kilitlemek istemiyorsunuz? 14 gün süre sonuçta? Olurda birkaç katına çıkarsa satarım düşüncesinden ötürü mü yani
hero member
Activity: 739
Merit: 500

Oy verip coinleri kitlemek istemiyorlardır. Şahsen henüz hiç oy kullanmadım, kullanmamı gerektirecek bir proposal da çıkmadı.
legendary
just in case
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
dao hacmi iyice gevsedi 500 btc hacim var. gerci etherdede 8k hacim var.hiçbirsey. millet baya bir dinlenmeye çekildi anlaşılan. wings için bekliyor olabilir herkes.
sr. member
Living the dream
http://cointelegraph.com/news/peerplays-to-innovate-ethereum-with-sidechain-for-the-dao

peerplays DAO ya teklif sunmuş, finanse edilmesi karşılığında karının %20 sini vereceğini belirtmiş.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bence 48 günlük süre DAO nun fiyatını aşağı çekiyor, insanla r beklediğini bulamadığı için sistemden çıkmak istiyor, 48 gün beklemektense ucuza satıp çıkıyor.buda fiyatta baskı oluşturuyor.
full member
Split de neden Yes/No diye oylama yapabiliyoruz?
Split  propasal olarak yapılıyor sanırım bu yüzden oylamaya açık oluyor, bir nevi bug sayılabilir Smiley Bu 48 gün neye göre belirlenmiş çok merak ediyorum açıkcası, wiki sayfasında ilgili yerde şöyle yazıyor

If you simply want to cash out, you may want to consider trading your DAO Tokens on an exchange rather than splitting.

Paşa gönlün bilir istersen 48 gün beklersin istersen exchangede satarsın diyorlar
legendary
just in case
Split de neden Yes/No diye oylama yapabiliyoruz?
full member
Proposal lar için komisyonun minumum 11 ether olmasını oylamaya sunan proposals ın başlangıçta ki 11 etherlik komisyonu şu anda 2 ether görünüyor, demek ki komisyon miktarı oylama sırasında düşürülebiliyor minumuma?

Edit: Ayrıca split özelliği 48 gün sonra başlamayacak şu anda hazır durumda, split edebilmek için minumum 48 gün beklenmesi gerekiyor yanlış bilgi verilmiş başlıkta...
https://etherscan.io/token/TheDAO#proposals Ve görünen o ki split edenlerin sayısı hızla yükseliyor sanırım çabuk sönen bir balon olacak DAO
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
dao ile ilgili coindesk haberi başlık sert olmuş

http://www.coindesk.com/dao-can-keep-becoming-next-mt-gox/
sr. member
Living the dream
oylamaya katılmak için cüzdan da ether mi olması lazım. ben tüm etherleri çevirdim, şimdi sıfır diyor eth  Grin oylama yapmak istediğimde de cüzdan boş abi diyor.  Grin bir de oylama yapınca gas fee ödüyor muyuz. Ben birşey ödemiyoruz sanıyordum.
Pages:
Jump to: