Pages:
Author

Topic: Dapper Labs - Flow - page 15. (Read 4399 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1131
September 25, 2020, 11:34:42 PM
alışılagelmiş olanın dışında bulunan iyi düşünülmüş bir satış stratejisi ve token sirkülasyonu var. https://coinlist.co/flow valla katılıp katılmamak arasında epey kararsız kaldım. bir de konuyu baltalamak istemiyorum ama dexe.network'e bakan oldu mu? token dağılımı kötü, hype az gibi ama bu tür işler ilgimi çekiyor. özellikle benzer iyi işler için takip önerisine de açığım.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
September 25, 2020, 08:02:55 AM
Oyy laci bana özelden mesaj atsana hocam. Az evvel mal gibi coinliste üye oldum daha sonra kyc yapmak için. Aklıma ref olayı geldi akşam yeni üyelik açayım. Eski nüfus cüzdanı ile kyc yapabiliyor muyuz? Pasaportumla hayatta yapmam belki ehliyetle yaparım. İlk defa kyc yapacağım için helecan yaptım.
1 sene beklerim dert değil. Giden en fazla 500 dolar olur. 3-4 senedir elimde tutup gotume kaçanların yanında hikaye olur.
Bir soru daha:
1000 dolardan daha fazla alamıyor muyuz? İlla takla mi atmak gerekiyor?
Bir başka soru daha: ödeme neyle yapılacak: eth, BTC, tether, ltc, dolar

Bin dolardan daha fazla almak için birden fazla hesapla katılabilirsiniz ya da Dutch Auction'da $1'dan başlayan açık arttırmalı teklif olacak, ona katılabilirsiniz.

USD, BTC, ETH, USDC geçerli; ben USDC ile satın aldım.

KYC kimlik kartı ile oluyor. PM gönderdim.

Ben bu proje için Dutch Auction'a gireceğim, tek farkı tokenlerin tamamının 1. senede açılıyor olması.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
September 25, 2020, 07:36:57 AM
Oyy laci bana özelden mesaj atsana hocam. Az evvel mal gibi coinliste üye oldum daha sonra kyc yapmak için. Aklıma ref olayı geldi akşam yeni üyelik açayım. Eski nüfus cüzdanı ile kyc yapabiliyor muyuz? Pasaportumla hayatta yapmam belki ehliyetle yaparım. İlk defa kyc yapacağım için helecan yaptım.
1 sene beklerim dert değil. Giden en fazla 500 dolar olur. 3-4 senedir elimde tutup gotume kaçanların yanında hikaye olur.
Bir soru daha:
1000 dolardan daha fazla alamıyor muyuz? İlla takla mi atmak gerekiyor?
Bir başka soru daha: ödeme neyle yapılacak: eth, BTC, tether, ltc, dolar
hero member
September 25, 2020, 07:07:34 AM
KYC için işlem başlattım ama onaylansa da girermiyim bilmiyorum. 1 yıl token kilit biraz fazla uzun. 1 ay, 3 ay gibi süreleri anlamak mümkün. Ama 1 yıl bekledikten sonra tokenlerin bir de %50'sini almak.

Kâr ettirebilir, konuşulduğu gibi projenin cakası var yeterince.

Ama bu konuda tek söyleyebileceğim şey, bu piyasa için 12 ay çok çookkk çoookkkk uzun bir süre.

Sıfır circulating supply ile baslayacak ve dolasimdaki butun coinler stakingden gelecegi için coinler değerli olacak ve neredeyse roi edecektir diye dusunuyorum ama belli olmaz da tabi.

ahaha mal gibi atlamışım ben 1 sene kilitli olayını bilmiyordum.
iptal ettim hemen.usdc ile almıştım iptal oldu ama usdc su an hesapta gozukmuyor.bir sure sonra mı gelir ki?

İptal ettiysen gelir, Coinlist’te sikinti olmaz. Ben kisa vadeli trade sevmedigim ve genelde Tether’den cikmadiğim için vadesini bildiğim halde girdim, en az iki yili gozden çikartmayan kesinlikle satin almamali.

coinlist onceki token sale leride hep 1 sene miydi?solano,celo gold filan?

Hocam ben bu bir seneyi kripto para piyasasinda pasif olarak geçirdim ama geçmiş incelemelerime göre projelerin çoğu yayilima sahip, buna Solana vesaire dahil. Ben de projenin kendisine ve geçmişteki istatistiklere göre yatirim yaptim. Uzun vadeli temiz kârlar birakiliyor, kisa vadeli oyunculara göre projeler değil ama $$ garanti kâr.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
September 25, 2020, 06:55:18 AM
KYC için işlem başlattım ama onaylansa da girermiyim bilmiyorum. 1 yıl token kilit biraz fazla uzun. 1 ay, 3 ay gibi süreleri anlamak mümkün. Ama 1 yıl bekledikten sonra tokenlerin bir de %50'sini almak.

Ama bu konuda tek söyleyebileceğim şey, bu piyasa için 12 ay çok çookkk çoookkkk uzun bir süre.

Sıfır circulating supply ile baslayacak ve dolasimdaki butun coinler stakingden gelecegi için coinler değerli olacak ve neredeyse roi edecektir diye dusunuyorum ama belli olmaz da tabi.

iptal ettim hemen.usdc ile almıştım iptal oldu ama usdc su an hesapta gozukmuyor.bir sure sonra mı gelir ki?

İptal ettiysen gelir, Coinlist’te sikinti olmaz. Ben kisa vadeli trade sevmedigim ve genelde Tether’den cikmadiğim için vadesini bildiğim halde girdim, en az iki yili gozden çikartmayan kesinlikle satin almamali.

coinlist onceki token sale leride hep 1 sene miydi?solano,celo gold filan?
hero member
September 25, 2020, 06:52:03 AM

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
September 25, 2020, 06:51:31 AM

Hocam kararınızı etkilemiş olmayayım. Belki de Lachrymose'un dediği gibi FLOW çok kârlı da olabilir.
Sadece süre çok uzun geldi bana.
sr. member
September 25, 2020, 06:48:09 AM

hero member
September 25, 2020, 06:39:42 AM

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
September 25, 2020, 06:15:43 AM

hero member
September 25, 2020, 06:05:25 AM
valla karlı olacagı kesin aslında ma kyc cok zor yav ben ugrasamam.
bu arada para hesaptan dustu ama hala pending gozukuyor bende sizdede oyle mi?

Ethereum ağında otuz onay aldıktan sonra onaylanır, Bitcoin için muhtemelen üç ya da altıdır. Ben 3. hesapla da katıldım, aldık bi bela hayırlısı bakalım.
sr. member
September 25, 2020, 05:32:53 AM
Herkese selam, var mı bu projeyi takip eden ya da yatırım yapacak olan? Eğer yatırım yapan varsa yorumda bulunabilir ya da yatırım yapmayıp (benden duyup da) yatırım yapmaya karar alan biri olursa referansımdan bana kazandıracağı Flowları yarı yarıya paslaşabiliriz, teşekkürler.

ben yaptım. hype yuksek en az bi 3x bekliyoruz bakalım.

Hayırlı olsun, birden fazla hesapla girmeye değer mi sence?

valla karlı olacagı kesin aslında ma kyc cok zor yav ben ugrasamam.
bu arada para hesaptan dustu ama hala pending gozukuyor bende sizdede oyle mi?
hero member
September 24, 2020, 01:51:09 PM
Herkese selam, var mı bu projeyi takip eden ya da yatırım yapacak olan? Eğer yatırım yapan varsa yorumda bulunabilir ya da yatırım yapmayıp (benden duyup da) yatırım yapmaya karar alan biri olursa referansımdan bana kazandıracağı Flowları yarı yarıya paslaşabiliriz, teşekkürler.

Hayırlı olsun, birden fazla hesapla girmeye değer mi sence?

kyc işlemi yapmadığım için katılmayacağım. bu heriflerin icosuna (ico sico) katılıp da harcama boşluğu olacak arkadaş onay verirse ben de 5 ltc ateşlemek isterim. bu durumda sizin kazancınız benim gibi güzel bir insanla iş yapmış olmuş olacak. Grin benim kazancım ise 5 ltc karşılığı fuloooggghhhh götünün kılıyık koini.

Evet Dapper Labs yukarıda bahsedilen Flow blockchaini yaptı ve yakında aktif olacak. Şu an Coinlist üzerinde %50’si 1 sene sonra, 1 seneden sonra kalan %50’nin her ay %%8.5’u salinimli olacak şekilde satiliyor. Bu koşullarin tamami ve fiyat early backerler ile aynı. Yani proje 0 circulating supply ile başlayarak ilk 1 sene sadece staking reward ile supplye sahip olacak.

Minimum $50, maksimum $1000lık satin alinabiliyor. Ben tek hesapla girdim, iki KYC daha bekliyorum onlari da fulleyeceğim. Bir kişinin refiyle kaydoldugunuzda ref sahibi kişi 500 Flow kazaniyor ($50 değerinde), bunun yarisini salininca paylaşabilirim ya da ETH cinsinden $25 fişekleyebilirim.

Lachrymose: https://bitcointalksearch.org/topic/m.55256181

Hocam lineer bir dağıtım yapılacağı ve stake ödülü olacağı için başkasının hesabıyla işlem yapmanız doğru olmaz. Proje detayları söylediğiniz şeye uygun değil malesef ama iki sene güvenebileceğiniz biri varsa deneyebilirsiniz.
sr. member
September 24, 2020, 01:13:53 PM

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
September 24, 2020, 12:12:50 PM
kyc işlemi yapmadığım için katılmayacağım. bu heriflerin icosuna (ico sico) katılıp da harcama boşluğu olacak arkadaş onay verirse ben de 5 ltc ateşlemek isterim. bu durumda sizin kazancınız benim gibi güzel bir insanla iş yapmış olmuş olacak. Grin benim kazancım ise 5 ltc karşılığı fuloooggghhhh götünün kılıyık koini.

Evet Dapper Labs yukarıda bahsedilen Flow blockchaini yaptı ve yakında aktif olacak. Şu an Coinlist üzerinde %50’si 1 sene sonra, 1 seneden sonra kalan %50’nin her ay %%8.5’u salinimli olacak şekilde satiliyor. Bu koşullarin tamami ve fiyat early backerler ile aynı. Yani proje 0 circulating supply ile başlayarak ilk 1 sene sadece staking reward ile supplye sahip olacak.

Minimum $50, maksimum $1000lık satin alinabiliyor. Ben tek hesapla girdim, iki KYC daha bekliyorum onlari da fulleyeceğim. Bir kişinin refiyle kaydoldugunuzda ref sahibi kişi 500 Flow kazaniyor ($50 değerinde), bunun yarisini salininca paylaşabilirim ya da ETH cinsinden $25 fişekleyebilirim.

Lachrymose: https://bitcointalksearch.org/topic/m.55256181
legendary
Activity: 2198
Merit: 2570
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
September 23, 2020, 04:05:22 PM
Nucypher'a girmek için 1 aydır kyc peşinde koşturuyorum coinlistte. Tipimi beğenmediler sanırım kyc onaylatmayı başarırsam bir miktar giriş yapacağım dapper için de.
hero member
September 23, 2020, 02:51:02 PM
Pages:
Jump to: