Pages:
Author

Topic: Datx tarafından 356k usd dolandırıldım yardım - page 10. (Read 2448 times)

full member
Activity: 1050
Merit: 210
Crypto Trader
video başlangıcında olan Anon +90 541 ile başlayan numaramıdır ki dolandırıcı  olan kişi ?
buysa  burda şikayetçi olursan şansın var derim ama dışarı no ise nasıl olacak o zaman?
misal adam çinde yada japonyada yada romanyada?
Hocam video çeken benim o profil ve numara bana ait

anladım kardeşim peki adamın cepno sende varmı araştırdınmı  neresi hangi ülke şunun için sordum.
Ümidini kırmak istememde bu sitede farkındamısın  mantar cep nolar satılıyor sosyal medya adında helede öyle bir no ise mantar ise adam hattı atar olay biter.yada kendisinin olsa bile işte adam hangi ülkede ise o adamı burda şikayet etsen oralara nasıl ulaşılacak işin ilginci olan o. Huh
Telegram dışarıya paylaşacağını düşünmüyorum bilgileri bir de dediğin gibi mantar no kullanıyordur büyük ihtimal ama büyük ihtimal singapur yaşayan birisi yönetim bağlantısı var ve ya 1 admin 2 hesap kullanıyor ama bunu kanıtlayamıyorum aynı mevzu seele oldu 1.8 m usd geri ödeme oldu yabancı topic takip edin bak icodrops sahibi benim arkadaşım sergey onla ugraştık bayağı ama gine sonuç yok

adam singapurda ise işte burdan şikayetçi olsanda iş zor.birde bence o icoda olan kişilerde bu işin içinde olabilir.
İşte deneme yanılma yapıyorlardır bakalım uğraşıyormu uğraşmıyormu diyede sonuçta tahminim işin içindedirler bence.Sen peşlerini bırakma derim:inşallah geri alırsın parayıda hatta şunu bile diyebilirler hepsini değilde misal sen demişsinya 413 eth yolladım sana 250 geri yollarlar gibi düşün yani olmazmı olur.
Zaten hocam diyorum ya bu kadar tescillenmiş bir firma bak şirket bu yani lisk ethereum gibi faaliyet gören bir firma ekip alıcağı adamı tanımama imkanı var mı sizce en kötü kyc alması gerekiyor adamlar o bilgileri bile paylaşmıyorlar Smiley

işte bende diyorumki alayı o işin içindedir yani şöyle düşün biz 10 kişi ico da yöneticiyiz  işte x olan ibnelik yapıyorda diğerleri  suçu kabul etmiyor olacak iş değil.çünkü para büyük onlarda pay bekliyorlardır kesin avanta para nasılsa gözüyle bakıyorlardır.suçu birine at kenara çekil varmı öyle dünya.
newbie
Activity: 167
Merit: 0
video başlangıcında olan Anon +90 541 ile başlayan numaramıdır ki dolandırıcı  olan kişi ?
buysa  burda şikayetçi olursan şansın var derim ama dışarı no ise nasıl olacak o zaman?

anladım kardeşim peki adamın cepno sende varmı araştırdınmı  neresi hangi ülke şunun için sordum.
Ümidini kırmak istememde bu sitede farkındamısın  mantar cep nolar satılıyor sosyal medya adında helede öyle bir no ise mantar ise adam hattı atar olay biter.yada kendisinin olsa bile işte adam hangi ülkede ise o adamı burda şikayet etsen oralara nasıl ulaşılacak işin ilginci olan o. Huh
Telegram dışarıya paylaşacağını düşünmüyorum bilgileri bir de dediğin gibi mantar no kullanıyordur büyük ihtimal ama büyük ihtimal singapur yaşayan birisi yönetim bağlantısı var ve ya 1 admin 2 hesap kullanıyor ama bunu kanıtlayamıyorum aynı mevzu seele oldu 1.8 m usd geri ödeme oldu yabancı topic takip edin bak icodrops sahibi benim arkadaşım sergey onla ugraştık bayağı ama gine sonuç yok

adam singapurda ise işte burdan şikayetçi olsanda iş zor.birde bence o icoda olan kişilerde bu işin içinde olabilir.
İşte deneme yanılma yapıyorlardır bakalım uğraşıyormu uğraşmıyormu diyede sonuçta tahminim işin içindedirler bence.Sen peşlerini bırakma derim:inşallah geri alırsın parayıda hatta şunu bile diyebilirler hepsini değilde misal sen demişsinya 413 eth yolladım sana 250 geri yollarlar gibi düşün yani olmazmı olur.
Zaten hocam diyorum ya bu kadar tescillenmiş bir firma bak şirket bu yani lisk ethereum gibi faaliyet gören bir firma ekip alıcağı adamı tanımama imkanı var mı sizce en kötü kyc alması gerekiyor adamlar o bilgileri bile paylaşmıyorlar Smiley
full member
Crypto Trader
video başlangıcında olan Anon +90 541 ile başlayan numaramıdır ki dolandırıcı  olan kişi ?
buysa  burda şikayetçi olursan şansın var derim ama dışarı no ise nasıl olacak o zaman?

anladım kardeşim peki adamın cepno sende varmı araştırdınmı  neresi hangi ülke şunun için sordum.
Ümidini kırmak istememde bu sitede farkındamısın  mantar cep nolar satılıyor sosyal medya adında helede öyle bir no ise mantar ise adam hattı atar olay biter.yada kendisinin olsa bile işte adam hangi ülkede ise o adamı burda şikayet etsen oralara nasıl ulaşılacak işin ilginci olan o. Huh

İşte deneme yanılma yapıyorlardır bakalım uğraşıyormu uğraşmıyormu diyede sonuçta tahminim işin içindedirler bence ico yönetimi.Sen peşlerini bırakma derim:inşallah geri alırsın parayıda hatta şunu bile diyebilirler hepsini değilde misal sen demişsinya 413 eth yolladım sana 250 geri yollarlar gibi düşün yani olmazmı olur.yada singapura gidicende orda nasıl olacak şikayet olayı yani.
full member
Activity: 333
Merit: 101
gerçekten paranızı kaptırmışsanız geçmiş olsun. gerçek olduğunu varsayarak emin olmadan bu kadar parayı nasıl gönderdiniz ben cesaret edemem açıkcası. şikayet ile bir sonuç zor elde edersiniz.adamın yaşadığı ülkeyi bulup orada dava açmanız belki bir soruşturma açılabilir.
newbie
video başlangıcında olan Anon +90 541 ile başlayan numaramıdır ki dolandırıcı  olan kişi ?
buysa  burda şikayetçi olursan şansın var derim ama dışarı no ise nasıl olacak o zaman?

anladım kardeşim peki adamın cepno sende varmı araştırdınmı  neresi hangi ülke şunun için sordum.
full member
Activity: 322
Merit: 112
Bence üstüne bir bardak soğuk su için derim, eğer datx ekibi insaflı davranırsa belki bir nebze şansınız olabilir onun dışında hiçbir şekilde bir hak alabileceğinizi düşünmüyorum.o kadar güzel projeler icolar varken keşke hepsini datx e basacağınıza biraz bölüştürseydiniz riski azaltmış olurdunuz.ayrıca olayında üzerinden nerdeyse 50 gün geçmiş o arkadaş şimdiye tabanları çoktan yağlamıştır.çok geçmiş olsun
full member
Crypto Trader

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Çok üzüldüm durumunuza. O ekipte gerçekten çok şerefsizmiş. Bir çok ico para gönderme esnasında hackleniyor ve yanlış adrese para gönderenlere dahi token gönderirken bunların içinde yer alan yöneticinin böyle bir işlem yapmasına ekip sessiz kalıyor.
newbie
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
Hocam büyük geçmiş olsun ama zor gibi duruyor geri alma gibi bir husus. Ancak dediğiniz gibi teselli olsun diye token verilebilir tarafınıza ama tamamen proje sahiplerinin inisiyatifinde bu durumda.
full member
Crypto Trader
newbie
Tüm paranızı buraya mı gömdünüz geçmiş olsun. İcoların hiç birine güvenmiyorum. Ayrıca yurtdışındaki adamlara bizim polislerimiz ne yapacak.  
Tokenleri zararına satmamak için tutmuştum
238k Trac
203k instar
336k zeepin
8k cvt
Kaldı elimde sadece
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
geçmiş.olsun .Ben türkiyedeki borsalara bile havale çıkarırken acaba diyorum yalan yok şu anda 30.750 _TL borsada al sat yapıyoruzda sizin rakam büyük olmakla birlikte geri dönüşü olmazsa sıkıntı büyük olur.
newbie
Activity: 33
Hocam naptın sen yaa, bırde 2 defa yollamışsın adres farkında falandamı uyanmasın iki adres farklı. Yazık olmuş umarım birşeyler yapabilirsin ama çok zor bu işler
member
Activity: 560
Merit: 12
Tüm paranızı buraya mı gömdünüz geçmiş olsun. İcoların hiç birine güvenmiyorum. Ayrıca yurtdışındaki adamlara bizim polislerimiz ne yapacak.  
newbie
zannedersem ingilizceniz var , öncelikle globale daha düzgün bir anlatım ile konuyu acmanızı öneriyorum.

tüm kanıtlarınızı ekleyin , screenshotları alın. videolar daha anlasılabilir şekilde olsun. daha derli toplu bir konu acın. icodrops'da bu konu hakkında tweet attığına göre durum oldukca ciddi gözüküyor.

sizi telegramdan dolandıran official gruptaki bir admin olduğuna eminsiniz değil mi ?

edit : videoyu izlememiştim , izledikten sonra olayın büyüklüğünü fark ettim.

ayrıca isminiz ve twitter hesabınız bana bir yerden tanıdık geliyor. r10 kullanmışlığınız var mı
Yapıldı hocam bir sonuç yok 45 gün oldu hayla bir gelişme yok en azından teselli olarak token bile verebilirler o bile yok anlayacağınız evet kullanıyorum.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
gerçekten çok üzücü bir durum, çok çok geçmiş olsun, umarım zararınızı proje ekibi karşılar aksi durumda maalesef mevcut günümüz şartları ve kanunlarında, normal şartlarla geri alabilmeniz neredeyse imkansız. büyük geçmiş olsun tekrardan.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
zannedersem ingilizceniz var , öncelikle globale daha düzgün bir anlatım ile konuyu acmanızı öneriyorum.

tüm kanıtlarınızı ekleyin , screenshotları alın. videolar daha anlasılabilir şekilde olsun. daha derli toplu bir konu acın. icodrops'da bu konu hakkında tweet attığına göre durum oldukca ciddi gözüküyor.

sizi telegramdan dolandıran official gruptaki bir admin olduğuna eminsiniz değil mi ?

edit : videoyu izlememiştim , izledikten sonra olayın büyüklüğünü fark ettim.

ayrıca isminiz ve twitter hesabınız bana bir yerden tanıdık geliyor. r10 kullanmışlığınız var mı
newbie

videolarda adamın telefon numarası falan görünüyor eğer sahte no değilse adresini tespit et ve gerekeni yap kardeşim olay bu kadar basit.ha kendi tüymüş olabilir o zamanda farklı yollara başvurursun.bi arkadaş dediğim yolla yaklaşık 50k dolar parasını almıştı başka bir olayda
Video ben çektim hocam o profil bana ait numarayı değiştiririm bi kaç güne benim video çekme sebebim bana inanmıyorlar adam farkındaysanız hayla orada hikaye anlatıyor ben yapmadım vs diye video atıyorum adamı banlıyorlar işin komik tarafı.
full member
Activity: 490
Merit: 193

videolarda adamın telefon numarası falan görünüyor eğer sahte no değilse adresini tespit et ve gerekeni yap kardeşim olay bu kadar basit.ha kendi tüymüş olabilir o zamanda farklı yollara başvurursun.bi arkadaş dediğim yolla yaklaşık 50k dolar parasını almıştı başka bir olayda
Pages:
Jump to: