Pages:
Author

Topic: Datx tarafından 356k usd dolandırıldım yardım - page 8. (Read 2448 times)

member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Çok geçmiş olsun. Allah hakkınızı yanlarına koymaz. Bunlar bundan sonra ne yaparlar bilinmez. Ne kadar ciddi bir proje bilmiyorum. Daha önce ismini filan duymamıştım. Sosyal medyadan düzenli olarak onları taciz edersek. Borsalara ve diğer potansiyel müşterilere duyurursak etkili olabilir. Ama Adamlar biz vazgeçtik yapmıyoruz da diyebilirler. Benim başıma borsa üç kağıtçılığı gelmişti. Twitter da bir kaç yeri etiketleyip aynı gün almıştım paramı. Ancak sizin konunuz biraz daha farklı.
member
Activity: 448
Merit: 17
Çok çok geçmiş olsun abi nasıl attın o paayı ya hiç bi yere all in girilmeyeceğini senin bize söylemen gerekirdi okadar para bi icoya gömülür mü ya valla üzüldüm şimdi burda
newbie
Activity: 154
Merit: 0
Çok geçmiş olsun. Twitter'dan paylaşım yaptım. Elimden gelen bu ne yazık ki  Sad Projenin, kendi atadığı bir yetkilinin yaptığı hatayı üstlenmesi gerekir. Sorumluluk onlarda. Admini oraya yetkili kişi olarak sen ben koymadık kendileri koydu ve sorumluluktan kaçamazlar.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Scam ıcolar bitmeden birde ico adminlerini de mi araştıracağız artık. Bu dolandırıcılığı iconun admini yaptıysa Datx’in bu pisliği temizlemesi, sorumluluk alması gerekir. Aksi halde danışıklı dövüş olduğunu düşünmemek için hiç bir neden göremiyorum. Ortada bir dolandırıcılık söz konusu, polise gitmek yararlı olabilir, tabi admin yurt içinden biriyse. umarım bir şekilde geri almanın yolunu bulabilirsiniz.
member
Activity: 380
Merit: 20
Valla rakamı görünce ve olan olayları tansiyonum yükseldi dil altı hapı almak durumunda kaldım.Kendimi bir an sizin yerinize koydum nefes alamadım.Allah size yardım etsin keşke elden birşey gelse yemin ederim sonu ne olursa olsun yardım ederdim.
Burada malesef en büyük suçlu siz oluyorsunuz.Ben aynı evin içinde babam bile söylese bana 100 ether at ölüyom dese vallahi billahi atmam.Admin kim ki..Proje founderi bile olsa atmamanız gerekirdi.
Ne desek boş tabi mutlaka inanmışsınız birşey olmuş göndermişsiniz.Size tavsiyelerim sizle yazışan admin gerçekten projede var ise doğal olarak muhattabınız Datx olacaktır.Bulunduğu ülkeye gidip iyi bir avukat bulup bu şahıslara dava açacaksınız.Gerçi bu kadar ether için projeden bile vazgeçerler  sanıyorum.Ancak umut işte belki bir yol bulunur.Sonuçta suç suçtur.Elinizde yeteri kanıt var.Bu kadar paraya kalem çekemezsiniz.Bunlar zayıf ihtimaller ancak başka da mantıklı bir şey kimse söyleyemez.Ruh durumunuz ne kadar kötü bilmiyorum ancak çokta zaman geçmiş vakit kaybetmeden birşeyler yapmalısınız.Sizin bu parayı gönderme nedeniniz datx ve temasta olduğunuz kişi orda görev yapıyor.Siktiğimin datx sı olmasaydı heralde o parayı göndermezdiniz.O yüzden sorunu tek çözecek yerde icoyu düzenleyen datx.Allah kimseye böyle acı yaşatmasın ancak ben olsaydım yapamazdım heralde.
member
Activity: 180
Merit: 10
Risk takes great win or die.
Ah be güzel kardeşim üzerinden 53 gün geçmiş.Küresel hesaplara , beyaz yaka hackerlara danışmak, admin olduğu kesin ise direk arkadaşların dediği gibi mafya işlerini devreye sokmak lazım.Üstüne soğuk su içilecek meblağlar değil sonuçta.
member
Activity: 182
Merit: 11
Çok çok geçmiş olsun hocam gerçekten pek bir bilgim yok ama bu tarz haberler okudukça kanım çekiliyor gerçekten çok üzülüyorum.
member
Activity: 756
Merit: 16
Geçmiş olsun bir bardak soğuk su iç. Airdrop yapan bir icoya yatırım yapmak ne kadar mantıklı. Başka düzgün icolar bulsaydin keşke. İcoya yatırım yerine al sat yapsan hem risk az hem de kafan rahat olurdu. 356k az rakam değil al sat ile günde kaç kat kazanç saglarsin. Senin için acı bir tecrübe olmuş.
member
Activity: 429
Merit: 11
Büyük geçmiş olsun hocam çok ciddi bir rakam sizin adınıza ben üzüldüm onca emek onca çabanın boşa gitmesi can sıkıcı. Umarım biran önce sermayenize kavuşursunuz ve daha tecrübeli arkadaşlar size yol gösterirler.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Öncelikle çok geçmiş olsun hocam o kadar parayı tek kalemde yatırmak hemde contract bile olmadan gerçekten büyük cesaret.Artık ne desek boş.yasal yollarla bir yere varamayacağınız bal gibi ortada.bobitanın yazdığı gibi ancak gayrımeşru yollarla hakkınızı arayabilirsiniz ama bunun içinde yine baya bir para harcamanız gerekiyor.buna rağmen bile parayı alamama riskiniz var
newbie
Activity: 167
Merit: 0
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
legendary
Activity: 2632
Merit: 1333
1) Öncelikle çok bilmişliği bırakın, o kadar para gömülür mü falan. Göndermiş işte sana ne, olmuş artık, adamın zaten canı burnunda, saçma sapan yorumlar yapmayın.
2) Polis ne, savcı ne, hemen atlamışsınız? Dolandıranın kim olduğu, hangi ülkeden olduğu bile belli değil, muhtemelen bulunur da, TC kolluk kuvvetinin ya da yargısının yapabileceği bir şey yok.
...
Kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun,
Bana göre bu işten az zararla sıyrılmanın 2 yolu var,
Öncelikle, datxcilerle son derece net ve sert bir tavırla temas kurarak buna seyirci kalmalarının projelerini başlamadan bitireceğini ve ellerini taşın altına koymaları gerektiğini, aksi taktirde her türlü mecrada projeleriyle ilgili yaşadıklarını kanıtlarıyla sunacağını söyle. Bunu yok sayarlarsa gerçekten onlara ağır bir bedeli olur, o nedenle somut olarak telafi etmelerini iste (geçen yıl Authorship diye bir proje vardı, ben de airdropuna katılmıştım, sırf airdrop dağıtırken çakallığa gitmeleri yüzünden burada rezil edip gömdüler projeyi, yanlış hatırlamıyorsam 12 cent ico fiyatı vardı, hala yarım centlerde geziyor).
İkinci yol ise biraz pis ama etkili, yeraltına başvuracaksın, komisyonu karşılığında karanlık yollarla halledilmesini sağlayacaksın.
Bunların dışında bir yöntemle (polismiş, savcıymış, interpolmüş, tek başına globalde yazmakmış falan) çözülebileceğini zannetmiyorum. Bana yardım edecek mafyayı nereden bulacağım dersen de bulan buluyor, sen yerli kalantorlara git, onlar yabancı muhataplarını (ücreti mukabili tabii) bulurlar.
Birileri çıkıp da böyle çözüm olmaz diye eleştirmeye kalkmasın, birbuçuk milyon liraya yakın bir paradan bahsediyoruz, kimse o paraya sağlık olsun demez, kusura bakmayın.
member
Activity: 714
Merit: 82
kardeşim öncelikle çok geçmiş olsun.
adamlardan paranın yarısını iste olayı kapatayım de. yoksa interpollük olacaksınız gibi.
paranın yarısını olur da belki geri gönderirler kurtarırsın.
datx icobench puanına baktım 2.5 puanı var şuan. yani prestijde kaybetmiş.

full member
Activity: 366
Merit: 101
Hay maşallah 4000 küsür ETH, geçmiş olsun hocam. İmkansıza yakın geri dönüşü moral bozmak gibi olmasın ama. Singapur poliside bişey yapamaz türk poliside. Kripto dolandırıcılık hakkında yeni yasalar çıkması gerek dünya çapında...
jr. member
Activity: 248
Merit: 1
Geçmiş olsun hocam çok iyi para gitmiş malesef geri alabileceğini düşünmüyorum umarım alırsında hiç bi umudum yok benim ama türkiyeden hiç bişey yapamazlar bu adamlara
full member
Activity: 1050
Merit: 210
Crypto Trader
https://etherscan.io/address/0xce553d5c4c4d7cfbb21e6ff3e3c7a3e8e042998c

dikkatli araştırınca görünen senin eth den kalan bu 315 eth yani 413 den geri kalan bu hesaptaki para senin diğerlerini çok değişik yerlere dağıtmışlar.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Hocam çok üzüldüm vallahi geçmiş olsun. Çoğunu okudum mesajların. İnsan bazen dumur oluyor işte yoksa yapılacak hata değil hele ki çoğu insanın hayatında bile kazanamayacağı bir parayı böyle uzun uzun incelemeden yollamak olacak iş değil ama o haramzade orospu çocuğu belli ki kafa karıştırmış şaşırtmış. R10 konunuzu da gördüm. Önünüze bakmanız gerekir bence. O paranın geri gelmesi pek mümkün görünmüyor. DATX azıcık insan olup o tokenleri size hediye etmesi gerekir ama admin hesabından yapıldı diyorsanız onlarda tezgahın içinde demektir.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Admin yerinde durmuyordur diye tahmin ediyorum?? Datx neyin nesidir ve bu kadar büyük bir yatırımı hakedecek ne gibi bir ışık gördünüz bunlar ayrı mesele ve zaten olan olmuş size iyice kendinizi kötü hissettirmenin de anlamı yok, savcılığa da başvurun ancak sosyal platformlardan ve buradan özellikle globalde konuyu duyurabildiğiniz kadar duyurup ses getirmesini sağlarsanız belki bir işe yarar. Geçmiş olsun  Sad
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Admin hala devam ediyor mu görevine. Siz adama ne kadar yatıracağınızı falan mı söylediniz. Adam kendi adresini verdi galiba.
Tamam onlar hatalı da arkadaş bu kadar parayı niye kontrol etmeden yolluyorsunuz
Pages:
Jump to: