Pages:
Author

Topic: Datx tarafından 356k usd dolandırıldım yardım - page 7. (Read 2448 times)

full member
Activity: 434
Merit: 100
Hocam dolandırılısın anlarım da 365.000 doları nasıl kaptırdın yahu. Burada da kimsenin sana yardım edebileceğini düşünmüyorum açıkcası en kısa sürede siber suçlarla müdahale birimine başvurmanı öneririm.
full member
Activity: 504
Merit: 103
büyük geçmiş olsun bir projeye ne kadar inansakta bu projeye bu kadar büyük meblağlarda girmek böyle sıkıntılar çıkarabiliyor birdahakine daha dikkatli ve meblağları bu kadar uçuk olmadan yatırırsınız.
member
Activity: 212
Merit: 13
Çok üzücü bir durum ancak tek suçluda sizssiniz malesef.Diyelim ki icodaki admin kötü niyetli düşünmedi.İcoya dahil edildiniz.Bu kadar parayı sonucu belli olmayan bir projeye yatırmak ne demek oluyor.Aklınızı peynir ekmeklemi yediniz.Adamlar tamam kardeşim karşılığında bilmem kaç datx veriyoruz sesini kes dese.Sonrada proje batsa kim suçlu olacak.Yine sen.Ben olsam gönderieln eth karşılığı veririm Datxları. Sonrada proje scam kusura bakmayın yazar çeker giderim.Böyle olsa ne yapacaktın hiç düşündün mü?
,Bence suçlu arama tek suçlu malesef sensin.Başarısız bir projeye yanlış kararla yatırım yaptım proje scam çıktı kaybettim deyip unut gitsin.
member
Activity: 302
Merit: 12
Çok büyük geçmiş olsun.Tweterdan olayı tüm dünyaya duyurmaya çalış.Trendtopik olursa ses getirebilir.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
350k dolar baya fazla çok geçmiş olsun. icoya mı katıldınız da o kadar para verdiniz. benim 1k dolarım bile yok. olsa diye hayal kuruyorum. inş geri alırsınız paranızı. o kadara parayı datx e göndermeniz ilginç forumda sıklıkla parçaya bölün hepsini bir yere göndermeyin diye uyarıda bulunuyorlardı.
newbie
Activity: 52
Geçmiş olsun biz 50-100$ dolandirilsak koyar bu miktar çok yüksek. Yasal yollara başvurun diyeceğim ama nasıl olur yurt disindan dolandirilinca prosedür nasıl işliyor onuda malesef bilmiyorum en iyisi bir avukata danışın o size en doğru yolu daha hızlı bir şekilde gösterir. Avukata danışırkende dikkat edin iyi ve gųvenilir bir avukata gidin.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Rakam inanılmaz yüksek. Ekibinde yapabileceği birşey yok muhtemelen. Yasal yollarla hakkınızı aramanız lazım. Çözebilecekseniz yasal olmasa da olur.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Öncelikle çok geçmiş olsun diyorum yaşadıklarınız için,gerçekten çok üzücü bir durum, çok büyük bir parayı sıradan bir airdrop tokenine nasıl yatırdınız ama hocam ya, çok güzel katlayacak bir portföy oluşturulabilirdi bu parayla, Allah yardımcınız olsun, bu soruna bir çözüm bulmanız çok zor gibi, inşallah halledersiniz probleminizi.
jr. member
Merit: 5
Geçmiş olsun hocam valla oturduğum yerden canım sıkıldı başlığı görünce umarım paranızı geri alırsınız bir gelişme olursa ilk mesajı editleyerek haber verin bizde sizin yerinize sevinelim
sr. member
Activity: 658
Merit: 255
Git dava aç yakalanır sorun yok burada neyin cevabını arıyorsun anlamadım, ne olduğu belli olmayan böyle projelere o kadar para nasıl yatırılıyor anlamadım.
jr. member
Activity: 308
Merit: 1
Böyle bi projeye bu parayı nasıl gönderiyosun anlamadım, resmine bakıyorum yaşın ufak bu para nerden geldi o da ayrıca tuhaf bi durum. Yani bu coinleri alsan kime satıcan gibi bi ton başka olay da var, bunlar bence dolandırıclıktan daha ilginç. Adamın birine telegramdan 350k $ gönderirsen aklında çalmak olmayan adam bile alır kaçar. Bu crypto dünyası hakikaten çok acaip. Geçmiş olsun umarım geri alırsın.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Valla şaka gibi olay arkadaşım o kadar parayı güvenip göndermemeliydiniz.İNşallah uğraşlarınız sonuç verirde paranızı kurtarırdınız.projede ne gördünüz onu bilmem ama günlük hacim çok komik rakamlarda yani adamlar size token bile gönderse onu satmanız vakit alacaktır.ekip eğer bir şekilde yardımı kabul ederse size eth yerine token gönderecektir büyük ihtimalle oda ancak teselli ödülü gibi birşey olur.tekrar geçmiş olsun
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Büyük geçmiş olsun rakam çok korkunç büyük benim için, asla bu kadar büyük para yollamazdım zaten yok o ayrı mesele. Datx her ne kadar sorumluluğu almak istemese de sorumlu olan onlar. Adam gibi birini telegram admin yapsınlar. Umarım kurtarırsınız paranızı.
newbie
Activity: 167
Seele dede böyle bir durum olmuş telegram admini 3k-4k ETH çalmıştı . Takım sorumluluk bizde diyip bilgilerini istemişlerdi yatırımcıların. Tabii buarada hem Mevla küçük sayılır hemde sağlam bir projeydi . Sizinkisini ben ilk defa duyuyorum .

Hocam icodrops sahibi arkadaşım ugraştık twitter datx tutar tamamen bana ait seele adlı proje 1.8m usd geri iade yaptılar bu arada partner oldukları bir firma birşeyler yazmış bakalım sonunda ne olucak.
sr. member
Activity: 588
Merit: 354
Seele dede böyle bir durum olmuş telegram admini 3k-4k ETH çalmıştı . Takım sorumluluk bizde diyip bilgilerini istemişlerdi yatırımcıların. Tabii buarada hem Mevla küçük sayılır hemde sağlam bir projeydi . Sizinkisini ben ilk defa duyuyorum .
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Öncelikle büyük geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla siz yatırım yapmak için eth adresi istediniz. Telegramdaki adminde size başka bir adres verdi. Keşke siteden kendiniz bakıp kontrol edip yatırım yapsaydınız
full member
Activity: 350
Merit: 171
Çok geçmiş olsun ama cesaret edip nasıl 413 eth atıyorsunuz ortada smart contract olmadan gerçekten garip. Polisin, savcının, proje ekibinin yapabileceği hiçbir şey yok bana göre.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Konu açılmış zaten datx hacmi yerlere düşmüş, bu adamların bir şekilde zararını telafi etmesi lazım da keşke birde takımdan onay maili falan alsaydın
member
Merit: 10
OPEN GAMING PLATFORM
Çok geçmiş olsun. Rakam çok fazla. Globalde ingilizce olarak konuyu açın, keni ingilizceniz çok iyi değilse bu konuda da yardım alın. Ben polis savcılık çok bir şey yapılabileceğini sanmıyorum ama en azından başvuru yapın daha sonraları için elinizde belge olur.
member
Activity: 714
Merit: 82
bence paranın yarısını kurtarmaya bak.

paranın yarısını yatırın yoksa bunun için gerekirse 3-4 katı daha masraf yapar işin içine mafyaları sokarım gibisinden sopayı göster. sonuçta 400 eth yatırabilen biri olduğunu biliyorlar ve seni tanımıyorlar senden korkabilirler.

yani yapacak bir şey yok bir ümit belki adam korkup 200 eth geri gönderir de paranın bir kısmını kurtarırsın.

(gerçek anlamda mafyalarla paranın geri alacağına inanmıyorum bu arada, daha çok başınıza bela getirebilirsiniz.)
Pages:
Jump to: