Pages:
Author

Topic: digilira.com - Digilira ile Türk Liranızı dijital platforma taşıyın - page 33. (Read 35313 times)

member
Activity: 67
Merit: 10
Digilira ile ilgili düşüncelerimi sormak gerekirse waves getirmeniz gerçekten çok iyi oldu. Herkes hacim konusunda durmuş. Waves platformunun dünyadaki  24 saatlik işlem hacmi 2000 BTC Paribu bitcoin hacmi 2000 bitcoin.

Hacmi yaratacak olanın digilira değil waves platformların olması gerektiğini düşünüyorum.

Ayrıca alım satımlarda aldığın komisyon tutarlarından waves platform da komisyon alacak mı ?
member
Saygın digilira kurucuları ve geliştiricileri,

Bugün üzülerek bir durumu tespit ettim. Bunu da sizinle paylaşmak istedim.

Profilinde "Akche, Türkiye'nin Dijital Parası" Kişilerin sizin durumunuza olumlu mesaj atıp diğer platformlara olumsuz mesajlar attığını fark ettim. Sonra akche sistemini araştırdım waves üzerinden yeni bir coin olduğunu öğrendim ve aralık ayında digilira aracılıyla alabileceksiniz yazmaktaydı.

Akche daha başlamadan benim gözümde eksiği yedi. Digilira kurucuları ve geliştiricileri bu firmalarla iletişim içerisinde olduğunu düşünüyorum.  Bundan dolayıda bu firmaları uyarmanızı rica ediyorum. Bütün borsalar bizim kendi borsalarımızı kötülemek yerine yabancı borsaları kötüleyin. Yazmayacaktım normalde ama son 1 haftada iyice bu olayda artış meydana geldi.
member
Activity: 196
Merit: 12
Dijiliraya hayırlı olsun diyelim güzel bir proje olacak gibi görünüyor açıldıktan sonra  deneyip göreceğiz
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
Bugün Waves entegrasyon müdürü Vadim Radskiy ve back-end dev Sergey Tolmachev ile bir video konferans toplantısı daha gerçekleştirdik. Sasha Ivanov'dan da aldığımız onay ile birlikte yakında hizmete girdiğimizde Waves Lite Client ana sayfasında Dolar ve Euro'nun yanında Türk Lirasını da göreceğiz.

Her ne kadar entegrasyonun sağlanması kısa sürede gerçekleşebilecek de olsa, hesaplarımızın ve Waves üzerinde oluşturacağımız Türk Lirasına eşdeğer "asset"'imizin uluslararası denetim firması olan Deloitte tarafından denetlenebilmesi adına Deloitte Rusya'dan yeşil ışık bekliyoruz.

saygılarımızla,

digilira
süreçteki şeffaf davranışlarınızdan ve anlık bilgilendirmelerden ötürü size teşekkür ediyorum.
bir an önce sistemi devreye alabilmenizi bekliyoruz, insanlar farkına vardıkça hacim olarak türkiyenin bir numaralı borsası olacağınızı düşünmekteyim.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
gördüğüm kadarıyla digilira.com dan biz Türk yatırımcıların beklentisi büyük. umarım hayal kırıklığı yaratacak olaylar yaşanmaz, bir an önce işlem yapabilmek için bekliyorum. iyi çalışmalar
member
Activity: 406
Merit: 11
Bende bekliyorum, yeterli hacim oluşursa yüksek maliyetlerden bizi kurtaracağını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
son zamanlardaki en başarılı ve mantıklı projelerden biri, Türk lirası geçidi olması çok önemli.
full member
Activity: 462
Merit: 107
Bugün Waves entegrasyon müdürü Vadim Radskiy ve back-end dev Sergey Tolmachev ile bir video konferans toplantısı daha gerçekleştirdik. Sasha Ivanov'dan da aldığımız onay ile birlikte yakında hizmete girdiğimizde Waves Lite Client ana sayfasında Dolar ve Euro'nun yanında Türk Lirasını da göreceğiz.

Her ne kadar entegrasyonun sağlanması kısa sürede gerçekleşebilecek de olsa, hesaplarımızın ve Waves üzerinde oluşturacağımız Türk Lirasına eşdeğer "asset"'imizin uluslararası denetim firması olan Deloitte tarafından denetlenebilmesi adına Deloitte Rusya'dan yeşil ışık bekliyoruz.

saygılarımızla,

digilira

Harika bir haber. Bravo vala. Alkışlıyorum sizi.
member
Merit: 35

saygılarımızla,

digilira
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
pek inandirici bulmuyorum durmadan erteleniyor.

umarim ben yanilirim ama bir tarih belirleyip deadline a uymamak negatif prestij.

Ertelenen bir şey yok ki, söylendiği yolda gidiliyor. Herşey ha deyinice olmaz. Görüşmeyi yaptı görüşme içeriği ile de bilgi verdi arkadaş.
member
Activity: 164
pek inandirici bulmuyorum durmadan erteleniyor.

umarim ben yanilirim ama bir tarih belirleyip deadline a uymamak negatif prestij.
member
Activity: 238
guvenilirligi artirmak acisindan yazilimlarin open source olmasi gibi bir durum var mi?
member
Activity: 140
Merit: 20
Türk borsalarına yeni bir soluk getirecek olan güzel bir proje hayırlısıyla çabucak açılırsa direk waveslerimizi tl ile alabilelim bankalarla yapılan anlaşmalar çok güzel olmuş digilira çok güzel sürprizlerle hayata geçeceğe benziyor sabırsızlıkla açılışı bekliyoruz inşallah her şey olumlu gider güzel haberlerinizi bekliyoruz.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Çok güzel gelişmeler gerçekten.

Özellikle Deloitte gibi dev ve güvenilir bir firmanın bu konuda denetimi gerçekleştirmesi herkesin içini rahatlatacaktır ve platformda güvenle işlem yapılabilmesini sağlayacaktır. Özellikle tether'in bu kadar tartışıldığı günlerde deloitte firması ile partnerlik sağlanarak böyle bir çözüme ulaşabilmeniz harika olacak gibi gözüküyor.
member
Merit: 35
DIGILIRA HAKKINDA AÇIKLAMA;

11 Kasım 2017 tarihinde Moskova'da Waves Platform ekibinden Pazarlama Müdürü Inga ve Entegrasyon Müdürü Vadim ile toplantımızı gerçekleştirdik. Toplatımızda Waves Platform'a canlı Türk Lirası aktarma demomuzu yaptık. İlk tepkiler çok olumlu. Şimdiye kadar harcadığımız tüm mesaiye ve emeklerimize değdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

14 Kasım 2017 tarihinde ise (bugün) Sasha ile yaklaşık 1.5 saat süren bir video konferans toplantısı yaptık. Amaçlarımızı, aldığımız güvenlik önlemlerini, verebileceğimiz taahhütlerimizi paylaştık. Sasha ile birlikte de canlı bir para yatırma demosu gerçekleştirdik. Açıkçası toplantımızın çok olumlu ve verimli geçtiğini gururla paylaşabiliriz.

Hedefimiz Kasım ayı sonunda Türk Lirası Geçidimizi aktifleştirmekti. Altyapı çalışmalarımızın sonuna geldik. İlgili kodlarımızı ve web sitemizden gelen talepler ile banka bilgilerinin nasıl karşılaştırıldığını ve karşılığı olan Türk Lirasının nasıl gönderildiği ile ilgili otomasyon yazılımını yarın Waves Platform Ekibi ile paylaşacağız. Aynı zamanda Waves Ekibi de bizim banka hesaplarımız ile Waves Platform'a entegre ettiğimiz Türk Lirasının birbirine her zaman eşit olduğunun denetlenmesi adına Deloitte firması ile görüşme sağlayacak.

Çok büyük bir ihtimalle Sasha ile yüz yüze görüşüp resmi anlaşma imzalanabilmesi adına bir Moskova ziyaretimiz daha olacak. Türk Lirası geçidi ile birlikte şimdiye kadar alışmış olduğumuz borsa tecrübeleri tamamen değişecek.

Saygılarımızla,

digilira
member
Activity: 434
Merit: 14
Ben de mail adresimi bıraktım. Gelişmeleri takip edeceğim. Başarılar dilerim.
member
Activity: 70
Açılıs tarihi ne zamandı sanki 11 kasım gibi aklımızda kalmıs bekliyoruz ?
member
Activity: 532
Merit: 14
dört gözle açılışını beklediğim site/uygulama. yüksek transfer ücretlerinden kurtulmak bir yana, direkt olarak waves alabileceğiz Shocked bu uygulama gerçekten iş yapacak, demedi demeyin!
newbie
Activity: 32
Merit: 0
Çok güzel bir fikir.
Başarılı olmasını dilerim.
Gelişme ve gidişât hakkında bilgi sahibi olmak isterim.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Bende merak ediyorum son durum nedir acaba? Ayrıca Moskova'daki görüşmenizle ilgili izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Pages:
Jump to: