Pages:
Author

Topic: [ELIRA] eLira - Türkiye için Kripto Para Birimi - page 2. (Read 27096 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Arkadaşlar. Bu ne iştir yaa. Tam bizde varız derken, hiçbir kıpırtı yok son zamanlarda. Elin adamı almış başını gidiyor, biz üç-beş kişi biraraya gelemiyoruz. Sanal da olsa, kendi öz değerlerimize sahip çıkamıyoruz. ELİRA ÖLDÜ MÜ şimdi yani?

Hic bir zaman dogmadi ki ...
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Arkadaşlar. Bu ne iştir yaa. Tam bizde varız derken, hiçbir kıpırtı yok son zamanlarda. Elin adamı almış başını gidiyor, biz üç-beş kişi biraraya gelemiyoruz. Sanal da olsa, kendi öz değerlerimize sahip çıkamıyoruz. ELİRA ÖLDÜ MÜ şimdi yani?
full member
Activity: 126
Merit: 100
artmaz boşuna uğraşma emeğine yazık olur.

BTC İçinde bu şekilde diyorlardı Smiley

bi bak bakalım bu btc mi ? yada btc ile kıyasla. Diğer konuda görmüştüm pek bilginin olmadığı konu sanırım bu. Üreticisinin arkasında duramadığı hasattan ekmek olmaz. Olsa da boğazında kalır dostum. Bu coinde işte öyle.

Bu konuda sana bişey diyemem.Forumda admine bakıyorum mayısın 29 unda girmiş. adam 1 aydır ortada yok.doğru diyorsun işin başında olmak şart.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1422

bi bak bakalım bu btc mi ? yada btc ile kıyasla. Diğer konuda görmüştüm pek bilginin olmadığı konu sanırım bu. Üreticisinin arkasında duramadığı hasattan ekmek olmaz. Olsa da boğazında kalır dostum. Bu coinde işte öyle.
full member
Activity: 126
Merit: 100

legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
sr. member
Activity: 433
Merit: 250
Başka kriptoparaları kazıp allcoinde eliraya dönüştürecem, değeri artar umarım.
newbie
Activity: 8
şu an market fiyatı alım 0.00000001 btc ve alım adeti 4032103 elira. bu fiyatlara bakarak, kısa zaman içinde harekete geçmeyi planlıyor musunuz yoksa eliranın tamamen bitmesini ve elira2 sürümünü çıkarmayı mı planlıyorsunuz. birşeyler yapmamanız sizin emeklerinizinde boşa gitmesi demek.

4 gün olmuş, cevap yok bu soruya...
Böyle olunca milletten TC no, email ve telefon yürütmek için bir araç mı diye düşünür insan. Öyle olmasa bile...
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
1 satoshiden bile umutsuzca alım yapanlar var demek. Cheesy
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
şu an market fiyatı alım 0.00000001 btc ve alım adeti 4032103 elira. bu fiyatlara bakarak, kısa zaman içinde harekete geçmeyi planlıyor musunuz yoksa eliranın tamamen bitmesini ve elira2 sürümünü çıkarmayı mı planlıyorsunuz. birşeyler yapmamanız sizin emeklerinizinde boşa gitmesi demek.
newbie
Activity: 42
Toplam da 13 kişi eLira başvurusunu tamamlamıştır.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
1029000 elira verseniz bir işe yarar.
legendary
7 bin satoshi için 10 kişi başvurduysa baya kalabalık olmuş. Cheesy Cheesy İnsanlar gerçekten bu kadar düştü mü ya? İmza kampanyalarındaki bir mesaj bile 50 bin satoshi veriyor. Şahsen cep telefonumu verecek olsam karşılığında en az 0.01 btc almam lazım.
newbie
şu ana kadar +10 kişi başvurmuş durumda. Bu durumda 1029'u yükseltmekten başka çare kalmıyor.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
https://www.allcoin.com/trade/elira_btc

burda işlem görüyor şuan en yüksek alım emri 3 sat 1 btc lik bile alım talebi yok toplamda yani pek alıcısı yok şuanda
member
Activity: 62
Merit: 10
1029 elira kaç btc ediyor?
çok fazla etmiyor 1029.00000000*0.00000007=0.00007203 btc
legendary
1029 elira kaç btc ediyor?
member
Activity: 62
Merit: 10
100 eLira'mı ? şaka mı bu?

Bana özel mesaj gönderip merhaba diyen 100 kişiye 300 300 ödeme yapıyorum. bir blok da ben hediye ediyorum.

Bir yanlış anlaşılma olmuş, 100er kişi şeklinde ifade etmek istemiştik. Tek tek günlük göndeirm yerine toplu gönderim bizim için daha kolay oluyor. En az gönderim miktarı 1 blok veya 1029 eLira olacaktır eğer talebin az olması durumunda bunu yükselteceğiz. Bu şekilde dağıtım daha çabuk tamamlanacaktır.

Bekliyoruz hocam 2 gündür tek kazı yapan türk benim zannımca kimse kazı yapmayınca bende bir süre aramı versem acaba diyorum
newbie
100 eLira'mı ? şaka mı bu?

Bana özel mesaj gönderip merhaba diyen 100 kişiye 300 300 ödeme yapıyorum. bir blok da ben hediye ediyorum.

Bir yanlış anlaşılma olmuş, 100er kişi şeklinde ifade etmek istemiştik. Tek tek günlük göndeirm yerine toplu gönderim bizim için daha kolay oluyor. En az gönderim miktarı 1 blok veya 1029 eLira olacaktır eğer talebin az olması durumunda bunu yükselteceğiz. Bu şekilde dağıtım daha çabuk tamamlanacaktır.
newbie
Herkesin anonimliğe ve gizliliğe önem verdiği bir işte kişisel bazı bilgileri alarak coin vermek
Biz de masrafa girmeyi istemeyiz ancak ortamda çok fazla sahtekar üye olduğu biliyoruz, eLiraların gerçek hak edenlere ulaşması için elimizi taşın altına koyduk. Güven sorunu olan lütfen vermesin telefon bilgilerini mine veya madencilik yoluyla veya exchange üzerinden satın alaınarak da eLiralara sahip olunabilir. Biz bir alternatif sunduk bunu da zorunlu tutmuyoruz.
Pages:
Jump to: