Pages:
Author

Topic: [ELIRA] eLira - Türkiye için Kripto Para Birimi - page 4. (Read 27096 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
İsim ileride problem yaratmaz mı?
ne gibi problem?
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
İsim ileride problem yaratmaz mı?
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
Köstek olacağınıza destek olun.

Konuda köstek olanı görmedim. Zaten nasıl köstek olunabilir ki? Burada tartışma yapılıyor ve aklı olan herkes kendi kararını veriyor.

Ne olursa olsun clone da olsa el yapımı da olsa sizin destek olmanız gerekir.

Neden böyle bir gereklilik var?

ne için elira ya yatırım yapayım diye soruluyor, ama neden elira dışındaki tüm coinlere yatırım yaptığınızın cevabı da yok.

Tüm coinlere yatırım yapıldığı nereden çıktı? Bazı belli coinler için cevabı var tabi, yenilik getirdikleri, güzel bir yatırım aracı oldukları için.

Coinin fiyatının yükselmesi tuttuğu anlamına da gelmiyor. Coin sahipleri kendi sermayeleriyle bütün satışları karşılayıp satmadan beklerlerse fiyat tabi ki artar.
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
Köstek olacağınıza destek olun. Ne olursa olsun clone da olsa el yapımı da olsa sizin destek olmanız gerekir. ne için elira ya yatırım yapayım diye soruluyor, ama neden elira dışındaki tüm coinlere yatırım yaptığınızın cevabı da yok.
uzun süredir madencilik işindeyim ve şunu görüyorum. bir coinin tutması dev ekibinin iyi çalışması ve destekçilerin çok olması. elbetteki arada kötüleyenler olur. logicoin ilk çıktığında hiçbir yeniliği yoktu ama tuttu, x11coin ilk cıktığında yeniliği yoktu ama tutmadı. ama ikisinin arasındaki fark şu oldu. logicoin çıkışından kısa bir süre sonra poloniex e giriş yaptı ve ondan sonra yukseldi. x11coin uzunca bir süre exchange girmedi ve takipçilerini kaybetti, şimdi bitonyx.com a girdi ama artık çok geç.
dev takımına düşen görev şu: öncelikle seçtiğiniz exchange günlük işlem hacmi yuksek olmalı, tanınmış ve bilinen bir exchange olmalı. bunlardan birine girdikten sonra da fiyatını piyasadaki diğer x11 (darkcoin hariç) coinlerin üzerine çıkacak bir seviyeye çekmeli ve o seviyede bir süre tutmalısınız. bu sırada reklam işlerine de başlar tanıtımı yaparsınız. eğer bu şekilde yapmaz iseniz, zaten negatif olan algıyı pozitife çeviremez ve istediğiniz başarıyı sağlayamazsınız. neden paramı eliraya yatırmalıyım sorusuna cevabınız, cünkü fiyatı piyasadaki diğer coinlerden yuksek ve öyle kalması için sürekli çalışacağız olmalı.
iyi çalışmalar...
legendary
Üyeliğim ilk çıkan pandacoinden 3 ay öncesinde alınmış. Hiçbir coin ile bağlantım bulunmuyor.
newbie
kim alacak?

gerçekten kimin neden elira alacağını düşünüyorsunuz?
1 eLira Türkiye'deki öncü ülke kripto para girişimidir. Bu nedenle hep hatırlanacak. (eLira gibiler gelecek arkasından)
2 eLira çok reklam yapacak hali hazırda bir çok reklam sitesi ile anlaşmış durumda
3 eLira daha adil bir para X11 ve true random kullanıyor böylece geniş kitlelere ulşabilecek
4 eLira projesi denenmiş başarılı olmuş bir projedir, yabancı sektörde bu nedenle kabul görmesi daha kolay olacak
5 eLira kendi grubunu oluşturup 100 binden fazla insan bu grubla çeşitli eLirayı kalkındırma planları yürütebilir

1 Bundan önce Turko vs. bir sürü coin çıktı hiçbirinden bir şey olmadı.
2 Hangi siteler?
3 Darkcoin klonu, yenilik yok, kim neden kopya coin almak istesin
4 Nerede denenmiş, başarılı olmuş? Cheesy
5 Değil 100 bin, 100 kişi bile bulamazsınız bunu kullanacak Smiley

Exchange sitesine girdiğinde kendiniz almadığınız sürece değeri bir kere bile yükselmez.
Konuda hiç olumlu mesajları göremedim sizi rahatsız eden nedir? Pandacoin devi misiniz? Birisi başarısız olduğu diğer herkez başarısız mı olmak zorunda?

Yenilik yok diyorsunuz ben de diyorum ki bugüne kadar üretilmiş en adil süperbloklu PoW coin. Bunu bir türk ekibin düşünmüş olması niye zorunuza gidiyor bu kadar?

İlk X 11 ve true random teknolojisi kullanan script. Bu onu müthiş bir coin yapar. Bekleyin klonlarımız yakında çıkar...

Auro coin tanesi 24 dolara kadar çıktı hatta litecoin geçti izlandalılara dağıtılan her bir blok auro 200-300 dolar etti sizce bu bir başarı değildir tabiyki

istediğiniz kadar olmaz deyin, gerçekten başarısız olcağına inanmış olsanız gelip buraya yazmaya kalkmaz es geçerdiniz...

Biz izlanda değiliz elbette ama bir afrika ülkesi de değiliz.

legendary
kim alacak?

1 eLira Türkiye'deki öncü ülke kripto para girişimidir. Bu nedenle hep hatırlanacak. (eLira gibiler gelecek arkasından)
2 eLira çok reklam yapacak hali hazırda bir çok reklam sitesi ile anlaşmış durumda
3 eLira daha adil bir para X11 ve true random kullanıyor böylece geniş kitlelere ulşabilecek
4 eLira projesi denenmiş başarılı olmuş bir projedir, yabancı sektörde bu nedenle kabul görmesi daha kolay olacak
5 eLira kendi grubunu oluşturup 100 binden fazla insan bu grubla çeşitli eLirayı kalkındırma planları yürütebilir

1 Bundan önce Turko vs. bir sürü coin çıktı hiçbirinden bir şey olmadı.
2 Hangi siteler?
3 Darkcoin klonu, yenilik yok, kim neden kopya coin almak istesin
4 Nerede denenmiş, başarılı olmuş? Cheesy
5 Değil 100 bin, 100 kişi bile bulamazsınız bunu kullanacak Smiley

Exchange sitesine girdiğinde kendiniz almadığınız sürece değeri bir kere bile yükselmez.
newbie
Herşeyin bir raconu var burada racon, satıp çıkmak değil tutup değerlenmesine hizmet etmektir. Herkez veya çoğunluk bu ilkeyi benimser uygularsa uzun vadede büyük yatırımcılar coine giriş yaptıklarında çalışma meyvelerini verir.
newbie
kim alacak?

newbie
hayırlı olsun ilk exchange eklendik
https://www.allcoin.com/trade/elira_btc

Bilinçli kullanıcılar olarak sizden beklenen sektörü belirleyici olmanız, ortak hareket etmenizdir. Herkez eLiranın değeri bu derse o olur. İyi bir grup olunursa diğer coinlere karşı değeri ona göre fazlalaşır.

legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
Exchange sitesine eLira'yı eklemesi için talimat verdim.

www.allcoin.com sitesi ilk eLira pazar yerimiz olacak.

reis bi talimatta benim cüzdana versene 2 saat oldu hala transfer olacak : )
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
1 k   kilo (bin)
1m mega (milyon)
sr. member
Benim bildiğim 1 K : 1000.0 1M: 10000.0 yanlışım varsa düzletilsin
1k = 1000
1m= 1000000
legendary
Activity: 2310
Merit: 1422
Benim bildiğim 1 K : 1000.0 1M: 10000.0 yanlışım varsa düzletilsin
member
Activity: 62
Merit: 10
birkaç saat önce aktif olmuş,ondandır. ve şu an ki fiyatlarda çok düşük.

100 satoshi bu coin için çok yüksek bir değer bana göre.

4k elira kazmıştım, satıp çıkacam elira'dan Grin

not: benim bu yaptığım kişisel tercihtir, yatırım tavsiyesi, coinin fiyatını düşürmek/artırmak/etkilemek amacı vs gütmemektedir.
hocam şu k olayını bir türlü anlayamadım cahilliğime verin lütfen 4k elira 4000.00000000 elira mı ediyor
legendary
1 satoshiye kadar yolu var. Cheesy
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

100 satoshi bu coin için çok yüksek bir değer bana göre.

4k elira kazmıştım, satıp çıkacam elira'dan Grin

not: benim bu yaptığım kişisel tercihtir, yatırım tavsiyesi, coinin fiyatını düşürmek/artırmak/etkilemek amacı vs gütmemektedir.
sr. member
legendary
Activity: 1274
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
allcoinde işlemlerin başladığını ne zaman haber verecektiniz. şu an eklenmiş ve alım satımlar başlamış. tek sorun siteye kayıt olamıyoruz.

24 saatlik volüm: 0.0050 BTC
5 TL'cik Grin
allcoin'e kayıtlı olduğum halde 10 defa login diyince zar zor login olabiliyorum ben Grin
sr. member
allcoinde işlemlerin başladığını ne zaman haber verecektiniz. şu an eklenmiş ve alım satımlar başlamış. tek sorun siteye kayıt olamıyoruz.
Pages:
Jump to: