Pages:
Author

Topic: [ELIRA] eLira - Türkiye için Kripto Para Birimi - page 3. (Read 27096 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
Bilgiler kesinlikle reklam amaçlı kullanılmayacaktır. Sadece eşit dağıtımın mümkün olması için böyle yaptık. GSM doğrulaması endişelencek bir durum değildir. Bugün facebook google gibi bir çok sitede güvenlik amaçlı cep onayı yapılmaktadır.

Gönderilecek eLiralar en az 1 block ödüllü olacak yani 1029 eLira düşündük ancak talebin az olması durumunda bunu yükseltebiliriz. Henüz dağıtım başlamadığı için netleştirmedik rakamı.

sr. member
Activity: 300
Merit: 250
onu bunu boşverin. şu market fiyatlarını yukseltin önce. bu şekilde fiyatla 100 elira göndersen ne ki. sakız parası bile çıkmıyor. 5 günlük birikmiş elira var. 5 günlük elektriği karşılamayı geç, 4te 1 bile etmiyor şu an. elektrik bedava değil türkiyede biliyorsunuz. Bu kadar insanı boş heveslere sürüklemeyin. Yapacaksanız bir hamle veya düzeltme/yükseltme bir an evvel yapın.
sr. member
Activity: 406
Herkesin anonimliğe ve gizliliğe önem verdiği bir işte kişisel bazı bilgileri alarak coin vermek
legendary
Activity: 1638
Merit: 1329
Stultorum infinitus est numerus
Hiç tanımadığım etmediğim bir yere kişisel bilgilerimi vermek istemiyorum, kesinlikle bu coini desteklemiyorum.
hero member
Activity: 1103
Merit: 500
İnsanların bilgilerini topluyorlar, sakın telefon falan vermeyin..
hero member
Activity: 840
Merit: 532
100 eLira'mı ? şaka mı bu?

Bana özel mesaj gönderip merhaba diyen 100 kişiye 300 300 ödeme yapıyorum. bir blok da ben hediye ediyorum.
newbie
eLira dağıtım öncesi adress toplama süreci başladı
1) http://elira.tc/elira-talep-formu.php forma eLira adresinizi yazın
2) GSM onayınızı yapın
Sadece +90 ile başlayan gsm nolarına ödeme yapılabilir.
100er 100 er göndermeyi düşünüyoruz. En az Bir blok 1029 eLira ödemesi yapılacak. Az talep oluşursa bunu dağıtımı hızlandırmak amaçlı yükseltebiliriz.

eYJ5Xm5kNXj2suBZZACXuC6dLrQ1XyLnz2 adresimi yazdım telefon onayıda yaptım ama herhangi bir hediye alamadım
hediyeler toplu gönderilecek 100 kişiye ulaşmamız lazım. Bu nedenle bir süre beklemeniz icab edebilir.
member
Activity: 62
Merit: 10
2) GSM onayınızı yapın
100er 100 er göndermeyi düşünüyoruz. En az Bir blok 1029 eLira ödemesi yapılacak. Az talep oluşursa bunu dağıtımı hızlandırmak amaçlı yükseltebiliriz.

eYJ5Xm5kNXj2suBZZACXuC6dLrQ1XyLnz2 adresimi yazdım telefon onayıda yaptım ama herhangi bir hediye alamadım
newbie
2) GSM onayınızı yapın
sr. member
marketin durumuna bakılırsa bitmiş. ikinci flap hayırlı olsun. ve geçmiş olsun herkese.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
devam ediyor demeyelim. görünüşe göre bitiyor.
O da doğru ya Smiley
sr. member
devam ediyor demeyelim. görünüşe göre bitiyor.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
Komedi devam ediyor Smiley
sr. member
http://elira.suchpool.pw

Pool Hashrate
39.99 MH/s

Net Hashrate
38.01 MH/s

sr. member
var mı bir gelişme. exchange lere başvuruldu mu .
ayrıca dağıtımları ne zaman yapacaksınız.

ayrıca wallet sorunu devam ediyor.
newbie
eğer, fiyatların yukselmesi için bir planınız varsa yapmaya başlayın. planınız yoksa ve fiyatların şu an ki halinden memnun iseniz şimdiden söyleyeyim, hiç bir reklam hiç bir uygulama ve hiç bir yöntem coinin değerini yükseltmeyecektir. Ve kendi başınıza kazar durursunuz, bilginize.
poloniex.com a girmekten başka çare yok. x11coin, poloya girer girmez fiyatları ve net hasrate i darkcoine yakın seviyelere ulaştı. tabi bunu etkileyen sebeb poloya girmesimi bilemem ama şu an ki hali çok iyi.
Tabiyki orayla iletişime geçeceğiz.
sr. member
eğer, fiyatların yukselmesi için bir planınız varsa yapmaya başlayın. planınız yoksa ve fiyatların şu an ki halinden memnun iseniz şimdiden söyleyeyim, hiç bir reklam hiç bir uygulama ve hiç bir yöntem coinin değerini yükseltmeyecektir. Ve kendi başınıza kazar durursunuz, bilginize.
poloniex.com a girmekten başka çare yok. x11coin, poloya girer girmez fiyatları ve net hasrate i darkcoine yakın seviyelere ulaştı. tabi bunu etkileyen sebeb poloya girmesimi bilemem ama şu an ki hali çok iyi.
hero member
Activity: 840
Merit: 532
%50 premine bu güzel projeyi çuvallatır abicim yok ötesi. yarın bir gün 100 satı gördüğünde 20'ye düşene kadar piyasaya eLira sürmeyeceğinizi nerden bilebilir yatırımcı? wallet şeffaf mı? görebiliyor muyuz %50 premine'ın nasıl kullanıldığını? yok. o zaman ilk pumptan sonra salla gitsin ..
newbie
Kişisel olarak, benim için önemli olan bu coinin yatırım potansiyeli ve özellikleri. eLira'nın piyasadaki tek Türk coin olması tabii ki çok güzel, ancak bir yatırımcı olarak objektif, duygularımdan bağımsız, verilere bilgilere dayanarak karar vermek zorundayım.

Özelliklerinden başlayalım. X11 olmasi güzel. Ancak, True Random olmasının faydası ne olacak bilmiyorum. Ben eğer bir coin mine edeceksem, günlük mine edebileceğim tahmini coin sayısını mutlaka göz önünde bulundururum. Yani tahmini değerler, miner'lar için olmazsa olmazdır. Bu işi profesyonel yapan hiç bir kimsenin işini şansa bırakacağını da zannetmiyorum.

Yatırım konusuna gelince, Auroracoin önemli bir örnek. Çünkü Auroracoin'de eLira gibi %50 pre-mine yapılmış bir coin ve şu anda değeri 40 centin altına düştü. Yatırımcıların canı çok yandı. Bu yüzden, yüksek oranda pre*mine yapılmış coinlerin inanılmaz derece riskli olduğunu şu anda herkes biliyor. Diğer taraftan, %50'nin kontrölü tek bir grup tarafından olduğundan, diğer insanların bu projeyi sahiplenip gönüllü olarak desteklemeleri kolay olmayacaktır.

True random olmazsa bazıları 1 mhs ile 110 coin alırken diğerleri 90 coin alır... Bu adaletsizliği ortadan kaldırır. Sektördeki random ödüllerin hiç birisi gerçek (true) random değildir. Basit bir programlama ile evden kazanlar hash güclerini ödülün geleceği zamana göre ayarlatabilir. Dogecoin bu konuda bir örnek verebiliriz.

Arz talep dengesi sektörde belirleyici biz paraya değer katmak için çabalıyoruz. Yüksek premine olabilir bunu eşit dağıtabilirsek bu herkeze daha iyi geri dönüş sağlayacak diye umuyoruz.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
Kişisel olarak, benim için önemli olan bu coinin yatırım potansiyeli ve özellikleri. eLira'nın piyasadaki tek Türk coin olması tabii ki çok güzel, ancak bir yatırımcı olarak objektif, duygularımdan bağımsız, verilere bilgilere dayanarak karar vermek zorundayım.

Özelliklerinden başlayalım. X11 olmasi güzel. Ancak, True Random olmasının faydası ne olacak bilmiyorum. Ben eğer bir coin mine edeceksem, günlük mine edebileceğim tahmini coin sayısını mutlaka göz önünde bulundururum. Yani tahmini değerler, miner'lar için olmazsa olmazdır. Bu işi profesyonel yapan hiç bir kimsenin işini şansa bırakacağını da zannetmiyorum.

Yatırım konusuna gelince, Auroracoin önemli bir örnek. Çünkü Auroracoin'de eLira gibi %50 pre-mine yapılmış bir coin ve şu anda değeri 40 centin altına düştü. Yatırımcıların canı çok yandı. Bu yüzden, yüksek oranda pre*mine yapılmış coinlerin inanılmaz derece riskli olduğunu şu anda herkes biliyor. Diğer taraftan, %50'nin kontrölü tek bir grup tarafından olduğundan, diğer insanların bu projeyi sahiplenip gönüllü olarak desteklemeleri kolay olmayacaktır.
Pages:
Jump to: