Pages:
Author

Topic: [ELIRA] eLira - Türkiye için Kripto Para Birimi - page 6. (Read 27096 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
SOMA olayları nedeniyle bugüne planlanan ücretsiz dağıtımı haftaya erteledik.
newbie
wallet sıkıntısı devam etmekte. tüm blockchaini baştan yüklüyor.
ayrıca net hasrate 190mhash'a düştü, bu düşüşü tersine çevirecek bir planınız varsa uygulamaya koysanız iyi olur, yoksa bu gidişat iyi değil.
Herşeyin farkındayız, gerçek reklamlar henüz başlamadı, dağıtım sistemimizi yakın zamanda tamamlayıp Türk sosyal medyasında reklamlara başlayacağız buradan duyuracağız gelişmeleri.

Block chaini baştan yükleme konusu geçici bir durumdur. Bilgisayarı tamamen kapatıp ipyi değiştirip tekrar deneyin. Çözülmezse
video çekiniz http://www.screencast-o-matic.com/ kullanabilirsiniz
burada 2 defa elirayı başlatıp aynı sorunun 2 defa tekrar ettiğini görmemiz yeterlidir.

sr. member
Activity: 300
Merit: 250
wallet sıkıntısı devam etmekte. tüm blockchaini baştan yüklüyor.
ayrıca net hasrate 190mhash'a düştü, bu düşüşü tersine çevirecek bir planınız varsa uygulamaya koysanız iyi olur, yoksa bu gidişat iyi değil.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
Konuyu açana lafımız yok o zaten komik olmak zorunda da diğerleri niye komik oluyorlar onu anlamıyorum.
member
Activity: 62
Merit: 10
ya girerse
legendary
Activity: 1554
Merit: 1000
fazla bekletirseniz bu seferde kazıcıları kaybedersiniz. ayrıca tek bir exchange yeterli olmaz. Ama en önemlisi cryptsy veya mintpala girebilmek. bu exchangelere girdiğiniz zaman coinin değeri çok düşmez. en kötü ihtimalle poloniex sitesine girmeye çalışmalısınız.
Bence türk komunitesi bunların hepsine giricek hatta türk 2 exchange var onlara da girecek yoğunlukta ve güçte olacak. Biz üstümüze düşeni yapıyoruz yapacağız.

Koinim ve Btctürk'e mi girecek? Sabah sabah iyi güldürdü. Cheesy Cheesy
newbie
fazla bekletirseniz bu seferde kazıcıları kaybedersiniz. ayrıca tek bir exchange yeterli olmaz. Ama en önemlisi cryptsy veya mintpala girebilmek. bu exchangelere girdiğiniz zaman coinin değeri çok düşmez. en kötü ihtimalle poloniex sitesine girmeye çalışmalısınız.
Bence türk komunitesi bunların hepsine giricek hatta türk 2 exchange var onlara da girecek yoğunlukta ve güçte olacak. Biz üstümüze düşeni yapıyoruz yapacağız.
newbie
walletle ilgili bir sıkıntı var sanırım. her defasında blockları yeniden inşa ediyor. bu hatayı nasıl düzeltirim.
wallet.dat ı yedekleyip tüm dosyaları silip tamamen yeni kurulum yaptığım halde yine aynı sorun mevcut.

Aynı sorun bende ve başka bir arkadaşımda da var.
Sorun devam ediyor mu ben sabah denedim 1 kez indexi yükledi sonra sorunsuz şekilde açtı.
Bir kontrol etme ve daha iyisi videoya alma imkanı olur mu tekrar eden bir sorun mu.

sr. member
newbie
Anlaşılan exchange sitesi var demiştiniz... Bu konuda gelişme varmı?
Evet ancak acele etmiyoruz erken eklenmenin zararları oluyor. Ayrıca yakında wallet güncellenebilir. Bir süre daha bekletiyoruz exchange sitesini.
newbie
Activity: 4
Anlaşılan exchange sitesi var demiştiniz... Bu konuda gelişme varmı?
newbie
tamam bununla ilgileniriz.
member
Activity: 62
Merit: 10
aynı sorun bendede var genel sorun sanırım
newbie
Activity: 56
walletle ilgili bir sıkıntı var sanırım. her defasında blockları yeniden inşa ediyor. bu hatayı nasıl düzeltirim.
wallet.dat ı yedekleyip tüm dosyaları silip tamamen yeni kurulum yaptığım halde yine aynı sorun mevcut.

Aynı sorun bende ve başka bir arkadaşımda da var.
sr. member
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
http://elira.suchpool.pw/ guzel kazarim burda ben.
newbie
http://elira.air-pool.net/ %1 bir pool daha ana konuya eklendi.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
Fos gibi görünüyor.
full member
Activity: 238
Merit: 100
Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...
şu maximan2008in yaşadıkları insanı güven konusunda bazı ? ile yoruyor ama bence kaybedecek bir şey yok en azından kazı yapılabilir bir süre.
konu yanlış anlaşılmasın, benim sorunum suchpool sitesinin benim bulduğum blockları göstermemesi.
bulduğum her bloğa hatalı damgası vurulması çok küçük bir olasılık, kaldı ki kaç block bulduğumu sayamadım ama o havuzda problem olduğunu söylüyorum supportlar bana inanmıyor. diğer havuzlarda durum nedir bilmiyorum. kaldı ki net hashrate'in % 90 ı suchpoolda.
o zaman pool'a güvensiz yazılsın. başka yerde toplaşıp kazalım. kimin sikkesini kimden saklıyor onlar.
sr. member
şu maximan2008in yaşadıkları insanı güven konusunda bazı ? ile yoruyor ama bence kaybedecek bir şey yok en azından kazı yapılabilir bir süre.
konu yanlış anlaşılmasın, benim sorunum suchpool sitesinin benim bulduğum blockları göstermemesi.
bulduğum her bloğa hatalı damgası vurulması çok küçük bir olasılık, kaldı ki kaç block bulduğumu sayamadım ama o havuzda problem olduğunu söylüyorum supportlar bana inanmıyor. diğer havuzlarda durum nedir bilmiyorum. kaldı ki net hashrate'in % 90 ı suchpoolda.
Pages:
Jump to: