Pages:
Author

Topic: En az %50 Zarar Ettiğiniz Coin Listesi[Cazip Alım Fırsatları] - page 4. (Read 2426 times)

full member
Activity: 518
Merit: 100
Vay anasını adamların cogu paylaştıkları şuan bıle hala yerlerde 5 aydır bağladılar hepsi bı troon katladı bıraz o kadar dıgerlerı sürünüyor ınsallah tekrar toparlar hepsi
full member
Activity: 280
Merit: 102
ben değil ama bir çok arkadaşım ripple dan deli gibi zarar etti, %50 değil çok daha fazla bir zarar durumu var,     fakat rippledan çok fazla kar edenlerde var, birilerinin zarar etmesi lazımdı
full member
Activity: 378
Başlık açıldığında bukadar büyük zararların her coinde olacağını düşünmemiştir sanırım başlığı açan arkadaş. Şuanda baktığımızda %50 ve üstü düşmeyen proje neredeyse hiç kalmadı, bir elin parmakları kadar vardır şuraya yazılmayacak coinler neler desek, biri bnb örneğin.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Nxt, ZClassic ve aldığım ne varsa hepsine %50 ye yakın zarar etmiş bulundum Smiley sağolsunlar hepsi istikrarlı bir şekilde düştüler.
member
Activity: 252
Merit: 10
6 aydır bekladiğim vert coin ve bitshares vardı ikisini elden çıkardım pişman değilim %100 düştü coinler var 
%400 düştü bu coinler bir türlü toparlanamadı eski seviyelerine gelebilmesi içinde bitcoinin 20000 dolar olması gerekiyor buda su an için söz konusu değil
newbie
Activity: 47
Merit: 0
Verdiğiniz detaylı içeriklerden dolayı bilgilendim, gerçekten başlık olumlu eğitici ve birazda düşüneücü olmuş. Teşekkür ederim.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
bu şekilde yazmakta çok zorlandım açıkçası ama en büyük zararı dovudan gördüm ben vurgun beklerken şu an neredeyse erimiş durumda

Aslında iyi bir hype yakalamışlardı. Hatta BMW ile bir anlaşma yapacakları ortaya çıkmıştı. Ayı döneminin etkisi mutlaka vardır, umarım bir an önce tekrar eski seviyelerine döner.
full member
Activity: 630
1- Adı: HSR
2- Alış Tarih: Hatırlamıyorum ama 4-6 ay kadar oldu.
3- Alış Fiyatı: 170 stats
4- Güncel Fiyatı: 110 stats
5- Alış Nedeni: Temeli olan bir çin projesi. Güzel pump yer diye düşündüm. Ha hala da öyle düşünüyorum ama ben 170 statsı görünce çıkacağım
newbie
Activity: 163
bu şekilde yazmakta çok zorlandım açıkçası ama en büyük zararı dovudan gördüm ben vurgun beklerken şu an neredeyse erimiş durumda
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Çok fazla alım satım yapmadıgım icin ½ 50 zarar ettim diyebileceğim bir coin yok genellikle ortalama fiyatlarda satıyorum ve düşüşte panik yapmamaya calısıyorum bu isin stratejisi beklemek ve ya hep ya hic durumu bence
jr. member
Activity: 203
Merit: 1
Daostack %50 olmasada zarardayım o kadar umut var dediler aldık elimize umutu kötü oldu keşke ico fiyatına gelsede çıksak
newbie
Activity: 191
Yuzde 50 zararda olduğumu öper başıma koyarım .

Beni düşmesi değil bir iki ay bekleyip aynı parayla mart nisan gibi alsam nasıl olurdu o düşündürüyor.Elimdeki coin adetinin 5 katı fazla alabilirdim sanırım.
sr. member
Activity: 549
Merit: 259
Blockchain with solar energy
Ne yazık ki çok sevdiğim ve hatta Türk bir advisor tarafından desteklenen Hive adlı factoring platformundan %40 civarı zarar ettim. Halbuki çok fena proje 10x görse hiç şaşırmayacağım.
member
Activity: 336
Malesef trx tnb iota tel coin bunlardan çok çok zarar ettim bazılarında %70-%80 varan zarar ettiğim coinler var inşallat estediğimiz seviyelerire gelir
member
Activity: 164
Dolar bazından konuştugum için hep o yüzden dolar olarak yazacağım ;

1- Adı: NEO
2- Tarih:  11 Aralık 2017
3- Alış Fiyatı: 34 $
4- Güncel Fiyatı: 64 $
5- Alış nedeni : Neonun hakettıgı yerde olmadıgını dusunuyorum ve teknolojı olarak da ılgımı cekıyor.Kadroları gayet saglam ve hedefıne ulasacagına emın oldugum ıcın aldım.

Sağlam yükseliş zamanlarında elimdekilerin yarısını sattıgım oldu ama kademelı olarak bu son düşüşlerde tekrar toplarladım.Tekrar toparladıgım kısımda zarardayım fakat bekleyecegım.11 Aralıkta aldıgım neolardan suana kadar zarar etmedım güzel bir adım oldu benim için...
hero member
bir liste hazırlamayacağım ama omisego ve zamanında signatumdan batmıştım =)

OmiseGo hep adını duyup, bir türlü alamadığım bir coin. Umarım boğa dönemiyle beraber kar'a geçersiniz.

Zaten kripto para yatırım firmalarının da OmiseGo yatırımları var.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
bir liste hazırlamayacağım ama omisego ve zamanında signatumdan batmıştım =)
hero member
Cappasity adlı virtual reality coininden %60-70 zarar etmişimdir rahat. Fiyatı şu an felaket ucuz. İşin ilginç tarafı hiç de fena bir proje değil sürekli update yayınlanıyor application ı var etkinliklere katılıyor falan.

Blockchain'de Virtual Reality için henüz erken olduğunu düşünüyorum. O yüzden insanlar çok yatırım yapmıyor olabilirler.

Bu arada boğa sezonu geliyorken, yatırım yapmak isteyenler konudaki coin/tokenlardan faydalanabilirler.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Cappasity adlı virtual reality coininden %60-70 zarar etmişimdir rahat. Fiyatı şu an felaket ucuz. İşin ilginç tarafı hiç de fena bir proje değil sürekli update yayınlanıyor application ı var etkinliklere katılıyor falan.
hero member
Elixir şuan dahi 5de birinde alışıma göre, %50 zarar olsaydı keşke, onun dışında ufak tefek projeler dışında büyük zararlar yok gibi, elixir de sağlam proje tekrar büyük yükselişler yapıcaktır boğada diye düşünüyorum.

Aslında şuan bu konudan faydalanmanın tam zamanı dediğiniz gibi 1/5 düşmüş tokenlar illa ki boğa da bir sıçrama yapacaktır. Bu düşen coin/tokenlardan projesi olan ve çıkma ihtimali yüksek olanlara yatırım yapmak lazım. Elixir'i çok incelemedim ama çok sık başkalarından da duydum. Umarım zararınızı kapatırsınız.
Pages:
Jump to: