Pages:
Author

Topic: En az %50 Zarar Ettiğiniz Coin Listesi[Cazip Alım Fırsatları] - page 10. (Read 2426 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
OAX dan %50 zarar ettim, fakat artacağını düşünüyorum kesinlikle geleceği olan bir borsa.  o yüzden alıp yapmak lazım diye düşünüyorum hazır düşükken, ben aldım siz de siz kendiniz verin kararınızı.

OAX bende de ufak bir miktarda mevcut. Ancak sanırım biraz daha zamana ihtiyaçları var. Ancak vakti geldiği zaman iyi rakamlara gelecektir.

Konuya yazan hemen hemen herkese sMerit vermek istiyorum. Fakat elimde bu kadar olduğu için 6 smerit konuda dağıtılmıştır. Bundan sonraki mesajlar diğer hafta için değerlendirilecektir. Yine aynı şekilde toplanan kadar sMerit dağıtılacaktır.
member
Activity: 560
Merit: 12
Icon yani icx çok fazla zarar ettirdi beni .Bir de yobitte coin ismi karışıklığı yüzünden de zarardayım. İşlem yaparken dikkatli olmak lazım.
full member
Activity: 392
Merit: 101
OAX dan %50 zarar ettim, fakat artacağını düşünüyorum kesinlikle geleceği olan bir borsa.  o yüzden alıp yapmak lazım diye düşünüyorum hazır düşükken, ben aldım siz de siz kendiniz verin kararınızı.
legendary
Activity: 2086
Merit: 1632
1- Adı: Digibyte (DGB)
2- Alış Tarih: 2017 mayıs
3- Alış Fiyatı: 0.00001925
4- Satış Tarihi / Fiyatı : Temmuz / 2017 = 0.00000655 BTC
5- Güncel Fiyatı: 0.00000417
6- Alış Nedeni: O dönemde dahaca ayı sezonu girmemiş olması sebebiyle DGB de büyük spekülasyonla birlikte 5k olacak beklentisi tabi birazda o dönemdeki acemilik, şuan iyi ki satmışım diyorum ama gelecekte aynı cümleyi kurarmıyım bilinmez o dönemde elimdeki miktar çoktu. Ama al-sat yaparak elimdeki zararı kapamıştım.

DGB Mayıs 2017'de 1925 seviyelerini hiç görmedi 700-800lere kadar çıktı, kuvvetli algoritmasıyla çok dengeli mining'i olan ve transactionları çok kolay ve başarılı bir coin, bağımsız ve ciddi bir proje, tekrar alım yapmanızı öneririm.
full member
Activity: 252
Merit: 100
Burada Ripple'cıları görmek gerek.Adamlar 3 dolardan ripple aldı resmen şaka gibi nasıl bir beklenti içine girmekti bu Smiley
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
1- Adı: Digibyte (DGB)
2- Alış Tarih: 2017 mayıs
3- Alış Fiyatı: 0.00001925
4- Satış Tarihi / Fiyatı : Temmuz / 2017 = 0.00000655 BTC
5- Güncel Fiyatı: 0.00000417
6- Alış Nedeni: O dönemde dahaca ayı sezonu girmemiş olması sebebiyle DGB de büyük spekülasyonla birlikte 5k olacak beklentisi tabi birazda o dönemdeki acemilik, şuan iyi ki satmışım diyorum ama gelecekte aynı cümleyi kurarmıyım bilinmez o dönemde elimdeki miktar çoktu. Ama al-sat yaparak elimdeki zararı kapamıştım.
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
1- Adı: bitcoin white
2- Alış Tarih: 11.12.2017 tahmini
3- Alış Fiyatı: 0.67 usd
4- Güncel Fiyatı: 0.21 usd
5- Alış Nedeni: tavsiye üzerine aldım çıkacak ümidi ile zararım %67 di en son
newbie
Activity: 17
Merit: 2
1- Adı: WorldCore (WRC)
2- Tarih: (Opsiyonel) 06.01.2018
3- Alış Fiyatı: 0.46 USD
4- Güncel Fiyatı: 0.15 USD
5- Alış Nedeni: Arkadaş tavsiyesi ve araştıamalarda olumlu izlenim edinmem, şirket ceo su başarılı ve vizyon sahibi, wrc road map'ine sadık, geleceğe dair umut vaadeden bir coin,  büyük borsalara girdiğinde yüksek kar getireceği inancına sahip olmam sebebi ile hala elimde tutmaya devam ediyorum.
hero member
merti ödüllü başlıkta konuyu açan kişi hariç merit alan kişi olmaması biraz komik olmuş açıkçası. insanlara boş vaatlerde bulunulmuş gibi.

Bence sizin konuyu okumadan yorum yapmanız daha komik olmuş. Aşağıda başlıkta yazanları okumanızı ve günün tarihine bakmanızı rica ederim. Bu arada sizin meritlerinize bakınca, boş bir sayfa gözüküyor. Keşke konuyu okumadan mesaj yazana kadar, kaliteli bulduğunuz mesajlara, sadece erken kayıt olduğunuz için elde ettiğiniz meritlerden vererek destek olsaydınız.

Konu başlığı altında kazanılan tüm Meritler, sMerit olarak konuya cevap atan arkadaşlara her Pazar günü dağıtılacaktır. Merit kazanmak için aşağıdaki formata uygun yazmanız yeterlidir. sMerit miktarının yetmemesi durumunda, tarihe göre önce atılanlara dağıtılacaktır. Aşağıdaki format sadece örnek olarak verilmiştir, bilgileri içerdiği sürece birebir formata uymak zorunda değilsiniz.

1- Adı:
2- Alış Tarih: (Opsiyonel)
3- Alış Fiyatı:
4- Güncel Fiyatı:
5- Alış Nedeni:

11.02.2018 Haftası Toplanan Havuz sMerit: 3 + ? - Destekleyenler: PHI1618 (3), 2run (1), Egosmaster (1), ArdaDag (1) ...

1- Adı: SALT
2- Alış Tarih: 1 Ocak 2018
3- Alış Fiyatı: 13,23 $
4- Güncel Fiyatı: 3,71 $
5- Alış Nedeni: Kripto paraya ilk girişimdi herşey çok fazla yükseliyordu, o sıralar rüyamda salt coinin %1256 arttığını gördüm.
ama rüyanın tersi çıktı  Grin

Bu sanırım okuduğumuz en ilginç tecrübe oldu Smiley

member
Activity: 714
Merit: 82
1- Adı: SALT
2- Alış Tarih: 1 Ocak 2018
3- Alış Fiyatı: 13,23 $
4- Güncel Fiyatı: 3,71 $
5- Alış Nedeni: Kripto paraya ilk girişimdi herşey çok fazla yükseliyordu, o sıralar rüyamda salt coinin %1256 arttığını gördüm.
ama rüyanın tersi çıktı  Grin
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
Bu listeye suandan itibaren butun coinleri ekle 1 ay oncesine gore hepsi %50 assagida.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
merti ödüllü başlıkta konuyu açan kişi hariç merit alan kişi olmaması biraz komik olmuş açıkçası. insanlara boş vaatlerde bulunulmuş gibi.
member
Activity: 378
Merit: 11
1- Adı: MODUM
2- Alış Tarih: 12 Ocak
3- Alış Fiyatı: 10.8 USD
4- Güncel Fiyatı: 3.20 USD
5- Alış Nedeni: Sinyal kanalinda paylasilmisti ayrica cok buyuk bir sirket tarafindan alinacagina dair haber vardi.

Fiyatin dusmesini gectim bu donemde cok fazla firsati kacirmama sebep oldu lanet edip 3.80USD civari sattim.

ah be hocam o sinyal kanalları pump dump gibi oluyor adam önceden alıp sonra kanala atıyor millet almaya başlayınca satıyor mantıken borsada herkes kazanamaz birileri kazanırken birilerinin kaybetmesi gerekiyor
jr. member
Activity: 73
Merit: 1
1- Adı: MODUM
2- Alış Tarih: 12 Ocak
3- Alış Fiyatı: 10.8 USD
4- Güncel Fiyatı: 3.20 USD
5- Alış Nedeni: Sinyal kanalinda paylasilmisti ayrica cok buyuk bir sirket tarafindan alinacagina dair haber vardi.

Fiyatin dusmesini gectim bu donemde cok fazla firsati kacirmama sebep oldu lanet edip 3.80USD civari sattim.
member
Activity: 83
Merit: 11
Computer Engineer
1- Adı: SPR
2- Alış Tarih: -
3- Alış Fiyatı: 0.00016420
4- Güncel Fiyatı: 0.00006444
5- Alış Nedeni: Fork haberi vardı Ocak başı göremedik. Scam çıktı proje. Bulaşmayın
hero member
Bitcoinden ettim 13k dan almıştım ocakta 6700 lere kadar inmişti kısa süre içinde. Dogeden daha çok zarar etmiştim 105 satoshiden almıstım 2017 yaz bası hala elimde. Dolar bazında zarar etmedi ama doge bitcoinin sonbahara kadar cok güzel yükselişiyle. Birde hic unutmuyorum lisk almıstım 2016 sonlarına dogru snaırım 23k dan  9k ya kdr inmişti sonra 25k da satmıstım 10 gun sonra 100k lara dayanmıstı fiyatı

BTC için durum herkeste aynı, DOGE hiç şaşırtmadı henüz ondan alıp da kar eden çevremde hiç görmedim. Erken satma ise çok haklısınız, trade gibi düşünmemek lazım. Yani projesi iyiyse süre vererek beklemek lazım. Mesela 10x bile olsa ben şu tarihte bozduracağım demek sanki daha mantıklı olabilir. Tabi bu söylediğim kar edenler için geçerli. Kendi adıma aldıklarımı minumum 1 yıl bekletmeyi düşünüyorum.

Bitcoinzede diye kahvehane açsak dolarmış komple:) karartmayın enseyi, shitcoin almayan herkes max 5-6 aya zararsız çıkar bu her coin için geçerlidir bence, en kötü alış fiyatına satış koyar aylarca bakmam, bazen balinalar dadanıyor katlıyor fiyat vs öyle bişeyde çıkar zararı. Benim de çoğu yarı fiyatına indi bir ayda bakalım neler olcak bundan sonra, bir dahaki tepe noktası 30k olucak diye düşünüyorum.

Yakında bu tarz yerler açılacaktır. Ganyan bayisi gibi ekranlarda olur, insanlar birbirleri ile muhabbet edip ödemeyi de coin ile ödeyip çıkarlar. BTC konusunda ben de aynı şeyleri düşünüyorum, 30 K yakın, pozisyon alın.
full member
Activity: 378
Merit: 102
Bitcoinzede diye kahvehane açsak dolarmış komple:) karartmayın enseyi, shitcoin almayan herkes max 5-6 aya zararsız çıkar bu her coin için geçerlidir bence, en kötü alış fiyatına satış koyar aylarca bakmam, bazen balinalar dadanıyor katlıyor fiyat vs öyle bişeyde çıkar zararı. Benim de çoğu yarı fiyatına indi bir ayda bakalım neler olcak bundan sonra, bir dahaki tepe noktası 30k olucak diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Bitcoinden ettim 13k dan almıştım ocakta 6700 lere kadar inmişti kısa süre içinde. Dogeden daha çok zarar etmiştim 105 satoshiden almıstım 2017 yaz bası hala elimde. Dolar bazında zarar etmedi ama doge bitcoinin sonbahara kadar cok güzel yükselişiyle. Birde hic unutmuyorum lisk almıstım 2016 sonlarına dogru snaırım 23k dan  9k ya kdr inmişti sonra 25k da satmıstım 10 gun sonra 100k lara dayanmıstı fiyatı
hero member
Yatırımımı uzun vade yaptığım ve büyük düşüşe yakalandığım için % 50 zarar etmediğim bir coin yok ama piyasa toparlanmaya başladığından ve coinlerimi satmadığımdan eski fiyatlarına doğru yola çıktılar ve zararım azaldı diyebilirim. Yüzde olarak en büyük zararım Iota ve Stellar ve Dogede oldu ama seçimlerimin hatalı olduğunu düşünmüyorum. Düşüşten etkilenmeyen coin olmadı sanırım.

Evet, herkes büyük zararlar yazdı. Ancak yavaş yavaş fiyatlar kendine gelmeye başladı. BTC 15k civarlarına geri döndüğü zaman piyasa biraz daha toparlayacaktır. Supply miktarı olarak fazla olan coinlere yatırım yapmışsınız, bu tarz coinler çıkmak için büyük haberlere ihtiyaç duyuyorlar. Hepsinin market rank'ı iyi olduğu için umarım en kısa sürede tekrar kar'a geçersiniz.

full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Yatırımımı uzun vade yaptığım ve büyük düşüşe yakalandığım için % 50 zarar etmediğim bir coin yok ama piyasa toparlanmaya başladığından ve coinlerimi satmadığımdan eski fiyatlarına doğru yola çıktılar ve zararım azaldı diyebilirim. Yüzde olarak en büyük zararım Iota ve Stellar ve Dogede oldu ama seçimlerimin hatalı olduğunu düşünmüyorum. Düşüşten etkilenmeyen coin olmadı sanırım.
Pages:
Jump to: