Pages:
Author

Topic: En az %50 Zarar Ettiğiniz Coin Listesi[Cazip Alım Fırsatları] - page 8. (Read 2426 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
valla ben o kadar zarar ettiğim 1 coin var

birçok kişininde vardır bu coini ve şiirlerinden ismini bile unutmuş olabilirler.

primalbase

icodan var
zarar ne yüzde ellisi aq seviyesinde

başlığı beğendim eğlenceli olmuş 😂

Teşekkürler, evet primalbase forumda resmen infial yarattı. Waves Platformunu bile çok büyük etkilediğini söyleyebiliriz.
member
Activity: 139
Merit: 10
Ben unikoingold'da kaldım aldığımda 1 dolardı sonra 2 falan oldu satmadım düştü durdu şuan 0.41 takip eden varsa ne olur bu sitesi gayet güzel çalışıyor coinde canlanma yok fenalardayım
member
Activity: 411
Merit: 21
1- Adı: MODUM
2- Alış Tarih: 12.01.2018
3- Alış Fiyatı: 0,000734
4- Güncel Fiyatı: 0,000384
5- Alış Nedeni: Projesine inandigim ve güvendigim icin. Ama yanlis zamanda almanin bedelini cok aci ödüyorum suanda :-(
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
valla ben o kadar zarar ettiğim 1 coin var

birçok kişininde vardır bu coini ve şiirlerinden ismini bile unutmuş olabilirler.

primalbase

icodan var
zarar ne yüzde ellisi aq seviyesinde

başlığı beğendim eğlenceli olmuş 😂
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
1- Adı: Bitcoin Diamond (BCD)
2- Alış Tarih: Ocak 2018
3- Alış Fiyatı: 0.009 BTC
4- Güncel Fiyatı: 0.0042 BTC
5- Alış Nedeni: Asyalılar bu coine geçen ay topluca hücum etmişlerdi. Fiyatı 0.024 BTC'yi bulmuştu. Ertesi gün büyük dump yedi ve 0.009 BTC seviyesine çekildi. Ben de çok zekiyim ya hemen alayım dedim düşükten. Sonra bu düştükçe düştü, şu anda 0.004'lerde dolaşıyor.

Öğrenilmişlikler: Pump'tan sonra dump olduğunda almak her zaman karlı olmuyor. Dump'ın da dump'ı varmış.

Edit: Merit ödülüm gelmedi ama. Hem zarardayım hem ödülsüz kaldım:(
member
Activity: 522
Merit: 13
1- Adı                : EMC-2
2- Alış Tarih       : 19.12.2017
3- Alış Fiyatı       : 0,000109
4- Güncel Fiyatı  : 0.00004162
5- Alış Nedeni     : acemilikten dolayı, pumptan yeni dönmüş koine girince epey bi zarar ettirmişti

bunun gibi yine başkaları da var yanlış dönemde bu piyasaya girip zarar ettiğim. bazılarını kurtardım bazılarını zararına satıp çıktım.

hep kazanırsak zaten o işte bir yanlışlık var demektir. ki bence baştan kaybetmek daha iyi. bundan sonra her adımını daha dikkatli atıyor insan.
hero member
Böyle zararlı değil de başıma şöyle birşey gelmişti.. Bu yaz aylarında raiblock vardı faucet ile dağıtıyordu o zamanlar. Ben günde 1000 adet raiblock kasıyordum.. 1000 tanesini 50 TL ye satıyorum. Şimdi 1000 tanesi 50.000 TL civarı ediyor. Hayatımın en büyük hatası Smiley

Bu durumla karşı karşıya gelen o kadar çok kişi var ki, anlatamam. Ne yazık ki hepimiz piyasanın içindeyiz ve herkesin bir max limiti var. Yani bir coin 10x yaptıktan sonra satmayıp bekleyen kişi sayısı o kadar az ki, doğal olarak çok büyük karlar yapmak maalesef hayal oluyor. O nedenle aldığınız ucuz coinlere mutlaka süre verin, oradaki parayı unutup, 2 yıl boyunca bekleyin. Döndüğünüzde çok büyük paralar kazanmış olabilirsiniz. Aksi halde o 2 yıl al-sat ile belki 2x yaparak devam edeceksiniz.
member
Activity: 112
1- Adı: XVG
2- Alış Tarih: 11.01.18 olabilir
3- Alış Fiyatı: 0.00001108
4- Güncel Fiyatı: 0.00000619
5- Alış Nedeni: Bi arkadaşa bakıp çıkacaktım
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
1- Adı: waves
2- Alış Tarih: 22.12.2017
3- Alış Fiyatı: 13 usd
4- Güncel Fiyatı: 5,75 usd
5- Alış Nedeni: Saçmalama

waves herkesin kanayan yarası.

geçmiş olsun. baya ath de almışsınız.

9 doları görürse satın. strese girmeyin.
member
Activity: 83
Merit: 11
Computer Engineer
1- Adı: Bitcoin
2- Alış Tarih: Kasım dolayları
3- Alış Fiyatı: 18K$
4- Güncel Fiyatı: 9K$
5- Alış Nedeni: 3K$ değerinden sonra 24K$ paramla (Arabamı satmıştım hata konusu da var) bir türlü giriş yapamadım, Paribu'da 78.500 TL civarında iken tüm param ile Bitcoin aldım. Şimdi 90.000 olmasını bekliyorum.

Geçmiş olsun kardeşim
member
Activity: 285
Merit: 12
Uzun vadede shit coinler hariç hiçbirinden zarar etmezsiniz arkadaşlar, her zaman bişekilde yolunu buluyorlar 2-3 ay geçince insanlar bıkıyor uzun vade düşünseler de satış yapabiliyor, o tarz bişey yapılmadığı sürece her türlü kendine gelir durumlar. Benim de 3k satstan mth alımım var yüksekten girdim biraz ortalama düşürücem bugünlerde, uzun vadede inş kazandıracaklardan biri bence.
member
Activity: 164
Merit: 17
The first celebrity management platform on the blo
1- Adı: Bitcoin
2- Alış Tarih: Kasım dolayları
3- Alış Fiyatı: 18K$
4- Güncel Fiyatı: 9K$
5- Alış Nedeni: 3K$ değerinden sonra 24K$ paramla (Arabamı satmıştım hata konusu da var) bir türlü giriş yapamadım, Paribu'da 78.500 TL civarında iken tüm param ile Bitcoin aldım. Şimdi 90.000 olmasını bekliyorum.
full member
Activity: 280
Merit: 106
1- Adı: Tron (TRX)
2- Alış Tarih: 01.08.2018
3- Alış Fiyatı: 0.00000997 BTC/Adet
4- Güncel Fiyatı: 0.00000464 BTC/Adet
5- Alış Nedeni: Uzun vadeli yatırım amacı ile alındı. Hedef 1$ üzerine ulaşmadıkça satış yapmayı düşünmüyorum.

1- Adı: Verge (XVG)
2- Alış Tarih: 01.08.2018
3- Alış Fiyatı: 0.00001126 BTC/Adet
4- Güncel Fiyatı: 0.00000646 BTC/Adet
5- Alış Nedeni: Uzun vadeli yatırım amacı ile alındı. Hedef 1$ üzerine ulaşmadıkça satış yapmayı düşünmüyorum.

Hocam sen fena tufaya gelmişsin, Allah yardımcın olsun.
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Tabii ki GameCredits ve MGO! Bu ikisi özellikle MGO beni çok hayal kırıklığına uğratan coinlerden ıco fiyatına alım gerçekleştirdim daha sonra sında 2 doları falan gördü çıkmadık mal gibi şimdi sürünüyor..
full member
Activity: 266
Merit: 242
Worldcore benim için de özel bir projedir bahsetmeden geçemeyeceğim. Bir Türk grubu vardı, ülkücü gibisinden takılan arkadaşlar bunlar, Worldcore telegram grubunu bastılar, Worldcore 10 $ olacak diye bir mesaj fırtınası başlattılar Smiley ama böyle bir şey ben hiçbir yerde görmedim 15-20 tane farklı adam gece gündüz en az bir hafta bu mesajı döndürüyor bozuk plak gibi. Kim bilir kaç kişi o goygoya bakıp WRC'ye paraları bastı, şu anki fiyatı kaç bir kontrol etsin bu propagandacı vatandaşlar, hepsine selam olsun buradan...

Benim elimde epey bir wrc var tamam anlıyorum proje iyi ama hitbtc de falan sürekli roket simgeleri atıyorlar, sürekli gazlama derdindeler insanları. Bakalım bekliyoruz binance girecek sözde ama daha bir gelişme yok 2 yeni borsaya daha girecekti yakın zamanda
member
Activity: 336
Metahash
1- Adı: waves
2- Alış Tarih: 22.12.2017
3- Alış Fiyatı: 13 usd
4- Güncel Fiyatı: 5,75 usd
5- Alış Nedeni: Saçmalama
member
Activity: 252
OPEN GAMING PLATFORM
1- Adı: Cobinhood
2- Alış Tarih: 09.01.2018
3- Alış Fiyatı: 0,8 usd
4- Güncel Fiyatı: 0,25 usd
5- Alış Nedeni: Platformu açıyor olmaları ve gerçekten açacaklarına inanmam, sorunsuz açtılar, yükseldi bozdurmadım, sonra çöktü
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
1- Adı:KCS
2- Alış Tarih: 1 ay önce
3- Alış Fiyatı:14,40 dolar
4- Güncel Fiyatı:6 dolar
5- Alış Nedeni:Kucoin platformuna güvenmem ve bonus dağıtıyor olması
hero member
indorse ico lara olan güvenimi bitirdi resmen. ikincide monetha.

Bu birazda şans meselesi, birçok ICO başarısız oluyor, üzülmeyeceğiniz kadar para yatırmakta fayda var.

Benim en çok zarar ettiğim coin Bancor, gerçi satın almamıştım kazanmıştım fakat 7 dolar kadar yükseldiğinde satmamak gibi bir halt yedim şimdi yerlerde ve ben onu izliyorum.

Bancor'un davası devam ediyor. Olumlu sonuçlanırsa çok yukarılarda görebiliriz.

Bu gayet guzel bir baslik olmus resmen elinde patlayan arkadaslarin bircogunun gazla hareket ettigi gercegini yansitiyor piyasaya. Umarim bu konuda yazilmaya ve tecrubelerin aktarilmasina devam edilir. Biz de nasil hareket etmemiz gerektigini bir kez daha dusunuruz Smiley

Teşekkürler, sizde konuyu görmediğinizde aratma yapıp, paylaşımda bulunursanız devamlılığını hep birlikte sağlarız.
member
Activity: 476
Merit: 31
Bu gayet guzel bir baslik olmus resmen elinde patlayan arkadaslarin bircogunun gazla hareket ettigi gercegini yansitiyor piyasaya. Umarim bu konuda yazilmaya ve tecrubelerin aktarilmasina devam edilir. Biz de nasil hareket etmemiz gerektigini bir kez daha dusunuruz Smiley
Pages:
Jump to: