Pages:
Author

Topic: En az %50 Zarar Ettiğiniz Coin Listesi[Cazip Alım Fırsatları] - page 6. (Read 2426 times)

member
Activity: 336
Merit: 10
benim sepetimde olup zararlarda oldugum coinler mth tnb trx ada iost pay iota ve daha bir sürü coin daha var malesef ama piyaslarda düzelme olunca umarum zararımızı kurtarırırız .Millet kar peşinde bizlerde zararımızı kurtarma derdine düştük şimdilik bakalım sonumuz ne olacak ilerde tekrar yorum zararsak zararlarımızı kurtarıp kurtaramadıgımız tekrar yazarız
member
Activity: 238
son zamanlarda ne aldiysam yari fiyatina dustu zaten. xrp mth neon sayilabilir ornek olarak.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Bazı yaramaz küçük çocuklar vardır dayak yiye yiye arsızlaşır resmen o hale getiriyor piyasa adamı düşüyor yine düşsün bakalım pozisyon bozsak daha çok can yakıyor kilitlendim kaldım.
full member
Activity: 616
Merit: 108
Piyasada en az %50 zarar ettirmeyen bir coin kalmadı ki. Bugün Salt'a baktım %75 zarardaymışım şu an. Rakamsal değerleri giremiyorum vaktim yok ama durum vahim  Smiley

Bende bu görüşe katılıyorum. Binance Bittrex gibi büyük marketlerde işlem gören coinlerin %80 i bu oranda zarar ettirmiştir.
full member
Activity: 406
Merit: 104
Ben en çok wavesten zarar ettim, önüne gelen bu koini övüyor, aldık ama full + full zarar ettik tamamen asparagas bir koin
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
açıklıyorum HSR. Evet allahın cezası koin Smiley tam tamına %60-70 civarı bir erime oldu. Allahtan çok düşük bir miktar girmiştim de üzülmemi sağlamadı. Ha satmadım mutlaka eski fiyatına gelecektir ama bekleyip burdan girsem 2x-3x cepte idi

Bence hocam senin yine iyi, şu düşüş döneminde özellikle düşük fiyatlı aldığım coinlerden 2-3x yapması gerekenler var. Yani şimdi girenler o kadar kazanmadan ben kar'a bile geçemiyorum Smiley
full member
Activity: 630
Merit: 102
açıklıyorum HSR. Evet allahın cezası koin Smiley tam tamına %60-70 civarı bir erime oldu. Allahtan çok düşük bir miktar girmiştim de üzülmemi sağlamadı. Ha satmadım mutlaka eski fiyatına gelecektir ama bekleyip burdan girsem 2x-3x cepte idi
hero member
1- Adı:Worldcore
2- Alış Tarih: 09.01.2018
3- Alış Fiyatı: 0,000032
4- Güncel Fiyatı: 0,000005
5- Alış Nedeni: Okuduğum zaman proje fikri fena gelmemişti. Bir de o dönem WRC çok sağlam reklam yapıyordu. Dedim supply'da düşük, alalım dursun. Globalde bazıları SCAM diyordu, artık doğru mu yanlış mı yakında göreceğiz. Ama bir daha SCAM olsun ya da olmasın, bir kere yazılan bir coine bir daha yatırım yapmam.
member
Activity: 336
Benim elimde bir sürü coin çöp olmuş durumda ama uzun sürede yükselecek diye düşünüyorum mesela tnb trx iost artar diye düşüünyorum ama  ne zaman bilemiyorum 3 ay sonra mı 5 ay mı  1yıl  sonra mı orasını artık allah bilir belki de artmazda bu da pumplara dikkat etmek gerek diye düşünüyorum kandırmacalar çok oluyor balinalar alıyor bizlerde bakıyoruz arttı diye bizlerde almaya başlayınca balinalar paralarını çekiyorlar ve ortada bizler kalıyoruz malesefff.
member
Activity: 462
Piyasada en az %50 zarar ettirmeyen bir coin kalmadı ki. Bugün Salt'a baktım %75 zarardaymışım şu an. Rakamsal değerleri giremiyorum vaktim yok ama durum vahim  Smiley
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
1- Adı:ZRX (0X)
2- Alış Tarih: 18.02.2018
3- Alış Fiyatı: 1,20 $
4- Güncel Fiyatı: 0,64 $
5- Alış Nedeni: Baktım 1.20lere çıkmış, grafik okudum bir kaç, dedim bu 2 dolarlara çıkacak. Öyle olursa %40 kar demek bu adamım dedim kendi kendime ve şuan elimdekinden de olmuşa döndüm. Direk kilit pozisyondayım.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Yatırım falan kalmadı  Sad %50 zarardayım.Beklemekten başka çare yok.
hero member
%50 zarar edilmeyen kalmadı gibi son aylarda sene başından beri gerileme devam ediyor. bugünlerin öğretici olması tek tesellimiz. etraftan duyarak değil araştırarak satın alma yapıldığında zararın az olması muhtemel.

Aslında %50 yine iyi bir rakam gibi, çok daha büyük düşüş yaşayanlar var. Çünkü 1/6 fiyatına düşenler var.
member
Activity: 112
%50 zarar edilmeyen kalmadı gibi son aylarda sene başından beri gerileme devam ediyor. bugünlerin öğretici olması tek tesellimiz. etraftan duyarak değil araştırarak satın alma yapıldığında zararın az olması muhtemel.
full member
Activity: 490
Merit: 105
benimde bütün yatırımım büyük zarar uğradı malesef büyük düşüşten önce yatırım yapmıştım neredeyse yüzde 80 zarar ettim totalde
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Bcc 1910 usd alış güncel 1070 usd.Tam ayıya geçişte almışız 2800 usd den düşünce.1600 usd lere gelirse zararı sineye çekip çıkacağım.
member
Activity: 566
Merit: 29
Bu soruya vereceğim tek cevap IOTA'dır, 4 küsür dolardan alıp %60 zarara uğrattı beni, halbu ki ben tam tersini bekliyordum son hareketlerden dolayı ama bekliyoruz bakalım kendi parasını çıkarsın sonra sana da elveda IOTA kardeş..
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Bu forumda çoğu kişi waves tutuyor ama zarar eden kişi sayısıda fazla bence yanlış zamanda piyasaya girildiği için. Bende Dash (Nasıl olduysa acemilikten yüksekten almıştım), Tron (çoğu kişinin derdi ) , ADA (piyasa düşüşü ile ilgili olduğunu düşüyorum yoksa toparlayacaktır.)
full member
Activity: 322
Merit: 154
coss ve lamden tau isimli yatırımlarıma baktıkça ne kadar cin olduğumu anlıyorum : ) eridiler resmen amk
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Valla o kadar çok varki elimde patlayan coin, hangi birini yazsam bilemedim, ama yediğim en büyük kakız vsilece  sanırım, icosuna 10 ether atmıştım, tabi o zamanlar ether de btc de çok düşük fiyattaydı, şuan hangi cüzdan da duruyor onu bile unuttum, satsam 1 ether etmez kesin
Pages:
Jump to: