Pages:
Author

Topic: En az %50 Zarar Ettiğiniz Coin Listesi[Cazip Alım Fırsatları] - page 5. (Read 2426 times)

full member
Activity: 406
Merit: 100
Elixir şuan dahi 5de birinde alışıma göre, %50 zarar olsaydı keşke, onun dışında ufak tefek projeler dışında büyük zararlar yok gibi, elixir de sağlam proje tekrar büyük yükselişler yapıcaktır boğada diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 154
Merit: 0
1- Adı: TRST
2- Alış Tarih: (Opsiyonel)
3- Alış Fiyatı: 0.48 $
4- Güncel Fiyatı: 0.27 $
5- Alış Nedeni: Güven Smiley

1- Adı: CPY
2- Alış Tarih: (Opsiyonel)
3- Alış Fiyatı: 0.59 $
4- Güncel Fiyatı: 0.16 $
5- Alış Nedeni: Bu proje tutar diye düşünüyordum. İcodan girdim. Ancak bir proje bu kadar güzel düşer.  Şu anki zarar şu şekil de. Yanlarında ki % kısmı edilen zararı gösteriyor Smiley.

USD $0.59   (72.03%)
ETH 0.001351   (79.85%)

newbie
Activity: 112
Appcoin den en az %70 oranında zarar ettim ocak ayında almıştım elimde tutuyorum bakalım belki eski fiyatını görür boğa sezonunda.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Boğa döneminin gelmesi ile birlikte konu başlığına yazılan bir coin/token da tekrardan yükselişe geçti. Umarım konuya yorum atan arkadaşlarda da düzelme başlamıştır.
member
Activity: 411
Merit: 21
Porföyümde en zarar ettiğim coin %83 ile malesef MODUM. Aynı zamanda en çok beğendiğim projelerden biri. Ama işte çok yanlış bir zamanda almanın acısını çekiyorum şu anda:(
member
Activity: 378
Merit: 11
hocam hangisini saysak, %50 zarar ettiğim yok gibi en düşük %75 zarar etmişimdir. Pazamız pul oldu satmadıkca kaybetmez sayılmazsın diyorlar ama çok feci durumdayız
full member
Activity: 490
Merit: 105
bütün coinler en az yüzde elli zarara uğratmış durumda bir çoğu yüsde 80 lere varmış durumda malesef zarar oranı baya yüksek.
full member
Activity: 392
Umarım zarardan kurtuluruz, çünkü ortalama 2.5 3 katlık bir içeri girme söz konusu oldu çoğu portföyde, umarım boğada önce bunu çıkarır sonra daha güzel karlar edebiliriz, ninsan başından sonra havalar gibi borsalarda güzel olur inş.
hero member
INS VE STK tutuyorum bunlar %50den fazla eridiler bu piyasada çok da güzel erimeye devam ediyolar etsinler satmıyorum

%50' den az zarar ettiren kalmadı diye biliriz . INS ve STK daha projeleri bile aktif olmadı . Normalleşme sürecine girersek ikiside iyi kazandırabilir .

STK'yı takip etmiyorum ama INS piyasa normalleşince fırlayacak diye düşünüyorum. Bir an önce Boğa sezona girsek de insanlar en azından zarardan kurtulsalar.
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
INS VE STK tutuyorum bunlar %50den fazla eridiler bu piyasada çok da güzel erimeye devam ediyolar etsinler satmıyorum

%50' den az zarar ettiren kalmadı diye biliriz . INS ve STK daha projeleri bile aktif olmadı . Normalleşme sürecine girersek ikiside iyi kazandırabilir .
full member
Activity: 658
Merit: 153
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Piyasanın %95i en az bu zararları etti zaten, başlık açıldığında durumlar cok daha farklıydı tabı, henuz bukadar ıcerı gırmemıstık:) Artık bogada cıkıp ayıda almayı ıyıce kafaya koydum sahsen, btc 3-4 katına cıkarken altlar 3-5 katına cıkarken terslık olucagı bellıydı, bogadan oncekı zamanla aynı sevıyelere geldık.
hero member
Bu düşüşlerde pek teknik bilginiz yok ise beklemeye mahkumsunuz.Panik satış yapmayın.

teknik meknik çok da fazla işe yaramıyor. Tabi bilinçli olmak başka bir şey ama tekniğe güvenip iş yapsanız bile terste kalırsınız.  Bu piyasa da %50 kaybınız varsa şanslı sayılabilirsiniz.
Doğru yerlerde alım satım yapmak için biraz bilinçli olmak lazım tabi.Adam bu token yükselmez diyip satıyor, ardından token yükselişe geçince ağlıyor maalesef.

İşte o dengeyi müthiş sağlamak gerekiyor. Çoğu kimse bunu tam ayarlayamadığı için ya holdcu, ya da trader oluyor. Aslında step step stoploss artırarak hareket etmek en mantıklısı. Parayı da btc de değil, usd kadar çevirerek beklemek lazım.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Bu düşüşlerde pek teknik bilginiz yok ise beklemeye mahkumsunuz.Panik satış yapmayın.

teknik meknik çok da fazla işe yaramıyor. Tabi bilinçli olmak başka bir şey ama tekniğe güvenip iş yapsanız bile terste kalırsınız.  Bu piyasa da %50 kaybınız varsa şanslı sayılabilirsiniz.
Doğru yerlerde alım satım yapmak için biraz bilinçli olmak lazım tabi.Adam bu token yükselmez diyip satıyor, ardından token yükselişe geçince ağlıyor maalesef.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261

full member
Activity: 420
Merit: 108
member
Activity: 448
Merit: 10
artık %50 olsa iyi diyoruz şuan alayı 100 den fazla düştü nerdeyse eriyen eriyene tutamıyoruzda coinleri
newbie
Activity: 45
1- Adı: Digibyte (DGB)
2- Alış Tarih: 2017 mayıs
3- Alış Fiyatı: 0.00001755
4- Satış Tarihi / Fiyatı : Temmuz / 2017 = 0.00000701 BTC
5- Güncel Fiyatı: 0.00000458
6- Alış Nedeni: biraz arkadaş gazı biraz fırsatı kaçırma korkusu derken aldım.. satış kısmına gelirsek elimdeki mevcut btc yi ethereum tabanlı tokenlere dağıtarak zararımı kapattım. DGB olarak beklesem sanırım hala bekliyor olacaktım..

- Merit için yazmadım uygun görülen Merit başlıktaki daha uygun üyelere verilebilir.

Ben hala bir umut saklıyorum  Sad
full member
Activity: 406
Başlığı değişsek daha az zametli olurmuş o duruma geldik artık, %50den az düşne coin var mı ben görmedim, btc ve altların hepsi en az yarıya indi şu 2 ay içinde, valla nereye kadar gidicek böyle anlamadım düzelmiyor bir türlü.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Son iki aydır %50 zarar ettirmeyen coin kalmadı. Uzun vade yatırım yaptığımdan çıkışta yapmadım, hatta bazıları 1/3 fiyatına düştü. Yine de bunun olası bir dönem olduğunu ve rüzgarın tersine döneceğini düşündüğümden satmıyorum. Bu kadar zarardan sonra satmak yerine piyasanın düzelmesini beklerim daha iyi.
Pages:
Jump to: