Pages:
Author

Topic: Ethereum Alım İçin Uygun Seviyeye Geldi - page 2. (Read 744 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
380$ den zararına sattığım ETH an itibari ile 280$ Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama bütün altlar aynı anda düşüşe geçiyor, bu düşüşler panik satışı değil balina satışı, sistemli bir şekilde kademe kademe dumplıyorlar. ellerindeki mal bitene kadar sürecek sanırım.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Kripto paralarla alakalı olumsuz bir gelişme duymasam da, genel dünya gidişatından dolayı herkes temkinli davranıyor.  Piyasa 200 milyar dolar seviyesine indi. Daha da fazla düşmemesini temenni ediyoruz.

son sec kararının uzatılması olayından beri ben de kötü gelişme okumadım. ama bu demek değil ki ether veya bitcoin uygun alım seviyesine geldi. ben etheri 100 dolar pahalıdan almaya razıyım ama yeter ki önüm puslu olmasın. her şey net olsun, ralli başlasın.
jr. member
Activity: 158
Merit: 2
Kripto paralarla alakalı olumsuz bir gelişme duymasam da, genel dünya gidişatından dolayı herkes temkinli davranıyor.  Piyasa 200 milyar dolar seviyesine indi. Daha da fazla düşmemesini temenni ediyoruz.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
şimdi piyasa zaten kötü yanlız ether de fazladan bir risk daha var. bildiğimiz anlamda ico piyasası artık öldü demiyelimde bitkisel hayatta diyelim. buda ether in performansında piyasa genelinde bile kötü sonuçlar doğurabilir.
member
Activity: 504
Merit: 10
Ethereum hacimli düşmedi, son günlerde iyice geriledi 305 e falan alınabiliyordu, 300 sanırım iyi bir destek noktası ethereum için ama nereye kadar böyle gider nereden döner kestirmek zor.
member
Activity: 252
1 sene önceki durumlara geldik neredeyse bundan sonra hem kolay hem zor çok değer kaybetti  BTC Dominance: 51.1%     60 lara geldiğini hakimiyeti aldığında altcoinlerde iyi yükselişer gördüm tekrar gerçekleşirse büyük yükselişin zamanı geldi geleceğe benziyor tetikte olalım bence tren bir kalkarsa zor yakalarız
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Ether 320’lere kadar geriledi ama ben hala şüphe içindeyim. Nerden girsem illa onun da altına düşüyor sanki bu sefer daha garip bir erime var nereye kadar gideceği belli değil.
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Şu an piyasadaki bütün coinler alım fırsatı veriyor. Tabiki ethereum da bunlardan biri. Geçen seferki düşüşte de 300$'ları görmüştü. Bir haftada 600$ seviyelerine gelerek iyi kar bırakmıştı. Piyasa biraz düzlüğe çıkarsa yine aynı şeyler olabilir.
full member
Activity: 364
Merit: 102
şuan için gayet makul bir seviyede ethereum yani çok param olsa gözü kapalı girerdim bu seviyesinden yuzde 50 görsem yeter yani
full member
Activity: 350
Merit: 106
normal şartlarda daha aşağıya düşmesini kimse beklemiyor ama bulunduğumuz dönemde şartlar anormale döndüğü için tavsiye vermekte çok zorlaşıyor tabi.zamanında çıkmış olsam buralarda alım yapardım kendi adıma.ama daha önce satmadığım için şimdi alacak para da yok zaten o yüzden bekliyorum.eldekileri de bekletiyorum
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Her hafta yeni bir alim seviyesi her hafta aynı muhabbet
Geçen ay 500 dolardi daha düşmez alın dediler geçen haftalards 400 oldu bu seferde alim seviyesi dediler bu hafta 300 dolar
sr. member
Activity: 476
Ethereum 320 dolar civarına düşüş yaptı geçen haftalarada alım için daha uygun seviyeler olur diyenler tahminlerinde yanılmadı, düşüşte sonlanmışa benzemiyor.
sr. member
Activity: 729
Dejavu yaşıyoruz geçmişteki rakamlara döndük. 400-450 dolar ethereum için çok uygun derken biz buyrun 300 dolar dolarada geldi, 200-250de gelebilir bu gidişle.
full member
Activity: 630
Hep uygun seviye diyoruz ama düştükçe düşüyor. Bu aralar btc bir dump daha yapıp ardından sağlam bir pump yapacak gibi duruyor. Muhtemelen eth 30-40 dolar daha düşecektir. Ben bekliyorum YTD
member
Activity: 294
ethereumun hala sıkacak birkaç kurşunu var  düşse bile ivmesini kaybedeceğini düşünmüyorum ethereum teknolojik olarak yeni bir alan yarattı bu öyle kolayca kaybolacak bir şey değil sadece zamana ihtiyacı var.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Sadece ethereum için değil başka coinler içinde kendime alım seviyesi koymuştum, alım seviyesi geldi dedikçe daha da düşüyorlar. Dibin diplerinide görücez sanırım.
legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
1 yıl önce bile daha yüksekti yanlış hatırlamıyorsam temmuz gibi falan 400 doları görümüştü ethereum bende düştü satılmaz diyerek bi süredir satmaya kıyamıyorum elim gitmiyor sell tuşuna ama beklediğimiz için pişman olduk daha düşmez dediğimiz heryerden geriye düşmeye başladı eth fiyatları.niş daha fazla geriye gitmez
full member
Activity: 378
300 küsür dolarlara gelmiş şaka gibi rakamlar ya, 1 yıl önceye döndük resmen bu nedir daha nekadar düşecek arkadaş bekle bekle yeter artık. Başlıcam balinasına da boğasına da 8 ay oldu nerdeyse.
full member
Activity: 630
Şuan her ne kadar alıma uygun gelse de bence herhangi bir yatırım yapmak çok risklidir. Ha ben toplayıp bir daha aylar sonra bakacağım cüzdanıma diyen için de fırsat olabilir. Fakat ben her an tetikteyim herhangi bir yatırım yaptığım coin eski fiyatına çıksa okutacağım.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
bu piyasada her şey olur. ethereum 100 dolar tekrar görmez demek büyük laf olduğu gibi etheri yönlendiren bitcoin, bitcoini de son zamanlarda yönlendiren amerika. amerika bir üfürür, teknik analizden zerre kalmaz. herkes ne oluyor diye bakar.
Pages:
Jump to: