Pages:
Author

Topic: Ethereum Alım İçin Uygun Seviyeye Geldi - page 5. (Read 744 times)

newbie
Activity: 168
Merit: 0
Hocam keşke bozdurmayıp biraz daha bekleseydin bu zıkkımlar bir şekilde yükselişe geçecek ama biraz zamana bırakıp sabretmek gerekiyor, tabi paraya acil ihtiyacın varsa o ayrı bir durum
full member
Activity: 1176
Merit: 159
410$ dan aldıklarımı 380$ den geri verdim zararım 600$ arkadaşlar. SEC btc kararını erteledi olan yine eth ye oldu, altların olayla hiç alakasıda yok aslında. Kararın ertelenmesi normalde altlara yeniden para akışını sağlamalıydı tam tersi oldu.
newbie
Activity: 111
Merit: 0
400 altına düştü sebepsizce bitcoin artarken ethereum düşüyor azalırken 2x düşüyor anlamadım gitti eridi elimdeki avcumdakiler mecbur hodl başka çarem yok
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
bundan 1.5 sene önce 100 dolar altında olan bi coin için 350 dolarlarda dip yaptı dememiz aşırı saçma bence. kaç kat arttığına bi bakın. sizce dip mi burası?
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Hala öğrenemedik bu piyasada dip diye bir şey yok arkadaş açın bakın bir kaç ay önce eth dibi gördü 600 dolar altına inmez diyen buna benzer bir sürü başlık var muhtemelen kendileri şu an kıvranıyor. Çok gaza gelmeden ufak ufak almalı alınacaksa.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
380 dolar ethereuma göre çok güzel bi seviye olsa da diğer coinlere göre katlaması daha zor bence. btc olarak en fazla 2-3x yapabilir burdan.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
380 dolar gerçekten ethereum için çok uygun bir seviye.Türk lirası olarak baktığımızda çok fazla değer kaybetmesede Ethereum dolar karşısında ciddi oranda eridi belkide bu fiyatları bir süre sonra hiç göremeyiz.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Ethereum bugün yaşanan fiyat düşmesi ile birlikte 380 usd gibi çok düşük rakama gelerek alım için uygun seviyede. Ethereum satın almayan yok gibi benim düişünceme göre eth hacmi satın alma talebi ile artar.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Ethereum bana göre kripto para borsasının altınıdır.Ethereum'u güvenli liman olarak görüyorum bundan dolayı genelde paramı bitcoinde değilde ethereumda bekletirim.Şu seviyelerden ethreum alma imkanınız varsa kaçırmayın derim.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Ben her zaman ethereum alırım.Fiyat farketmeden toplamak mantıklıdır para oldukça.Özellikle bu seviyeler çok uygun seviyeler alış için çünkü ilk boğada 1000 dolar olacaktır.
member
Activity: 462
Merit: 42
şu seviyeler için ben birşey diyemiyorum, uzun vade düşünenler için ama olabilir, zaten bayadır btc ve eth alım seviyelerinde ama aldıktan sonra sabretmek mesele kalıyor biraz sabretmek lazım kolay kolay olmuyor bu işler yapacak birşey yok. herkese bol kazançlar arkadaşlar.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
ethereum gibi diğer her coin de piyasanın düzelmesine bağlı, piyasa kendine gelmeden dış güçlerin oyunu olmazsa eğer bu da buralarda seyretmeye devam edecektir.
full member
Activity: 672
etherium şuan için fiyetı güzel duruyor. nakit olsada bi 4-5 tane alsak en azından. daha yukarısı için şimdilik gücümüz yetmez. yani bu seviyelerden alınabilir bana göre. zaten satoshi olarak arttı ama dolar olarak düştü. oda sıkıntı değil dolar olmuş 5.10
full member
Activity: 616
Merit: 118
eth güvenli liman mı geçen yıl ki fiyata geldi halen karlı diyorsunuz dibi yok düştüğü zaman eth uzun zamandır 400 bandında eğer tekrar bir düşüş olursa dibin dibi olacak.
member
Activity: 294
Merit: 10
Ben de ethereum un dolar bazinda alim icin uygun oldugunu dusunurum. Ethereum Bitcoin haricinde tek guveni liman olark ta dusunulebilir. Dusus gosterse bile yuzde olaraka altcoinere gore daha korunakli, ve artis gostermesi muhtemel. Kimi altcoinler boga sezonunda ether bazinda cok daha hizli yukselecektir ancak bu donemde risk almak pek te mantikli gorunmyor
member
Activity: 504
Ethereum bence en güvenli limanlardan birisi, şu an geçen yıl bu zamanlara göre bile hala karlı. Bence seneye bu zamanlar 1k dolar taban olma potansiyeli var ethereum için
member
Activity: 224
En düşük hangi seviyeye kadar ineceğini tahmin etmek imkansız ancak şu anda işlem gördüğü değer Ethereum için oldukça düşük. İlerleyen zamanlarda piyasanının toparlanması halinde daha yüksek değerlerden işlem göreceğine inanıyorum.
jr. member
Activity: 280
Merit: 4
bence şu aralar fiyat olarak güzel ethereum un değeri, bence alınır,

gene de YTD.
full member
Activity: 476
CAT.EX Exchange
Sadece ETH için değil, diğer altcoinlerde uygun seviyeye gelmiş durumda ancak alacak ne para var ne güç.
member
Activity: 210
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
bence biraz daha beklenmeli diye düşünüyorum. 400'ün altına inebilir. Ama yine de alacak arkadaşların kendileri bilir.
Pages:
Jump to: