Pages:
Author

Topic: Ethereum Alım İçin Uygun Seviyeye Geldi - page 3. (Read 744 times)

jr. member
Activity: 84
Merit: 1
bana göre 300$'a kadar düşer gibi duruyor biraz daha bekleyeceğim şuanlık yatırım yapmak için takip listeme alacağım.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Direk düşürmüyorlar her gun %10 eriterak biz mal gibi bakarken bırakıyorlar kucağımıza 500 den berı acaba satsammı diyorum ama yok düştü satılmaz diye diye buraya kadar geldi
member
Activity: 378
Merit: 11
285 demişti bır analizce 285 e kadar düşebilir demiştir. Dolar artıyor ama ethereumda aynı hızda düşüyor, tl olarak sabit kalıyor 2k seviyesinde diyebiliriz.
full member
Activity: 616
Merit: 108
310 dolara kadar düştü belki daha da düşecek, konunun açıldığı günden bu yana %30 a yakın değer kaybı var.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Herkes o kadar tedbirli ihtiyatlı olmaya başladı ki şu seviyelerden bile kimse bir şeye girmek istemiyor. Dibin dipleri olduğunu ispatlama yarışında yine piyasa. Ether bu aralar tadımızı kaçırıyor.
full member
Activity: 518
Merit: 100
Vay be etherum ne dusmuş bı zamanlar 400 dolarlardan alınırmı dıye başlık vardı sımdı 330 dolar sevıyesınde gözukuyor ne kadar daha duser her bok beklenır bu piyasada
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
bence güzel seviyeler, buralardan kademeli alım yapılabilir, orta-uzun vadede zarar ettireceğini sanmıyorum, kısa süreli birşey demek zor, satoshi olarak 3 milyonun altını gördüğünü unutmayalım, o konuda marjı var hala ancak ethereum gibi olan çok coin var, mesela ripple, lümen, bir nebze ada-cardano, BAT, ETC...bunların tek sıkıntısı satoshi bazlı dibi görememiş olmaları, bu gidişle de göremeyecekler çünkü market dibe indi. btc şahlanırsa belki bir miktar daha düşebilirler ama genel olarak konjonktür pumpa kayarsa düşmeyebilir de...
full member
Activity: 350
Merit: 106
yok daha neler amk demek istiyorum sövüp saymak istiyorum artık bu ethereuma ve tüm coinlere amk 330 dolar olmuş lan 330 dolar yarına 200 lerde görürsek şaşırmayacağım ne oluyor bu piyasaya amk valla korkmaya başladım en sonunda elimize verip kaçacaklar galiba amk.kendimi sürekli telkin ediyordum ama cidden çok pianik oldum bu sefer
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
düşüş sınırları zorluyor gerçekten. Daha da aşşağısı varmıdır bilinmez umarımda yeni bir dip görmeyiz. Şuanki fiyatlar çok makul duruyor gerçekten ama yine bir ters köşe yapıp dibin de dibine gitmez umarım.
member
Activity: 350
Merit: 10
W12 – Blockchain protocol
Bence şuan için tam alım fırsatı ethereum. Dahada aşağıya inmez gibi. Zaten piyasanın son düşüşü galiba bu. Ben öyle tahmin ediyorum. Daha sonra kendini toplayıp uçuşa geçecektir. Şuan fiyatı tl olarak aynı. Malum dolar uçtu gidiyor.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Bitcoin bazlı olarak şuan bence çok güzel yerde hala satın almayanlar için hatta 0.1 btc den az olduğu her noktada satın alınır ethereum ben böyle düşünüyorum şuan piyasaya yeni giricekseniz bitcoin değil ethereum alın derim daha çok kazanmak istiyorsanız eğer.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
grafiğe bakıldığında geçmiş yıllarda aynı grafik görünümü oluştuğunda yükseliş başlamış aynı fikirdeyim bende.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Düştükçe kademeli toplanabilir.Btc'den sonra piyasanın en sağlam coinlerinden biri.Şu an aşırı derecede düşmüş bir dönem 1000 dolara yaklaşmıştı fiyatı neredeyse.Riske girmek istemeyenler için sağlam limanlardan biri görünüyor.
full member
Merit: 103
ethereum bu seviyelerden alınabilir arkadaşlar uzun vade bekleyecekler için çok güzel kar fırsatları sunabilir.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Ethereum'un yaşadığı düşüş bence de bir alım fırsatı yaratıyor şu anda. Yükseliş başladığında üzülmemek için imkanlar ölçüsünde alıp bir kenara koymak lazım. Ethereumun bizi yanıltmayacağından eminim
member
Activity: 504
Merit: 12
benim araştırmalarıma göre bu zaman diliminde yatırım yapanlar orta veya uzun vadede iyi kar elde edeceklerdir çünkü piyasa alım için düşük seviyelerde seyretmektedir.
full member
Activity: 938
Merit: 115
Alım seviyesine gelmeyen coin kalmadı neredeyse. Yalnız gene de dikkatli girmek gerekir. Çünkü henüz yükseliş emaresi görülmeden girilirse kısa vade de tekrar zarar yazabilir.
member
Activity: 252
Merit: 10
eth dahil tüm paralar alım aşamasında büyük yükseliş sec kararını bekleyebilir yada farklı güzel haberler oluşması lazım
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ethereum aylardır alım seviyesi için uygun gidiyor. Biraz kafasını kaldırıp çıksa da yine düşüş eğiliminde. Tahminimce milleti bu düşüşlerle bezdirip ellerindeki sattıracaklar, sonra da çok fena bir boğa piyasasına girilecek. Orta vadede 2,000 doları geçebileceğini düşünüyorum. Keşke satmasamcılar ile dolacak buralar.
member
Merit: 11
Bir sonraki durak kaç olur kestirmek zor ama 350 de zor tutunuyor. 400 uzerıne atamadıgı her gün daha tehlikeli bir hal alıyor. Bundan oncekı dususte 350 den donmuştu ama burdan donmesi çok zor
Pages:
Jump to: