Pages:
Author

Topic: Ethereum Alım İçin Uygun Seviyeye Geldi - page 6. (Read 744 times)

member
Activity: 910
Merit: 10
bu paylaşılan grafiğe göre eth bence biraz daha aşağıya gider o gittiği yerde çift dip oluşunca yeniden yukarı atar. btc düşüyor eski eth yok btc düşünce çıkan o yüzden alım için acele etmeyin derim.
newbie
Activity: 266
Merit: 0
valla alım için uygun seviye evet ama bizde para kalmadı, ülkeyi mahvettiler, bir reis sevdasına
jr. member
Activity: 266
Merit: 2
ethereum fena düştü ve 3-5 dolardayken param olsaydı ve o zaman kriptolarda sağlam holdcu olsaydım diyorum. Şu anda yine doğru düzgün para yok. Ama inş gelecek için güzel planlarım var. Tek yerden maliyet yapıldığı için en büyük hata bence burada.
member
Activity: 336
bugun itibari ile bir daha eth için alım fırsatı oldugunu düşünüyorum 06/08/2018 bir daha bu seviyelerden almak nasip olmyabilir tabi oladabilir ama zor gürünüyoru diye düşünüyorum
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Ethereumada güven olmuyor diyecem yanlış olacak,güven oluyor diyecem yine eksik kalacak. Evet biraz şanslıysak yatırım zamanı olabilir 1k dolarları bitcoinde biraz kımıldarsa rahat görür.
newbie
Activity: 168
ether gibi yazılımcısının sonsuz güveni olan başka coin var mı? Yaptıkları ortada. Fiyata yansıması da bitcoine bağlı. Bence dijital altını, gerçek altın gibi düşünmeli. Hani düşüyor ama bir gün nasıl olsa ralli yapar. O nedenle peyder pey satın almalı.
newbie
Activity: 252
evet sevgili canım kardeşim bencede alım seviyesine gelmiş durumda bu fiyatlardan alıp bekleyin ve yıl sonuna kadar sabredin çok güzel fiyatlara satabileceksiniz
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
bence bu kısa vadeli bir davranış. bunun uzun vadeli olanları araştırılmalı. ether diğer altcoinler gibi bitcoin karşısında eridi ama ethereumda olan balinalar bir yere kadar bu düşüşe izin verir. bitcoindeki fırsatı kaçırmamak için o tarafa geçiş var ama çok ters haber geldiği zaman alanlar panikle satıp piyasayı müthiş de vurabilir. not: ben tetherdeyim.  Cheesy
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Aslında şuanda gerçekten tam alım zamanı.Ama insanı korkutan marketin yükselmeyeceği düşüncesi.
full member
Activity: 364
Merit: 102
kendi adıma konusuyorum çok aptalca yatırım yapıyorum. 400 doalr seviyesinden ethereum alsam 600 seviyelerden satsam %50 kar güzel aslında
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Artık düşüşü ve yükselişi tahmin edenlerin bile sayısı azalmışken dikkat etmek gerekir. Şuan şahsen ben dibin dibindeyim, 1 hafta önce daha da inmez dediğim altcoinler şuan da erimiş resmen.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Dip demeyin dibinde dibi var defalarca gorduk. Uzulmeyeceniz kadar girin kredi ile borc ile yapmayin. Kesin konusup insanlarin gunahina girmeyin.
jr. member
Activity: 532
BTC düşdüyü zamanca halen düşecek. Ama uzun vadede alım yapmak ve beklemek kazandıracak elbette
full member
Activity: 1176
Merit: 159
Uyanık olun kendini 400 dolara endekslemiş resmen. btc düşünce artıyor btc yükselince düşüyor. trade yapılabilir güzel fırsat veriyor btc düşünce eth al eth düşünce btc al.
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Bence uzun vadeciler için etherum her zaman alım fırsatı veriyor ancak sabırlı olmayı bilmek gerekiyor. Boğa geldiğinde çok iyi yükselen ayıda da diğer herşey gibi x4 falan çakılmıyor.
jr. member
Activity: 481
Şu an alım için fırsat vermiş gibi ama biraz daha beklenebilir tabi duruma göre. Parça parça alma taraftariyim. Uzun vadede kesinlikle su anlar alim firsati olduğunu düşünüyorum.
member
Activity: 191
USD bazında 500 leri görecek gibi kısa süre içerisinde yönü öyle duruyor bana göre..
Bir miktar eth aldım bende..
full member
Activity: 1176
Merit: 159
USD bazında bakiye yerinde sayıyor ama BTC bazında güzel artıyor şuan. Aslında ben usd bazında kazanmak istiyordum harika bir zamanlama ile alım yaptım Bitcoin yine içine etti işin resmen. zaten USD de bekliyordum btc arttırmak istesem düşüşte btc alırdım. Undecided
member
Activity: 378
Merit: 11
Ethereum iyi dayandı gerçekten ama durum şu an belirsiz, çok durgun devam ediyor şu an tehlikeli bir yoldayız ya aşağı ya yukarı gidecektir ama şu an çok belirsiz.
newbie
Activity: 196
ben de böyle düşünüp aldım yine ama daha da dibi görüp bizi yanıltırsa iyi olmaz. En güvendiğimiz altcoin neredeyse 1 bitcoin almak çok zor ama ethereum yine alınabilir durumda
Pages:
Jump to: