Pages:
Author

Topic: Ethereum Alım İçin Uygun Seviyeye Geldi - page 4. (Read 744 times)

member
Activity: 532
Merit: 29
Kademeli alım yapmanın en mantıklı hareket olduğunu düşünüyorum.

Ben de 400 dolar bandındayken bir miktar almıştım ve son düşüşte 360 dolar bandındayken de bir miktar alım yaptım. Daha da düşerse maliyeti düşürmek adına yine bir miktar alım yapmayı düşünüyorum. Ethereum piyasadaki amiral gemilerinden biri ve piyasa düzeldiği takdirde pişman etmeyeceğini öngörmek çok zor değil. Bu nedenle bu zor zamanlarda güvenli bir liman olan Ethereum, benim için yatırım açısından ilk sıralarda yer alıyor.
member
Activity: 518
Merit: 15
Son düşüşte bir miktar almıştım, şimdi biraz daha aldım. Daha da düşerse alacak param kalmadı ETH için. Bundan sonra yükseliş bekliyorum sadece.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
bu fiyatlardan ethereum almak cok iyi fiyatlar inanılmaz ucuz geliyor şuan bana 6-7 ay önce neydi ne oldu bence güzel bir fırsat ufak ufak eth almak lazım toplu almadan düştükçe alınabilir bu seviyelerden bence Smiley
full member
Activity: 352
Merit: 100
Madenci taş yemese iyi olur tabi de bu çok etkili değil fiyat üzerinde, başlık 1 ağustosta açıldığından bu yana Ethereum için daha düşük alım seviyesi gerçek olmuş durumda.
newbie
Activity: 36
Merit: 0
Ethereum alım için bence tamuygun seviyelere geldi btc daha da gevşerse nereye kadar gider 200 dolar mı olacak yani yok artık diyorumbu kadar madenci taş mı yesin :d
sr. member
Activity: 542
Merit: 250
400 dolarada alım için uygun demiştik daha aşağısı geldi demekki tüm parayı dip burasıdır diye kullanmamak akıllıca oluyor, ayı boğa sezon ne olursa olsun bir miktar nakitte kalmak en iyisi.
full member
Activity: 406
Merit: 158
Piyasanın çıkışa başlıcağı zamanlar alanlar, eski fiyatları bile görsek 10 15 kat para kazancak resmen piyasa öyle bir çöktü ki, ethereum da bundan nasibini alanlardan. Diğer altlara göre daha az etkileniyor tabi ethereum.
newbie
Activity: 57
Bütün piyasayla birlikte ethereumda düştü ve 40 dolar zararda adet başına. Yeniden yükseliş görceğimize cidden eminim ama bu 1 yıl mı olur 1 ay mı hiç bilemiyorum artık.
member
Activity: 378
Merit: 20
Aslında bazı arkadaşlarında bahsettiği gibi bir çok koin de alım için uygun seviyeler buralar, tabiki uzun vadeli olarak. Yalnız genede kademe kademe alın. Bir kaç seferde...
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
400 dolar civarları ethereum için alım imkanı oalbilir evet katılıyorum
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
şöyle bir orantı kurarsak sanki hatalı olmaz. şu anda ether 300 doları zorlayacak gibi. bitcoinde 6000 dolar altına sarkar ise bu 200 dolara kadar yol almasını sağlayabilir. ama ethereumda fiyat anlamında işler pek yolunda gitmiyor. zira bitcoinde durum farklı sanki.  Cheesy
newbie
Activity: 63
bence henüz gelmedi. şu an boğa sezonu bu kadar gecikmişken bu denli kesin yargılara varmak bana kalırsa doğru değil. piyasa zaten olağan dışı ilerliyor grafikler nasıl %100 doğru sonuca ulaştıracak ki?
jr. member
Activity: 154
bir çok coin için alım yapmanın tam zamanı diyebiliriz uzun vadede yatırım içiin gayet uygun düzeyde seyrediyor fiyatlar şuan.
newbie
Activity: 11
dibin dibi neresi olduğu belli değil btc düştükçe ethereum da düşecek bunun kuralı bu o yüzdendir ki uygun seviye neresi bence şu an kestirilemez.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Suanda hersey 15 20 kat dusmus durumda hersey alım sevıyesıne uygun fakat pıyasadakı bu belırsızlık yuzunden ınsanlar almaya korkuyorlar sanırım, ben bıle son kalan parayı koymıyım daha da duserler dıyorum.
full member
Activity: 686
Merit: 111
şuanda 350-360$ seviyeleri bence alım için uygun. Son bir hamle daha düşerse düşer sonra daha da düşmez artık 200 dolara kadar gelirse yuh derim çüş derim.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Bellırlı baslı fıyatlara alım emri koydum bakalım bekleyıp gorecegız ben bıraz daha duser diye tahmın edıyorum.Eth yıl sonunda gene ıstedıgı gıbı fırlayacaktır.Uzun vadelı bekletmek en mantıklısı.
member
Activity: 588
Merit: 22
Evet eth kıvama grldi gibi.Kademeli bi şekilde alımlar yapılması mantıklı olur.Tepelerden alanların vay haline.Bitcoin dip seviyelere doğru gidiyor.Etherium buralardan artık tepki verebilir.Tepki başlayınca almak mantıklı görünüyor.
jr. member
Activity: 32
Gelmedi efendim. 300 USD'nin de altına inecek. Hep beraber göreceğiz.
member
Activity: 560
Merit: 11
hayır hiç uygun zaman değil. sec tüm teknik kuralların içine etti. ether 350 dolar ve 300 dolara doğru yol alıyor. hani 800 dolardan icoya katılmış, altlarda token tutanlar borsaya giriş için hala bekleyenler yarı yarıya zararda hatta daha fazlası. önümüzdeki sec kararına kadar bence bu belirsiz durum devam edecek.
Pages:
Jump to: