Pages:
Author

Topic: Ethereum Yıl Sonuna Dek 500 Dolara Yükselecek - page 11. (Read 1804 times)

jr. member
Activity: 168
Merit: 1
İnşallah öyle olur.Ethereum aldık bekliyoruz ancak btc yükselmeden Eth yükselemez. eth hükmeden de bu piyasa yükselmez.Yani eth yükselmeli ve piyasa sırtındaki yüklerden kurtulmalıdır
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
1400 doları gören biri olduğum için 500 dolara yükselmesine sevinemiyorum  Angry Şöyle 5 bin dolar olsa tadından yenmeyecek duruma gelir.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
1500 dolarlardan 200 dolara gelen ethereum için 500 dolar olacak diye seviniyorlar. 500 dolar olacak diye anca bu fiyatlardan ethereum alan kişiler sevinir.

200 dolardan satın alan kişi 500 dolar olunca 2.5x yapar. Sevinilmeyecek bir durum yok ki. 1500den satın alan kişi zaten eli kolu bağlı bekliyor.
Geçmişteki fiyatlara takılı kalırsak uzun süre boyunca yatırım yapamaz ya da yeni fırsatlar yaratamayız. Duruma göre hareket etmek gerekiyor Smiley
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Ethereum'u bu düşük fiyattta görünce nedense bunalıma giriyorum. Şu an hiç haketmediği bir değerde inşallah en kısa sürede değil 500 dolar 500 bin dolara yükselir Smiley
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
500 dolara ethereum gelirse eğer bu icolardaki paniği azaltmaya yardımcı olabilir. bir noktadan sonra çok yavaş yavaş yükseliş yaşansa altlarda, bitcoinde sanki beklediğimize değecek. ama yıl sonu da gelmek üzere şu fiyat olacak diye çok haber okudum. ben önümdeki tabloya bakıyorum.
member
Activity: 633
Merit: 15
Etherium güncellenmesi ertelendi, bu olay yükselişi bir müddet yavaşlatacaktır. Bu arada madenci tayfa şu an Ravencoinden çok daha iyi kazanç elde ediyor.
member
Activity: 336
Merit: 17
Yani suanki değerinin iki katına demek olur buda. Bence de olabilir. İhtimal dahilinde bana göre. Yani piyasada son zamanlarda hiç hareketlilik yok. 350 dolarlara felan çıkarsa diğer ay belki Aralık'ta 500 dolar olma ihtimali olabilir. Yoksa bu yıl baya zor görünüyor.
member
Activity: 612
Merit: 10
Evet kehanet sezonu açıldı. Bence 1000 dolar olacak ama zaman veremem sen de 1 sene ben diyim 5 sene:)
Bu tip kehanetlerde bulunurken tavsiyem kesinlik iceren cümleler kurmayın. Ecek acak yerine öngörü iceren kelimeler kullanilirsa ilerde rezil olma esigi azalir diye dusunuyorum.
member
Activity: 574
Merit: 34
Olabilir belki ama 2019 dan önce biraz zor gibi ama belli olmaz tabi bu haberi görmüştüm. Zaten 200 dolar olması çok saçma bu kadar düşük iken ETH tabanlı hiç bir şey iyi işlemiyor. Piyasanın yarısı da ETH tabanlı en az 500 de kalması lazımdı. İnşallah bu fiyatlara çıkmayı başarır. En düşük buralarda kalsa iyi olurdu. BTC de aynı şekilde 8 k seviyelerinde kalsa piyasa bu şekilde karışık bir hal almazdı. Ama belki de bizim tahminimiz den bile diplere gidebilir de her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım.
jr. member
Activity: 420
Hedef olarak eski ath'sini beklemenizi tavsiye etmem şu anda hangi coine bu şekilde yaklaşırsanız yaklaşın kendinizi üzersiniz. Yıl sonu için ben de ethereumdan 400-500 dolar bekliyorum.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben daha fazla yükseleceğini düşünüyordum. Yıl sonuna da yaklaştık sayılır. Geçen senekine benzer hareketler olursa 1000 doları bile bulabilir. Kasım sonunda başlamıştı hatırlarsanız boğanın göz kırpası geçen sene. Aralık ve ocak ayında zirveyi gördü. Aynı şey tekrarlayabilir.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Piyasa çoktan 800-1000 dolarlardan ethereum alanları elemiş ve unutmuş görünüyor. Fakat ethereumun fiyatı 500-1000 dolar arasında iken alıp kangren olmuş ve 500-600 doları gördüğünde elinden çıkarıp, gemiyi terketmeyi bekleyen yatırımcıları var.
jr. member
Activity: 115
Bu kadar erken bir yükselişi hiç ummuyorum. İnşallah diyelim, ilaç gibi gelir Smiley
member
Activity: 1260
Merit: 43
BENCE hiç bir şey geçen seneki gibi olmayacak ve hatta bana göre Ethereum'un 2018'de bırakın 500 doları, 300 doları görmesi bile neredeyse imkansıza yakın. Gönül isterki 1000 dolar olsun ama, neyse....
full member
Activity: 672
Merit: 100
1500 dolarlardan 200 dolara gelen ethereum için 500 dolar olacak diye seviniyorlar. 500 dolar olacak diye anca bu fiyatlardan ethereum alan kişiler sevinir.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
İCOların çoğu Ethereum tabanlı olduğu için Ethereum hiç bir zaman yok olmayacak.Ama tabiki değeri farklılaşabiliyor.Bence Boğada tekrar 1.4K $ seviyelerine gelebilir.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Coinlere eth olarak bakınca resmen hepsi boğadaymış gibi hareket etmiş olarak gözüküyorlar umarım eth de kendisine gelir ve eskisi gibi hareket eder artık.
newbie
Activity: 44
Merit: 0
yıl sonunu bilmem ama olması gereken fiyat 1000 üzerinde bencede bişey yapmaları lazım artık
sonrasında 1000 i bile geçebilir bunu bende görüyorum
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Keşke yıl sonuna kadar 500 Dolar olsa ama nerde. Şuan Ethereum fiyatı 206 Dolar civarlarında. 500 Dolar olması demek 2 kat artıştan daha fazla anlamına geliyor. Bu durumda sorulması gereken soru bence şu; bu artışı ne tetikleyecek? Bitcoin fiyatının artması mı yoksa Ethereum üzerinde yapılacak güncellemeler mi? Yoksa benim bilmediğim başka faktörler mi var?
jr. member
Activity: 316
Şu an çoğu coin hakettiği yerde değil, çok fazla gitgeller var piyasasda ve olumlu havaya ihtiyacımız var BTC nin 8.000 üzerine atması lazım kendisini kalıcı olarak devam ederse ETH ve diğerleride peşinden gelir, artık iyi haberler gelmeye başlasın..
Pages:
Jump to: