Pages:
Author

Topic: Futbol Transfer Haberleri ve Söylentileri 2023-2024 (Avrupa&Dünya, Tüm Ligler) - page 21. (Read 4389 times)

hero member
Activity: 1162
Merit: 719

Futbolda bonservis bedelleri artık dudak uçuklatan fiyatlar olmuş. Declan Rice West Ham’dan Manchester United’a rekor bedelle transfer oldu.

Arsenal demek istediniz sanırım. Declan Rice Arsenal'e transfer oldu çünkü. Bana kalırsa iyi bi topçu. Ama bonservisi için ödenen para biraz abartı bi rakam. Gerçi transfer piyasası uçtu artık. 90 milyon euro normal bi ücret gibi geliyor.

Galatasarayımızın son iki transferini beğendim ben. Halil Dervişoğlu'nu Brentford'dan 500 bin Euro'ya transfer ettik. Bu bana kalırsa iyi bi transfer. Çünkü yerli kuralı devreye girdiğinde yedek kulübemizde de iyi yerliler olmalı. Halil bizi, ligi tanıyor ayrıca. Öteki transferimiz Angelino da futbolcu fabrikası Leipzig'den satın alma opsiyonlu olarak katıldı takımımıza. Erden Timur transfer konusunda iyi işler yapıyor. Tanımadığım bi futbolcu olsa bile beklenti oluşuyor bende. Angelino'yu fazla tanımıyorum. Ama Erden Timur'a güveniyorum. Doğru transfer yapar o.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Livakovic'i dünya kupasındaki başarılı performansı ile tanımıştım. Fakat dünya kupasında bu kadar başarılı olmasına rağmen Avrupa takımlarından birine transfer olmayı başaramaması büyük bir soru işareti barındırıyor bende.

Livakovic'in kaleciliğinden kimsenin şüphesi veya endişesi yok ama ayakları iyi olmadığı için Avrupa'nın büyük takımları tarafından ilgi görmedi. Misal olarak İspanya Ligi'nde pas oyunu oynamayan takım neredeyse yok. İspanya'da herhangi bir takıma transfer olsa kesin bocalardı. Ayrıca Avrupa'da hiçbir takım 28 yaşındaki bir kaleciye bu kadar büyük bonservis bedeli ödemez kolay kolay. Dünya kupasında iyi bir performans gösterdi ama Türkiye dışında veya Türkiye düzeyindeki ligler dışında başka bir lige transfer olma ihtimali hiçbir zaman yüksek olmadı bence. Biraz Türk spor basını ve taraftar grupları olayı abarttı her zamanki gibi.
hero member
Activity: 882
Merit: 879
Herkesin dilinde Dzeko ve Tadic transferlerinin çok pahalı olduğu yönünde söylemler var. Fakat kimse Avrupa futbolunda konuşulan bonservis bedelleri hakkında yorum yapmıyor ve bu transferleri Avrupa'da ödenen rakamlar ile birlikte değerlendirmiyor. Osimhen için Lazio kapıyı 120 milyon Euro'dan açıyor bugün. Chelsea Ukrayna'dan transfer ettiği genç futbolcu için 90 milyon euro ödedi. Enflasyon her alanda var ve futbol da enflasyondan payına düşeni alıyor.

Fenerbahçe uzun yıllar sonra sükse yapan transferler yaptı. Dzeko ve Tadic'in yaşları biraz büyük olabilir ama ben sahadaki sonuca bakmadan eleştiri yapmak istemiyorum. Tabii Ener Valencia'nın takımda kalmasını daha çok isterdim ama Dzeko oynamadan Dzeko'yu ve Dzeko'nun transferini yapanları eleştirmek istemiyorum şu aşamada. Bakalım ne kadar dayanabileceğim.😅

Futbolda bonservis bedelleri artık dudak uçuklatan fiyatlar olmuş. Declan Rice West Ham’dan Manchester United’a rekor bedelle transfer oldu. Artık bu paralar büyük futbolcular için alışılageldik paralar olacak. Türkiye’de fiyatların ucuz olduğunu görüyoruz. Arda Güler 20 Milyon Euro’ya gitti ve Arda şu anda Real Madrid’in taktik değiştirmesine sebep olabilir deniliyor. Türkiye’de ise Jorge Jesus’a taraftar baskısı yüzünden Arda’yı oyuna aldırıyorduk. Jesus’un ne kadar kötü bir yönetim yaptığını gördük. Arda gibi bir oyuncu bugün Real Madrid’de as takımda başlar mı tartışması yaratırken Türkiye’de İrfan Can Kahveci’nin gölgesinde kendisini gösterebildiği haliyle Real Madrid’e gitti.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
Herkesin dilinde Dzeko ve Tadic transferlerinin çok pahalı olduğu yönünde söylemler var. Fakat kimse Avrupa futbolunda konuşulan bonservis bedelleri hakkında yorum yapmıyor ve bu transferleri Avrupa'da ödenen rakamlar ile birlikte değerlendirmiyor. Osimhen için Lazio kapıyı 120 milyon Euro'dan açıyor bugün. Chelsea Ukrayna'dan transfer ettiği genç futbolcu için 90 milyon euro ödedi. Enflasyon her alanda var ve futbol da enflasyondan payına düşeni alıyor.

Fenerbahçe uzun yıllar sonra sükse yapan transferler yaptı. Dzeko ve Tadic'in yaşları biraz büyük olabilir ama ben sahadaki sonuca bakmadan eleştiri yapmak istemiyorum. Tabii Ener Valencia'nın takımda kalmasını daha çok isterdim ama Dzeko oynamadan Dzeko'yu ve Dzeko'nun transferini yapanları eleştirmek istemiyorum şu aşamada. Bakalım ne kadar dayanabileceğim.😅
hero member
Galatasaray transferlerine tam gaz devam etme peşinde. Bu sefer de Manchester United forması giyen Fred ile anlaşmaya çalışıyor. İlk tekliflerini ilettiler bile ama Manchester United tarafından yetersiz bulunduğu için reddedildi. Hem İngiltere içi hem de Suudi Arabistan'dan ilgilenen kulüpler var bir yandan da.

Belki Icardi Galatasaray'ı seçti ama burayı sevdiği için ve çok güzel de işler yaptıkları için tekrar gelmek istedi. Fred de 30 yaşında ama belki de muhtemelen kat kat fazla maaş verecek olan Suudi Arabistan'a gitmeyi tercih edebilir. Fred aslında ortasahanın gerisi, merkezi ve ilerisinde oynayabilen çok yönlü bir oyuncu o yüzden bizim işimize çok yarar da.

Gelecek sene Galatasaray şampiyonlar liginde yer almak istiyorsa kesenin ağzını mutlaka açmalı. Geçen sene Avrupa’da muhteşem puanlar topladık. Ülke olarak çok büyük artı kazandık. Geçmiş yıllardan birindeki başarısız puan grafiği 2 seneye siliniyor. Bizim için kritik eşik bu sene olacak. Geçen sene olduğu kadar başarılı bir sezonu geride bırakırsak bu senenin şampiyonu eskisi gibi direkt gruplarda yer alacak. Bu sene konferans liginde önemli takımlarımız oynayacak. Galatasaray ise kadrosal olarak güçlü bir kadroya sahip. Umarım diğer sene bizim için harika sonlanır.

Gelecek sene değil hocam, bu sene şampiyonlar liginde yer almak istiyorsa diyecektiniz herhalde çünkü bu sene eleme maçları oynanacak. Galatasaray elemeleri geçip gruplara kalırsa en kötü ihtimalle üçüncü sırada yer alıp Avrupa ligi elemelerine katılma hedefi koymalı kendine. Sonuncu torbadan muhtemelen kuraya katılırlar çünkü ülke puanı ve kulüp puanları son yıllarda çok düştü. Ülke puanı konusuna da katılıyorum şu an en iyi kadroyu tekrar Galatasaray kurdu ve gelecek sene Bayern gibi bundan sonra Türkiye ligini domine edecek bir takımı hayata geçirebilirler.

Galatasaray bundan seneler önce Sneijder, Drogba ve daha nicelerini getirdiği dönemde inanılmaz işler yapıyordu. Şampiyonlar Ligi'nde 2012/13 sezonunda çeyrek final görüp Ronaldolu Real Madrid'i evinde bile yenmeyi başarmıştı. O parlak dönemi yitirdikten sonra toparlanıp buralara gelmesi gerçekten kolay olmadı.

Şimdi o günleri yeniden canlandırma peşindeyiz ve umarım bunu başarabiliriz. Şimdiden kadro kalitesi önemli bir seviyeye ulaştı ve bu transfer dönemi Galatasaray için daha bitmedi gibi görünüyor. Ligi o derece domine etme dönemine girer mi bilmiyorum ama Şampiyonlar Ligi'nde güzel bir başarı görmeyi çok isterim.

Bu kadrolara bakarsak Galatasaray ligi rahatlıkla domine eder. Eğer Fenerbahçe sürpriz yapmazsa veya Galatasaray rehavete kapılıp maçları salmazsa şampiyonluk için en büyük aday sarı kırmızılılar bana kalırsa. Ayrıca o maziler zaten hala bile ara sıra açılıp izlenilir. Fenerbahçe 2007-08 maçları, Euro 2008, Galatasaray ve Beşiktaş’ın Avrupa’da harika sezonları her türkün mutlaka geriye dönüp bakıp gururlandığı başarılardır..

Umarım geriye dönüp baktığımızda başarılarla dolu bir kaç sene geçirebiliriz. Hem Fenerbahçe, hem Galatasaray hem de Beşiktaş Avrupa’da başarılı olabilecek takımlarımız. Adana Demirspor geçen seneki Sivasspor gibi büyük sürpriz yaparsa ülke puanı muhteşem yerlere gelebilir.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Galatasaray transferlerine tam gaz devam etme peşinde. Bu sefer de Manchester United forması giyen Fred ile anlaşmaya çalışıyor. İlk tekliflerini ilettiler bile ama Manchester United tarafından yetersiz bulunduğu için reddedildi. Hem İngiltere içi hem de Suudi Arabistan'dan ilgilenen kulüpler var bir yandan da.

Belki Icardi Galatasaray'ı seçti ama burayı sevdiği için ve çok güzel de işler yaptıkları için tekrar gelmek istedi. Fred de 30 yaşında ama belki de muhtemelen kat kat fazla maaş verecek olan Suudi Arabistan'a gitmeyi tercih edebilir. Fred aslında ortasahanın gerisi, merkezi ve ilerisinde oynayabilen çok yönlü bir oyuncu o yüzden bizim işimize çok yarar da.

Gelecek sene Galatasaray şampiyonlar liginde yer almak istiyorsa kesenin ağzını mutlaka açmalı. Geçen sene Avrupa’da muhteşem puanlar topladık. Ülke olarak çok büyük artı kazandık. Geçmiş yıllardan birindeki başarısız puan grafiği 2 seneye siliniyor. Bizim için kritik eşik bu sene olacak. Geçen sene olduğu kadar başarılı bir sezonu geride bırakırsak bu senenin şampiyonu eskisi gibi direkt gruplarda yer alacak. Bu sene konferans liginde önemli takımlarımız oynayacak. Galatasaray ise kadrosal olarak güçlü bir kadroya sahip. Umarım diğer sene bizim için harika sonlanır.

Gelecek sene değil hocam, bu sene şampiyonlar liginde yer almak istiyorsa diyecektiniz herhalde çünkü bu sene eleme maçları oynanacak. Galatasaray elemeleri geçip gruplara kalırsa en kötü ihtimalle üçüncü sırada yer alıp Avrupa ligi elemelerine katılma hedefi koymalı kendine. Sonuncu torbadan muhtemelen kuraya katılırlar çünkü ülke puanı ve kulüp puanları son yıllarda çok düştü. Ülke puanı konusuna da katılıyorum şu an en iyi kadroyu tekrar Galatasaray kurdu ve gelecek sene Bayern gibi bundan sonra Türkiye ligini domine edecek bir takımı hayata geçirebilirler.

Galatasaray bundan seneler önce Sneijder, Drogba ve daha nicelerini getirdiği dönemde inanılmaz işler yapıyordu. Şampiyonlar Ligi'nde 2012/13 sezonunda çeyrek final görüp Ronaldolu Real Madrid'i evinde bile yenmeyi başarmıştı. O parlak dönemi yitirdikten sonra toparlanıp buralara gelmesi gerçekten kolay olmadı.

Şimdi o günleri yeniden canlandırma peşindeyiz ve umarım bunu başarabiliriz. Şimdiden kadro kalitesi önemli bir seviyeye ulaştı ve bu transfer dönemi Galatasaray için daha bitmedi gibi görünüyor. Ligi o derece domine etme dönemine girer mi bilmiyorum ama Şampiyonlar Ligi'nde güzel bir başarı görmeyi çok isterim.
sr. member
Activity: 504
Merit: 324
Keylor Navas'ın da ismi geçiyordu ama Fenerbahçe Livakovic ile anlaştı. Bence bu anlaşma çok daha mantıklı da oldu. Çünkü Navas 36 yaşındayken Livakovic ise 28 yaşında. Navas'ın önünde oynayacağı yıllar o kadar da uzun değil o yüzden kesinlikle 2. seçenek olarak kalmalıydı zaten. Livakovic oldukça yetenekli bir kaleci ve bizlere bunu son Dünya Kupası'ndaki harika performansıyla da gösterdi. Altay ile yaşanan problemleri Fenerbahçe'nin Livakovic ile çözme ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.
İsmail Kartal bölgesel sorunları iyi okuyor. Valencia gitti Dzeko geldi. Altay’la sorun yaşanıyordu Livakovic geldi. Atila Szalai gitme ihtimaline karşı Becao takıma katıldı. Gayet hareketli ve güzel bir transfer sezonu geliyor Fenerbahçe için ancak kalite olarak daha iyi oyuncular seçilebilirdi belki. Dzeko’ya lafım yok ama Kent nasıl bilmiyorum. Ülkede büyük bir şeker markası olduğu için bayağı caps dönecek şimdiden tahmin ediyorum Grin
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Keylor Navas'ın da ismi geçiyordu ama Fenerbahçe Livakovic ile anlaştı. Bence bu anlaşma çok daha mantıklı da oldu. Çünkü Navas 36 yaşındayken Livakovic ise 28 yaşında. Navas'ın önünde oynayacağı yıllar o kadar da uzun değil o yüzden kesinlikle 2. seçenek olarak kalmalıydı zaten. Livakovic oldukça yetenekli bir kaleci ve bizlere bunu son Dünya Kupası'ndaki harika performansıyla da gösterdi. Altay ile yaşanan problemleri Fenerbahçe'nin Livakovic ile çözme ihtimali bir hayli yüksek görünüyor.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Dominik Livaković to Fenerbahçe, here we go! Deal sealed between clubs with Dinamo Zagreb for €9m 🟡🔵🇭🇷

Personal terms agreed, just waiting to exchange documents then deal done.

🆕🛩 Becão arrives today in Istanbul to sign the contract while Dušan Tadic is already there.
https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1680375080063205377

Livakovic ile Fenerbahçe'nin ilgilendiğine dair söylentiler vardı. Fabrizio Romano bu transferin tamamlandığını yazmış. O adam yazdığında kesin çıkıyor. Büyük bir aksilik olmazsa Fenerbahçe Livakovic'i transfer eder ve bu sezon kaleci sorununu kağıt üzerinde çözer.

Livakovic'i dünya kupasındaki başarılı performansı ile tanımıştım. Fakat dünya kupasında bu kadar başarılı olmasına rağmen Avrupa takımlarından birine transfer olmayı başaramaması büyük bir soru işareti barındırıyor bende. Milli takımda bu kadar başarılıyken kulüp kariyerinde Dinamo Zagreb'in dışına çıkamamış. Maç seçen, konsantrasyon sorunları yaşayan bir kaleci olabilir endişesi uyandırdı. Umarım Fenerbahçe'ye transfer olduğu için mutludur. Umarım aklı Avrupa'nın büyük takımlarında kalmamıştır.

Livakovic dünya kupasında parlayan bir kaleci, Fenerbahçe’nin kaleci sorununu çözer ama böyle bariz bir kaleci sorunu olduğunu da düşünmüyordum, bakalım Altayı satacak mı Fenerbahçe, Altay ikinci kaleci olmak istemez, irfan ise üçüncü kaleci olmak yerine kiralanacaktır muhtemelen, Fenerbahçe için başarılı transfer diyebilirim, tadic ise yaşlı artık keşke Arda’dan ders alsalar da altyapıya önem verseler,

https://beinsports.com.tr/haber/fenerbahce-livakovicte-mutlu-sona-ulasti-iste-bonservisi Haber burada ve 9 milyon Euro’ya almışız söylendiği gibi ben sevindim açıkçası yan top özürlüsü Altay’dan kat kat iyidir geçen sene Altay yüzünden en az 9-10 puan kaybetmişizdir Livakovic iyi kaleci en azından dünya kupasında bu performansı sergilemişti merak ettiğim neden büyük takımlar onu almadı da yetersiz buldu
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Dominik Livaković to Fenerbahçe, here we go! Deal sealed between clubs with Dinamo Zagreb for €9m 🟡🔵🇭🇷

🆕🛩 Becão arrives today in Istanbul to sign the contract while Dušan Tadic is already there.

Livakovic ile Fenerbahçe'nin ilgilendiğine dair söylentiler vardı. Fabrizio Romano bu transferin tamamlandığını yazmış. O adam yazdığında kesin çıkıyor. Büyük bir aksilik olmazsa Fenerbahçe Livakovic'i transfer eder ve bu sezon kaleci sorununu kağıt üzerinde çözer.

Livakovic'i dünya kupasındaki başarılı performansı ile tanımıştım. Fakat dünya kupasında bu kadar başarılı olmasına rağmen Avrupa takımlarından birine transfer olmayı başaramaması büyük bir soru işareti barındırıyor bende. Milli takımda bu kadar başarılıyken kulüp kariyerinde Dinamo Zagreb'in dışına çıkamamış. Maç seçen, konsantrasyon sorunları yaşayan bir kaleci olabilir endişesi uyandırdı. Umarım Fenerbahçe'ye transfer olduğu için mutludur. Umarım aklı Avrupa'nın büyük takımlarında kalmamıştır.

Livakovic dünya kupasında parlayan bir kaleci, Fenerbahçe’nin kaleci sorununu çözer ama böyle bariz bir kaleci sorunu olduğunu da düşünmüyordum, bakalım Altayı satacak mı Fenerbahçe, Altay ikinci kaleci olmak istemez, irfan ise üçüncü kaleci olmak yerine kiralanacaktır muhtemelen, Fenerbahçe için başarılı transfer diyebilirim, tadic ise yaşlı artık keşke Arda’dan ders alsalar da altyapıya önem verseler,
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Güvenilir olduğunu düşünmediğim bazı Twitter hesaplarının paylaşımlarına göre Alexis Sanchez'in Galatasaray'a transfer olma ihtimali söz konusuymuş. Alexis Sanchez'i Barcelona'da oynadığı yıllardan beri beğenerek takip ediyorum. Galatasaray'a gelirse ilerlemiş yaşına rağmen takıma olumlu anlamda katkı sağlayacağına da eminim. Fakat takım içindeki Güney Amerikalıların sayısı bir hayli artacağı için böyle bir transferin takım içinde gruplaşmaya yol açmasından endişe ediyorum. Güney Amerikalı futbolcular genelde bu gibi sorunlara yatkın oluyorlar. Sayıları azken çok verimli ooluyorlar ama takım içinde sayıları artmaya başladığında işler tersine gitmeye başlıyor. Cheesy

Galatasaray Halil Dervişoğlu ile anlaştı aslında. O yüzden hem o hem de Icardi varken üzerine bir de Alexis Sanchez'i transfer etmek ister mi bilemedim. Tabi işin Şampiyonlar Ligi tarafı da var sonuçta Icardi oynayamayacak durumda olursa Halil'e ne kadar güvenilir orası tartışılır. Eğer Alexis Sanchez Icardi'nin yedeği olmayı kabul ederse tabi transfer edebilirler. Galatasaray aslında orta saha transferine de yoğunlaşmıştı o yüzden önceliği bence şu an orasıdır. Ayrıca defansa da Davinson Sanchez'in getirilmesi olasılığı yüksek.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Güvenilir olduğunu düşünmediğim bazı Twitter hesaplarının paylaşımlarına göre Alexis Sanchez'in Galatasaray'a transfer olma ihtimali söz konusuymuş. Alexis Sanchez'i Barcelona'da oynadığı yıllardan beri beğenerek takip ediyorum. Galatasaray'a gelirse ilerlemiş yaşına rağmen takıma olumlu anlamda katkı sağlayacağına da eminim. Fakat takım içindeki Güney Amerikalıların sayısı bir hayli artacağı için böyle bir transferin takım içinde gruplaşmaya yol açmasından endişe ediyorum. Güney Amerikalı futbolcular genelde bu gibi sorunlara yatkın oluyorlar. Sayıları azken çok verimli ooluyorlar ama takım içinde sayıları artmaya başladığında işler tersine gitmeye başlıyor. Cheesy
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
PSG forvet transferi olarak kimin peşine düşecek derken bugün Kolo Muani dedikoduları duymaya başladım. Mbappe'nin yerine transfer edilebileceği konuşuluyor ama o kadar büyük bir sorumlulukla baş edebilecek bir yetenek mi şimdilik bilemiyorum. Yoksa kendisi gerçekten hem gol yollarında hem de asist anlamında çok başarılı bir sezon geçirmişti. Frankfurt'ta değeri 80 milyon euroya kadar çıktı. Bu noktada PSG'nin bir karar vermesi gerekecek. Vlahovic ve Kolo Muani arasında bir karar verip ona göre hareket etmesi lazım.

Vlahovic çok iyi, Muani’yi bilmiyorum takip edemedim, istatistiklere baktım ve 15 gol atmış, yaşı da genç, değerlendirilebilir, Psg forvet hattında daha fazla gol atabileceği de bir gerçek, rekabetçi Fransa liginde ayakta kalacak fiziksel güce de sahip gibi görünüyor, ikisi de iyi aslında,

Aslında ilk başta Kane transferini öncelik olarak almışlar ama söylenene göre Bayern Münih'e gitmeyi tercih ederek PSG'yi reddetmiş. Böyle bir şey olduysa tek sebep bana Mbappe'nin varlığı olarak geliyor. Çünkü Mbappe PSG'nin her şeyi şu an ve onun varlığında belki de Kane yeterince ön plana çıkamayacağını düşünüyor olabilir.

Muani konusunda onun yetenekli bir forvet olduğunu söyleyebilirim ve geleceği açık bir oyuncu. Fransız da aynı zamanda dolayısıyla Mbappe ile beraber oynama konusunda da sıkıntı yaşamayabilir. Vlahovic'i ben şu ana kadar bitiricilik yeteneği olarak çok beğenmiştim. Ona da bir şans verilebilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463

hero member

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game

legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Fenerbahçe kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Son olarak Becao'nun fenerbahçe'ye transfer olması gündemde.Oyuncuyla ilgili anlaşma tamam gibi sadece bonservis konusunda ufak tefek pürüzler olduğunu biliyoruz.Merih demiral ise fenerbahçe'nin 2 yıllık sözleşmesini kabul etmediğine dair söylentiler mevcut.Merih'i transfer edemezlerse bile mert müldür'ün transfer edilmesi konusunda her şeyi gözden çıkarmaları gerektiğini düşünüyorum.Yerli rotasyon oyuncusu olarak bu isimlerin önemini ileride anlayacağız gibime geliyor.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
PSG forvet transferi olarak kimin peşine düşecek derken bugün Kolo Muani dedikoduları duymaya başladım. Mbappe'nin yerine transfer edilebileceği konuşuluyor ama o kadar büyük bir sorumlulukla baş edebilecek bir yetenek mi şimdilik bilemiyorum. Yoksa kendisi gerçekten hem gol yollarında hem de asist anlamında çok başarılı bir sezon geçirmişti. Frankfurt'ta değeri 80 milyon euroya kadar çıktı. Bu noktada PSG'nin bir karar vermesi gerekecek. Vlahovic ve Kolo Muani arasında bir karar verip ona göre hareket etmesi lazım.

Vlahovic çok iyi, Muani’yi bilmiyorum takip edemedim, istatistiklere baktım ve 15 gol atmış, yaşı da genç, değerlendirilebilir, Psg forvet hattında daha fazla gol atabileceği de bir gerçek, rekabetçi Fransa liginde ayakta kalacak fiziksel güce de sahip gibi görünüyor, ikisi de iyi aslında,
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
Pages:
Jump to: