Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 2. (Read 4262 times)

member
Activity: 365
Merit: 40
Bu piyasada tahmin yapmak elbette çok zor ama ben umitliyim. Belki kisa vadede olmasada uzun vadede burdan biseyler kazanacagiz
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Şu an öyle bir döneme giriyor gibiyiz.Mesele Btc çıkarken hangi altlar buna eşlik eder hangileri dağılır.Bunu iyi takip etmek gerekir.Yoksa zarar etmek kaçınılmaz olur.
member
Activity: 602
Merit: 12
Şahsen ben göreceğimizi düşünüyorum daha öncede boğa ve düşüşler olmuş yine boğa oldu düşüş oldu yine olacak bu döngü hep devam eder bana göre.
member
Activity: 392
Merit: 11
Büyüklüğünün ondan da çok olacağını düşünüyorum yeni büyük boğamızın. Şimdi binlerce insan var alıp almama tereddütünde. Yarın piyasa bir güven versin o adamlar treni kaçırdık daha çok kazanalım bak 2017 böyleydi diyerek düşündüklerinden de fazlasını yatıracaklar.
jr. member
Activity: 364
2017 ARALIK ve 2018 ocak dönemi illaki gelecektir ,piyasada yatırımcıyı tutmak ve yeni yatırımcıları piyasaya çekmek için bunu yapmak yem vermek zorundalar ,yoksa kimi söyüşleyecekler.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
az önceki bir başlıkta da yazmıştım. yeniden öyle dönemler göreceğizdir. balinalar da biliyor bunu isteyen adamları söğüşleyebileceğini.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
batmısız halımıze gecen sene milyonu görupde hepsını kaybetmek ınsana ne kadar koyuyar anlatamam
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
2017 yılının sonlarındaki ralli gibi olmasa da yeni boğalar gelecektir. zaten özellikle son yedi aydır da yaygınlaşma yolunda önemli adımlar atıldı.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
2017 gibi bir yılı görmemiz zor gözüküyor.Ama burası kripto para parayı çekiyor.Eğer güzel artışlar görürsek para girişleri hızlanırsa yarın ne olur bilinmez.Düşüş gibi çıkışta şaşırtıcı olabilir.Olmaz denilenler oluyor bu piyasada.O yüzden günlük btc hareketleri ve haberleri takip önemli.
copper member
Activity: 56
Merit: 4
CAT.EX Exchange
2017 yılındaki gibi bir dönemin tekrar geleceğini düşünmüyorum. 2017 yılında 10 bin tl ile icodan alıp milyoner olan insanlar oldu. Bu şans bir daha gelmez. Ama elbetteki yükseliş olacak. Elbette para kazanacağız ama bu 2017 deki gibi olmayacak.
member
Activity: 462
Merit: 42
elbette görülecektir bana göre şu son zamanlarda çıkan haberler artık boğanın yakın tarihte geleceğinim habercisi konumunda gibi dikkatlerinizi toplayın SmileySmiley
member
Activity: 518
Merit: 10
Genel bir boga gelmezse bile bazı altcoinlerde boganın yaşanacağını düşünüyorum. Piyasada bir kaç gündür hareketlenme bak bekleyip göreceğiz.
full member
Activity: 616
Merit: 100
2019 da büyük bir yükseliş olacağını düşünüyorum. Bu aralar market yükselişe geçti umarım hep böyle devam eder hepimizin yüzü güler.
jr. member
Activity: 98
CAT.EX Exchange
2017deki gibi Boğa Sezonu tekrardan gelirmi bilinmez ama piyasa birkaç gündür yükselişe geçti.Eğer böyle devam ederse sağlam bir Boğa Sezonu başlayabilir.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
güzel şeyler sık tekrarlanmaz umarım aynısı olmasa bile yakın seviyede gelişmeler olur daha iyi dönem göreceğimizi düşünmüyorum sert yükselme dönemleri her boğada görülmez bana göre beklemekten başka yapacak bir şey yok.
jr. member
Activity: 420
Bu yılı bir nevi düzeltme yılı olarak kabul etmek lazım öyle efsanenin böyle düzeltmesi olur. Yavaş yavaş bu düzeltmenin de sonuna geliyoruz geçen seneki gibi bir dönemi önümüzdeki yılda yaşayabiliriz.
member
Activity: 392
Merit: 11
Ben çok daha iyi bir dönem göreceğimizi düşünüyorum. Geç olması benim için kayıp değil aksine avantaj. Ama illa göreceğiz eminim.
jr. member
Activity: 98
CAT.EX Exchange
2017 Aralıkta başlayan Boğa Sezonu tekrardan gelirmi gelebilir.Geçmiş zamanları incelediğimde her zaman Bitcoin uzun bir düşüşün ardından tekrar yükselmiş.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
2017 boğası gibi bir dönem elbert yaşanacaktır fakat 2017'deki gibi bir anda gerçekleşeceğini zannetmiyorum.
sr. member
Activity: 484
Merit: 250
HubrisOne
Aralık 2017 ile Ocak 2018 arasında geçen dönemde olan gibi bir boğa sezonunun tekrar gelmesini beklemiyorum gelecek boğa dönemleri kısa süreli olacak ve yükseliş oranları düşük olacak altcoin pazarında silinen altlar kadar parlayan altcoinleri göreceğiz pazar doğru düzgün gelişiyor benim düşüncem budur. geçmişe deneyim olarak bakmak lazım yine güzel günler göreceğiz.

Pages:
Jump to: