Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 6. (Read 4262 times)

member
Activity: 350
Merit: 10
balinaların yatırımı ile boğaya geçmek mümkün yalnız 6300-6800 arasında da çok fazla bekledi hiçbir analiz yönünü tahmin edemiyor herkes gelecekten umutlu sadece...
full member
Activity: 406
Merit: 158
Büyük para babalarının tekrar btcyi uçurmaya karar vermesi lazım sanırım aynı şeylerin tekrar olması için, yılbaşı gibi büyük spekülasyonlarla yüksek artışlar gelmesindense yavaş yavaş artış olması daha iyi bana göre.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Boğa habercisi haberler zaten ufaktan ufaktan geliyor zec, monero yeni düzenlere geçtiler. Kuzey Avrupa dan galiba ciddi bir banka hamlesi gelecek gibi duruyor daha bile çılgın boğalar görebiliriz.

Haberlerin bile çok önemi yok. Sadece şu boğa tayfası bir karar vermesine bakacaktır olay. Fiyat yükselmeye başlayınca, toplumda bir anda bitcoin yine kaçıyor intibası uyanıp, yüklü para girişi olacaktır.
full member
Activity: 756
Merit: 104
Boğa habercisi haberler zaten ufaktan ufaktan geliyor zec, monero yeni düzenlere geçtiler. Kuzey Avrupa dan galiba ciddi bir banka hamlesi gelecek gibi duruyor daha bile çılgın boğalar görebiliriz.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Ben kasım ortasından itibaren hareketlenme olacağını düşünüyorum. Geçen senelerde hep bu dönemlerde olmuştu artışlar. 2 hafta kaldı zaten. Kasım ortasından başlayıp ocak ortasına kadar olan dönemi iyi izlemek lazım. Eğer yaprak kımıldamazsa, işler kötü demektir.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Geçen seneki gibi bir dönemin gelmesi için önce piyasanın güven tazelemesi lazım. Ve bu güveni kaybetmeden uzunca bir süre devam etmesi lazım ki yeni insanları çevresinde toplayabilsin. Aksi takdirde çok zor. Ama umut kesilmez. Elbet bir gün daha yüzler güler.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Geçen sen her zaman olabilecek hızlı sert büyümeye örnek teşkil ederek ilginç dönemsel mesajlar verdi top yekün destek halinde pazarın 3 ayda 5 kat büyümesi mümkün bunu gayet net anladım.
full member
Activity: 251
Merit: 100
Evet analiz iyi ben de katılıyorum. Geçen senenin tekrarlanmayacağını sebepleri ile birlikte izah edilen fenomenlerden biri. Geçen sene bir kere olacak hareketlere sahne oldu devamı gelmez.
jr. member
Activity: 106
Merit: 2
Başlıkta analizde yapılan yorumlarda oldukça kaliteli teşekkür ediyorum.
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
Bence geçen seneki hareketlilik olcağını düşünmüyorum. Tabiki bir hareket olacaktır ama geçen seneki gibi kesinlikle olmaz. Çünkü şimdi herkes daha tecrübeli ve herkes bu anı bekliyor . yapmazlar
member
Activity: 411
Merit: 21
Ilginc bir sekilde piyasada su anda bir bekleyis hakim. Neredeyse yaprak kimildamiyor. Bitcoin Ether fiyatlarinda sert inis ve cikislar olmuyor. Tam bir firtina öncesi sessizlik durumu. Umarim kopacak olan firtina kripto piyasasini öne iten bir firtina olur.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Her günün anlamı farklı geçen sene olan sert çıkışlı yeşil ayları kutup piyasasına girerek geride bırakalı 1 yıl olacak yakında. Aynı dönem değil 1/4 oranında tekrarını özlemle anıyor insanlar.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Bitcoin dipte diyen kişilere yakın düşünceler paylaşıyorum daha dip olması ihtimalinin düşük olduğuna ikna oldum. Bitcoin gerilemesinin sonucu direkt talep artışı fiyat iyileşmesi anlamına gelir.
member
Activity: 378
Merit: 11
Geçenlerde bi üclü diyordu btc tekrar 20k olacak ve sonra 100 dolara düşecek diye yerseniz girin bu seviyeler güzel, ama bence şubat sonu etf onayı gelmezse btc yuvarlanır aşagıya o zamana kadarda kısa kısa dump pumpları göreceğiz gibi
full member
Activity: 392
Merit: 103
Herkes bunu düşünüyor ve öyle olmasını istiyor ama malesef öyle kolay bir dönem olacağını sanmıyorum bu defa çünkü gerçekten piyasa harabeye dönmüş durumda ya da benim için böyle bazıları için güllük gülüstanlık olabilir ama ben çok karamsarım şimdilik en azından bu sene düzeleceğini sanmıyorum yani
newbie
Activity: 28
Merit: 0
Herkes beklentide ama bu gidişat çok umut vermiyor o rakamları görmemizde.
member
Activity: 294
World’s First Decentralized ICO Platform
Bitcoin 50 bin doları görmüş olsa altlar hiç yükseliş yapmasa hatta değer kaybetse bile yine de kazanç çok inanılmaz olur bitcoin fiyatı arttığı için ama tabii elli bine ulaşması şuan için çok çok zor. Tabi burası kripto dünyası hiç bir zaman olmaz dememek lazım, çünkü ne kadar olmaz denilen şey varsa gerçekleşti.
member
Activity: 182
herkesin umut ettiği bu ama bunu yaşayıp göreceğiz bir çok kişi geçen yıl ki senaryonun aynısın olacağını sanıp bu umutla bekliyor ama her leye hazırlıklı olmakta fayda var
sr. member
Activity: 484
Merit: 250
HubrisOne
Göreceğiz cryptocurrency başlangıç hikayesinden buraya uzanarak neler olacağını gösterdi şirketlere bakın blockchain yatırımları her ay büyüyerek rekor kırıyor, fiat paranın şansı kalmadı ekonomiden silinecek.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
Yepyeşil uzun aylar olmayacağı muhakkak ara dönemlerde gelen kısa süreli mesela haftalık yeşl günlerde ticaret yaparak para kazanmaya çabalamak en doğru karar olacaktır.
Pages:
Jump to: