Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 9. (Read 4262 times)

full member
Activity: 770
Merit: 103
her boğa bir öncekinden daha sağlam gelir. geçen seneki gibi bir dönem göremeyecez. fakat geçen seneden çok daha iyi bir dönem göreceğiz . sadece biraz sabırlı olun o kadar.
jr. member
Activity: 248
Merit: 1
Devamlı bir dönğü söz konusu tabiki göreceğiz görmemiz gerekiyor yani yoksa büyük başlar nasıl para kazanacaklar bir yükseltip kafamıza vuracaklar sonra tekrar yükselticekler tekrar tekrar döngü bu doğanın kanunu
sr. member
Activity: 561
Merit: 274
Yatırımcıların düşüşlerden ders çıkardığı ve daha akıllıca yatırımlar için beklediğini düşünüyorum. Scam icolar piyasayı altüst etti, kaliteli projeler yapılmaya başlayınca geçen seneki gibi bir dönem görebiliriz.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
Geçen sene BTC fork olaylarından dolayı çok para girişi olmuştu . BTC hakimiyetini %80 falan dı . Ozman alttayız diye üzülürken boğa gelmişti . Aynı senaryo havası yok piyasada .
member
Activity: 411
Merit: 21
Çok dikkatli olmak lazım. Geçen senenin aynısı olacak beklentileri balinaların hazırladığı bir boğa tuzağı olabilir. Hazırlıklı olmak gerek.
member
Activity: 633
Merit: 15
Artık scam projelerin zamanı geçti, yatırımcılar da akıllandı.

İlerleyen dönemler de kaliteli ve etkin projeler değerlenecektir.

Yatırım yaparken üzülmemek için; hyplenen veya parlatılıp önünüze konan proje  veya koinlerin yerine gelecek gördüğünüz sağlam ata yatırım yapın.

jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Göreceğiz ama pek yakın zamanda değil gibi görünüyor. Herkeste bir yıl sonu beklentsi var ama etf sebebiyle o beklenti nisana sarkabilir.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Ne olursa olsun geçen seneki gibi bir sıçrama dönemi yaşanmayacaktır bence. Tecrübeli olanlar sağlam para kazandı ve tecrübesiz olanlar güzelce para kaybedip akıllandılar ve birdaha kolay kolay yatırım yapmazlar.
Yeni bir boğada bana kalırsa sadece kaliteli projeler güzel yükselecektir.
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
Göreceğiz ancak az daha sabır etmemiz gerekiyor.Güzel günlere çok az kaldı.Boğa gelecek hemde çok yakında..Sabredeneyenlet ağlayacak,sabırlılar müthiş kazanç sağlayacak.

İnşallah dediğin gibi olur dostum lakin ben bbu konuya biraz karamsa bakıyorum. Her geçen gün umutlarım daha da tükeniyor ve açıkçası bu düşüncemde de yalnız değilim. Sanırım istenilende çoğu insan bu düşüncelere kapılıp iyice piyasadan soğuması. Ardından belki bir yükseliş tekrar gelir.
member
Activity: 322
Merit: 32
Market toplamda 3.5 x değer kabetmiş fakat çoğu coin 8-9x değer kaybetti. Piyasaya sürekli yeni proje geliyor ve hacim çalıyor diğer coinlerden. Bitcoin'i hariç tutarsak market eski ATH yakalasa bile en basit örnek ile Ethereum 1400 dolar olmayacak tekrar.
jr. member
Activity: 168
Göreceğiz ancak az daha sabır etmemiz gerekiyor.Güzel günlere çok az kaldı.Boğa gelecek hemde çok yakında..Sabredeneyenlet ağlayacak,sabırlılar müthiş kazanç sağlayacak.
full member
Activity: 728
Merit: 151
herkes beklenti içinde...bu beklentiyi piyasa yapıcılar biliyordur.şaaaaaaaaaaak diye bi zıplama olacağını sanmıyorum sindire sindire yaparlarsa yaparlar gibime geliyor ama bunun da zaman aralığı çok uzun olacak bana göre. çünkü bunların satıp kaçacaklarını az çok tahmin ediyorlardır hızlı ve öfkeli veletleri pistten alalım lütfen

gerçi şöyle bişey de var yukardaki arkadaşın söylediği gibi bişey de yapabilirler..insanlar bu konularda hala çok bilgisiz.bu da onların koyun gibi güdülmelerini sağlıyor ..bunları gazlayıp deli gibi bunların piyasayı fırlatmalarını da sağlayabilirler..bu iş için gevurların kullandığı terim  fomo...bizim benliğini yitirmiş insanımız da bunu kullanıyor halbuki gaza gelmek dese bak hepinizin kafasında berrak bi algı oluştu demi .bozmayın dili kardeşim
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Daha büyüklerinin de geleceğini düşünüyorum, sürekli olmaz fakat 2-3 yılda bir bu tarz büyük dalgalar gelir bence, oluşan o fomoyla nasıl insanların çılgın gibi aldığını gördüm oyüzden insanlar her zaman bunu yapacaktır yapısında bu var çünkü, o gazla tepelerden almaya meraklı herkes, ucuzken almazken.
full member
Activity: 532
Merit: 100
Ben etfyi bekliyorum etf gelirse çok fazla bir yükseliş olacak etf onayıyla x5 olacak dersek etf gelmeden yılsonuna doğru bir x2lik yükseliş ben bekliyorum kendi adıma
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Bence yakın zaman içinde piyasa canlanacak. Biraz daha sabretmek lazım. Bence herkes yatırım yapmak için ETF kararını bekliyor. ETF kabul olursa piyasa zaten uçar ama ETF reddedilse bile piyasa yıl sonuna doğru yukselecegini düşünüyorum.
member
Activity: 490
Merit: 16
Bu gidişle göremeyeceğiz gibime geliyor çünkü her gün bir diğer günden daha kötü sonuçlar doğuruyor ne yapacağız bilmiyorum
jr. member
Activity: 185
geçen sene ocak sonu kripto para piyasasını keşfetmiş biri olarak bende aşırı merak içindeyim. sürekli acaba acaba diyip duruyorum. umarım görebiliriz
member
Activity: 448
Merit: 10
Herkes görüceğimize inanıyor ama ne zaman işte bende inanıyorum millet diyor son çeyrek hareketlenme bazıları 2019 ortası bazıları 2020 diyor hangisi peki herkes bir tahmin  veriyor ne kadar daha bekleyeceğiz
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Bununla ilgili mantıklı acıklamalar var ve ortak gorus bır sonrakı buyuk dalganın 2020de olacagı bana da mantıklı gelen o, bir sonrakı yarılanmanın o yıl olması gıbı bıkac sebep sayılabılıyor ve mantıklılar da oyuzden 2019un da sakın gecebılecegını dusunuyorum yenı rekorlar cok da beklemıyorum.
member
Activity: 378
Merit: 11
Boğa falan diyoruz ama bence birden 1-2k yükselişleri çok zor görecegiz eskiden 1 haftada %200-300 yukselişler olurdu bunların artık olmayacağından eminim kademeli olarak yükselişler olacaktır
Pages:
Jump to: