Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 10. (Read 4262 times)

member
Activity: 588
Merit: 22
Herkeste aynı muhabbet var. İllaki bitcon hem dipte hem zirvede geldiği yerleri test eder.Ancak şu an benim tahminim,direnci test etmesi.Sanmıyorumki daha da aşağılar görülsün.Eğer zirveye gitmezse,güven zedeler zaten.
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Fikrimce o dönemi bu yıl yeniden yaşacağız. Bitcoinin böyle inatla yerinde sayması buna bir işaret bence
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Geçen seneki gibi bir yükseliş olursa yine yıl sonuna doğru olabilir. O döneme doğru gidiyoruz. Ama geçen seneki gibi bir hava varmı piyasalarda orası muallak işte.
member
Activity: 574
Merit: 34
Ben illaki boğa sezonunu tekrar görür piyasa diyorum ama zaman tahmini yapmak biraz zor sadece tahminen yarılanma olduğunda çok değerli olur diyorum 1 veya 2 yıl gibi bir süre sonra olabilir. En dip fiyatı görüp görmediğimiz belli değil ama dip fiyat diyebileceğimiz 5,5 k dolar seviyelerini gördü. Çok fazla yükseleceğini düşünüyorum. Kat kat fazla olacaktır.  Boğa sezonunun büyük payı balinalara bağlı diye düşünüyorum. Çok yakın bir zamanda piyasa çok değişmez ama düşüncem bu piyasaya yeni giren tokenlerin boğa sezonunda durumu ne olur.
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
Balinalar 2018 içindede para kazanmaya devam etti kısa pozisyon ve kaldıraçlı işlemler milyar dolarları balinaların servetine kattı. Geçen seneki durum için süreye ihtiyaç olduğu aşikar, beklemek erdemi geçerli sabır.
newbie
Activity: 77
Merit: 0
Bir sirkülasyon olduğu sürece altcoinler olsun kendi ağını kullanan coinler olsun baba yatırımcılar , balinalar her zaman kazanır ve bu sirkülasyonu dalgalanmayı oluşturan da balinalar onlar planlar hesaplar yönetir .
member
Activity: 448
Her sene piyasa kendinisi katlamış ve katlamaya devam ediyor gelicektir boğa ama ne zaman bilemiyoruz işte bilsek orda zengin olduğumuz vakittir. Hayırlısıyla gelicek en kısa sürede
member
Activity: 266
Geçmiş dönem hepimizin hafızasında tekrar o günleri yaşayacağız umuduyla beklemeye devam ediyoruz. Bu sene ki gidişat o günleri göremeyeceğiz gibi gözüküyor ama bir umut bekliyoruz.
member
Activity: 308
Geçen seneki ralli ile milletin ağzına bir parmak bal çaldılar, hepimiz o beklenti ile bu günlere kadar geldik eğer son çeyrekte de ralli olmaz ise bu piyasadan çıkılır. Angry
newbie
Activity: 111
O kadar muhteşem bir dönem olur mu bilmem ama artacağına eminim ama öyle hızlı yükselişler elbet olur ama o dönemki kadar olmaz bence
newbie
Activity: 56
Herkes bu bekletinin içerisinde ki belkide btc'nin yaygınlık oranı 2017 vurgunu sonrası %22 arttı. Ancak şu var ki balinalar ellerindekini yüksek seviyelerde bırakıp alttan toplayıp pumplayacaklar ve bu yine öngördüğümz bir patlamaya sebeb olacak, hepimiz kazanacağız umarım Smiley
member
Activity: 308
Dünkü hareketlenme kısa sürmeseydi bugün farklı hayaller kuruyor olacaktık.Geçen seneyi tekrar yaşamamız bu sene için çok zor gözüküyor artık. Bu sene bu seviyelerde gider.
member
Activity: 406
Bu piyasa 1 yılda oluşmadı 1 yılda da bitmeyecek.
Bu sene bu rakamları son görüşümüz olur umarım. 7000 direncini aşalım gerisi gelir.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Marketcap düştükçe düşüyor. yani böyle olduğu sürece işimiz maalesef susn için zor görünüyor. yani bir güzel haber gelmezmi piyasya ne zamandır. mesela geçen yıl bu adı aklıma gelmedi. consessus mu neydi. ondan sonra baya bir artış olmus. suan bakıyoruz bir aydır gelişme yok.
newbie
Activity: 75
gece yarımdan sonra yaşanan düşüş pek çok kişide moral bozukluğuna neden oldu. bitcoin ile beraber altcoinler de fena halde düşüşte. bu yaz sonuna doğru bir atak bekliyorum. umarım güneşli günler göreceğiz.
full member
Activity: 476
Merit: 100
Yedi sekiz ay önce ki piyasa çok keyifliydi ve hemen herkes piyasaya girmişti. ama sonrası tam bir hayal kırıklığı oldu. Bence bir daha bu tabloyu göremeyeceğiz.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
ben göreceğimizden çok eminim ama sanırım birileri yemin etmiş göstermeyecek. İyi giden her dönemde müdahale ediliyor fiyata ve aşağı çekiliyor. 6-7 arasına sabitleniyor gibi bir izlenim oluştu bende.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
valla bana öyle geliyor ki, geçen seneki dönemin aynısını görmesek bile çok sağlam boğalar yaşayacağımızı düşünüyorum ben
member
Activity: 280
hocam geçen senenin aynısını görmesek de benzerini göreceğiz, emin olun, çünkü kripto para teknolojileri her geçen gün artıyor
newbie
Activity: 182
Borsalarda işlem gören altcoin sayısı artıkça market hacmi dağıldığı için geçen seneki gibi bir dönem görmek her eklenen yeni coinle biraz daha zorlaşıyor.
Pages:
Jump to: