Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 19. (Read 4264 times)

sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Geçen senekine benzer bir boğa görebileeceğimize bende inanıyorum ama geçen sene hatırlayın altları btc değeri oarak öyle çaktılar ki ve btcde fena düşmüştü sonra toparlanma geldi
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Balinaların stoklama yaptığını anlamışsınızdır. Belirli noktalardan kırıp panik algısıyla zayıfların kanını emiyorlar suan. Yukarı sinyal verdiklerinde trene atlayanlarla birlikte yeni rekorlar görebiliriz.
member
Activity: 86
Merit: 10
evet göreceğiz 1 haziran 30 haziran arası ciddi bir çıkış btc den bekliyorum btc roket altlar roket tutabilene aşkolsun 3x 5x arası alanlar bu süre zarfında kendilerini çok fazla zorlamasınlar bir noktada çıksınlar yıllarımı verdim
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
Sanırım bu dönemin uzun sürmesinin nedeni bir daha böyle bir zayıf dönem göremeyecek olmamız. Herkese illallah dedirtip direnip kalanları ilk yükselişte eleyip uzun ve büyük bir yükselme dönemi göreceğiz bakalım inşallah
member
Activity: 756
Merit: 16
Bu sene yine böyle bir dönem olacaktır ne zaman olur bilinmez. Yine yaz aylarında ya da yıl sonuna doğru güzel bir artış olabilir. Bakalım hep beraber bekleyip göreceğiz
full member
Activity: 756
Merit: 104
Geçen seneki gibi bir pump dönemi için şuan ki mevcut market hacminin 2 katına çıkması gerekiyor. Böyle bir yukseliş görecekmiyiz belki yakın zamanda değil ama bunun 2,3 katı sertlikte harekeler görebiliriz.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Alt are back dönemi herkesin özlemi ama eskilerin %70-80 i  öyle bir dönemde önce btc ye sonra da usd ye döner. Piyasa artık çok cılız ve hacimsiz.
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
İşin gerçeği hele 1 aydır piyasa tam anlamı ile hareket yok gibi az çıkıyor hemen iniyor ve bu şekilde devam ettiği için para girişide belli seviyede günlük hacim 20 milyar usd seviyesinde.işte böyle devam eder diyen çokda bende şuna inanıyorum.borsalardada böyle olur hisse senedinde genelde işte belli zaman sonra zıplama ile yukarı doğru başlar tutana aşk olsun hesabı.günlük hacimde 50-60 milyar usd ye gelirse o zamanda hiç yatırım yapmayanlarda panik alıma girer bizde çıkıştan kar edelim olayı ve iş neye döner aralık ayında 100 tl lik bitcoin alalım mı diyenler vardı sitede.işte onun gibileride gene görecez çıkış başladığında  olacağı bu. o zamanda bitcoin 15 bin usd dayandı idi.20 bin  usd yi görüp geriye dönmüştü.
İşte o günler geliyormu bence ağır ağır geliyor şu zaman demek yanlış olmakla birlikte illaki çıkacak böyle devam etmez piyasa bence ama ne kadar çıkacak ne zaman çıkacak belli değil.Onuda para babası balinalar belirler.İşte alıp kenara coin atıpta içerde olanlarda o zaman elden çıkarır umarım fazla hırs yapmadan zararları karşılayıp az karlada çıkmakta fayda var. Shocked
full member
Activity: 616
Merit: 101
Daha büyüğünü göreceğiz şuan piyasada belirsizlik yaratmaya çalışıyorlar ufak yatırımcıyı kaçırıp ortalığı balinaların ve şirketlerm yön verdiği bir düzen yaratmak istiyorlar , başardıklarında bu bitcoin ne kadar ucuzmuş neden almadık dedirtecekler
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Bend eümitliyim.geçen seneki gibi bir dönem göremesekte bu dönemde geçen seneki oranlara yaklaşabiliriz.Devamlı artan bir kripto piyasası var.Toparlanması biraz zaman alsada ben ümitliyim şahsen.Geçen seneki fiyatları yakalamamız sene sonunu bulabilir ama yakalayacaktır.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Geçen yılki gibi bir dönem ondan önceki senelerde de yaşandığından, yeniden böyle bir dönem yaşanması olasılığı yüksek. Bilmediğimiz ise bunun tekrar ne zaman yaşanacağı.
full member
Activity: 490
Merit: 105
yıl başından beri böyle olumsuz yönde ilerleyen bir piyasada yılsonu için pek umutlu gözlerle bakmak bizlere pek fayda sağlamaz gidişatı etkileyen birçok etmen mevcut.
member
Activity: 302
Merit: 12
Bu dönemde dünyanın daha çok ilgisini çekti kripto paralar.Geçen seneyi yakalayabileceğimizi düşünüyorum.Ama bu sene değil.
newbie
Activity: 54
gidişata bakılırsa öyle bir sene göremeyeceğiz gibi. daha beteri bu sene ve önümüzdeki sene btc bizleri süründürücek gbi
member
Activity: 630
Merit: 12
Stock
oalcak bence zaten son 1 aydır artık çıktığı gibi helde 15 gündür iyice debeleniyor günlük hacim 40-50 milyar usd olduğu gün ve 1 ay 40-50 milyar usd giriş yaparsa her gün işte sağlam coinler enaz 2-3 kat yapar.
jr. member
Activity: 252
Merit: 1
Piyasa belirsiz ve kimsede umut yok. Ters psikoloji işe yarıyorsa buradan dönmesi lazım. Dönmezse 4000 ler gelebilir.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Şu anki göstergeler sanki yeni bir ayı sezonuna giriş yapıyoruz izlenimi veriyor. Biraz sabırlı olup beklemekte fayda var tabi, bir de bu düşen seviyeleri yatırım yapmak için bir fırsata çevirebiliriz.
member
Activity: 392
Merit: 11
Geçen seneki gibi bir dönem neden görmeyelim ki? Ne değişti de bu kadar ümitsizliğe kapılıyor herkes anlamadım. Bir konuda geçen yılın ekimine dair yazılar denk gelmişti millet ağlıyordu şöyle oldu böyle bitti piyasa diye. Kasım aralık herkesin malumu. Sabırlı olunmalı bence.
newbie
Activity: 182
Bir düşüş daha gelirse tekrar 4000 ve 3000 li rakamları çok duymaya başlayacağız. Yaz aylarında kripto hareketli geçerdi. Bu yaz sıkıntı olabilir.
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
Dört gözle bkeliyoruz bakalım ama çok sanmıyorum, bu aralar belki yaz sonuna doğru olur
Pages:
Jump to: