Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 17. (Read 4264 times)

full member
Activity: 462
Merit: 100
Geçen seneyi mumla ararız gibi geliyor artık hükümetler btc ye denetleme politikaları getirmeye çalışıyor ama bir yandan da kullanımı yaygınlaşıyor fakat artık geçen seneki gibi her coinin 5-10x yaptığı zamanları sanırım artık görmemiz mümkün değil. Bu piyasaya 2 yıl önce girenler zengin oldu 1 yıllık mazisi olanlar bile hatırı sayılır miktarlar elde ettiler ama biz avucumuzu yaladık Sad
full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
Geçen sene etrafta bu kadar fake ICO yoktu şuan paraları toplayıp toplayıp borsalarda satıp kaçıyorlar. Sürekli mecburi dump geliyor tam yükselişe geçti diyoruz başka bir scam proje yine elindeki yüklü miktar BTC/ETH/LTC vs. vs. ne derseniz artık elinden çıkartıyor hoop yine dump. Bunun önüne geçmedikleri sürece geçen seneki gibi bir sıçrayış imkansız gözüküyor.
jr. member
Activity: 111
Merit: 1
görecek tabiki bu bedava işi bırakırlarmı sanıyorsunuz daha geçen gün bir coine 50m usd girdi bir anda hemde. neden genel piyasaya girmesin.
newbie
Activity: 103
Merit: 0
geçen seneyi pek hatırlamıyorum ama belki olur
member
Activity: 406
Merit: 12
Geçen sene bahsedilen dönemde buralarda değildim ama bu sene öyle bir döneme girersek ben de değerlendirmek istiyorum. Boğa sezonunda fırsatları değerlendirmek normalden çok daha iyi getirilerle ödüllendiriliyor anladığım kadarıyla. Umarım tekrar aynı dönemleri yaşayabiliriz.
full member
Activity: 728
Merit: 151
btc niye bu kadar şişti önce bi onu öğrenin..çatallanma bokuna 1:1 1:2 ayaklarına millet bu dandik btc yi şişirdi de şişirdi sonra da balon patladı  Grin bundan sonra btc 2 ileri 1 geri mehter takımı gider gelir bence..yükseleceği anda milletin eline verileceği anlaşıldı...o yüzden herkes korkuyor. uzun vade de ne olur bilmiyorum çünkü teknolojisi ilkel yani ama orta vade de pek bişey olacağı yok gibi..grafik okumasını bilen dalgalanmalardan 3-5 kazanırsa kazanır işte  Grin
member
Activity: 224
Merit: 12
neden olmasın tabiki olacak bence aralık ayına kadar çok hareketlenme olmaz piyasalar kötü balinalar 7500 dolardan btc alıp 7700 dolardan satıyı shortculuğa iyi alıştılar ama bigün terste kaldıkları zaman anlarlar anyayı konyayı
member
Activity: 448
Merit: 10
Kesinlikle o dönemler gelecektir, balinacıkların para kazanabilmesi için bu zaten şart.
Fakat BTC nin 20k olabilmesi mucize olur diye düşünüyorum. Hele 50 100 200 k olacak diyenlere çok şaşırıyorum.
Bu nedenle 15-17 arasına çıkıp sonra yeniden alaşağı edilecektir. Devran böyle gider gelir ...

Ahh ahh ne günlerdi be eskiden , neler neler olurdu.

Şimdi şunu belirtmek isterim, bir kere balinalar hertürlü kazanır bunn da binbir yöntemi var btc nin çıkması onun için önemli değil 1 tane koin de işini halleder sonra bir diğerine geçer. Fiyatı baskılayıp düşürür düşürdükçe alır. Sonra bir haber yayar yada fomo yapar en tepeden de milletin eline bırakır.
member
Activity: 560
Merit: 16
Kesinlikle o dönemler gelecektir, balinacıkların para kazanabilmesi için bu zaten şart.
Fakat BTC nin 20k olabilmesi mucize olur diye düşünüyorum. Hele 50 100 200 k olacak diyenlere çok şaşırıyorum.
Bu nedenle 15-17 arasına çıkıp sonra yeniden alaşağı edilecektir. Devran böyle gider gelir ...
full member
Kesinlikle görebilir o dönemlere çok az kadlı gibi gözüküyor tekrar acayip bir zıplama yaşanacağına eminim umarımda öyle olur ve herkes iyi bir şekilde kar edip yeni güzel işlere atılır:)
newbie
Activity: 70
Malesef bende inanmıyorum oyle bir dönemin tekrar görüleceğine, o zaman satanlar çok şanslı kesimden olanlar ben o zaman satış yapmamıştım şimdi çok pişmanım
full member
Activity: 392
Ben de bu döngünün öyle yada böyle devam edeceğini düşünüyorum, her zaman kötü günler olucak iyi günler olucak ama bu şekilde gidip gelmeli bir piyasa devam edicek diye düşünüyorum.
member
Activity: 392
Merit: 11
Valla bazı arkadaşlar bu piyasa bir döngüden ibarettir diyordu. baktık ki piyasa döngü möngü dinlemiyor. Kafasına göre takılıyor. Görebilme ihtimali var ama az.

Grafiklere uzun vadeli bakarsanız döngünün gerçek olduğunu ve hala işlemeye devam ettiğini görürsünüz. Benim tahminim düşüş artık bitti biraz yatay seyredip yükselmeye başlayacağız. Ekstrem bir şey olur da yükseliş gecikirse daha sert yükseliriz.
newbie
Activity: 126
Valla bazı arkadaşlar bu piyasa bir döngüden ibarettir diyordu. baktık ki piyasa döngü möngü dinlemiyor. Kafasına göre takılıyor. Görebilme ihtimali var ama az.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Bana göremiyecekmişiz gibi geliyor. O malum yükseliş bir çok kişinin ilgisini çekti ve zirve fiyatlardan birçok kişi alım yaptı. Dört gözle aynı oranda yükselişi bekliyorlar ki satsınlar. Satış oldukçada yükşeliş zor.
full member
Merit: 112
Balinalar isterse göreceğiz arkadaşlar ama öyle bi dönem gerçekten zor gelecek gibi görünüyor düşünsenize en boktan shitcoin bile o zamanlar acayip değer kazanmıştı.kıyıda köşede kalanlar bile acayip yükseldi.şimdi shitcoinleri geçtim sağlam proje dediğimiz projeler bile yerlerde sürünüyor malesef.halen bir umutla beklliyoruz bakalım elimizde son çare umut kaldı
member
Activity: 252
Merit: 10
eski seviyesne gelecek diye bir durum yok sonuç olarak bu tlep edildikçe artar yeni yatırımcıların gelmesi gerekir 2017 de ciddi reklamlarla talep arttı 2018 o kadar iç açıcı görünmüyor
newbie
Activity: 159
Sürekli yükseliş beklentisi var piyasa bu gibi durumlarda ters köşe yapıyor. Ve tam umutların tukendiği anda da yeniden bir atak yapıp rekor kırabiliyor. Temkinlli alım yapmak lazım
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
şu an müthiş bir kafa karışıklığı var, afedersiniz kimin ne pok yediği belli değil! zaten amaç da buydu: kartları karıştır, kafaları karıştır, umutları tüket...oldu mu? oldu, başardılar. Aralık-Ocak'taki o when lambolar, when moonlar "anaparayı kurtarayım tövbe" moduna geçti. Bu sene bu işi bitirecekler inanıyorum, bir yerden kafa göz dalacaklar, btc mi olur eth mi olur yoksa toptan altcoin harekatı mı olur bilemiyorum. Ama şu an durum müsait, hem de gayet müsait! Puslu havalar tam da çakallara göre! O kadar sabrettik, biraz daha sabredelim derim. Tam da yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, bakalım nasıl atraksiyonlar göreceğiz. Düşmek için pek fazla limitleri kalmadı en fazla %30 daha düşer sonra napacaklar, "benim umudum kalmadı kripto piyasaları bırakıyorum" mu diyecekler? Cheesy
member
Activity: 252
Merit: 11
benden size tavsiye kaarınızı cebinize alın yoksa bu işin sonu yok. stop kullanmayı öğrenin. hiç bir koine aşık olmayın. ytd
Pages:
Jump to: