Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 18. (Read 4264 times)

full member
Activity: 462
Merit: 100
geçen seneki dönem bir efsaneydi. tekrar o dönemi yakalamak çok zor. Ama yine de umutsuzluğa kapılmamak lazım. Eğer bitcoin 10.000 dolar barajına ulaşırsa eskisi zirve yapmasa da hatrı sayılır bir değeri görecektir.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ne yazik ki gecen senenin konjukturu farkliydi. Yarilanmanin etkisi anca gecen sene bu zamanlarda gosterdi. Bence bu yil izdirap yili olacaga benziyor. Karamsarim bu konuda. Ayrica konuyu acan arkadas altcoinlerden de bahsetmis, sahsen bir cok altcoin ve ico projeleri 2 yil demeden gümlemisler. Eger elimdekiler 2019 haziranina kadar gumlemesse guzel getirisi olacagini düşünüyorum. Bu tabii tum altcoinler icin genel soyluyorum.. 1 -2 yil fiyatin düzelmesini beklemek hele ico yada altcoinler icin buyuk risk arkadaslar.
member
Activity: 210
Merit: 10
Ne olacağı tarafını hiç kimse net bilemez. Ama benim fikrim bu kadar insanın dikkatini çekmeyi başarmışken yıllar sürecek bir bıkkınlık yaratmak istemeyecekleri. Balinalar küçük yatarımcılar sayesinde bu kadar kar ediyor. Tamamen kaybetmek işlerine gelmez. Umarım en yakın zamanda toparlanışları görürüz
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
yanin yılbaşından beridir bu konuşuluyor bütün planlarınız bu hedefe yönelik ise çokta faydasını göremeyeceksiniz bazı değişik stratejiler uygulamakta fayda var.
newbie
Activity: 191
Merit: 0
Ben aralık sonunda girdim o yüzden o zamanki gibi bir dönem gelse bile anca zararımı çıkartıyorum ne acı Smiley
newbie
Activity: 54
Konuyu acan arkadas guzel konuya deginmis. Ben kac aydir inatla HODL ve sabir diyorum. Duzelecegine hatta daha iyi olacagina inaniyorum.
newbie
Activity: 112
Daha çok yatırım gelmesi gerekli şu an seviye durgun gidiyor, önümüzdeki aylarda güzel bir yatırımlar gelirse yüzümüz güler.Ocak ayından beri hodl dayız bakalım.
full member
Activity: 616
Merit: 101
Haziranda bir yükseliş olmuştu 2017de bu senede olabilir ama bu büyük yükseliş olmayacak geçen seneki gibi büyük yükseliş öncesi az kar edip sabırsızları ayıklama dönemi olucak sene sonuna btc yine 20k üstü olur
newbie
Activity: 196
belki yıl sonuna doğru görebiliriz ama şu anda pek imkanlı durmuyor önceki beklenti yaz aylarındaydı ama tutmayacak gibi gözüküyor yeni beklenti yılsonu
newbie
Activity: 66
yani şuan gidişata bakarsak hiç geçen sene gibi olmayacak diyoruz ama btc'nin bi hamlesine bakar iş. güzel yükselmeye başlarsa altlarda bir kısım toparlanır. biraz da yatay seyrederse btc değme keyfimize
member
Activity: 336
Merit: 13
hcbor bok olmayacak adamlar bu isi forexe cevirdi duserken de kazaniyor.
newbie
Activity: 252
sevgili canım kardeşim hiç birşey hayal değil şahsen kendim gelecek sene gibi bir dönemin gelecegi yakındır size tavsiyem umudunuzu yitirmeden beklemeniz beklerseniz guzel kazanç slde edebilirsiniz
full member
Activity: 721
Merit: 100
Bitcoin in daha gideceği çok yol olduğuna inananlardanım bugun den yarına olmasada 2-3 yıl içerisinde 100k dolar kapılarına dayanacağını düşünüyorum. Bu yıl sonu için geçen seneki hareket dolayısıyla ciddi bir beklenti oluşmaya başladı.
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
Zaten bu sene bütün büyüyü bozan şey mtgox oldu yoksa bu kadar sert düşüşler görmezdik bence piyasada üstüne bide fud dalgaları yayıldı, ether sağlam dedik oda dayanamadı malesef onada darbeyi vuran EOS oldu yüzbinlerce ethereum sattılar ve satmaya devam edecekler her sattıkça ethereum fiyatı geri çekiliyor.buna bir çözüm bulunması gerekiyor bence artık
full member
Activity: 728
Merit: 151
geçen seneki yükselişte bitcoin bu kadar tanınmıyordu...basının pompalaması bunda etkili oldu..bi de saçma çatal(fork) muhabbetleri vardı..btc nin şişmesine neden oldu..bu seneden bi cacık olacağı yok gibi duruyor ha birde mtgox olayı var.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Benim de şahsi görüşüm geçen seneki hareketlenmelerin aynısı olmasa bile benzer yükselişleri göreceğiz ama sonuna kadar zorlayacaklar onu yaşadık görüyoruz. Klasik her sene tekrarlanan hareketleri bu sene sürpriz yaparak değiştirdiler ama yılsonuna doğru güneşli günler geliyor diye düşünüyorum. Sakin kalıp şimdilik eldekileri bekletmekte fayda var. Yükselişi görünce de belirli bir noktada çıkıp nakite dönmek en iyisi.

Aslında hepimiz bu beklentiyi tarih olarak öteleyerek umut etmeye devam ediyoruz.

1- Yeni yıl ile büyük artış gelir,
2- Marttan sonra piyasa canlanır,
3- Mayısla birlikte güzel günler göreceğiz (Hatta 15 Mayıs, 31 Mayıs vardı)
4- Şu ara yaz dönemciler var (Haziran, Temmuz, Ağustost tahminen bunlarda geçince, millet tatile gitmişti diyeceğiz)
5- Yıl sonuna doğru güzel günler göreceğiz
6- Goto => 1. Adım

sr. member
Activity: 454
Merit: 252
Benim de şahsi görüşüm geçen seneki hareketlenmelerin aynısı olmasa bile benzer yükselişleri göreceğiz ama sonuna kadar zorlayacaklar onu yaşadık görüyoruz. Klasik her sene tekrarlanan hareketleri bu sene sürpriz yaparak değiştirdiler ama yılsonuna doğru güneşli günler geliyor diye düşünüyorum. Sakin kalıp şimdilik eldekileri bekletmekte fayda var. Yükselişi görünce de belirli bir noktada çıkıp nakite dönmek en iyisi.
member
Activity: 170
Merit: 11
inşallah görürüz umuduyla sabırsızlıkla bekliyorum o günlere gelelim bir an evvel lütfennnnn Sad
member
Activity: 294
Merit: 10
Genel market degeri olarak o donem yakin bir zamanda gelecektir, ancak bu BTC ye ayni sekilde yansimayacaktir. Markete gelen para gecen sene sonundakine gore daha fazla coin ve token e yayilacaktir. Ilerleyen donemde marketin degeri daha da fazla artarsa Bitcoin de tekrar 20 bin civarini bulabilir.
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
2017 de yaşanan en iyi dönemi hatırlıyoruz fakat yaşanan kötü dönemleri de unutmamak gerek, 2017dede çok acılar yaşandı çok uzun dönem beklemek durumunda kaldık geç olsun önemli olan güzel rakamlar olsun.
Pages:
Jump to: