Pages:
Author

Topic: Geçen seneki gibi bir dönem tekrar görecek miyiz ? - page 16. (Read 4264 times)

newbie
Activity: 84
Merit: 0
herkes boğa bekledikçe ayılar koloni kurmaya başladı. muhtelen cevap hayır olacak çünkü ben şahsen fiyatların daha da aşağı gideceğini düşünüyorum en az 1 ay daha
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Alakası bile yok ya gecen sene cok güzel bir seneydi bu sene yanından bile gecmiyor piyasa hep gelen gideni aratır derler ya belki bi iki yıla tarih tekkerrür eder ama simdi degil bence
full member
Activity: 336
Merit: 111
Bence gecen senenin benzerini yasıyoruz yani kore dizisinin türk versiyonu gibi düşünün yani kalite biraz daha düşük ama yine de her zaman reytingi olan bir dizi gibi bu sene de bi sekilde yolunu bulacaktır
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Geçen seneki bir dönemi teker teker göreceğiz önce 2019'un basında sonra 2020'bin Temmuz ayinda yarilanma olunca boyle bir donem yasayacagiz
member
Activity: 252
Merit: 10
işin aslı geçen seneyi unutsak daha iyi olacak çünkü piyasanın durumu iç acıcı değil aylardır eek var ama bir türlü toparlayaa stresli günlerdi biraz daha hayalci değilce gerçekçi olmanın zamanı geldi galiba %2 %3 lere sevinir olduk geçen sene günlük %20 kazanmak içten bile değildi
jr. member
Activity: 248
Merit: 1
Görürüz heralde geçen seneki dönem eylül ekim gibi başlamıştı heralde o zamana kadar gelir diye umut ediyorum ben gelmezse cidden sıçtık
legendary
Activity: 2128
Merit: 1143
walla bu aralar gördük gördük yoksa zıçtık demektir, altcoinler kan ağlıyor, beklemekten başka da çare görünmüyor. Ne kadar atarsam atayım para eriyip gidiyor. Tez zamanda hep beraber büyük bir pump görürüz inşallah. Bekle bekle sıktı iyicene! Hayalleri erteleyip duruyorum.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Bitcoinin 12.000 doların üzerinde kaldığı güzel bir altcoin rallisi olsa, geçmiş tecrübelerle çok daha fazla kazanırız.
jr. member
Activity: 308
Geçen senekinden kat kat fazlası olacak ama ne zaman ve ne kadar sürede olacak esas önemli olan bunu bilmek ve çok daha fazla düşüş olacak ama onu da bilemediğin için yapabileceğin tek şey  bakıp düşünüp alırsın veya satarsın.
jr. member
Mayıs ayı gibi bir dönem biraz zor ama bu sene ocak ayı benzeri bir hareketi yaz aylarında görebiliriz.
full member
Activity: 490
Merit: 105
geçmişe baıldığı zaman böyle olaylar her dönem içinde gerçekleşiyor durumda ama bu sene olursa bile çok fark yaratamayabilir çok umut bağlamayın aşırı yükselişlere.
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
btc ne yapar bilinmez ama ico lardan benzer kazanclari yakalamak daha kolay cunku yuzlerce ico arasindan siyrilabilen guzel projelere hucum edecek herkes, onun icin de iyi arastirip onceden girmek gerekiyor.tabi bir de iyui bir borsaya eklenince tadindan yenmez
sr. member
Activity: 434
Kripto piyasasının geleceğinin kesinlikle parlak olduğuna inanıyorum, geçen sene muhteşemdi değerlendirebilen parayı götürdü, böyle bir dönemi kısa zamanda beklemiyorum uzun vadede olur.
member
Activity: 380
Merit: 20
Eski çamlar bardak oldu malesef..Geçen yılki gibi bir durum görebilecek olsak aylardır fiyatları en dip seviyede tutmazlardı.Siz dua edinde btc deki o büyük üçgen aşağı kırılmasın.Kırılırsa 1000 dolara kadar daha düşer ve bundan da asla utanmazlar.
legendary
Activity: 1050
Merit: 1000
Bu mümkün tabi ki görebiliriz. Ama şu piyasa şartlarında yarını göremiyoruz. Buna umut bağlamak çok güç olsa da olmayacak bir şey değil. Kaldı ki daha erken de görebiliriz. Bu durgunluk ne zaman biter bilinmediği için ilerisi için varsayımda bulunabiliyoruz sadece.  Piyasa hareketleri bazen çok şaşırtıcı olabiliyor. Size tavsiyem emin olmadığınız taktirde yüklü yatırım yapmayın şu aşamada.
sr. member
Activity: 448
Yılbaşına kadar beklicekmişiz gibime geliyor normalde haziran temmuz aylarında hareketlenme olurdu piyasalar yeşillenirdi şimdi akıl mantık erdiremiyorum 2 dump 1 pump oluyor sürekli eriyoruz. 2019 ocak ayına kadar beklemedeyiz Wink
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Yaz aylarında yine bir bull run görülebilir, Bitcoin 5 aylık daralan üçgenin sonunda. Yukarı kırarsa geçen seneki gibi olmasada bir boğa yaşanır.
Tersini düşünmek istemiyorum. 
full member
Merit: 103
Güzel bir tespit olmuş geçen seneki gibi bir dönem büyük ihtimalle bir daha gelmeyecek. İlk 100 dışındaki coinler için btc bazında zirveler ocak zirveleridir geçmesi zor.

dostum bana soracak olursanız geçen seneki gibi bir zirve biraz zor hatta imkansız  ilk 100 dışındaki coinler için imkansızyani geçen sene baya bereketli bir seneydi bu sene görüyosunuz durum ortada
member
Activity: 392
Merit: 10
Duyumlara ve okumalarıma göre her sene gelmiş boğa sezonu sadece bi sezon gelmemiş diye duydum bu senede gelecektir diye düşünüyorum ben açıkcası
member
Activity: 392
Merit: 11
Ben bu başlıkta defalarca göreceğimizi düşündüğümü belirttim ama görmeyecek olsak bile 5-10x devri kapanmadı yanlış düşünüyor arkadaşlar. Ont Zil Quark bunlar bu dönemde bile 5-10x yapan coinler. Ölü dediğimiz bu haliyle bile güzel paralar kazandırıyor.
Pages:
Jump to: