Pages:
Author

Topic: Gümüş, Altın çökecek Dolar tedavülden Kalkacak Ekonomik kriz tüm dünyayı saracak - page 2. (Read 2107 times)

member
Activity: 392
Merit: 10
Fena bir ütopik bir yazı olmuş ,saydıkların içerisinde çökmeyecek olanlar altın ve gümüştür ,bunun haricindekiler bitcoin ve kripto piyasası dahil hepsi günü geldiğinde çöplük olacaktır .
jr. member
Activity: 185
Merit: 1
çok uçuk bir yazı olduğunu düşünüyorum ben. ne dolar öyle kolay kolay biter nede altın. gümüşe birşey diyemem. zaten kıymetli maden olarak görmüyorum. ama diğerleri şuan için hayalden öteye gidemez
member
Activity: 1011
Merit: 65
Vitalik büyük bir ekonomik kriz çıkacak diye açıklama yaptı Bitcoinde kalın arkadaslar
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Bu arkadaşın konularının hiçbiri mi normal olmaz, hepsi binbir çeşit senaryo ve maksimum abartıyla donatılmış sözlerden oluşuyor Grin Her şey çökebilir ama altına bir şey olacağına inanamıyorum.
member
Activity: 392
Merit: 10
Kripto piyasasına yasal zemin hazırlamak ve ülkeleri buna zorunlu bırakmak adına küresel bir kriz çıkarma işi zaten Amerika eli ile başlamış durumda ,doların üstüne gidilmesinden sonra dolardan atak gelmesi ve para politikası değişimleri bir çok ülkeyi çöküşe götürecek.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
dünya çapında bir kriz olabilir evet ama doların tedavülden kalkması için önce amerikanın tedavülden kaldırmak gerekiyor ki böyle bir devlet henüz yok.
jr. member
Activity: 252
Merit: 6
Altın nasıl kalkacak hocam, dünya ülkeleri altın rezervi ile güçlerini koruyup paralarına değer katıyor. Dolar kalkacak deseniz, en azından kalkması için çok nedenler bulabilirdi. Tüm dünyayı esir altına almaya çalışan çatlak bir başkan var, asyadan bu adamları çıkarmak lazım.
jr. member
Activity: 406
Biraz abartılı olmuş ,gümüş altın asla çökecek bir yatırım ve sermaye aracı değildir ,ve piyasalarda en güvenilir olanı aslında bunlardır ,dolar ve kağıt para türevleri
ortadan kalkacak yerine kripto paralar alacaktır.
sr. member
Activity: 266
Gümüşü doları filan bilmem ama altın her zaman altındır. Yok olmadıkça da altının tedavülden kalkma veya değersizleşme gibi bir durum yaşayacağını sanmıyorum.
jr. member
Activity: 168
Bu dünyada Doların ortadan kalkması için Amerika’nın bir savaşa girip, o savaştan sonra da yok olması gerekir. Yani şu an bu denilen hayal ürünü.Böyle bir duruma asla ihtimal vermem...
sr. member
Activity: 504
Dolar tedavülden kalkmayıp alayımızı tedavülden kaldıracak gibi görünüyor Grin Hepimizi mezara gömer hiç şakası yok Grin Böyle felaket senaryolarını geçiniz. Günümüze dönüp geleceğimiz için sağlam plan yapmak lazım.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Fazla abartmışsınız ya. Evet çoğu kriz yaşadı gerçekleşti bu dünyada ama hiç bir zaman altından vazgeçilmedi ve altın çökmedi. Dünya var oldukça da bunun böyle olacağını düşünüyorum.
jr. member
Activity: 364
Kripto piyasasının dünya genelinde kabul görüp resmiyet kazanması için büyük bir ekonomik krizin çıkması ve kaos ortamının çıkması gerekiyor ,ve son döneme baktığımızda bunun için Amerika yoğun uğraş veriyor.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Evet dünya karışık daha fazla karışmasına yönelik adımlar atılıyor, her ülke kendini yukarı atmaya büyümeye çalışıyor. işin kötüsü dünya dışında kaçıp gidecek yerimiz yok.
sr. member
Activity: 476
Altın tüm krizlerin en değerlenen kıymetidir, başlıkta belirtilen boyutta bir krizde dünya altına koşar, merkez bankaları boşuna altın toplamıyor harıl harıl.
jr. member
Activity: 210
Merit: 3
Malesefki altınıda dolara endeksledikleri için dolar saldıkca altında salıyor dolar çıktıkca altında çıkıyor yani ikisi organize olmuş ikili gibi çalışıyor...
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
Uçmuşsunuz resmen hocam Cheesy Dolar belki değerini kaybedebilir ama altın kesinlikle ama kesinlikle çökmez. Tarih boyunca altın hep var olmuştur bundan sonrada var olacaktır. İsterse bin tane bitcoin çıksın.
member
Activity: 574
Merit: 14
valla 2019'da bitcoin 100 bin dolara gelir ise bu senaryoyu ciddi ciddi düşüneceğim. çünkü kehanetlerin devamında bitcoin dolar türünden ölçülmeyecekmiş. dolar tedavülden kalkacak falan deniliyor. ama işte kurgu hepsi.
CAH
newbie
Activity: 103
Merit: 0
2080 yılının senaryosu herhalde bu. Önümüzdeki en az 30 yıl boyunca çok büyük bir savaş, facia gibi bir şey olmadığı müddetçe dolar tedavülden kalkmaz. Hele altın gümüş falan çökmez.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
gerçekten bu yazdıklarını inanarak mı yazdın yoksa ümidin mi bu yönde bilmiyorum ama iki şekilde de söylediğin şey olmaz hocam.
Pages:
Jump to: