Pages:
Author

Topic: 🔥🔥🔥🔥🔥[GUNBOT] Otomatik Kâr Jeneratörü🔥🔥🔥🔥🔥 - page 11. (Read 20272 times)

sr. member
Activity: 308
Merit: 250
Hala botlara falan inanan var mı be peeh. Bırakın arkadaşlar bu işleri ya. Böyle bir şey olsa yapan adam zengin olur neden 3 kuruşa bunu satmakla uğraşıyor?
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Botu alıp kickass modunda kullanmak istiyorum . Tavsiye edermisiniz ?
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Botu aldıgımızda özel ayar yapmamız gerek mi yoksa varsayılan ayarlar ile para kazanmaya başlayabilirmiyiz ?

Evet varsayılan ayarlar ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki denenmiş kombinasyonları kullanabilir ya da manuel olarakta kişisel ayarlamalar yapabilirsiniz. Aşırı iniş ya da çıkışların olmadığı, sabit seyreden grafikte kullanmaya başlanması tavsiye olunur.

@Captain hızlı davranmış neyse bu da bulunsun Smiley
hero member
Activity: 2086
Merit: 575

İşte bu bahsedilen ayarlar var, bb20 olsun kickass olsun vs bu tarz settingslerden birini seçmen gerekiyor. Hatta arzu edersen kendin bişiler yapabilirsin yaratabilirsin.

Onun dışında bi de tabii hangi coinleri al-sat yapacağına karar vermen gerekiyor.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Botu aldıgımızda özel ayar yapmamız gerek mi yoksa varsayılan ayarlar ile para kazanmaya başlayabilirmiyiz ?
hero member

%20BB kullanmıyorum ama anladığım kadarıyla Bollinger Band'in en altta ki %20 seviyesindeyken alıp daha yukarısındayken satıyor, zaten BB eksilere inince genelde hep çıkıyor.

Kickass'te işte düşük karla alıp satma stratejimizin "pump olabilir mi" düşüncesiyle yaklaşanı, bir fiyata kadar temel baz alıyor, daha yukarı çıktıkça satmıyor, baktı azıcık düştü o temel baz alınana gelmeden satıyor hemen.

Daha detaylı bilgiler ve muhabbet için herkesi telegram chat kanalımıza da bekliyoruz.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com

Şuan için genelde yeterli oluyor. Zaten belirli başlı stratejileri var oturmuş olan, örneğin %20 BB kullanan Kickass settings en kazançlısı oldu şuana kadar.

Ben memnunum %76 kazandırdı demek, böyle devam ederse ben işi gücü bırakır bütün gün ps4 oynarım demek Cheesy Geçen ay aidat+yakıt+bütün faturalar ödendi gunbot ile Cheesy

Dediğim gibi, övme sebebim öyle benden alın falan diye değil, kime sorsanız indirim yapar, direk gunthar'a söyleseniz yapabilir hatta belki, o yüzden hiç kendi çıkarım içinmiş gibi düşünmeyin, isteyene yardım ederim, isteyen başkasıyla alır, önemli olan benim bu kadar memnun olduğum bir sistem olduğundan dolayı paylaşmak istememdi.

bu %20BB ve kickass yaklaşımlarını açabilir misin? tam olarak neye göre belirliyor...
hero member

1-Online backtest şansı yok
 2- Buy/Hold ile ne kadar kazandığına bağlı
legendary
Activity: 1876
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
1-online backtest imkanı varmı cryptotrader daki gibi ?
2- kar marjını Buy n Hold ile karşılaştırınca ne gibi bir oran çıkıyor kısa orta ve uzun vadelerde.
member
Activity: 122
Merit: 10
Türkçe forumda konusu olacağını hiç sanmazdım. Bu akşam ya da yarın öğleden sonra alıp bende başlayacağım.

Sıfır bilgim var normalde bu konuyla ilgili ama bikaç gündür aralıksız konuları okuyorum. Önerileriniz varsa alabilirim. Aynı zamanda buradan gelişmeleri de paylaşacağım.
hero member

Herşey deli gibi düşüyor ama btc değeri arttığından biraz kafa karışıklığı oluyor. Eğer herşeyi btc'ye çekip tl olarak çekersem, hala %70 civarı kardayım, ama btc olarak bakılınca biraz düşmüş duruyor. Tabii hem btc artıp hem altcoinler artmadığı için tabii btc bazında düşüş gibi duruyor ama aslında çeksem hala kardayım, ilginç durum.
hero member

Şuan için genelde yeterli oluyor. Zaten belirli başlı stratejileri var oturmuş olan, örneğin %20 BB kullanan Kickass settings en kazançlısı oldu şuana kadar.

Ben memnunum %76 kazandırdı demek, böyle devam ederse ben işi gücü bırakır bütün gün ps4 oynarım demek Cheesy Geçen ay aidat+yakıt+bütün faturalar ödendi gunbot ile Cheesy

Dediğim gibi, övme sebebim öyle benden alın falan diye değil, kime sorsanız indirim yapar, direk gunthar'a söyleseniz yapabilir hatta belki, o yüzden hiç kendi çıkarım içinmiş gibi düşünmeyin, isteyene yardım ederim, isteyen başkasıyla alır, önemli olan benim bu kadar memnun olduğum bir sistem olduğundan dolayı paylaşmak istememdi.
legendary
Coin-Turk.com
anladığım temelde belirli bir stratejisi yok. kullanıcının stratejisini takip ediyor.

ancak burada da ema 1 ve 2 ye göre işlem yaptığınızda zarar edebilirsiniz. sonuçta sadece hareketli ortalamalar veya bollinger ile teknik analiz için yeterlidir ancak giriş/çıkış her zaman artı ile kapamayabilir.

açıkçası, biraz daha farklı düşünmüştüm ürünü. ancak kendi stratejisini yapan ancak bunu uygulamak için otomatize etmek isteyenler için oldukça iyi bir araç

diğer indikatörleri de eklerseniz bu alanda önemli bir boşluk dolar. MACD, CCI, SAR, vb
hero member

Margin değil ama otomatik bir lending eklemesi düşünüyolardı, paranın bir kısmı nolur nolmaz lendinge dursun diyenler vardı, isterlerse diye eklemeyi düşünüyor.

edit : stoploss var, daha lazım olmadı gerçi ama bulunması açısından var, ben %60 falan yazdım hemen tırsıp çıkmasın bot diye. İsteyen istediği kadar düşürüp çıkarabilir onu.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
özelden de yazıştık ancak sorum şu bu bot kendi algoritması ile altcoinler ve bitcoin arasında arbitraj temelli işlem yapıp kazanç sağlıyor dimi.

Arbitrajla ilgisi yok.

"Giriş klasik moving average crossover, çıkış kar hedefi. Son güncellemeyle bollinger'la oversold ya da overbuy giriş." diye tahmin ediyorum. Yani yatayda bir şey olmaz, trendde tepe veya dibe kadar güzel kazanır, tepe veya dipte stoploss yoksa patlar. Tam crypto işi, ben beğeniyorum. Margin trade yapıyor olsa double kazanırdı, ben olsam margine yönelirim bu noktadan sonra.
hero member

Arbitraj temelli değil. Arbitraj iki farklı exchange arasında ki farktan kaynaklanan açığı kullanarak kazanılan para benim bildiğim, yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.

Bu geçmiş trendleri kontrol ederek ema1 ve ema2 düzeylerini dikkate alarak (ve isterseniz artık bollinger band'in altında kalarak) alıyor ve satıyor, isterseniz %1 düşükten alıp %1 çıkıştan satarak sürekli alım satım yapıyor, isterseniz %10 düşünce alıp %10 çıkınca satıp daha nadir ama kesin işler yapıyor.

İngilizce bilen herkesi ana başlıkta ki how it works kısmını okumayı ve manuel olarak denemeyi öneriyorum.

Ben şuan dolar bazla %71 artış görmüşüm (tabii benim girdiğim dönemde btc değeri ile şuan btc arası dağlar fark var, nadiren görülen bir durum) bu dönem btc arttıkça ve benim coinler arttıkça bi anda uçtu gitti, daha 1 hafta önce falan %30 civarıydı , bugün %71 olmuş.

En püf noktalardan birini söylemek istiyorum. Tırt, tanınmamış, absürd coinlere bulaşmayın, ltc-ripple-dash-eth-etc-doge vs gibi herkesin bildiği köklü ve yüksek volume olan coinlere girin. İnanılmaz rahat kazandırabiliyor. Bugün bana 10 bin lira daha vermezsen lisansını iptal ederim desin, 10 bin lira çıkartır veririm, o kadar ucuza gidiyor ki , baskı yapıyoruz şuan ya şunu halka kapat ya da pahalı yap diye, yoksa herkesin eline geçicek bir anlamı kalmayacak.

Alıcak olana almasını tavsiye ederim, ister benim yardımım ve indirimimle veya direk konu belli oradan kendiniz fakat elini çabuk tutması konusunda kesin tavsiye ederim, benden almak zorunda değilsiniz isteyen istediği şekilde alır ama cidden alın.
legendary
Coin-Turk.com
özelden de yazıştık ancak sorum şu bu bot kendi algoritması ile altcoinler ve bitcoin arasında arbitraj temelli işlem yapıp kazanç sağlıyor dimi.
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
bir bot almayı düşünüyorum ama bu botu mu alsam, başka bir bot mu çok kararsız kaldım.
hala indirim yapılıyor mu botta hocam?
hero member

Ben bugüne kadar hep bitcoin bazlı % hesaplaması yapıyordum. Bugün ilk defa $ değerine bakiim dedim. Aldığımdan bu yana 1 ay oldu, %37 artış olmuş toplamda $ değerinde. Btc değerinde %24 artış olmuş.
hero member

Benim için bir kıpırdama olmadı, alım yok, satış yok. Düz öyle benle beraber "noluyo ya" diye izliyo marketi Cheesy
Pages:
Jump to: