Pages:
Author

Topic: 🔥🔥🔥🔥🔥[GUNBOT] Otomatik Kâr Jeneratörü🔥🔥🔥🔥🔥 - page 13. (Read 20119 times)

hero member
Activity: 2016
Merit: 575

Fiyatlar revize edilmiştir arkadaşlar. Bazı yabancı reseller arkadaşların rahatsızlıkları sonucu biraz daha pahalıya (herkese %10 indirim) geldi fakat benim 3 aylık vps hizmetimi içine dahil ederek yine sizleri 15$'lık Ubuntu Linux VPS servisini bedavaya getirmeyi unutmadım. Bu şekilde 3 ay boyunca botunuzu kurup bırakıp bir daha bakmayabilirsiniz bile, elimden geldiğince her türlü kolaylığı sağlamaya devam edeceğim.

Grup olarak en son Telegram'da karar kıldık. Gunthar ve Gunbot chat orada olduğu için bizde orda olalım dedik, isteyen Guntharla da konuşur oradan rahat rahat.

https://t.me/joinchat/AAAAAAxKWl9YjLVd31sdVw

Buradan katılabilirsiniz aramıza.
hero member

Öncelikle kesinlikle sözlerinize ve düşüncelerinize saygı duyduğumu belirterek başlamak istiyorum.

Bende daha önce iade sırasında sorun çıktığına denk geldim. "Para kazandırmadı, coinler hep düştü" diye gidildiğinde sorun çıkarttığı doğrudur, Gunthar size eğer "bot" problem çıkartırsa (bug olur çalışmama olur bozulma olur vs ) geri iade garantisi veriyor, yani "para kazandırmıyo ki bu?" diye dump sırasında ki bir coine girerseniz biraz ayak sürttüğü doğrudur. Fakat ukala bir tavır takındığına ben denk gelmemiştim, siz yaptı dediğinize göre doğrudur. Ayrıca kesinlikle bir çarpıtma amacı yok, şuan satılan fiyatlara bakacak olursak örneğin 0.07 veya 0.08 bandından bu bot'u satın alan arkadaşlar, bırakın iade almayı, botlarını başkasına satsa kar edebilirler o kadar güzel fiyatlar, dediğim gibi bu konuda iki farklı tecrübe var, ben iade edildiğine de denk geldim kazandırdığına da, sizin iade sebebinizi veya gerekçenizi bilmeden konuşamam ama sadece kendi tecrübelerimden bahsedebilirim.

Referans olarak açmadığımdan emin olabilirsiniz. Gunthar'ın kendisi ortada, hatta buraya da yazdı, direk reseller olarak burada size bir satış yapıp para kazanmak değil konu. Ben hem bot konusunda elimden geldiğince herkese (ingilizce guntharla teknik konularda yardım almakta zorlanabilecekler dahil olarak özellikle) destek olmak amaçlı, ayrıca 3 ay linux vps ile ücretsiz 7/24 çalıştırabilecek sistem ile bir hizmet sunuyorum. Yani Gunbot almak isteyen herkes gider Gunthara mesaj atar alır, fakat benim üzerimden almak isteyene ekstradan bir hizmet olduğu için resellersız 0.1 fiyatına satılan ürün benim üzerimden hem teknik destekli hem 0.07-0.08 fiyatıyla satılıyor. Yani ben komisyon almıyorum aslında, bot için ekstra hizmet sunuyorum diyelim.

Arkadaşlar bu söyleceğim cidden çok önemli; Kalemdar arkadaşımız söylediği herşeyde haklı olabilir, Gunbot kullanmak isteyenlere sadece benim gibi "ben kullandım çok süper, güzelde getirisi var, aman çok süper, ne güzel şey bu" tarzı mesaj yazanlara değil Kalemdar gibi memnun kalmamış ve sıkıntı yaşamış kişilerin mesajlarınıda ciddiye alın ki işlerin her zaman pespembe olmayabileceği kafamızın bir kenarında bulunsun. Ben mesela şuan inanılmaz memnun ve kazançlı bir şekilde ilerliyorum ama Kalemdar'ın söylediği her zaman kafamı kurcalamaya devam edecek, başka şikayet edenler oluyor, neden etmişler konu ne sorun onlarda mı botta mı neyle karşılaşabilirim herşeyi öğrenmeye çalışıyorum, böylece başımıza gelebilecek negatif herşeye hazırlıklı olabiliriz.

Kalemdar tekrar tecrübelerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Hatta mümkünse noldu nasıl aldın botu nasıl kurdun problem neydi neden iade istedin sorun neydi onlarıda paylaşırsan çok memnun oluruz, en azından aldıktan sonra ne gibi sıkıntıyla karşılaşabiliriz iyice öğrenmiş oluruz.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Peki ya kaybeden yok mu? Var. Olmaz olur mu, en güzel örnek içimizden mesela. Kalemdar isimli arkadaşta botu almış, beğenmemiş, kazandırmamış ve geri iade almış. Sizin içinde bu mümkün, eğer beklediğiniz gibi değilse ve sorun çıkartıyorsa, geri iade alabilirsiniz.

O iş çok zahmetli. Mesajımı çarpıtıp işinize geldiği gibi yazmışsınız.
İade istedim ve ciddi anlamda direndi karşı taraf.
Fazla ısrar ettim ve karşı taraf beni küçümser tavırlarla, hakaret vari bir ifadeyle parayı gönderdi.
Herkesin iade alacak kadar şanslı olacağını sanmıyorum.

Şayet başarılı olsaydı bende konu açmayı düşünüyordum.

Zira referans olana %40 kadar referans kazancı veriyor.
Fakat forumda referans amaçlı konu açmak yasak.

sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet

Guntharla konuşmuştuk daha önce bu konuyu, elinde aslında bi çok kişinin verisi var, hatta bende de var, herkes telegram grubunda deli gibi paylaşıyor her gün, bu frilledshark diye biri excel sheet yapmış onu kullanarak herkes ne yaptığını paylaşıyor.

Gunthar veri olmadığından değilde , yanıltmak istemediği için bişi yapmıyor. Şimdi bugüne kadar alıp 1 ay çalıştıranların ortalaması %40 diyelim, e sen aldın bi ay kullandın %10 oldu, ne dicek adam sana? 500 kişi %40 kazanmış ama bunların kimi %1 kimi %500, ORTALAMA %40. O yüzden adam hiç riske girmiyor, eğer satmaz ve beklersen ortalama %1 kazanman lazım hergün diyor, bu da bugün yarın şeklinde değil, uzun vadeli, 1 hafta sıfır olur bi gün %8 olur denkleştirir diyor.

Arkadaşlar toplu alıma zarla zorla indirim yapabildik, tekli alımda %35 indirim beklemeyin lütfen, zaten bot'u alıp kullanmaya başlayacaksanız, %35 indirim isteyecek kadardan çok daha fazla paranız olmalı ki bir yatırım dönsün. Poloniex içerisinde 500-1000 lira döndürecek insanin (bu da minimum) 100 lira daha indirim istemeden hemen alıp çalıştırmaya başlayıp kazanmaya başlamasını tavsiye ediyorum. Eğer 100 lira daha indirim olursa param yetişecek seviyesinde iseniz, bu da yatırımı bi kaç lira ile yapacaksınız anlamına geliyosa, hiç bulaşmamanızı öneririm.

Poloniex ile 2-3 bin tl işlem yapan adam zaten beklemeden alır girer ama benim gibi deneme amaçlı almak isteyen kişiler için indirimli fiyat daha mantıklı. Ayrıca bir malı alınca kazanacan😀
hero member

Aslında yanıltmış olmaz. Giriş-çıkış algoritmasının başarısını göstermiş olur. Ben bugüne kadar örnekteki gibi iki hareketli ortalamaya bakarak pozisyon açan ve bunu sürdürülebilir kılan herhangi bir algoritma görmedim mesela. Eğer bunu yapabiliyorsa görmek isterim. Eğer göremiyorsam ve bot stabil çalışıyorsa kendi bildiğim yöntemi denemek isterim.

Siz istediniz, Gunthar ve Captain Corporate yaptı. İşte daha önce kullanan ve güzel sonuçlar elde eden 5 arkadaş.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SEKRi4pIUcwIweUrcdotXuxVgPgSE5DBQRTyoHfWEAY/pubhtml#

Bu arkadaş 5-6 gündür kullanıyor görüldüğü üzere, %12 civarı bir gelir elde etmiş 5-6 günde.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12FDQv9wGsdYgGHh35l0mN8dLo-H-CZZrJhRd96uppps/pubhtml#

Bu arkadaşsa bi haftadır kullanıyor ve %24 gibi uçuk bir gelir elde etmiş fakat withdraw now (yani varı yoğu sat çekil) %17, yinede çok güzel bir oran.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1upDYz4_BwLliNoYeVH974U13eogGb4QWp6GkP-JTYag/pubhtml#

Yine bir haftadır kullanan bir başka arkadaş, %10 oranını yakalamış, daha satmadığı coinleri hesaba katarsak bu daha da artacaktır.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DCqmyhNPlF4S446SrSCDBvJJvPtqgFMdbrI5NVOFgtQ/pubhtml#

Bu çok coşmuş, bunun yaptığı artık şans mı desem tecrübe mi desem. Eğer hem iyi bir altcoin tradersanız, hem iyi coin seçme yeteneğiniz varsa ve settingsleri güzel ayarlarsanız tam olarak bu oluyor. BİR AYDA %128!!.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yjhny1U1lKMEkTAnJ1dORSF0Df7cF-oflPDsb5gt6mg/pubhtml

Yine bir başka güzel oranlı arkadaş. Kısa süre içerisinde %50 katlanmış. Yine başarılı bir trader tabii.

Bu ve bunun gibi bir çok arkadaş mevcut, yüzden fazla böyle hesabı olan var. Peki ya kaybeden yok mu? Var. Olmaz olur mu, en güzel örnek içimizden mesela. Kalemdar isimli arkadaşta botu almış, beğenmemiş, kazandırmamış ve geri iade almış. Sizin içinde bu mümkün, eğer beklediğiniz gibi değilse ve sorun çıkartıyorsa, geri iade alabilirsiniz.
hero member
 Arkadaşlar bugün bir arkadaşla konuşurken farkettim ki sizlere kendi katkımın en önemli kısmını belirtmeyi unutmuşum ben aslında.

Captain Corporate İle Gunbot Almanın Avantajları

Bot bildiğiniz üzere 7/24 çalışması çok daha avantajlı bir yazılım, sabah açarım akşam kaparım gibi yaparsanız (ki isteyen bunuda yapabilir) gece oluşabilecek herhangi bir fırsatı kaçıracaksınız, ki saatleri düşünecek olursak en aktif saatler olabiliyor bizim gece saatlerimiz.

Peki ya 7/24 nasıl çalıştırabilirsiniz? VPS satın alarak, her ay ödeme yapıp belirli yerlerden linux veya direk windows VPS satın alıp bot'un orada çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Tabii Kaptan bu konuda ne yaptı? 3 AY BOYUNCA BEDAVA VPS, evet yanlış duymadınız 3 ay boyunca linux vps bedava, ben bulmadım, varmış öyle bir olay bana da başkaları söyledi, aldım kurdum programı, sabah akşam gece durmadan çalışıyor bot, açıp bakmıyorum bile.

Peki ya kurulumu? O da benden beyler, kurulum esnasında whatsapp, telefon, teamviewer ( bu çok sakıncalı ve yapmamalıyız) ve bir çok başka istediğiniz yöntem ile sizinle konuşarak neyi nasıl yapmanız gerektiğini tek tek anlatıyorum, takıldığınız yerlere yardım ediyorum kurulana kadar gece olsa yatmıyorum, siz sistemi kurdum bot başladı diyene kadar her süreçte yanınızda oluyorum. Herşeyi geçtim, beşiktaş civarında olan varsa direk kuruluma bile gelirim Cheesy O derece diyorum. Tabii gitme gelme ücreti size dahil olur, bi akbile para atıverirsiniz artık Cheesy  Şaka bir yana bot'u aldığınız ilk andan botun çalışmaya başladığı ana kadar bütün süreçte adım adım yanınızda olacağım. İngilizce seviyesi iyi olmayan veya en azından bu kadar teknik bir konuda sıkıntı yaşamaktan çekinen insanlara Gunthar ile yazılımcı dilinden ingilizce konuşmayarak, direk benimle basit bir Türkçe hatta şakalar/dalgalar espriler eşliğinde rahat rahat kurulumu hallederiz.

Sonuç? Captain Corporate ile Gunbot alan, hem bedavaya 3 ay Botunu VPS üzerinden 7/24 durdurmadan aralıksız çalıştırıyor, hemde kurulumu yardım alarak herkesten daha çabuk ve sıkıntısız hallediyor.

Öyle bir mesaj oldu ki, "gel ablacım gel!!", "param olsa da ben alsam!!" falan gibi bişi ile bitebilirim her an, öyle yapmadan düz bitiyorum.
hero member
 Algoritmasını kendiniz tanımlayamıyorsunuz yanılmıyorsam. Sadece bellirli bir settings var, buy level sell level vs gibi resimlerde de görüldüğü gibi, onlarla oynayabilirsiniz en fazla.

edit: Şuan için benim var, ben biraz gaza gelip o kadar indirime bende alırım dedim ama (toptan şekilde alıp perakende satma amaçlı) sanırım sırf satmak için ikinciyi alamayabilirim, 4lü alımda beni şimdilik saymayın. 2 kişi var gibi, 2 kişi daha çıkarsa tanesi 0.065 gibi absürd ucuz bir fiyattan alabilirsiniz, sanırım sevmeyip geri iade istemenize gerek kalmayacak, zira piyasada 0.07-0.075 fiyatlarından kapış kapış gidiyor, eğer 0.065 fiyatından almayı başaran 4 kişi olursa, bu konuda bir ilk olabilirler, bot'u geri iade etmektense satıp üstüne para kazanan Cheesy
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Açık kaynak kodlu mu diye soracağım da açık olsa nasıl ücretli satacak bilemedim Smiley Soru amacın şu, işleme giriş çıkış algoritmasını kendim tanımlamak istiyorum. Botun sadece trade mekanizmasını kullanabiliyor muyuz?

Gunthar veri olmadığından değilde , yanıltmak istemediği için bişi yapmıyor. Şimdi bugüne kadar alıp 1 ay çalıştıranların ortalaması %40 diyelim, e sen aldın bi ay kullandın %10 oldu, ne dicek adam sana? 500 kişi %40 kazanmış ama bunların kimi %1 kimi %500, ORTALAMA %40. O yüzden adam hiç riske girmiyor, eğer satmaz ve beklersen ortalama %1 kazanman lazım hergün diyor, bu da bugün yarın şeklinde değil, uzun vadeli, 1 hafta sıfır olur bi gün %8 olur denkleştirir diyor.

Aslında yanıltmış olmaz. Giriş-çıkış algoritmasının başarısını göstermiş olur. Ben bugüne kadar örnekteki gibi iki hareketli ortalamaya bakarak pozisyon açan ve bunu sürdürülebilir kılan herhangi bir algoritma görmedim mesela. Eğer bunu yapabiliyorsa görmek isterim. Eğer göremiyorsam ve bot stabil çalışıyorsa kendi bildiğim yöntemi denemek isterim.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
4 kişilik bir grup oluşursa bende almayı planlıyorum. Almak isteyenler buraya yazarsa toplu alım yapabiliriz...
Eğer tek kişiye %35 indirim yapabiliyorsa kimseyi beklemeden alım yapabilirim😀😀😀

Beni 1 sayabilirsiniz, Captain'da alacağnı söylemişti 2, sizle 3 kişi var şuan anladığım kadarıyla.
hero member

Guntharla konuşmuştuk daha önce bu konuyu, elinde aslında bi çok kişinin verisi var, hatta bende de var, herkes telegram grubunda deli gibi paylaşıyor her gün, bu frilledshark diye biri excel sheet yapmış onu kullanarak herkes ne yaptığını paylaşıyor.

Arkadaşlar toplu alıma zarla zorla indirim yapabildik, tekli alımda %35 indirim beklemeyin lütfen, zaten bot'u alıp kullanmaya başlayacaksanız, %35 indirim isteyecek kadardan çok daha fazla paranız olmalı ki bir yatırım dönsün. Poloniex içerisinde 500-1000 lira döndürecek insanin (bu da minimum) 100 lira daha indirim istemeden hemen alıp çalıştırmaya başlayıp kazanmaya başlamasını tavsiye ediyorum. Eğer 100 lira daha indirim olursa param yetişecek seviyesinde iseniz, bu da yatırımı bi kaç lira ile yapacaksınız anlamına geliyosa, hiç bulaşmamanızı öneririm.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
4 kişilik bir grup oluşursa bende almayı planlıyorum. Almak isteyenler buraya yazarsa toplu alım yapabiliriz...
Eğer tek kişiye %35 indirim yapabiliyorsa kimseyi beklemeden alım yapabilirim😀😀😀
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
fiyatı ne kadar bunun? ne kadarlık bi yatırımla 1 ayda parasını çıkarabiliriz ve bot zarar ederse adam botun zararınıda karşılıyor mu?

Eğer işler yolunda giderse ve hedeflediği şeyi yapabilirse 0.3 gibi bir yatırımla 1 ayda parası çıkar gibi görünüyor.
Aslında geliştirici anonim olarak veri toplasa ve bunları yayınlasa daha kolay ikna olabilir insanlar.
hero member

Honda'dan dolayı bir kaza olursa öder, honda ile alakası olmayan bir sorunsa ödemez. Bu da aynı mantık. Eğer kaybetmenizin sebebi bot ise, kalkıp bir problem yaşanır bir bug olur bir hack olur vs bişi olursa eminim ki yardımcı olacaktır. Fakat bugüne kadar 450 kişi kullandı ve hiç bottan dolayı para kaybeden olmadı. Yanlış coin seçiminden para kaybeden oldu, manuel araya giren oldu para kaybetti, dump pump dalgasına girip kaybeden oldu. Fakat hiç bot yüzünden para kaybeden olmadı. Bot basit bişi yapıyor, o botu kullanırken eğer para kaybediliyorsa %99.9 bot yüzünden değil kullanan yüzünden oluyor.

0.1 normal fiyatı, eğer ortaklaşa alınırsa daha uygun oluyor, yukarıda fiyatları var bakarsanız eğer.

Günde ortalama %1 civarı bir getiri beklentisi var. Bu da eğer 0.1 kazanmak istiyorsanız 1 ayda 3 btc ile falan girmeniz gerek demek, garanti olsun 5 btc ile girin isterseniz. Yine de bot kazandırır ama seçtiğiniz coinlere dikkat etmek çok daha önemli, örneğin tam şuan bitcoin düştüğü için coinler deli gibi arttı ve kazandırdı, ama nasıl kazandırdı? Bitcoin son bi kaç gündür yüksekti, o ara altcoinler düştü, bot aldı bekledi, satan bazı sazanlar zarar etti, bekleyen çıkınca sattı kazandı. Pazar günü yaşandı mesela, bitcoin yüksek, altcoinler düşükken " bu ne biçim bot kardeşim düşen coinden alıyor paramı verin" falan diye zırladı biri, gunthar al paranı git dedi, o coin pazardan bu yana %50 katlandı.

Sabır, iyi coin seçimi ve bu bot bir araya geldiğinde ne kadar sürede çıkartabileceğinizin üst limiti yok.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
fiyatı ne kadar bunun? ne kadarlık bi yatırımla 1 ayda parasını çıkarabiliriz ve bot zarar ederse adam botun zararınıda karşılıyor mu?

Yazılımdan dolayı zarar edilirse bunu yazılımcı size niye ödesin? adam programını yazmış, sistemin işleyişini mantığını anlatmış ve top sizde.. Honda marka bir araba satın alıp kaza yaptığınızda tamirci masrafını honda mı ödüyor Smiley yok öyle bir şey
hero member
Activity: 756
Merit: 500
hero member

15 gün boyunca geri iadesi var. Normalde şartları var yani "ben kullanmayı beceremedim geri ver paramı" veya " para lazım oldu iade edicem" gibi sebepler olmamalı mantıklı bir sebebi olması lazım ama ben böyle sebeplerden bile iade aldığını gördüm. 15 gün escrowda tutuyor sağolsun, o yüzden kendi "valla harcadım seni parayı geri iade yapamam" gibi sebepler sunamıyor, escrow salıyor parayı.

Aynen, sınırlı sayıda satılacak. Hatta o kadar süper ki, bittiği zaman sadece gunbot sahibi olan kişiler Black Edition'a geçiş yapacak, elimizde ki gunbotları uzun vadede satmaz tutarsak bu satışlar bittiği zaman biz satıcı haline gelip kendi lisansımızı (sadece 1 adet gunbot'umuzu) güzel bir karla satabilicez. Sabırsızlıkla daha fazla satılmadığı günü bekliyorum ben, kimse alamazsa benim bot çok değerlenir diye umuyorum Cheesy
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Bu Botta sınırlı sayıda satılacaktı diye hatırlıyorum. Acaba doğru mu biliyorum birde diyelim ki aldık bize zarar yazdırdı bunu geri verebiliyormuyuz yada karşı taraf satar satmaz kenara mi çekiliyor yoksa ilgili mi?
hero member
 Bugün yine şanslı günümdeymişim. Bot Dash, Clam ve Pot önermişti, bir de ETH'i tuttursaymış full çekiyormuş. Hepsinden karla çıktım, daha da almaz inşallah valla bunlar daha çıkmaz bundan sonra anca iner gibi geliyor bana. Bitcoin fiyatı daha düşmez artık biraz çıkar, o çıkınca da bunlar iner.

Edit : Telegram grubu var gunbot kullananların (sadece kullanıcıların katılabildiği) orada bir arkadaş paylaştı bu akşam ;

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SEKRi4pIUcwIweUrcdotXuxVgPgSE5DBQRTyoHfWEAY/pubhtml

Adam 5 günde %12+ kazanmış, şuan neyi var neyi yok satsa %13.5 civarı ediyor. Gunthar yeni bir settings kurdu, "kickass" koydu adını, hem düşük al yüksek sat kafasını koruyor supergun sisteminin hemde bir check ediyor belki pump/dump yapılıyodur diye, eğer pump varsa gazı bitene kadar takip edip en tepede "aha durdular" diip satıyor (max %70 sanırım, pump %500 bile olsa %70te çıkıyor bot, veya öncesinde durursa öncesinde) veya normalse eğer normal %1-2 kazançla yine satıyor, böylece her iki sistemi bir arada kullanmış oluyorsunuz Cheesy Bu arkadaş onu yapmış, daha satmadığı coinler var, onlarda satılınca çok güzel kazanca benziyor.
hero member
Konuya ince bir redaksiyon ayrıca yapmak lazım bence de Smiley zira "Eğer dedem sizseniz, onları 6-12 saat aralıklarla ayarlayın" tarzı güzellemeler mevcut Smiley

If you are my grandpa, set them to 6-12 hours and go to sleep: you will make profit anyway

Cheesy adam böyle yazmış. Tam çeviremedim ama aşağı yukarı böyle bişi diyor Cheesy

Gunthar abimize de buralara kadar teşrif edip benim indirim haklarını onayladığı için teşekkür ediyor, Black Editionı biran önce çıkartıp bizi paraya boğmasını beklediğimizi belirtmek istiyoruz Cheesy

edit : Arkadaşlar bir de çok sık karşılaşılan bir yanlışla ilgili Gunthar telegramda paylaşımda bulundu insanları uyardı, bende aynısını burada yapmak istiyorum. Kimse kimseye %100 getirili bir günde trilyoner edecek programı kalkıp 100 dolara satmaz. Bu program sizi zengin etmez, bu program sayesinde yalı alamazsınız. Bu program sadece hedefi günde %1 olan insanlar için tasarlanmış güvenilirliği önde tutmuş bir bottur. Yeri gelir çok güzel kazanırsınız %5-10 gelir o gün, diğer gün %5 gider, hedefi uzun vadede %1 günlük ortalamadı, kendisinin söylediğine göre ilk günlerinden beri kullanan kişilerden duyduğu günde %1.3-1.5 arası olmuş o da coinlere göre farketmiş, bazı insanlar çok aşırı kazanmış ama onlar litecoin ve ripple pump dönemine denk gelmişler ondan çok kazanmışlar, eğer öyle bir pump dalgasına şansına denk gelmezseniz çok aşırı beklemeyin yani.

Kısacası : Bu bot sizi ihya etmez, maksimum faturaları falan öder en azından (ne kadar yatırdığınıza bağlı hadi olsun olsun max araba kredisi falan ödesin) ama bununla ev alma hayali kurmayın, ayda 10 bin lira falan değil, max 700-800 hadi 1000 hedefiniz olsun, neden 10 bin olmuyo diye düşünmeyin sonra diye peşin peşin belirtiyoruz. He 10 bin olabilir mi? Mümkün mü? Mümkün. Hep olur mu? Olmaz. Çok nadiren olur o, o da pump tutturursanız.
hero member
Activity: 1498
Merit: 614
Liable for what i say, not for what you understand
I confirm OP is one of my resellers and they can offer a legit license with a discount
~Gun
Pages:
Jump to: