Pages:
Author

Topic: 🔥🔥🔥🔥🔥[GUNBOT] Otomatik Kâr Jeneratörü🔥🔥🔥🔥🔥 - page 12. (Read 20121 times)

hero member
Activity: 756
Merit: 500
bu hafta kar ettirmesi normal çoğu altcoin yeşili yakmıştı zaten. son 2 günde ne yaptı merak ediyorum
newbie
Activity: 58
Merit: 0
Captain Corporate, Bu botu satın almak istiyorum. Lütfen benimle iletişim kurun.
hero member
Activity: 2016
Merit: 575

Benim referal ettiğim bir arkadaş. 3 gün içerisinde 1 bitcoin kullanarak %10 kazanmış ve 0.1 yani bot'un parasını çıkartmış. 3 günde parasını çıkarttığı görüldü böylece, sanırım en hızlısı bugüne kadar.

Arkadaşın telegram hesabı "Alessandro Costantino" eğer konuşmak isterseniz (ingilizce) kendisine mesaj atıp söylediğim herşeyi onaylayabilirsiniz, evet benim refer ettiğim bizzat ilgilendiğim bir arkadaş ve evet 1 btc kullanarak üçüncü gününde 0.1 kazanarak kazanca geçti.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
keşke uygulamalı bir video olsaymış bu kadar yazıdan daha yararlı olurdu bence.
hero member

Kullanıcı adın ve şifreni girmene gerek yok, public api key ile giriyorsun, yani bota herhangi bir özel bilgi vermiyorsun herşey sende oluyor. Hatta public api key bile (ki insanlar bunu bilebilir yine bişi değişmez) senin bilgisayarında .js dosyası içerisinde olduğundan yine kimseye gitmiyor. Bu yüzden herhangi bir bilgi senin dışında kimsenin eline geçmiyor.
sr. member
Activity: 415
Merit: 250
bu bota poloniex kullanıcı adım ve şifremi giriyomuyum? eğer giriyorsam nekadar güvenli? tamam denemek için çok küçük bir meblaatıp yeni bir polo hesabı açabilirim ama gelecekte başıma karışık işler gelirmi? güvenliği nasıl
hero member
 Bir kişi yazdı sağolsun, kazandığını belirtti.

Zaten totalde 2 kişi satın aldı benim bildiğim, onun dışında benim bilmediğim alan varsa onlarda yazabilir isterlerse.

edit :

Net şu kadar kar ettim diyecek kadar bir miktarla denemiyorum fakat şöyle diyebilirim son 5 günde 5 farklı paritede 17 işlem açıldı 16'sı başarılı şekilde kapatıldı 17.nin alımı tepe noktadan yapıldığı için halen açık durumda.. çok yoğun ilgilenemiyorum ama halen test aşamasındayım.

sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Konuyu açan kişi dışında pek bir şey yazan yok ortada somut anlamda. Yok mu kullandım, şu kadar kar yaptım diyen aranızdan? Bu kadar başlık açmışsınız.
hero member
 Evet arkadaşlar, yeni update hayırlı uğurlu olsun. 3.1 çıktı (3.0 noldu yahu Cheesy ) ve iki yeni bot ve mükemmel fiyatlandırmalar ile geldi.

Öncelikle dediğimiz gibi Bollinger Band, Kraken, Bittrex eklemeleri yapıldı, bunlar kesinlikle en önemli ekler, benim maalesef henüz deneme şansım olmadı ama sizleri varlığından haberdar etmek istedim, bugüne kadar alan arkadaşlarımız ücretsiz update edebilirler 3.1'e ve diğer botlardan 0.05 ücret karşılığı faydalanabilirler (henüz ben bir indirim konuşamadım, meşguldum bu aralar, en kısa zamanda indirim konusunuda konuşucam).

Tavsiyem kesinlikle gunbot telegram chat kanallarının hepsine katılmanız, gunthar ile görüşmeniz, orada herkes detaylı bir şekilde yardımcı olabiliyor. Bende dahil olmak üzere.

Bu konu hakkında daha detaylı bilgilendirme yapıyor olacağım daha sonra.

edit : Arkadaşlar ilk görüşmeler bir sonra ki fiyat aralığı belirlenene kadar bütün herşey %10 indirimli, yani eğer sadece polo alırsanız yine normal %10 indirim, eğer 2 tane alırsanız 0.15 değil, 0.135 şeklinde gidiyor, eğer 3ünü birden alınırsa 0.2 değil 0.18. Böylece ne alırsanız alın %10 indirim oluyor.

Tavsiyem bollinger band ile herkesin denemesi, muhteşem çalışıyor, biz biraz daha önce deneme sürümünü aldık, şuana kadar harika çalışıyor.
hero member

Çok yakında hatta Linux versiyonu bugün bile olabilir.

Şuan fine tunning denen naneyi yapıyor yani bir nevi son ayarı çekiyor, eğer memnun kalırsa Linux bugün yayınlanacak, windows için kesin bir tarih yok ama Linux yayınlandıktan sonra çok uzun süren bişi değil yarın bilemedin öbür gün kısaca bu haftasonu 2.05 versiyonu kesin yayınlanacaktır.

Bittrex ve Kraken içinse kesin bir tarih bilmiyorum, sormadım da açıkcası, benim kullandığım exchangeler değiller çünkü o yüzden onlarla ilgili kısıma çok odaklanamadım.

Bu arada 16/17 gibi bir başarı 5 günde çok iyi, dash mı aldın sende? Cheesy Benim dash tıkalı kaldı çok yukardan olduğundan ama işte BB geldiğinde 2.05 ile bu bag holding olayıda bitecek, baya olağandışı işler yapıyor bu Gunthar, ne önersek gerçekleştiriyor, ne problem çıksa ona göre çözüm üretiyor adam.
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
peki kalemder dışında kullanan var mı botu? ve % şu kadar kazandırıyor yerine bi caps falan atabilir misiniz? 0,1BTC ile başladım 0,15BTC oldu gibi.

Net şu kadar kar ettim diyecek kadar bir miktarla denemiyorum fakat şöyle diyebilirim son 5 günde 5 farklı paritede 17 işlem açıldı 16'sı başarılı şekilde kapatıldı 17.nin alımı tepe noktadan yapıldığı için halen açık durumda.. çok yoğun ilgilenemiyorum ama halen test aşamasındayım.

Bugün yeni bir özellik daha eklendi arkadaşlar. Bollinger Band seviyesi üzerinden buy belirleyebilme...

Güncelleme ne zaman yayınlanacakmış belli mi?

hero member

Bugün yeni bir özellik daha eklendi arkadaşlar. Bollinger Band seviyesi üzerinden buy belirleyebilme. Böylece eğer EMA uyuyorsa ve BB seviyesinin sizin belirlediğiniz bir noktasında ise satın alıyor ama EMA uyuyor BB uymuyorsa o zaman almıyor, BB uyuyor ama EMA uymuyorsa yine alıyor.

Bunun yapılışının tek sebebi daha az bag holder durumuna düşülmesi. Bu sayede biraz daha nadir trade yapıyor olabilirsiniz ama uzun vadede hiç coininizin fiyatı çıksın diye sabır taşına dönmeniz gerekmiyor, çok garanti fiyatlardan alıyorsunuz.

Tabii isteyen hiç bu özelliği kullanmaz, şuan ki gibi ilerler. Bu sadece fazla garantici arkadaşlar için var.

Daha fazla sorularınız ve düşünceleriniz için Gunbot Türkiye kanalımıza katılmayı unutmayın , https://t.me/joinchat/AAAAAAxKWl9YjLVd31sdVw .
hero member

Bugün çoğu altcoin düşüşte, bitcoin fiyatının çok artacağı söyleniyor. Bot tabii fiyatlar bu kadar düşünce dipten altcoinlere girdi, eğer bitcoin daha da artıp altcoinler daha da düşmezse bu iyi, dipten girip tepeden satarak çok yüksek kazançlar elde edebilirim gibi duruyor. Eğer bitcoin daha da artıp altcoinler daha da düşerse biraz risk olabilir gibi.
hero member

Daha önce yabancıların kazançları olan bir kaç örnek göstermiştim. Bunun dışında forumdan üye 2 arkadaşımızda satın aldılar, onlarda durumlarını isterlerse yazabilirler. Ben kendi adıma şuan %18.8 dolayına düştü, frilledshark spreadsheetini alsam mı almasam mı arasında kaldım. 0.05btc diyor ki 200 küsür lira eder, bir spreadsheet uygulaması için baya fazla bir fiyat ama avantajlarıda var tabii, karar veremedim.

Ben kazananlardan bahsediyorum ama bugüne kadar almak isteyip benimle konuşan her arkadaşa sorabilirsiniz, her zaman riskleride anlattım. En son bir yazılımcı arkadaşımız vardı, artık ne kadar korkuttuysam almak için bana yazan kişi almaktan vazgeçti Cheesy

Dediğim gibi, çok çok kazananlar var, benim gibi biraz kazananlar var ama illa ki kaybeden olmuştur bugüne kadar. Ben kaybeden tarafta hiç olmadığım ve şahit olmadığım için hep kazandığımdan ve kazananları duyduğumdan bu paylaşımları yapıyorum fakat bu başlık "benim" başlığım değil, gunbot başlığı, ben açtım ama isteyen herkes tecrübelerini paylaşsın dedim, Kalemdar sağolsun geldi paylaştı ve aynı şekilde kullanmış ve memnun kalmamış arkadaşlar, sorun yaşamış kişiler varsa davet ediyorum ben, denk gelmesi zor memnun olmayana ama vardır illa bi yerlerde Cheesy
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
öyle bi ballandıra ballandıra anlatıyorsun ki telesatışlardaki sunucular gibisin.

peki kalemder dışında kullanan var mı botu? ve % şu kadar kazandırıyor yerine bi caps falan atabilir misiniz? 0,1BTC ile başladım 0,15BTC oldu gibi.
hero member

Evet arkadaşlar ben Gunthar üzerinden bazı bilgiler aldım, şuan daha resmi bir açıklama yok fakat Bittrex ve Kraken botlarımızda hazır gibi duruyor. Yaklaşık 2 haftayı geçen bir süredir denemelerin devam ettiği ve aynı Polo bot'u gibi çalıştığı üzerinde kanıya varılmış olup, çok yakında piyasaya sürüleceklerdir.

Bu sayede kısmi indirimimiz tekrar geri geliyor sayılabilir. 3 adet bot bulunuyor, her biri 0.1 normalde, benim indirimim ile 0.09 olan bu botlar, 3ünü birden alana normal fiyatı 0.3, benim ile 0.27 eğer toptan alınırsa (ister 3 kişi her birini ister bir kişi 3ünü) 0.25 fiyatına iniyor. Tabii bu 3 botu birden aldığınız zaman geçerli olacak, 3 tane poloniex botu alarak bir indirim olmuyor.

Resmi duyuru yapıldıktan sonra daha detaylı bilgiler sunuyor olacağım.

Bu arada ingilizce başlığını takip edenler varsa veya telegram kanalına üye olan, orada çok ciddi kazançlar elde edenler oldu bu dönemde, altcoinlerin biraz düşmesi ve sonra patlaması çok işimize yaradı, benim öyle uçuk değil kazancım bu hafta %20 dolaylarında kazandım ama %50+ kazananlar doldu taştı grupta kıskanmadım değil Cheesy onlar tabii daha çok coin ile al-sat yapanlar, sermayesi çok yüksek olanlar. Bu bot ile kaybetmek gerçekten çok zor görünüyor, eğer batan, ölen, dump edilen düşmesi durdurulamaz bir coin seçmezseniz, kazanma ihtimaliniz çok çok yüksek arkadaşlar. Herkesin en azından bir denemesini tavsiye ediyorum.
hero member

Evet arkadaşlar fiyatları fixledik, 0.09 btc karşılığında alınabiliyor.

Fakat Captain Corporate ile almanızın diğer herhangi bir yerden almanız ile farkı olması açısından ekstra bir hizmet ekledik. İsteyen herkese 3 aylık vps bedava, 7/24 bot'u çalıştıracak olan bu servise ilk 3 ay hiç bir ödeme yapmanız gerekmiyor. Normal şartlar altında minimum 15$ olan bu 3 aylık dönem Captain Corporate ile ücretsiz.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
alıcak olan birileri varsa ben de almak istiyorum grup kurabiliriz...

Hocam fiyat standart olmuş. Yani 4 kişide olsak aynı indirim (%10) uygulanacak. Sizin için uygunsa %10 indirimle alabilirsiniz. Bol kazançlar...
newbie
Activity: 10
Merit: 4
alıcak olan birileri varsa ben de almak istiyorum grup kurabiliriz...
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
Çok güzel bir konu olmuş. zamanım olursa bu başlığı tam anlamıyla inceleyeceğim. ne zamandır botların nasıl çalıştığını, kar getirip getirmediğini hep merak etmiştim. güzel bir uygulamaysa düşünebilirim.
Pages:
Jump to: