Pages:
Author

Topic: Hacklenen ya da kaybedilen hesapları geri alma - page 3. (Read 36046 times)

newbie
Activity: 168
Merit: 0
merhaba , bilgi için teşekkürler faydalı bir paylaşım olmuş ilerde bunun faydasını göreceğimden eminim. elinize sağlık
newbie
Activity: 59
en çok üzüldüğüm adress yerine myetherwallet şifreni yazmak....
jr. member
Activity: 84
Merit: 1
Arkadaşlar ben bitcointalk da yeniyim çözmeye çalışıyorum yerimi bilmiyorum ama rütbe nasıl artırabilirim yardımcı olabilirmisiniz
newbie
Activity: 84
Hesap gizleme ve özel koruma yöntemleri geliştirilemez mi yada bi alt depo oluşturulmaz mı bilgi güvenliği için
newbie
Activity: 112
Hacklenmiş hesabları kurtarmak için verilen bilgi için çok teşekkür ederim. Bu hırsızlık kul hakkıdır ve insanlar kul hakkın olduğunu bile bile insanların hesaplarını ele geçirip hırsızlık yapıyorlar. Bu hesapları geri kurtarmak benim arkadaşıma işine çok yarayacak çünkü arkadaşım 2 gün önce hesabı hacklenmişti bilgi için çok teşekkürlerrrr
newbie
Activity: 16
bu tarz sıkıntılı bir durumla karşı karşıya kaldım mutlaka bir flaşa mevcut hesabınızın size ait olduğunu kanıtlayacak bilgiler yerleştirin 5 kişiden mail güvenlik soruları felan  çok mağdur oluyor insan. Konu için ayrıca teşekkür ederim.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
yüzyıl sürüyor bu arada geri almak

3 ay 3 gün sonra hesabı geri aldım arkadaşlar. Mutlaka mutlaka BTC adresinizi bu konuda paylaşın emeğiniz kaybolmasın. Uzun sürdü fakat ne yapalım sağlık olsun.
newbie
Activity: 65
Bilgilendirme için teşekkürler. sistemden gelen mailler geç geliyor. Forum yapısından mıdır nedir acaba.
newbie
Activity: 56
Güzel bilgilendirme  için teşekkür ederim. Bence bu mesajın kıymetini ilerde rütbemiz artıp hesabımız değerlendiği zaman anlayacağız.
newbie
Activity: 70
bilgi için çok teşekür ederim
newbie
Activity: 150
Bitcoin imzalama olayını çözebilen arkadaşlar mesaj gönderebilirse çok memnun olurum.
member
Activity: 224
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Allah bu başlığa telaşlı telaşlı yeni açılmış hesaptan post atma durumuna düşürmesin hiçbir zaman. Amin
newbie
Activity: 364
Efs şu hesap hack galiba türkçe yazıyormuş 6 aya yazmamış şimdi rusça yazıyor  hesabın icabına bakıver ruslar milletin hesabını hackleyip duruyor..
https://bitcointalksearch.org/user/gorkem-502110
copper member
Presale is live: BitPenta.com
yüzyıl sürüyor bu arada geri almak
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
guzel bilgi olmus ama bu pm e cevap verme sureleri cok uzun.
member
Activity: 196
Merit: 10
Gerçekten de güzel bir anlatım olmuş benim de hacklenmiş bir hesabım vardı bunu öğrenmek çok iyi oldu, teşekkürler.
newbie
süper bilgilendirme. kısa ve öz. teşekkürler.
newbie
Activity: 126
Arkadaşlar ben kayıt olduğum her borsa için mutlaka qr kodu ve şifre bilgilerini tekrardan şifreleyerek saklıyorum. Mümkün olduğunda bu bilgileri kaybetmeyeceğim alanlarda tutuyorum.
member
Activity: 714
Merit: 82
arkadaşlar ben pcye format attım ve şimdi bitcointalka giremeye çalıştım eski hesabımla giremedim.

hesabımın adı: coinforumgentr

şifreyi mi unuttum acaba diye şifremi unuttum diyerek mail çekiyorum.

mailede gelmiyor. yardım pls!!

hesabı geri aldım. mail biraz gecikmeli geldi sanırım.

newbie
Activity: 6
arkadaşlar ben pcye format attım ve şimdi bitcointalka giremeye çalıştım eski hesabımla giremedim.

hesabımın adı: coinforumgentr

şifreyi mi unuttum acaba diye şifremi unuttum diyerek mail çekiyorum.

mailede gelmiyor. yardım pls!!
Pages:
Jump to: