Pages:
Author

Topic: Hacklenen ya da kaybedilen hesapları geri alma - page 4. (Read 36121 times)

jr. member
Activity: 56
Merit: 12
bilmiyorum daha önce karşılaşan var mı ama arkadaşlar neo cüzdanı yaratırken private key i alamadan içerisindeki para ile beraber bilg kapanıyor. ve ne şifre var ne bişey ellerinde. şifresini private keyi bilinmeyen bir cüzdana girmek mümkün olabilir mi?
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Başkan eline sağlık bilgilendirdiğin için
newbie
Activity: 30
YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER
member
Activity: 210
Merit: 10
Güzel anlatım iyi bilgiler. Teşekkürler
member
Activity: 168
Çok güzel özetlemişsiniz, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Bizim gibi yeniler için güzel şeyler bunlar.
Faydalanmak gerekiyor.
newbie
Activity: 4
Bende bir an heyecan yaptım. Coin borsalarının hesaplarına gitti birden aklım. Adamlar iyice paranoyak yaptılar bizi  Grin Huh Huh

Sakın Ha!! Yanlış anlamayın.
Sesli güldüm.
Herkes bana mel mel baktı. Yazmasam çatlarım dedim..
Saygılar
member
Activity: 322
yararlı başlık elinize sağlık Wink
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Teşekkürler güzel paylaşım.
newbie
Activity: 35
İki faktörlü doğrulama da yapsak şifreyi random da yapsak eninde sonunda çalınabiliyor mu yani hesap???
newbie
Activity: 32
Hesap şifremizi karma karışık 50 haneli yapıp klavyedeki herşeyi kullansak tamam faydası çok fazla olur ama vpn kullanıp da hesapları kapananlar oluyo onlar ne yapıcak?
member
Activity: 263
Merit: 11
Para Basan Adam
Birden fazla kez hatali sifre denememden dolayi hesabim banlandi, artik emaile erisimim var ve sifremide hatirliyorum ama giris yaptigim anda banlandin uyarisi geliyor. Bu banin kaldirilmasi icin ne yapmaliyim acaba

Tesekkurler.
jr. member
Activity: 267
Merit: 6
Crypto Worker
Teşekkürler bilgi için. Herkes kendi güvenlik önlemini kendi almalı. Özellikle bedava BTC veriyoruz vs. gibi yerlere kayıt olurken aynı şifre kullanmayınız. Mümkünse kayıt olmayınız. Çünkü bedava bir şey yalnızca fare kapanında olur.
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
1HEi5Vjg5EiXvuYRZhoGEq7HECeejQiKaB

Bir konuya yazıyorduk bu bitcoin adresimizi gördüm bir ara ama bulamadım, mesajı imzalamak için adresimi atayım buraya biriside alıntılarsa çok makbule geçer
jr. member
Activity: 116
Merit: 4
Simple Liquidity – Fueled by NEO
Dün bir arkadaşım 400 dolar kaptırdı. Geçmişler olsun. Zor alır ama taa tepedeki yöneticiye bile ulaşmış o da zor alırsın demiş Smiley
full member
Activity: 238
Merit: 105
Dostum konu açman çok iyi olmuş bu aralar forumda baya bu tarz haberler dolaşıyor. Uzun emek verilen hesaplar var burada. Peki bu hesaplar nasıl çalınıyor. Bir açık vs gibi bir durum mu var yoksa bir şekilde şifrelerini mi kaptırıyorlar.
newbie
Activity: 70
Hocam hesabımızı korumak için ne önerirsiniz özellikle bitcointalk.org bu tip olaylar çok yaşanıyor mu?
newbie
Activity: 182
Arkadaşlar ben de mew private key kaybettim malesef var mıdır bir yolu. Bilen bir arkadaş özelden bilgilendirirse sevinirm.
Ticket attık cevap gelmedi.
newbie
Activity: 3
allah belamı verecek ya. cüzdan adresini unuttuğum 13 bitcoinim var.
newbie
Activity: 28
Bilgi İçin Teşekkürler
newbie
Activity: 1
Reserved. Umarım işim düşmez bu başlığa
Pages:
Jump to: