Pages:
Author

Topic: Hacklenen ya da kaybedilen hesapları geri alma - page 6. (Read 32056 times)

full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
Kişilerin hesaplarının çalınma riskine karşı Bitcoin adresi imzalamasını dikkate alması ve üşenmeden private keyi elinde olan bir Bitcoin adresini forumda paylaşması gerektiğini öğrenmesi gerekiyor. Hesap çalınma olayları son zamanlarda arttı, dikkatli olmakta fayda var.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
-----BEGIN BITCOIN SIGNED MESSAGE-----
BitSharke135 12.11.2017
-----BEGIN SIGNATURE-----
1FMT3kF3cfRtZUXGAWW35tnntRyvM14chP
H12lpZmhKaJxzr2N8wtmSHkF21C8ayrBXVsOmdxDFPxzKfArMZekPA2nXePnLW1yQGVafZcAvKOTP4t Jzf3y3iE=
-----END BITCOIN SIGNED MESSAGE-----

asıl konuya attık bide buraya atalım yedekte dursun,

buda eth adresimiz olsun:
bonus adress

0x558a970994E05b360034eeA8Bc0d9B564224f7eb
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Güzel özetlemişsiniz konuyu teşekkürler.
full member
Activity: 420
Merit: 105
Çok güzel açıklamışsınız emeğinize sağlık. Çok faydalı olacağını düşünüyorum bir hesabım vardı onu bu yöntemlerle geri almaya çalışayım.
member
Activity: 392
Merit: 13
Çok güzel özetlemişsiniz, verdiğiniz bilgiler için teşekkürler
member
Activity: 160
Merit: 10
Faydalı ve kurtarıcı bilgiler için teşekkürler
full member
Activity: 366
Merit: 101
Coin borsalarına gitti aklım direkt. Ama forumla ilgili olmasıda güzel olmuş. Eski bir hesabı vardı arkadaşımın ve uzun zamandır giriş yapamıyordu. Çalınmamış fakat mail şifre nick tam hatırlamıyor. Ona hatırlatayım biraz çabayla bulabilirse Legendary rütbeli hesapla takılsın buralarda Smiley
member
Activity: 96
Tesekkurler. Tabii bunlara ihtiyaciniz olmamasi dileklerimlle. sifrenizi sik sik değiştirin ve unutmamak icin guclu bir algoritma oluşturun.
Sabit bir sifre kökü + degisken ek + simge grubu
Bitcoin + 1234 + !#!# gibi.
member
Activity: 532
Merit: 12
sade ve kolay anlatım, ağzına sağlık hocam.
newbie
Activity: 56
teşekkürler hocam bilgi net ve kısa
member
Activity: 588
Merit: 18
Bende bir an heyecan yaptım. Coin borsalarının hesaplarına gitti birden aklım. Adamlar iyice paranoyak yaptılar bizi  Grin Huh Huh
member
Activity: 115
Merit: 100
Herkesin bilmesi gereken faydalı bir konu olmuş hocam, teşekkür ederiz ellerine sağlık.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Theymos'un umurunda bile değil hesabınız çalındığı anda geri almanız çok zor fakat yinede mesajlarında bir deposit adresi belirleyin ve private keyinizi ne olur ne olmaz diye saklayın.
member
Activity: 70
sizden istenen iki adımlı doğrulama, telefon onayı ne ise yaparsanız çalınma durumunda geri almak daha da kolaylaşır. Hiç geri alma imkanınız olmasa bile en azından hesabı tamamen kapatmaları sağlanabilir. Bu sayede çalanların kullanmalarını da engellemiş olursunuz.
full member
Activity: 210
tesekkurler ozetli anlatim icin cok faydali bir konu olmus.
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
Deathwing peki hesabımızı korumamız için neler yapabiliriz ve ayrıca hacklenen arkadaşlar için detayli güzel bir anlatım olmuş teşşekürler inşallah hesaplarını geri alabilirler ortada emek söz konusu

hesap şifreni değiştiriyorsun arkadaşım.

Wer34rdff5fu2gu4r5t6$tht5hge9rm3n67yu6n76h56c4b5c

buna benzer yap sana garanti vereyim % 99.999999 crack edemezde
şu olursa gene gider sana misal mail gelirse hiç tanımadığın yerden işte bakmadan açarsan yada crack program indirirsen
ve virüs programın onun içini tam tarayamazsa aradada keylogger yersen sonuçta hesapların gider...
artık her girdiğin yere göre adama keylogger gerekeni yollar....
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Efs'nin konusuna da yazmıştım ama bir yanıt alamadım. Buraya da ekleyeyim.

Bu konuda biraz yardıma ihtiyacım var.
Ledger nano s kullanıcısıyım. Btc adreslerimden birini buraya yazarsam ledger üstünden imzalama işi nasıl oluyor bu birinci sorum.
İkinci sorum ise ledger'a ne zaman btc çekecek olsam bana yeni bir adres veriyor, oraya gönderiyorum ve cihazda görüyorum. Sistem nasıl işliyor tam emin değilim ama her gönderimde farklı adres göstermesi "ana" bir adresim olmadığını mı gösteriyor? Bu durumda işime yaramaz mı acaba?
newbie
Activity: 1
Ben bir hesabı bıraktım. İçinde öğrenme amaçlı yatırdığım 100 tl kadar dgb ile sc vardı. Şimdi çük kadar kaldılar zaten  Grin
full member
Activity: 252
Ozetleyen arkadasa tesekkur ediyorum gayet guzel anlatmis
full member
Activity: 398
Merit: 101
Şifre hatırlatma maili isteyince link gönderildi yazıyo, ama maile şifre değiştirme linki falan gelmiyo. Sakın şifrenizi unutmayın Cheesy
Pages:
Jump to: