Pages:
Author

Topic: Hacklenen ya da kaybedilen hesapları geri alma - page 5. (Read 36124 times)

newbie
Activity: 17
Merit: 0
Bilmekte fayda var tedbir almak için. Güzel açıklama olmuş.
newbie
Activity: 98
eyvlh reis çok saol.
member
Activity: 150
Merit: 11
The Great Trader
Daha önce member hesabım bloke edildi. Sebebi bir kaç airdropa katıldım yazmakmış , Onca emeğim çöp oldu. İmza falan hikaye kesinlikle vermiyorlar. Boş post atmayın kısa postlar atmayın. Emek hırsızının biri gelip hesabı bloke eder.
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim
newbie
Activity: 28
Teşekkürler arkadaşlar. Sizlerde olmasaniz kavraması zor aalinda
member
Activity: 742
Merit: 15
Hesapları geri almak baya zor olsa da bu yöntemi denemek yine fayda sağlayabilir. Bakalım karşılar istek deneyeceğim
member
Activity: 80
Merit: 10
https://i.imgur.com/0dgtBou.png
Umarım hiçbirimizin başına gelmez ama gerçekten güzel bir paylaşım. Kullanmak zorunda kalmamayı ümit ediyorum.
member
Activity: 336
Merit: 11
Hırsızlık her yerde. Bi insan düşünün, emek ve uğraş vermeden başka birinin aylarını belki yıllarını alan projeyi, yatırımını çalıyor. Kul hakkına giriyor. Ne desek boş, yazık günah.
İnşallah böyle bir şey başıma gelmez ve buradaki bilgileri kullanmak zorunda kalmam.
newbie
Activity: 5
tşk anlatımlarınız için ama bu yöntemler nekadar güvenli? Bunu denemiş yada sürekli kullanan arkadaşlar güvenli olduğunu garanti edebilirlermi acaba?
newbie
Activity: 118
bu gmaili geri almak için mi hocam?

benim blockchain adresine girip 4.5 bitcoin çalmışlar, farklı farklı hesaplara gönderilmiş para, bunları sanırım geri alamam değil mi?

geçmiş olsun, acaba bu nasıl mümkün oldu? blockchain en güçlü altyapıya sahip sistemelerden birisi değil mi?
newbie
Activity: 8
bilgi ve paylaşım için teşekkürler dikkate alıcam
member
Activity: 294
detayli aciklama icin tesekkurler.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Şifreleri ne verirseniz verin hesaplarınız phishing ile çalınabiliyor bundan dolayı bitcoin adresi göndermeniz ve herhangi bir çalınma riskine karşı bunun private keyini saklamanız en iyisi. Ben adresimi her yerde paylaştım çünkü hesabım çalınsın istemiyorum, çalınsa bile hesabımızı geri almam Theymos'a pm atmama bakar.
member
Activity: 202
millet iyice paranoyak olacak valla.  Grin

beyler şifreleri bitcoin private keyler gibi verirseniz kimse kıramaz. Mesela şunun gibi.

5HpHagT65TZzG1PH3CSu63k8DbpvD8s5ip4nEB3kEsreDEUj22G

Bunu da bilgisayarınızda başka bir programda tekrar encyrpted olarak tutarsanız tadından yenmez.

Ayrıca her yeni ICO, her yeni websitesi vs. için farklı şifre verin. Asla email adreslerinizin şifresini başka yerde kullanmayın.
Bu bitcoin yüzünden keylogger, crack programların sayısı arttı son aylarda.

member
Activity: 110
Hocam cok sagolun cogu kisinin isine yarar bilgiler
full member
Activity: 420
Merit: 100
Faydalı bir konu olmuş. Forum hesaplarının özelikle rütbeli hesapların ülkemiz ekonomik geçim sisteminde bakıldığında extra gelir getiren çok değerli bir araç olarak görülebildigi bu zamanlarda, forum hesaplarının güvenliği çok önemli. Mail için mutlaka 2fa kullanılmasının önemini tekrar hatırlamış oluyoruz. Mail güvenliği ile ilgili forumdaki konu linkim https://bitcointalksearch.org/topic/m.24037487
newbie
Activity: 4
Teşekkürler , çok faydalı bir yazı olmuş.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Hesap satın alımlarında yeni kural gelmiş.14 gün içinde eski maille kitleyebiliyormuş peki adam satmadan önce ilk mailini değiştirdiyse bunu nerden bileceğiz. Bunun uyarısı var mı?
member
Activity: 392
Merit: 13
En güzel şekilde kısa ve öz anlatım için teşekkürler
newbie
Activity: 9
keşke hep alınabilinse
Pages:
Jump to: