Pages:
Author

Topic: Hrvatski (Croatian) - page 65. (Read 356491 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1288
June 20, 2014, 08:17:26 AM

Sta ja znam, ne vjerujem da su toliko pametni da znaju pratit porijeklo Bitcoina, pa bi se tu mozda moglo nesto smutit, neznam.

Ovo je point Monera, toga se ne može pratiti. Odakle je došlo i kamo ide.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 20, 2014, 08:14:58 AM

fun-fact: bitcoin-qt je u ranim verzijama majnao BTC sa CPU dok je bio upaljen i to se nije moglo blokirat. Zapravo je tjerao ljude da prave novce Cheesy

To je fun fact zbog kojeg bi si ja najradje odgrizo jaja. Naime, instalirao sam ga u tom vremenu. Izmajno i nesto BTC-a....radilo se o neznam, nekoliko desetaka BTC-a. Morao reinstalirati komp, izbriso wallet i key, nakon reinstala skroz zaboravio na BTC. Sjetio se u 11. mjesecu prosle godine....
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 20, 2014, 08:06:12 AM
Al ce me opet oderat za 250k po milijunu...  Sranje teze.

Mislim da nije bas PDV iznos, nego neki porez na profit mozda..al nije ni taj daleko...taj ti je nekih 20% mozda... Sta stvarno imas toliko para? Daj posalji...nadjemo se ispod mosta..ti meni bitcoine..ja tebi... (https://www.youtube.com/watch?v=RbMOxfum6zg) Cheesy

Ma samo ja pitam, da znam. Necu jos prodavat. Bilo je vec na 1200 dolara, bit ce i opet. A onda ce bit i jos vise.
Btw. u Bitcoinu sam od 2010, i nekoliko mjeseci sam bio mali developer za bitcoind, ali mi se to vise nije dalo. Mislim, nema love u open-sourceu. Majnao sam dosta vremena, puno coina sam imao, prodao jos vise prerano. Sad sam tu negdje, skupljam s ovim potpisom neku sicu, to ce vrijedit dosta u slijedecih par godina. A preostale coine cuvam, da mi osiguraju stan i donekle bezbrizan zivot u nekoj drugoj drzavi.

fun-fact: bitcoin-qt je u ranim verzijama majnao BTC sa CPU dok je bio upaljen i to se nije moglo blokirat. Zapravo je tjerao ljude da prave novce Cheesy
hero member
Activity: 602
Merit: 500
June 20, 2014, 07:57:36 AM
Al ce me opet oderat za 250k po milijunu...  Sranje teze.

Mislim da nije bas PDV iznos, nego neki porez na profit mozda..al nije ni taj daleko...taj ti je nekih 20% mozda... Sta stvarno imas toliko para? Daj posalji...nadjemo se ispod mosta..ti meni bitcoine..ja tebi... (https://www.youtube.com/watch?v=RbMOxfum6zg) Cheesy
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 20, 2014, 07:52:03 AM
Al ce me opet oderat za 250k po milijunu...  Sranje teze.
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 20, 2014, 07:50:46 AM
Jel itko ovdje iskesirao vise od par milijuna kuna od Bitcoina? Kako pravdate porijeklo imovine, te kakav porez placate?

Eh, to je i mene zanimalo. Doduse, nemam bas problem s milijunima..ali prosle godine nesto manje od 10.000,00kn...preko Bitstampa sjelo na racun. Pravim se blesav dok me netko ne pita. Ali mislim da ima neka fora kod nas u zakonima da do 10k ni ne pitaju i ne moras prijavljivat..? Ali to nisam 100% siguran, pa bolje sami provjerite.

Inace, frend iz Norveske je prosle godine majnao cca 500USD dnevno...porezna pitala odakle mu, on rekao da je kopao bitcoine, pokazao im racune za graficke i ostalo sto je koje je kupovao za farmu, objasnio im kako to funkcionira, uslikao farmu sa papirom na kojem je njegovo ime i prezime...i rekli sve 5 majstore, obracunali nekakav porez. Al to je Norveska... Sad Kod nas imam feeling da bi se usrali da im dodjes prijavit parsto tisuca kuna i kad bi im isao objasnit odakle ti to...vjerojatno bi te pustili pa tek za par godina te dosli hapsit jer kao nisi prijavio Cheesy Bas me zanima da li je netko to uspio regulirati s poreznom i po kojoj stopi je platio porez, pa da je miran.

Ja sam dosad nekih sto tisuca kuna s Bitstampa prebacio na racun. Nitko me nista nije pitao zasad.
Ali sad je tu stvar s puno vecom kolicinom novca. Ne majnam, tako ne mogu pravdat. A neznam bi li mi vjerovali da vide da trejdam... Ili mogu posrat da mi je Primedice dao sve to Cheesy
Sta ja znam, ne vjerujem da su toliko pametni da znaju pratit porijeklo Bitcoina, pa bi se tu mozda moglo nesto smutit, neznam.

Hehe. Ma da kazes sve sam ja to napravio na primedice i to sa faucet Cheesy . Mora da ti poveruju... I ne moze ti nista .
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 20, 2014, 07:27:05 AM
Jel itko ovdje iskesirao vise od par milijuna kuna od Bitcoina? Kako pravdate porijeklo imovine, te kakav porez placate?

Eh, to je i mene zanimalo. Doduse, nemam bas problem s milijunima..ali prosle godine nesto manje od 10.000,00kn...preko Bitstampa sjelo na racun. Pravim se blesav dok me netko ne pita. Ali mislim da ima neka fora kod nas u zakonima da do 10k ni ne pitaju i ne moras prijavljivat..? Ali to nisam 100% siguran, pa bolje sami provjerite.

Inace, frend iz Norveske je prosle godine majnao cca 500USD dnevno...porezna pitala odakle mu, on rekao da je kopao bitcoine, pokazao im racune za graficke i ostalo sto je koje je kupovao za farmu, objasnio im kako to funkcionira, uslikao farmu sa papirom na kojem je njegovo ime i prezime...i rekli sve 5 majstore, obracunali nekakav porez. Al to je Norveska... Sad Kod nas imam feeling da bi se usrali da im dodjes prijavit parsto tisuca kuna i kad bi im isao objasnit odakle ti to...vjerojatno bi te pustili pa tek za par godina te dosli hapsit jer kao nisi prijavio Cheesy Bas me zanima da li je netko to uspio regulirati s poreznom i po kojoj stopi je platio porez, pa da je miran.

Ja sam dosad nekih sto tisuca kuna s Bitstampa prebacio na racun. Nitko me nista nije pitao zasad.
Ali sad je tu stvar s puno vecom kolicinom novca. Ne majnam, tako ne mogu pravdat. A neznam bi li mi vjerovali da vide da trejdam... Ili mogu posrat da mi je Primedice dao sve to Cheesy
Sta ja znam, ne vjerujem da su toliko pametni da znaju pratit porijeklo Bitcoina, pa bi se tu mozda moglo nesto smutit, neznam.
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 20, 2014, 07:23:06 AM
Jel itko ovdje iskesirao vise od par milijuna kuna od Bitcoina? Kako pravdate porijeklo imovine, te kakav porez placate?

Da fakat, nisam o tome razmisljao. Nekad davno u buducnosti, ako i mene posere sreca, kako se to rijesava u ljepoj nasoj?
hero member
Activity: 602
Merit: 500
June 20, 2014, 07:21:36 AM
Jel itko ovdje iskesirao vise od par milijuna kuna od Bitcoina? Kako pravdate porijeklo imovine, te kakav porez placate?

Eh, to je i mene zanimalo. Doduse, nemam bas problem s milijunima..ali prosle godine nesto manje od 10.000,00kn...preko Bitstampa sjelo na racun. Pravim se blesav dok me netko ne pita. Ali mislim da ima neka fora kod nas u zakonima da do 10k ni ne pitaju i ne moras prijavljivat..? Ali to nisam 100% siguran, pa bolje sami provjerite.

Inace, frend iz Norveske je prosle godine majnao cca 500USD dnevno...porezna pitala odakle mu, on rekao da je kopao bitcoine, pokazao im racune za graficke i ostalo sto je koje je kupovao za farmu, objasnio im kako to funkcionira, uslikao farmu sa papirom na kojem je njegovo ime i prezime...i rekli sve 5 majstore, obracunali nekakav porez. Al to je Norveska... Sad Kod nas imam feeling da bi se usrali da im dodjes prijavit parsto tisuca kuna i kad bi im isao objasnit odakle ti to...vjerojatno bi te pustili pa tek za par godina te dosli hapsit jer kao nisi prijavio Cheesy Bas me zanima da li je netko to uspio regulirati s poreznom i po kojoj stopi je platio porez, pa da je miran.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 20, 2014, 07:14:46 AM
Jel itko ovdje iskesirao vise od par milijuna kuna od Bitcoina? Kako pravdate porijeklo imovine, te kakav porez placate?
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 20, 2014, 06:55:27 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....

Pozdrav kolega! Kako je? Reci nam nesto o sebi Grin
Lagana kriza,znas kak je Grin
Imas koji BTC viska?
 Wink

novi si i vec zjb-vaš.
Oprosti direktore
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 20, 2014, 06:46:36 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....

Pozdrav kolega! Kako je? Reci nam nesto o sebi Grin
Lagana kriza,znas kak je Grin
Imas koji BTC viska?
 Wink

Imam ja, daj samo BTC adresu
Eeehhhh.Nedam mi se sad copy/paste...daj nekom drugom.Svejedno hvala Kiss
full member
Activity: 131
Merit: 100
My grandma mined SHA256
June 20, 2014, 06:44:37 AM
Quote
Quote from: coinmasters on Today at 10:18:11 AM
Quote from: Parazyd on Today at 10:01:02 AM
Quote from: coinmasters on Today at 09:46:21 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....

Pozdrav kolega! Kako je? Reci nam nesto o sebi Grin
Lagana kriza,znas kak je Grin
Imas koji BTC viska?
 Wink

Imam ja, daj samo BTC adresu

E kad bi svako tako delio coine samo na ima neko viska ili ima neko da da.

Ako si vec voljan posalji i na ovu adresu  1N6RFCKb1jxQvxzKjkw2BV4DBHPp7mXfaJ

..ono stari imas kuuunuuu, treba mi za kartu doo Zadraaaa,  hahahahahaha....
a ode se prose BTC
legendary
Activity: 1484
Merit: 1001
Crypto-News.net: News from Crypto World
June 20, 2014, 06:42:50 AM
Quote
Quote from: coinmasters on Today at 10:18:11 AM
Quote from: Parazyd on Today at 10:01:02 AM
Quote from: coinmasters on Today at 09:46:21 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....

Pozdrav kolega! Kako je? Reci nam nesto o sebi Grin
Lagana kriza,znas kak je Grin
Imas koji BTC viska?
 Wink

Imam ja, daj samo BTC adresu

E kad bi svako tako delio coine samo na ima neko viska ili ima neko da da.

Ako si vec voljan posalji i na ovu adresu  1N6RFCKb1jxQvxzKjkw2BV4DBHPp7mXfaJ
legendary
Activity: 1260
Merit: 1029
June 20, 2014, 06:28:21 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....

Pozdrav kolega! Kako je? Reci nam nesto o sebi Grin
Lagana kriza,znas kak je Grin
Imas koji BTC viska?
 Wink

Imam ja, daj samo BTC adresu
full member
Activity: 131
Merit: 100
My grandma mined SHA256
June 20, 2014, 06:27:07 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....

Pozdrav kolega! Kako je? Reci nam nesto o sebi Grin
Lagana kriza,znas kak je Grin
Imas koji BTC viska?
 Wink

novi si i vec zjb-vaš.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 20, 2014, 06:18:11 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....

Pozdrav kolega! Kako je? Reci nam nesto o sebi Grin
Lagana kriza,znas kak je Grin
Imas koji BTC viska?
 Wink
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
June 20, 2014, 06:01:02 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....

Pozdrav kolega! Kako je? Reci nam nesto o sebi Grin
newbie
Activity: 56
Merit: 0
June 20, 2014, 05:46:21 AM
Pozdrav croatia,novi ovdje....
legendary
Activity: 2464
Merit: 1037
CEO @ Stake.com and Primedice.com
June 20, 2014, 05:34:35 AM
Ne konta se dok se ne plati svima. Jer šta se mene tiče svi vi sa spamdice signature ste jedna te ista osoba.

Poslao je i meni Tongue
Ajmo seljo, plati okladu!

Ma nije pala opklada. Ali ne shvatam kako moze da bude toliko lud Cheesy Jeste bre svih 109 ljudi smo ista osoba, Parazyd , Ljudotina , ja svi smo bre ista osoba evo pisem sa ovog naloga pa cu da udjem sa ljudotina da odg, pa cu sa parazd opet da odg ... O bozeee Cheesy

Procitaj post povise, dobili smo vlastiti spamerski topic!

Ja ne znam koji deo on ne razume. Umem ja i sam da napravim topic. Ali ne znam o cemu bi on to da prica ovde kad je ovo generalni Hrvatcki topic. Ako mu treba da prica o necemo specificnom , neka napravi sam njemu topic a ne nama i da nas tera odavde . Stvarno ne razumem coveka.
Pages:
Jump to: