Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 12. (Read 17343 times)

sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Benzerleri arasında en azından tr forumda en ilgi çekeni olmadığı kesin ama ciddi yatırım aldığı bir gerçek.. bu arada EAL'e de selam ederim maaş alırcasına sıkı çalışıyor maşallah.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bounty oranlarını demekki düşürmeselermiş büyük ihtimalle çok iyi bounty kampanyası olabilirmiş. Ama bu kadar nasıl yatırım aldı enteresan.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
Daha 2 gün bile dolmadan 276.388.893 SNM satmışlar bile.
satılacak 55m snm var, 19.5k ether daha toplamaları yeterli. İmzalar erken bitebilir, ona göre stakeleri toplamayı unutmayın.

Merhaba ustad, hoş geldin,

Ben de 1 haftalık stake alıcam tüm postları dün girdim, bakalım ne olacak.

Pazar bitmezse sonraki hafta pazara kalıyor kampanya bitim, pazartesi bile bitse. Öyle olursa belki 2 hafta daha stake olabilir, çünkü yanlış hatırlamıyorsam 12sinde verilmişti. O yüzden dikkat etmek lazım. Wink
42m sonm kaldı satılacak olan.
2 saatte 13m daha satmışlar.
Saatte 6m satsalar, 7 saat sonra ico bitmiş olabilir. Bir sonraki haftaya sarkmaz yani.
full member
Activity: 351
Merit: 100
satılacak 55m snm var, 19.5k ether daha toplamaları yeterli. İmzalar erken bitebilir, ona göre stakeleri toplamayı unutmayın.

Pazar bitmezse sonraki hafta pazara kalıyor kampanya bitim, pazartesi bile bitse. Öyle olursa belki 2 hafta daha stake olabilir, çünkü yanlış hatırlamıyorsam 12sinde verilmişti. O yüzden dikkat etmek lazım. Wink
hero member
Activity: 1302
Merit: 533

legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
Bu hack olayindan sonm sorumludur ve kendisine yatirim yapanlari magdur etmistir.Tx kayitlarina gore insanlara paralarini vermek zorunda yada karsiliginda sonm tokenlerini vermek zorunda.Kendi kanalinda bile sacma sapan isler donuyor,boyle ico olmaz olsun.

dünde bende duydum bu muhabbeti akşam saatlerinde ico başlangicina gireyim diyordum cunku sonra whatsapp grubunda bi kaç arkadaş scam vs diyince alla alla dedim nasil olur.sonrasında araştirdigimda  adamin birinin sonm'un avatarını giyip nickide ona uygun bişiler seçip forumda bir mesaj paylaşiyor ve insanlar da hiç araştirmadan sen kimsin amk cocugu demeden ne bilim en azindan bi telegrama gir iconun ana sayfasina bi gir bak mesela dimi yani  sen check işlemlerini yapmadan elemanın adreslerine atarsan parani o para gider arkadaş ben burada suclamiyorum adamlari. herkes yapabilir  sonucta nasil bunun önüne geçebilirsin ki ? yani belki önlem olarak yazilabilirdi hani tüm kanallardan (telegram slask facebook twitter vb.) yatırımlar bir tek site üzerinden yapılacaktır adım adım ilerleyerek vs gerekli aciklamalar mevcuttur hesabı belki bi etkisi olurdu ama yinede ben suclamiyorum . herkesin yatırdıgı gönderdiği eth btc vs ne ise artık değerinde token verilmesine de ayrıca karşıyım..

kesinlikle haklısınız hocam. şerefsizin biri çıkıp milleti çarpıyor ama millet ne diye bakmadan para atıyor. onca parayı hiç bakmadan körü körüne atarsan bugün olmazsa yarın mutlaka çarpılacaksın demek. yatırım yapacak adam önce araştırır sonra katılır veya katılmaz. ama sonuçta işini sağlam yapar ve yapması lazım.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Bu hack olayindan sonm sorumludur ve kendisine yatirim yapanlari magdur etmistir.Tx kayitlarina gore insanlara paralarini vermek zorunda yada karsiliginda sonm tokenlerini vermek zorunda.Kendi kanalinda bile sacma sapan isler donuyor,boyle ico olmaz olsun.

dünde bende duydum bu muhabbeti akşam saatlerinde ico başlangicina gireyim diyordum cunku sonra whatsapp grubunda bi kaç arkadaş scam vs diyince alla alla dedim nasil olur.sonrasında araştirdigimda  adamin birinin sonm'un avatarını giyip nickide ona uygun bişiler seçip forumda bir mesaj paylaşiyor ve insanlar da hiç araştirmadan sen kimsin amk cocugu demeden ne bilim en azindan bi telegrama gir iconun ana sayfasina bi gir bak mesela dimi yani  sen check işlemlerini yapmadan elemanın adreslerine atarsan parani o para gider arkadaş ben burada suclamiyorum adamlari. herkes yapabilir  sonucta nasil bunun önüne geçebilirsin ki ? yani belki önlem olarak yazilabilirdi hani tüm kanallardan (telegram slask facebook twitter vb.) yatırımlar bir tek site üzerinden yapılacaktır adım adım ilerleyerek vs gerekli aciklamalar mevcuttur hesabı belki bi etkisi olurdu ama yinede ben suclamiyorum . herkesin yatırdıgı gönderdiği eth btc vs ne ise artık değerinde token verilmesine de ayrıca karşıyım..
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Eğer söyledikleri gibi olursa imzaların dağıtımı gerçekten yazık olur katılanlara ama biraz belliydi bence bu kampanyanın sıkıntılı olacağı tabi konuşmak için erken yine de Cry

son andaki 2x arttiris ile bence guzel bir kampanya oldu. zaten bitti diyebiliriz. tokenlerin hepsi satildi ve pazar gunu son stakeler dagitilacak anladigim kadariyla. sonucta su an ortalarda primalbase haric boyle aninda bitecek ico da pek yok gibi. basindan beri duranlar guzel miktarda sonm alir gibime geliyor.

Güzel miktarda sonm alacak gibi değil son yaptıklarıyla ortalama bir hero 0.5 üstü, tahminim 0.6 btc gibi alacakken şimdi 0.2 alırsa öpüp başına koysun. Btc de fiyat düşüyor iyice komik rakamlar olacak.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Blockchain Marketing: tokensuite.io
Eğer söyledikleri gibi olursa imzaların dağıtımı gerçekten yazık olur katılanlara ama biraz belliydi bence bu kampanyanın sıkıntılı olacağı tabi konuşmak için erken yine de Cry

son andaki 2x arttiris ile bence guzel bir kampanya oldu. zaten bitti diyebiliriz. tokenlerin hepsi satildi ve pazar gunu son stakeler dagitilacak anladigim kadariyla. sonucta su an ortalarda primalbase haric boyle aninda bitecek ico da pek yok gibi. basindan beri duranlar guzel miktarda sonm alir gibime geliyor.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
sr. member
Activity: 329
Sosyal medya için neden bu kadar fazla kural bu kadar fazla kısıt koyuyorlar anlamış değilim.
hero member
Burdaki token çıkışına göre toplam satılacak olan miktarın %70'i satılmış görünüyor.
https://ethplorer.io/address/0x983f6d60db79ea8ca4eb9968c6aff8cfa04b3c63#ready

Teşekkürler bilgi için.
2 3 gün içinde bitecek gibi o zaman..
member
Activity: 64
Merit: 10
Burdaki token çıkışına göre toplam satılacak olan miktarın %70'i satılmış görünüyor.
https://ethplorer.io/address/0x983f6d60db79ea8ca4eb9968c6aff8cfa04b3c63#ready
hero member
50 Mesaj kuralını unutmayın arkadaşlar. Birde Ico erken biteceğini için son hafta staleri ni verirlermi vermezlermi bilmiyorum ama siz 10 mesajı tamamlayın.

Ne kadar toplandı, ne kadr toplanacak bu bilgiler nerede yazıyor, göremedim ben.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
50 Mesaj kuralını unutmayın arkadaşlar. Birde Ico erken biteceğini için son hafta staleri ni verirlermi vermezlermi bilmiyorum ama siz 10 mesajı tamamlayın.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
etherscan henüz kontratı onaylamamış dolayısıyla gelsede görünmüyor mewe kontrat bilgilerini ekleyerek görebilirsiniz.
hero member
hocam dogru hesaba yolladınız degilmi
slack kanalındaki adreslere falan yollamamışsınızdır inşallah ordaki hesaplar hack yapmaya çalışan gerzeklerin hesapları
gerçi biri 300bin $ lık soygun yaptı milleti afadersin züktüler yani
https://etherscan.io/address/0x120fC09f6AA2470c7EcEf3C103A227e09C96F5cd

site üzerinden BTC transfer ederek yaptım mal gibi

Ether adreesim 0x6b57b1328e332b36e2273a31142ef989bfbec11d
Listede taratınca BTC transferi gözüküyor ama SNM gelmemiş..

edit: şunu göndermişler

https://etherscan.io/token/0x983f6d60db79ea8ca4eb9968c6aff8cfa04b3c63?a=0x6b57b1328e332b36e2273a31142ef989bfbec11d
sr. member
Activity: 322
hocam dogru hesaba yolladınız degilmi
slack kanalındaki adreslere falan yollamamışsınızdır inşallah ordaki hesaplar hack yapmaya çalışan gerzeklerin hesapları
gerçi biri 300bin $ lık soygun yaptı milleti afadersin züktüler yani
https://etherscan.io/address/0x120fC09f6AA2470c7EcEf3C103A227e09C96F5cd
Pages:
Jump to: