Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 7. (Read 17343 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 550
Arkadaşlar sonm ico sırasında bonus dağıttı ve token işlemleri sırasında bonusları verilmeyen halen birçok yatırımcısı vardı. Ekibin iki haftadır uğraştığı şey bu bonusları vermek ve iade isteyen pre-ICO yatırımcılarına iadelerini geçmekti. Aşağıda bonus grafiğini görebilirsiniz.

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Dağıtılan bonuslar pre-ico katılımcılarının ki olması lazım bize henüz gelen bounty yok çakal bounty manager halen kendi payını artırmak için reject etmekle meşgul.

Pre-Ico değildir diye düşünüyorum çünlü bana giden gelen bir şey yok.

ahahah sabah sabah iyi güldüm. ben icodan girdim bana gelen giden bişi yok diyorum . bountysine girdik oradan da bişi gelmedi demekki oda değil. geriye bir tek preico kaliyor ordan da gelen giden yokmuş kimseye demek ki bu kendi aralarinda yandaşlara dağitilan bişey olabilir yada cekiliş usulü sıradan gelenlere ama bana en mantıklı gelen de örnek veriyorum ico başlarken ilk katilan 250 kişi diyelim belki onlardir öyle daha mantıklı geldi şuanda.

Bana az bir şey  yollamışlar, hesabı ne bilmiyorum.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Dağıtılan bonuslar pre-ico katılımcılarının ki olması lazım bize henüz gelen bounty yok çakal bounty manager halen kendi payını artırmak için reject etmekle meşgul.

ahahah sabah sabah iyi güldüm. ben icodan girdim bana gelen giden bişi yok diyorum . bountysine girdik oradan da bişi gelmedi demekki oda değil. geriye bir tek preico kaliyor ordan da gelen giden yokmuş kimseye demek ki bu kendi aralarinda yandaşlara dağitilan bişey olabilir yada cekiliş usulü sıradan gelenlere ama bana en mantıklı gelen de örnek veriyorum ico başlarken ilk katilan 250 kişi diyelim belki onlardir öyle daha mantıklı geldi şuanda.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR

full member
Activity: 196
Merit: 100
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
DUYURU

Yaklaşık 1 haftadır ekip bonuslar ile uğraşıyor ve pre-ICO yatırımcılarına yatırımlarını iade ediyordu. Bonuslar hallolmadan büyük borsalara giremeyeceğini, etherscan üzerinden onay(verification) gelmeyeceği, bounty'lerin dağıtılmayacağı söyleniyordu. Sonunda bonus işlemleri bitti ve artık ekip herkesin istediği şeyler üzerine yoğunlaşacaktır.

Kaynak: https://blog.sonm.io/sonm-bonus-distribution-update-d07360d64f7b

*SONM Bounty Kampanyası ile ilgisi olmayan mesajlarınızı lütfen ANA BAŞLIK üzerinden atınız.
Bountyleri dağıtmıslar sanırım. Tx koymuslar kucukten buyuge dogru birsuru ether işlemi var. Hesapları komtrol edin kampanyacılar. Gelmiş olabilir

onlar kampanya katılımcılarına verilen bonus.
Ödüller dağıtılmadı.

onlar ne bende cok merak ettim bounty desen değil ico ya katilan insanlar desen bence oda değil 200 küsür kişi var listede o kadar az katilimci yoktu daha fazlaydi bana da yatan bişi yok ico yada girdim ben hatta ilk girenlerdenim süper bilgisayar projesi diye hala tam olarak neyin bonusu bu bulamadim
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
DUYURU

Yaklaşık 1 haftadır ekip bonuslar ile uğraşıyor ve pre-ICO yatırımcılarına yatırımlarını iade ediyordu. Bonuslar hallolmadan büyük borsalara giremeyeceğini, etherscan üzerinden onay(verification) gelmeyeceği, bounty'lerin dağıtılmayacağı söyleniyordu. Sonunda bonus işlemleri bitti ve artık ekip herkesin istediği şeyler üzerine yoğunlaşacaktır.

*SONM Bounty Kampanyası ile ilgisi olmayan mesajlarınızı lütfen ANA BAŞLIK üzerinden atınız.
Bountyleri dağıtmıslar sanırım. Tx koymuslar kucukten buyuge dogru birsuru ether işlemi var. Hesapları komtrol edin kampanyacılar. Gelmiş olabilir

onlar kampanya katılımcılarına verilen bonus.
Ödüller dağıtılmadı.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
DUYURU

hero member
Activity: 644
Merit: 502
Bounty ler dağıtılsada bittrex de falan işlem göre iyi olacak. Liqui ile çok verimli olmuyor.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
DUYURU

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Bu ne arkadaş ölmüş nerdeyse coin fena çarpıldık heralde, inş alttan toplama çabalarıdır bunlar yoksa çok güzel elimizde patlayacak
sr. member
Activity: 442
Bu kadar karışık ve uğraştırıcı ico ilk defa gördüm. Şimdi bunun bountysine girenlere tarih verdiler ve ona rağmen dağıtımı hala yapmadılar buna rağmen fiyat hızlı şekilde düşüyor üstüne birde dev ekibin elindeki coinin kilidi açılacak birde üstüne doğru mu anlamışım.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
yani tüm bu scam muhabbetlerine ve tabi ki hislere inat youtubedan girdim adamlarin videolarina felan baktim official hesapta 2 tane video var. böyle ev gibi bi ortam tutmuşlar sanki duvarda kocaman SONM yaziyor altta logo felan. bişiler yapiyorlar tahta felan var böyle cocugun yanında team head o sanirim heralde ceo yada neyse işte cocuk böyle inanmiş adanmiş duruyordu. yani bana biraz şu Mr.Robot daki Rami Malek in canlandirdigi karakteri animsatti.. girin bi bakin isterseniz Grin dizide de oğlan insanlarin düşüncelerini umursamazdi kim ne diyor ne yapiyor sallamazdi fakat her işinide cok iyi yapardi. bu sonmdaki elemanda öyle cikar umarım. yoksa başka türlü kalkinmamiz zor şu durumdan  zarar görmeden ayrilmanin bir yolu yok.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
açıkçası tokenlerin sadece 1 ay kilitli kalması çok gülünç ve komik olmuş. bu 1 aylık süre zaten doldu dolacak neredeyse ve fiyat ondan sonra nasıl dip yapar varın siz düşünün. ama ben halen toklenlerin kilitli olmama ihtimalini düşünüyorum. yani bir ali-cengiz oyunu var bu işte ama hadi hayırlısı.
bunlar bu yatırımı almadan aldık gibi gösterip beklenti yükseltip düşük fiyattan milleti katmerli çarpmaya çalışıyor da olabilirler.
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Ne alım yapacağım nede satacağım . Bekle ve gör politikası uygulayacağım.
sr. member
Activity: 350
Spectiv VR Crowdsale: 12/08/17
Bu coini ico dan alan kişiler şuan için ne yapıyor acaba satmayı düşünüyorlar mı? Yoksa daha fazla alıp maliyet mi düşürmeyi hedefliyorlar aslında cesaret edip buralarda alım yapılırsa ileride güldürebilir.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Düştükçe düşüyor. Şu fiyattan alan ileride ya çok mutlu olur ya çok pişman. Biraz cesaret edebilmek lazım ama açıkçası benim elim gitmiyor. Sonra yine pişman olacağız.
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
 Fiyat çok alınabilir seviyede ama scam konusu korkutuyor insanı. 100k almayı planlıyordum açıkçası.
sr. member
Activity: 462
Bu adamlar da işlerini yarım yamalak yapmaya başladı ya hadi hayırlısı daha bounty dağıtılmadı. Buna rağmen coin fiyatı çok aşağıda. Buna bir çözüm bulun biran önce bounty leri dağıtmaları lazım.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Sadece 1 ay kilitmi kalacak takımdaki tokenler. Çok az mış 6 ay veya 1 yıl olması gerekirdi .
Pages:
Jump to: