Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 13. (Read 17367 times)

hero member
Activity: 1330
Merit: 533
BTC gönderdim, tokenler neden geçmedi eth adresine. para yatırıp tokenleri gelmeyen var mı?
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Herkes sövüyorsa güzel bi pump yiyecektir satın kurtulun ben bekleyeceğim  Grin

Bu kadar yatırım aldıktan sonra kolay kolay bırakmazlar bunu imzacılar ve yatırımcılar bence. Taasda bunun gibi olmuştu ama her polemikte yükseldi. Cheesy
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Herkes sövüyorsa güzel bi pump yiyecektir satın kurtulun ben bekleyeceğim  Grin
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
sonm bounty kampanyası bittimi arkadaşlar,arada degişiklik yapmalarıda çok saçma olmuş
ben sosyal medyasına girmiştim ama oda çok kasıntı bir eklenti yapamıyorlarmı tek tek lınklemek zorunda kalmayalım
ama spammerları ve multileri bu sekilde tespit edemezler.Adam başka acc ile yine açar yapar yani
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Defolsun gitsinler. Ben böyle yavşak , dönek, üç kağıtçı team görmedim. Adamlar kampanya ortasında değişiklik yaptılar  yetmedi bu bounty olayını dalevereyle yediler.
full member
Activity: 352
Merit: 100
sonm bounty kampanyasi son zamanlarin en kotu kampanyalarindan biri oldu. 440 milyon tokenden blog odullerine ayrilan token sayisi sadece 80 bin. zaten odullerden sorumlu menejer 14 tane blog postu google translate yapip kendine guzel stake vermis, baskalarina da odul kalmadi. imza kampanyasinin degeri de cok dustu. resmen kazikladilar bu kadar insani. ugrasip da blog yazanlar cerez parasi alir artik. Smiley toplam tokenin %0.011'i falan.
hero member
İmza da kötü kazık yedik oransal olsaydı problem olmadı ama 1 000 000 SNM ( eşit; 1000 ETH ~ $50,000 USD) dediği için pek birşey kazanamayacağız.

8 sonm 1 usd'den satılacak. Toplam imzaya ayrılan SONM'un ico fiyatı 125 000 dolar. Aslında fena fiyat değil. Ama tabii sözlerinde durmamaları insanları mağdur etti. Bence sabit token yerine bu ödüller yüzdesel olarak hesaplanmalı. Böylece ödül avcılarının da daha fazla sebebi oluyor mesaj atmak için.

Kabul etmişler, Ico sonuna kadar kalsın bakalım.
sr. member
Activity: 462
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
İmza da kötü kazık yedik oransal olsaydı problem olmadı ama 1 000 000 SNM ( eşit; 1000 ETH ~ $50,000 USD) dediği için pek birşey kazanamayacağız.

8 sonm 1 usd'den satılacak. Toplam imzaya ayrılan SONM'un ico fiyatı 125 000 dolar. Aslında fena fiyat değil. Ama tabii sözlerinde durmamaları insanları mağdur etti. Bence sabit token yerine bu ödüller yüzdesel olarak hesaplanmalı. Böylece ödül avcılarının da daha fazla sebebi oluyor mesaj atmak için.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
hero member
İmzası devam ediyor mu, katılsak iş çıkar mı, ne dersiniz?
imzası devam ediyor haftalık stake veriyorlar kurallarda imzadan cıkamazsınız yazmıyor ama siz bence gidin yetkiliye sorun.
Eğer ingilizceniz zayıfsa su sekilde sorabilirsiniz? If i change my signature am i lost all my stakes?
Somn yeni coin değeriyle imzasına girenleri yaktı resmen
Daha önceden herolar en az 0.5btc alır demiştim bu durumda 0.1-0.2 arası anca alırlar.

Formu yeni doldurdum, eklerlerse devam ederim yoksa başka kampanya bakarım.
Aslında icosuna girecektim, aybaşında Eth de aldım ama zamlanınca sattım.
imzası çöp oldu bunun en az veren imza şuan ki haliyle girilmez. coindasha primalbaseye filan girin.
bountynin sonu gelmiş hiç bir açıklama yapmadan bountycileri siktiler kimsenin de sesi çıkmıyor ana konuda herkes memnun sanki

Aslında haklısın, 2 gün var başlamasına 1 haftada biter hava alırız.
alternatiflere baksam iyi olacak.
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
imzası çöp oldu bunun en az veren imza şuan ki haliyle girilmez. coindasha primalbaseye filan girin.
bountynin sonu gelmiş hiç bir açıklama yapmadan bountycileri siktiler kimsenin de sesi çıkmıyor ana konuda herkes memnun sanki
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
imzası devam ediyor haftalık stake veriyorlar kurallarda imzadan cıkamazsınız yazmıyor ama siz bence gidin yetkiliye sorun.
Eğer ingilizceniz zayıfsa su sekilde sorabilirsiniz? If i change my signature am i lost all my stakes?
Somn yeni coin değeriyle imzasına girenleri yaktı resmen
Daha önceden herolar en az 0.5btc alır demiştim bu durumda 0.1-0.2 arası anca alırlar.
hero member
hero member
Activity: 602
Merit: 500
arkadaşlar rütbe değişikliği için başvuru yapabilir miyim? daha önce member olarak başlamıştım ama şuan full member olmuşum. bununla ilgili ne yapabilirim?

Rütbe değişikliğiyle alakalı problem çıkarmıyorlar genelde güncelliyorlar, ingilizce olan konuya yazarsanız hallederler.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
Bende facebook ve twitter kampanyasına katılıp paylaşımları zamanında yapmaya çalısıyorum ama forumda paylaşmadım uğraşmayacağımda .Ama uğrasanlar iyi kazana bilir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
arkadaşlar rütbe değişikliği için başvuru yapabilir miyim? daha önce member olarak başlamıştım ama şuan full member olmuşum. bununla ilgili ne yapabilirim?
sr. member
Activity: 322
sosyal medyada adamlar çok geri dogru durust bırsey paylaşmıyorlar rt yapacagımız
her hafta bırde forumda lınklemek açıkcası dert
ınşallah dogru durust bırşeyler verırlerde ugraştıgımıza deger ama pek sanmıyorum
full member
Activity: 196
Merit: 100
Ana konuyu o kadar takip etmeme rağmen son duyuruyu ben bile kaçırdım, çoğunlukla altcoin bölümüne post attığım için stake sorunu olmadı. Geçen hafta stake alamayanlar durumu anlatıp eklenmeyen stakelerini alabilir. Ana konuda alanlar var
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
Böyle bir kural getirip anasayfaya yazmamak büyük bir hata olurdu. Bazıları aynı şeyi diyor fakat ben ekip tarafından bir şey bulamadım. Güncellemedeki kısmı buraya veya bana atma şansınız var mı?

Anasayfaya eklemedikleri için kıyamet koptu zaten. Yaptıkları duyurular Twitter spamcilerinin mesajları arasında kayboluyor. Birçok kişi itiraz etti ama hakkını alamayanlar var. Kural değişiyorsa hafta başından değiştirmeleri lazımdı.
Duyuruyu 43. sayfada yaptılar, onun üstüne 12 sayfa ilerledi konu. Ben de tesadüfen gördüm ama altcoin ağırlıklı yazdığım için stake kaçırmamışım.

IMPORTANT ADVERTISEMENT

We want to express our gratitude to all participants of bounty signatures campaign, who follow the rules. Thanks to you, a lot of people have learned about our project.
To great regret, there are many participants SPAM distributed and the Forum Moderators have often paid our attention to this.
Since the beginning of the bounty campaign, we had to exclude more than 90 participants who rudely violated the Rules. However, there are still cases of SPAM distribution.

In this regard, we once again draw attention to the fact that it is important for all participants to follow the rules. One of them is - Every week write 10 posts, some of which must be writing in the Topics of the Alternative Cryptocurrency. Unfortunately, some participants did just one or two posts in this topics, and the rest were placed in other topics.

Therefore, we want to make clarification:

From this week until the end of the campaign bounty, out of 10 posts a week, a minimum of 5 should be placed in the Topics of the Alternative cryptocurrency. Posts must necessarily be informative, and not contain one or two words. If this condition is not met, the stakes will not be accrued.

Thank you for your cooperation.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Projeni Min ve Max Cap ı nedir . Çok fazla süper bilgisayar projesi var bunun farkı nedir ?
Pages:
Jump to: