Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 10. (Read 17343 times)

hero member
Activity: 560
Merit: 501
bi yerde patlama yapmasi gerekli diye bekliyorum da bekledikce cakiliyor yiğidim Smiley var bi etken ama  çözemedim biraz bekleticek sanırım bu proje bizleri. liquiden okuturum diye çekmiştim oraya ama fiyatlar tatmin etmedi sonra ico altina da indi.çektim yine mew'e beklemedeyiz artık haftaya bittrex'e girerse biraz  toparlar. liquide olmayacak bu iş galiba.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Evet bende şimdi baktım .  2006,25 stake' e düştü mutilerden. 996,88 snm ye yükseldi stake başına. Yönetici böyle devam daha artacak gibi.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaslar sonm sosyal medya bountyleri nasil hesaplaniyor acaba.Tek tek linkleyen var ana basliga ama ben linklemedim bizim rt ler sayilmiyor mu simdi.Bunlar tek tek bakmicakmilar
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
5 tane muti hesap tesbit edilmiş. 2000000 / 2070 stake =966 snm düşüyordu . Şimdi 981 SNM düşüyor 1 stake başına.

hocam bu bilgilere nereden ulaştınız? imza için belirtilen spreadsheets dosyasında durum halen aynı. herhangi bir değişiklik yok. aryıca toplam stake sayısı 2058,5 olarak görünüyor.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TJPhBIgwQPynXLzDVm71ytILYiyLlB9jGJ63MBgiAgE/edit#gid=1007001860

Altta 2. bir sekme açmışlar payments diye orada 5 kişi nin üstü cizilmiş kırmızı ile . En altındada toplam stake in düştüğü gözüküyor. Evet 2070 den 2058 e düşmüş ilk sekmede.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ethereum ve bitcoin fiyatı düşüyor. Eğer hemen bounty i alıp satmaya kalkarsanız baya ucuza gidecektir ki sonm fiyatları da ico nun da altına inecek gibi bu olursa. Zaten bounty i dagıtana kadar ether bu gidişle 200- 250 doları görecek gibi.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
5 tane muti hesap tesbit edilmiş. 2000000 / 2070 stake =966 snm düşüyordu . Şimdi 981 SNM düşüyor 1 stake başına.

hocam bu bilgilere nereden ulaştınız? imza için belirtilen spreadsheets dosyasında durum halen aynı. herhangi bir değişiklik yok. aryıca toplam stake sayısı 2058,5 olarak görünüyor.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
hero member
Activity: 560
Merit: 501
Ben ödüllerin hızlıca dağıtılacağını düşünüyorum. İmzaları denetleyen kişi işini hem iyi hemde hızlı yapıyor bence. Bende sonm dan çıkıp dent diye bir projeye girdim artık.

şu arada dağitilsa bari de bountycilere ödülleri bi rahatlasak hazir cakilmişken fiyat diplerdeyken ki bana göre alim noktası oluyor gerçi bu Smiley ben girdim baktım liquiden dünden bugune cok deli düşüşler yaşadi tam olarak bi sebep bulup bağlayamadim fakat varsa bir fikriniz alabilirim.. ethere olan güven azaldi son bikac gündür transfer kaynakli diyen var e buda zaten etherden gelecek stoklanacak bir co muhtemelen sonm dan cikip farkli mecralara kayiyor insanlar buraya da bekleriz zamanla Smiley
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Ben ödüllerin hızlıca dağıtılacağını düşünüyorum. İmzaları denetleyen kişi işini hem iyi hemde hızlı yapıyor bence. Bende sonm dan çıkıp dent diye bir projeye girdim artık.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
28inde yatirmalarini beklemeyin. 28inde sonuclayacaklar tum islemleri sonra ne zaman isterlerse o zaman gonderirler

25'inden 28'ine kadar imza kampanyasındaki insanların şikayet edebilme süreleri var. Normalde 25 Hazirana kadar hepsinin hesaplanıp 25'inde gönderileceği söylendi. Hayırlısı.
sr. member
Activity: 302
Merit: 250
28inde yatirmalarini beklemeyin. 28inde sonuclayacaklar tum islemleri sonra ne zaman isterlerse o zaman gonderirler
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Arkadaşlar sosyal medyadan bounty hesaplamaları yapıldımı acaba,bilgisi olan varmı
teşekkurler şimdiden

Yapılmamış daha, ekip şu anda bonuslarla uğraşıyor 28 Hazirana kadar her şeyi tamamlayacaklarını söylediler.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Arkadaşlar sosyal medyadan bounty hesaplamaları yapıldımı acaba,bilgisi olan varmı
teşekkurler şimdiden
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Bir tane blog kabuldi benim nasıl alcam bayandan beri bakmiyordum unutmusum link falan atabilecek olan olursa super olur.

Cüzdan adresini nereye göndermek lazim

Blogu gonderirken zaten ethereum adresinizi gondermis olmaniz lazim. Eger hatirlamiyorsunuz sonm support hesabina adres degisikligi icin PM atin.

@sezyumx, imzani kaldirabilirsin. Smiley
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Bir tane blog kabuldi benim nasıl alcam bayandan beri bakmiyordum unutmusum link falan atabilecek olan olursa super olur.

Cüzdan adresini nereye göndermek lazim
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
İmzamı kaldıracağım ama korkuyorum birşey olurmu diye. SONM çıkınca imzasını taşıyacağım güzel projede beyenemedim.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Biraz terletti ama sonunda 2m coinle bence isi bagladilar. 28ine kadar bounty isine sonlandiracaklarmis. Bakalim odemeyi ne zaman yapacaklar
sr. member
arkadaşlar imzaları kaldırma konusunda aşağıdaki gibi bir duyuru yapılmış. kısaca ilgili stake sayfasına itirazınız yoksa imzanızı kaldırabilirsiniz diyorlar.

Important announcement

The count of stakes for the signature campaign is over..

1) SONM Signature campaign participants List.
2) We have many requests (from the administration of the Forum including) that some use many accounts. We check this information. If it is confirmed, such accounts will be removed from the final list.
3) Those who agree with the count can remove the signature.
4) If someone does not agree, then he can file a complaint before June 25, 2017. The complaint will be considered until 28.06.2017.
5) Check your ETH address. Do not use the addresses of exchanges. If you want to change the address, write PM to SONM Support
6) Bounty payments for signature campaign will be approved after June 28, 2017.

Please, follow the ads.

We thank all those who actively supported us throughout the bounty campaign.

herkese bol kazançlar. umarım 28 haziranda elimizde olur coinlerimiz.
sr. member
Toplam stake 1739 gözüküyor. Ancak Total Stakes sütunundaki tüm stake'leri topladığımda 778'e ulaşıyorum.

Nerede hata yapıyorum, bilemedim.

Sütunu komple seçerseniz alttaki genel toplamı da hesaplamış olursunuz, 1739 hariç sütünun geri kalan satırlarını seçerseniz gerçek rakama ulaşırsınız. (alt alta toplamayı denemedim)
Bu arada 8. hafta stake leri ekleniyor.

Teşekkürler. Sorun benim Excel'den kaynaklanıyormuş. Toplam Stake sayısında bir problem yok.

Bu arada aptalın biri benim profil linkimi doldurmuş kampanyada.
Hintli galiba.

line 456

göze gelmez belki ödülleri ben alırım diye düşünmüş. bilgiler senin adres kendisinin nede olsa Smiley Smiley
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
Toplam stake 1739 gözüküyor. Ancak Total Stakes sütunundaki tüm stake'leri topladığımda 778'e ulaşıyorum.

Nerede hata yapıyorum, bilemedim.

Sütunu komple seçerseniz alttaki genel toplamı da hesaplamış olursunuz, 1739 hariç sütünun geri kalan satırlarını seçerseniz gerçek rakama ulaşırsınız. (alt alta toplamayı denemedim)
Bu arada 8. hafta stake leri ekleniyor.

Teşekkürler. Sorun benim Excel'den kaynaklanıyormuş. Toplam Stake sayısında bir problem yok.

Bu arada aptalın biri benim profil linkimi doldurmuş kampanyada.
Hintli galiba.

line 456
Pages:
Jump to: