Pages:
Author

Topic: [ICO][Bounty]: SONM Bounty Kampanyası [GÜNCELLENDİ 18.07] - page 8. (Read 17343 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 550
Fiyatın ölü kalmasının sebebi ekibin iki haftadır bonusla şunla bunla uğraşıyoruz diyip milletin önüne yok ona yorum yapamıyoruz yok buna yorum yapamıyoruz diyen iki tane community manager koyup arkaplanda sadece "çalışıyoruz" demeleri. Bountycilere önce 25 haziran sonra 28 haziran sonra da ya biz yetiştiremedik biraz daha bekleyin demeleri, 45 milyon yatırım aldıktan sonra ortada ekipten tanıdık kimsenin kalmaması da cabası.

Ayrıca evet ekibin tokenleri 12 ay kilitli, sonra açılacak.
sr. member
Activity: 644
Merit: 271

Detayları bilmiyorum ama teknik olarak ekibe ayrılan token'ların bir süre (birkaç ay en az) kilitli olması gerekir. Trade yapmaya açık olduğunu sanmıyorum ekibin token'larının. Eğer zaten ekip kendi token'ları ile trade yapabiliyorsa şu anda, fiyat 1k satoshi de olsa şaşırmam.

bu team in tokenlerinin bulundugu bi adres vardir illa onu bulup bakmak lazim öyle bozdurulcak bi hacim yok şuan piyasada adamlar canlı yayın felan yapti bittrex ile anlaştilar güya yakın zamanda bittrexe girecek coin belli olmaz ama alttan da toplayan bi kitle var benim bildigim biraz zaman gerekli şuan ico seviyelerinin yarısı kadar altında dolaşımda olmayan insanların cüzdanlarında tuttuğu tokenler var şimdi sadece oynuyorlar coinle daha net değil bence hiçbirşey

Hocam bunun detayına bakacağım gün içinde fırsat bulunca. Aramızdan bilen veya bakabilecek bir arkadaş varsa o da yazabilir. Ekibe ayrılan token'lar kilitli mi değil mi kesinlikle net bir şekilde belirtilmiştir white paper'da. Ve kilitli olması da lazım. Proje zaten gayet iyi satış yaptı 30 küsür milyon dolar gibiydi. Yani fiyatın ölü kalması neye bağlı ben de çok emin olamadım. Ama burda bazı arkadaşların x10 x5 açılır gibi beklentileri gayet açıkça yersizdi.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Fiyattaki düşüş gördüğüm kadarıyla sadece sonm da değil ico coinlerinin hepsinde dump olmuş. Sonm başarılı bir ico organizasyonu düzenleyemedi tüm yatırımcıları fiyat karmaşasından dolayı mağdur ettiler imzacılar üstüne düşmese bounty katılımcılarına da hıyar ikram edeceklerdi. Tokenleri alsakta ben bu fiyatlardan satmayı düşünmüyorum.

bende imza kampanyasına katılmıştım ve şöyle bir durum var. pre-sale için girenler satmadı zarar büyük diyor, icoya girenler satmadı fiyat hiç ico üzerine çıkmadı, imzacılara daha birşey dağıtılmadı doğal olarak onlarda satmadı, twitter ve facebook desen daha hesaplanmadı bile onlar ve diğer bountyler de dağıtılmadı.
şimdi bütün bu durumlar sonucunda bu fiyat niye düşüyor???
nasıl bir matematik bunu açıklayabilir sizce?

benim tezim şöyle:
bunlar scam ve icodan milleti çarptılar, şimdi de kendileri için ayrılan coinleri satarak daha fazla vurgun yapıyorlar.

Detayları bilmiyorum ama teknik olarak ekibe ayrılan token'ların bir süre (birkaç ay en az) kilitli olması gerekir. Trade yapmaya açık olduğunu sanmıyorum ekibin token'larının. Eğer zaten ekip kendi token'ları ile trade yapabiliyorsa şu anda, fiyat 1k satoshi de olsa şaşırmam.

bu team in tokenlerinin bulundugu bi adres vardir illa onu bulup bakmak lazim öyle bozdurulcak bi hacim yok şuan piyasada adamlar canlı yayın felan yapti bittrex ile anlaştilar güya yakın zamanda bittrexe girecek coin belli olmaz ama alttan da toplayan bi kitle var benim bildigim biraz zaman gerekli şuan ico seviyelerinin yarısı kadar altında dolaşımda olmayan insanların cüzdanlarında tuttuğu tokenler var şimdi sadece oynuyorlar coinle daha net değil bence hiçbirşey
sr. member
Fiyattaki düşüş gördüğüm kadarıyla sadece sonm da değil ico coinlerinin hepsinde dump olmuş. Sonm başarılı bir ico organizasyonu düzenleyemedi tüm yatırımcıları fiyat karmaşasından dolayı mağdur ettiler imzacılar üstüne düşmese bounty katılımcılarına da hıyar ikram edeceklerdi. Tokenleri alsakta ben bu fiyatlardan satmayı düşünmüyorum.

bende imza kampanyasına katılmıştım ve şöyle bir durum var. pre-sale için girenler satmadı zarar büyük diyor, icoya girenler satmadı fiyat hiç ico üzerine çıkmadı, imzacılara daha birşey dağıtılmadı doğal olarak onlarda satmadı, twitter ve facebook desen daha hesaplanmadı bile onlar ve diğer bountyler de dağıtılmadı.

benim tezim şöyle:
bunlar scam ve icodan milleti çarptılar, şimdi de kendileri için ayrılan coinleri satarak daha fazla vurgun yapıyorlar.

hero member
Merit: 502

benim tezim şöyle:

Dedikleriniz hiçde mantıksız değil. Beklenir bunlardan. Genelde aceleci yatırımcıların çıktığını varsayalım.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet

benim tezim şöyle:
full member
Activity: 196
Merit: 100
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
İcodan girmek baya zararlı oldu ne yapılmalı bilmiyorum.Daha imzalar dağıtılmadı galiba onların dağıtılmasını mı beklemeli alım için  Huh Yoksa bu coine yatırım yapılmaz mı kararsız kaldım gerçekten şuanda

Bazı icolara ico aşamasında bazılarına da sonrasında girmek gerekiyor ama analiz etmek zor.

Alım için ödüllerin dökülmesini beklemek yerinde olaraktır.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
İcodan girmek baya zararlı oldu ne yapılmalı bilmiyorum.Daha imzalar dağıtılmadı galiba onların dağıtılmasını mı beklemeli alım için  Huh Yoksa bu coine yatırım yapılmaz mı kararsız kaldım gerçekten şuanda
hero member
Activity: 686
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Şu bountyler dağıtılsada bittrex de alış satış yapmaya başlasak süper olacak.

şu an fiyat 3k ve bu bittrex üzerinde işlem yapılmaya başlarsa temiz bir dump yer bence. 1.5k bandından alım yaparım diye düşünüyorum.  Grin Grin
aynı fiyata icodan en az 3x fazla coin almış olacam.

Ben düştükçe topladım ama acele ettiim, ödülleri bekleseydim keşke...

Siz yinede iyisiniz ben Pre-Ico da girmiştim . Zarar büyük anlayacağınız.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533

şu an fiyat 3k ve bu bittrex üzerinde işlem yapılmaya başlarsa temiz bir dump yer bence. 1.5k bandından alım yaparım diye düşünüyorum.  Grin Grin

Ben düştükçe topladım ama acele ettiim, ödülleri bekleseydim keşke...
full member
Activity: 163
Merit: 100

sr. member
Activity: 672
Merit: 281
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Mevcut stake artık 1822 arkadaşlar. Liste kızarmış trafik ışığı gibi.

Baya yakalamışlar multi üyelikleri. Bravo onlara. Son elenenlerle 11k sonm gelecekken 12071 sonm vermişler 11 stake karşılığı.
 stakeler ve düşen sonmlar listeye eklenmiş arkadaşlar kontrol ediniz buradan:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1TJPhBIgwQPynXLzDVm71ytILYiyLlB9jGJ63MBgiAgE/edit#gid=1007001860
sr. member
Mevcut stake artık 1822 arkadaşlar. Liste kızarmış trafik ışığı gibi.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaslar sosyal medya icin hesaplamar neden yapilmiiyor acaba cok zaman gecti hala dogru durust birseyler yapilmiyor.
hero member
Activity: 868
Yapılan son kontrollerde bir kişi daha elenmiş olup toplam stake miktarı 1974,25' e düşmüş olup; 1 stake başına  1013 SNM düşmektedir.
hero member
Activity: 700
Merit: 550
Support'dan açıklama geldi;

Halen bonus dağıtımları ve eth yerine başka bir ödeme yöntemi kullananlar içine token dağıtımları ile uğraşıyorlarmış. Halledildikten sonra stakeler hesaplanıp transfer edilecekmiş.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Yanarım yanarım şunun bounty sine girmediğime mübarek ne snm vermiş arkadaş ya. Son zamanlarda ki en sağlam bounty veren coin heralde

Çok iyi olmasada Bancordan sonra en iyisi diyebiliriz bundan sonrasında daha iyileri çıkar yinede özellikle son günlerde bountyleri düşürseler bile.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
Yanarım yanarım şunun bounty sine girmediğime mübarek ne snm vermiş arkadaş ya. Son zamanlarda ki en sağlam bounty veren coin heralde

Aynı dönemde daha iyi veren bancor vardı. Ama snm da stake bası fena vermedi.
Pages:
Jump to: