Pages:
Author

Topic: Idena - page 6. (Read 1580 times)

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 06, 2019, 11:36:50 AM
#3
No i się udało. Właśnie jestem "newbie", dodałem 3 flipy na kolejną sesję i kopię Smiley Idzie zima ... przyda się dodatkowe ciepełko w pokoju Smiley

Już mam 200 coinów. Skoro nie było żadnego ICO ani alokacji dla zespołu, a projekt istnieje od 3 tyg to obecnie całe supply wynosi 51,840 * ~21 = ~ 1 100 000. Oznacza to, że dopiero zacząłem a już mam 0,02% całego supply. Piękna sprawa. A projekt ciekawy. Chyba pierwszy raz słyszę o proof of person. Było to już gdzieś kiedyś?

@malevolent wytniesz może ostatnie kilka postów dotyczących Idena? Wydaje mi się, że temat może się rozwijać i coraz bardziej odchodzić od OP.
hero member
Activity: 1638
Merit: 756
Bobby Fischer was right
November 05, 2019, 01:33:52 PM
#2
Jestem z tobą. Client ściągnięty, node zsynchronizowany. Czekam na walidację i zaczynam kompać. Napisz jak wygląda ta walidaja? Czytałem, że to 5 tasków typu captcha ale gdzie to wyskakuje? W porfelu jako popup, czy trzeba gdzieś wejść/kliknąć? Są tylko 2 min na zrobienie tego, to wolałbym być gotowy.
O, fajnie Smiley
O 14;30 okienko klienta zmieni się i samoczynnie odpali aplet z puzzlami. Nic nie trzeba klikać.
Kody nie są jakieś super trudne, powinieneś je spokojnie skompletować w około półtorej minuty więc nie ma stresu, czasu jest wystarczająco dużo. Po głównej fazie walidacji, nastąpi runda dodatkowa, trwająca 30 min. W niej będziesz miał 15 capchy do skompletowania ale tutaj nie musisz już się jakoś strasznie starać gdyż są to puzzle na rundę następną (na za tydzień).
Warto odwiedzić stronkę z przykładowymi puzzlami aby nastroić mózgownicę na odpowiednie tory rozumowania, pomaga. Gdy zostaniesz zweryfikowanym noobkiem, sieć zobowiązuje cię do utworzenia, co najmniej trzech nowych captcha-story. Nie przejmuj się słowami kluczami, nie są ważne.  No i oby nam się  Cool
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
November 05, 2019, 01:20:09 PM
#1
Proof-of-Person? Mam rozumieć, że robię pełne KYC a potem kopię coin pod zabezpieczeniem własnego nazwiska? Dobrze to rozumiem? Chyba nie, bo zupełnie mi to do Ciebie nie pasuje Smiley Napisz coś więcej o projekcie. Kopiesz to już?
Ten proof-of-person polega na udowodnieniu sieci, że jesteśmy człowiekiem. Odpbywa się to za pomocą rozwiązywania puzzli typu captcha i uprawdopodabniania ich poprzez konsensus, działający oczywiście na blokczejnie. Żadne dane osobowe nie wchodzą w grę.  Użytkownicy tworzą te kapcze, rozwiązują, otrzymując za to nagrodę a sieć służy do wyłuskania prawdziwości - konsensusu co do poprawności zagadek obrazkowych.
Tak kopię już od sześciu dni, kopaczy jest jest tylko 114 z czego aktywnych 90. System działa zupełnie stabilnie, na wingrozie7 nie spotkałem się z problemami. Projekt ma dopiero 3 tygodnie, nie ma na razie mowy o giełdach itd. Najważniejsze jak dla mnie, że nie jest to token a samodzielny szitkojnik Smiley Coś świeżego a za razem staroszkolnie z emfazą na anonimowość.   

Jestem z tobą. Client ściągnięty, node zsynchronizowany. Czekam na walidację i zaczynam kompać. Napisz jak wygląda ta walidaja? Czytałem, że to 5 tasków typu captcha ale gdzie to wyskakuje? W porfelu jako popup, czy trzeba gdzieś wejść/kliknąć? Są tylko 2 min na zrobienie tego, to wolałbym być gotowy.
Pages:
Jump to: